Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witaj efcia :):) sycylijczyk proszę o twoje zdjęcie bardzo zle się czuję takie zawroty chyba przecholowałam z okienkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ale byś tam sobie ..odpoczeła i tylko z mężulkiem przez tyle dni sami byli ...bez gotowania ,sprzątania ..i inych domowych obowiązków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no ja biore juz od wiekow tylko polowke ! czasem do tego w awaryjnych chwilach cwiartke-np.przed zebraniem ,czy waznym wyjsciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidiuszka ! okienka Tobie bokiem wyszły hehehehh mnie tez bolą wszystkie gnaty ,nawet rower odpuściłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No renka jak ty bierzesz okruszki to tym bardziej walnij to w kat ,jutro ćwiarteczka o.k. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko a co drugi dzień próbowałaś tą swoją ..połówkę brać ?albo zamienić ja na ćwiartki ..na dzień i za jakieś dwa tygodnie co drugi dzień ćwiarteczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko podejrzewam ze aby tam byc za darmo to trzeba by doplacac do zabiegow relaksacyjnych...czyli koszty i dla mnie stres ,maz ma gfull pracy do Swiat i nawet do Sylwestra wiec nie pojedzie,trudno mu sie w wakacje wybrac a co dopiero teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mialam dobry czas to cwiarteczki co drugi dzien bralam ale jak rok temu mnie walnelo z kopyta ,atak za atakiem to i cala tabl.byla malo wiec aby nie brac wiecej postanowilam tylko te polowke i ani okruszka dalej i tak trwam powoli wracajac do rownowagi ale co z tego jak tej polowki sie boje....jednak mi pomaga na somatyke a z lekiem wiecie juz jak walcze\" na chama\"!wychodzac mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jutro wybieram się do lekarza psychiatry po roku czasu trochę się boję ale muszę jedna osoba mi to uświadomiła że powinnam pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Rrenka ale ty jesteś ..jak byś chłopa urokiem osobistym powabiła to by o robocie na tydzień zapomniał ;) tylko faktycznie tam mogą wołać o zapłatę za zabiegi ..no ale wiesz wspólnymi siłami to coś we dwoje byście wymyślili... Ja to ostatnio tylko u kuzynki byłam aż trzy dni! i to był cały urlop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CZY KTOS JEST CHĘTNY WYSŁAĆ MI SWOJE FOTO BO W ŻADNEGO NIE MAM OD WAS M?J ADRES TO ravsycylijczyk@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka jak ja bym chciała na chama wyjść sama a mi nawet na osła nie idzie ale mi się zrymowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ja tez musze w koncu isc ,moze bym dostala cos innego i z tej mojej okruszki wyjsc?tylko ja tak cholerniee boje sie kolejnych lekow-pamiwetam te proby i jak sie czulam-albio jak cpun albo zwalalo z nog ,albo nie moglam usnac.....wymioty i mdlosci i utrata 10 kg w 3 tyg.....jeszcze raz przez to przechodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko to super że się zdecydowałaś ..to już też jest mały sukcesik że się podejmuje taką decyzję. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze poszło i żebyś o złych myślach ..nie myślała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko jak nie spróbujesz to się nie dowiesz..ale kochana skoro Ty sama śmigasz po sklepach to ty byś sobie poradziła bez tych leków. Może ty już zdrowa jesteś tylko wydaje Ci się że te leki ci pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKA POZDROWIENIA WITAM TY MI WYSLIJ :) :) :) TERAZ TEZ NAM ZAWROTY GŁOWY I DUSzęóie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko mam prozbe ..zdaj nam jutro relację z wizyty ..oczywiście na tyle ile będziesz w stanie. Co lekarz Ci powie o nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Efka dzięki za stronkę, trochę się uspokoiłam. A do psychiatry muszę się zapisać. Trzymajcie się dziewczyny, do jutra, spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia meza nie naklonie napewno ,a i sama nawet z kims na dzien dzisiejszy nie dam rady....probowalam juz masazy ,basenu,chodzilam kiedys na takie jakies lampy na kregoslup.....ale nerwy mnhie tak zrzeraly przy tym ze bylam spieta i wtedy o tylek potluc taka pomoc,jestem tychorz i tyle,tak jak pisalam na zakupy ,bazar ,do znaojomych tak pojde ale naweet do fryzjera teraz na balejaz sie nie uda ,mam gorszy okres i tyle wiec musze to zaproszenie odwolac aby krto inny skorzystal i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko a nie masz takiej osoby przy której czujesz się bezpiecznie i ufasz że jakby co to Cię uspokoji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia zdecydowanie nie jestem zdrowa ,wychodze tak jak mowie na chama bo wiem ze nie zemdleje ,nie umre...ze w miare mi przechodzi....to tez duzo ale ta dawka oduszcza mi trioche objawy somatyczne-nawet jesli mi sie tylko zdaje to tak jest ale napewno bede sie strac to moj cel...ale malymi krokami i napewno nie wezme wiekszej dawki dlatego apeluje do innych vodstawic sie szybko tzn.powoli malymi krokami ale nioe brnac w dalsze wieksze dawki jak to robi np.Marysia i inne osoby tez pisaly ze biora wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUszka WYSLIJ SWOJE POD ravsycylijczyk.pl i inne dziewczyny jak chcecie wyślijcie swoje podobizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×