Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kasienko ale mam nadzieję że ta nostalgia to taka pozytywna? Ja bardzo lubię tą piosenkę a nawet... lubię książkę ...\"Mały ksiaże\" ! Niespokojna Kasieńka podała bardzo smakowity przepis ..mój jest niestety skromny..:O Ugotowany makaron świderki pokrojona na drobno cebulka pokrojony ogórek kiszony pokrojona kolorowa papryka kukurydza albo groszek ..ale nie musi być! sos który robię z przecieru pomidorowego wlewam na podpieczone resztki wędlin lub mięska ,wszystko co jest w lodówce a jeszcze samo nie wychodzi ;) do tego sosu dodaje różne przyprawy i chwilkę podgotuję i zalewam tym sosem te pokrojone warzywa i makaron to wszystko mieszam i na wierzch sypie starty ser. to do piekarnika i aż się zapiecze i ser się rozpuści tak do 20 minut.Jak już jest na talerzu to polewam to jeszcze keczupem. To jest mój przepis skromny na makaron zapiekany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Ewciu mnie zadawalają wszystkie przepisy, te skromne też jak najbardziej, zwłaszcza, że nie zawsze muszę jeść mięsko. A moja córcia lubi nowości makaronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ale kreci mi sie we łbie ;/ kurcze musialam czekam 15 min na autobus i mnie dopadal ta cholera!!! glupia! ale usiadalam na lawce i staralam sie myslec i drzewie :) teraz obiadek, do fryzjera i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co jest z tymi oknami akurat umyłam 2 czy myśmy się zmówiły czy co. Ja mam wolne do poniedziałku witam nowych nerwusków:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki :D wszyscy coś robią porządki myją okna to ja tez powinnam sie zabrać.. jutro będę mys niech tylko nie pada :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc To ja Nama Julki wiesz ze po raz pierwszy mialam koszmarny sen w nocy po Xanasie Ja sie w nocy obudzilam to serce mi walilo jak mlot ale jest to okropny bol Teraz obiadek gotuje i kreci mi sie w glowie ale moze to po lekach bo zwiekszylam dawke bo zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za maile :) chciałam wam tylko napisać jak strasznie dzisiaj sie przestraszyłam :( weszłam na pasy bez świateł bo w małej mieścinie mieszkam chociaż duże przejście, i przedemna szła juz jakas babka a samochód jecham okropnie szybko..jak zaczął hamować i pszczeć to myślałm że zwariuję... zatrzymał się sie przed samą kobietą nic się nie stało na szczęście ale ja stalam jak wryta, zaczeło mną trzęś, jak zwykle,, idiota jeden, miałam juz ciemno przed oczami ale szłam i mówiłam sobie nic sie nie stało, nic sie nie stało wszystko dobrze sie skończyło,,, ja mam pecha,, w zeszłym roku na tym samym przejściu, we wrześniu widziałam jak potrąciło dziewczynkę, ojciec tak okropnie płakał i krzyczał, dziecko było w ciężkim stanie, nie wiem czy przeżyło pisali potem nawet o tym w Gazecie Wyborczej,, okropnie bałam sie tamtędy chodzić.. i znowu ..ech,, przepraszam może nie powinnam tego pisać, ale , napisałam :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia bo niepotrzebnie ja napisałm że mam koszmary ale nie codziennie, czasami, nieraz śpię zupełnie dobrze, pewnie myślałaś o tym dużo to podświadomośc,, wrażłiwa jesteś i wszystko do serca sobie bierzesz.. ja śpię dobrze kiedy porozmawiam przed snem z mężęm poprzytulamy się, ja potrzebuję wsparcia, miłości, czułości jak każda kobieta, ... domagam sie juz tego na siłe od męża ale on to rozumie .. na szczęście potrafię mu o tym powiedziec cos jest nie tak źle się czuję wcześniej bałam się swoich słabości, wstydziłam sie uczuć, jak sobie pogadam nawet o bzdurach to jest od razu lepiej, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo julki ale miałaś pecha nie wiem jak bym ja się zachowała w takiej sytuacji napewno wpadła bym w panike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Moze i tak ale to zostalo juz w glowie jestem wrazliwa Napisz mi czy 0,5 wystarcza ci w ciagu calej doby bo ja biore 7 miesiecy i jest mi za malo biore jeszcze l 72 2x 20 kropli a ty cos bierzesz jeszcze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Nie wiem co bym zrobila na pasach Mysle ze stanelabym jak wryta i wszystko by we mnie dygotalo do konca dnia Podziwiam cie i byc taka twarda jak mozesz bo ja to kupa zlomu czyje sie jak 60 letnia a moze 90 letnia kobitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Marysiu ja brałam Xanax przez 2 miesiące, ale organizm szybko się do niego przyzwyczaja i musiałabyś stale zwiększać dawkę. Lekarz kazał zmienić i od poniedziałku biorę Lexotan - pytałam Was o ten lek, bo strasznie się bałam.Ale biorę i dziś czuję się świetnie, jakby nie było pani N! :) Szkoda, że to tylko po lekach. Ponawiam swoje pytanie, powiedzcie proszę: na psychoterapię idzie się do psychologa czy psychiatry?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Sny po Xanaxie też miałam dziwne, czasami trochę straszne, nigdy wcześniej takich nie miałam. MamoJulki widząc taką sytuację na ulicy zawsze robi mi się słabo, chyba bym zemdlała, a Ty dzielna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem spowrotem, jakis śpiący dzień.. Marysiu pytałas co zażywam, więc mam brac o,5 xanaxu na noc ale to za mało.. zazwyczaj rano biore połowe 0,5 bo moge je dzielić. Jem może 1,5 miesiąca. Chciałm przestać po ok.3 tygodniach jak pisałam wcześniej ale czułam sie fatalnie, jak przy grypie bóle miśni, kości nie wiem jak to nazwać.. i właśnie kiedy lek przestaje działać boli mnie prawa strona ciała.. dziwne od szyji, mięśnie koło łopatki i przy kręgosłupie, taki męczący ból, nie jakos mocno ale ciągle i mnie to dobija, przez to tez czuję sie staro.. mąż sie śmieje że niedługo kończe 30 stkę,, to tak juz będzie :D Mam oprócz tego leki homeopatyczne, napisze nazwy za chwilę ( bo dzieci mi wariują za bardzo:O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróce jeszcze dam dzieciakom jakieś jedzonko i włącze bajkę, chciałabym zrobić jakies badanie kręgosłupa bo nie robiłam nigdy czy to mam jakis ucisk czuje sie jakbym miała jakies zapalenie, czy to paniN tak wpływa? nie mam pojęcia, gdzie sie idzie na takie badania, ciekawe czy w przychodni robiączy pryw.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×