Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
JA SKOŃCZYŁEM KLASĘ INFORMATYCZNĄ I OD 95ROKU MIALEM PIERWSZY KOMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i chłopaki ..:) ja już uciekam bo ... chłop wrócił :) Miłej i spokojnej nocki..... 🖐️ 👄 Aniołek ...czółko ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ANIOŁEK21 NIE NAM TWOJEGO A TY MASZ MOJE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowienie zaczyna się od wiary, nadziei i miłości, najpierw do siebie samego, a potem do innych ludzi mądre słowa nie moje zkopiowałam bardzo mi się spodobała ta wypowiedz a wam?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syculijczyku to psiak siostry ja bylam tam na wakacjach nie jest myśliwski zwykły kundel uratowany przez siostre ja nie mam twojej fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez amykam sie plery mnie bola od tego siedzenia! dobrej ncoki niech Wam sie Aniolki śnia :) i pilnuja Was zebyscie nie spadli z lozeczek :) a rankiem niech Was przebudza buzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy tak z tymi fotkami ? To ja tez poproszę na maila :) może być jeszcze CV hehe Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bombsick
Mogl bys zrobic jakis normalny nick nie do bombastick nie boj sie ja jestem dobrym kierowca zreszta statystyki wskazuja wyzraznie ze ludzie po lekach antydepresyjnych nie stanowia nawet promila w wypadkach samochodowych.A nawet niewiesz ilu ich jezdzi .Fakt moze i dzisiaj nie byłem w super stanie ale powiedział o tym mojemu nauczycielowi.Wiesz co mi odpowiedział???? Ze jak by połowa jego kunsartow tak jezdzila na trzezwo jak ja po tych lekach ty on by mogl brac jakies nasseene :D Tak naprawde najwieksze zagrozenie stanowia 18 latni ,,pseudokubiece'' w BMW z 70 tego roku bez hamolcow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ANIOŁEK TO WYŚLESZ MI SWOJE FOTO I MUZYCYKĘ NA ravsycylijczyk@interia.pl co o mnie MYSLISZ? z wyglądu.DO MAMY JULKI...MOGE M?WIC?MAMO JESTES UROCZA KOBIETA DOKŁADNIEJ DZIEWCZYNA TWOJE USTA...SWIETNIE WYGLADASZ PRZEPRASZAM MAMO JULKI ZA TAKA RECENZJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKA TAK DOSTANIESZ MOJE FOTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam książke mój lęk mój koszmar własnie jestem po lekturze strasznie fajna książka babka opisuje walke z nerwicą.Warto przeczytać ,buduje czlowieka na duchu i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk ty chyba jesteś uzależniony od fotek,a ja nadal nie mam twojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombasic nie ma takiego terminu jak dobry kierowca w szkole nauki jazdy mój mąż jezdzi 25 lat ani razu nie miał wypadku nawet małej stłuczki i nigdy nie powiedział o sobie jestem dobrym kierowcą.Zawsze mówi ,że lubi jeżdzić a termin dobry kierowca nie istnieje,bo co to znaczy ,że jedziesz pomału ,że znasz się na znakach czy przestrzegasz przepisow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka bardzo ładnie napisałaś o tym kochaniu ,bardzo mi się to podoba i takie trafione jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
LIDUSZKA JA MAM TYLKO OKOLO 19 LAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zostalam sama na polu bitwy.wlasciwie wrocilam,bo chwile mnie nie bylo.jeste ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym razie witam wszystkich po przerwie i dziekuje serdecznie za zdjecia i muzyczke.postaram sie jak najszybciej cos wyslac. w ramach zadoscuczynienia dowcip: Idzie sobie Czerwony kapturek przez las i nagle zza krzakow wyskakuje Wielki Zły Wilk: \"Wrrr...Czerwony Kapturku, teraz, gdy w koncy jestesmy sami, pocaluje cie tam, gdzie nikt nigdy jeszcze nie dotarl\" Czerwony: \"No chyba kurwa w koszyk!!!\" Za kurwę co wrazliwszych przepraszam,ale przekazalam dowcip,tak jak uslyszalam i bez niej nie bylby taki fajny. buziaki nerwusy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *smutaska
mam pytanie czy oprócz szybkiego bicia serca macie takie dolegliwodsci jak dodatkowe skurcze , takie szarpniecie co jakis czas, mnie kardiolog powiedz ze to nerwowe a jak jest u was , bierzecie jakies leki na serce propranolol czy cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*smutaska: Tak czasemtrakie u mnie wystepuja. A to szarpnie ręką, albo a to nogą. Najczęściej jak leżę i się deka zrelaksuje. Pozdrawiam Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo witam wszystkich serdecznie własnie wybieramsię za zakupy jak dojdę to będę potem miłego dzionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *smutaska
chodzi mi głownie o szarpniecie w sercu i szybkie jego bicie , badania nic nie wykazałay , a leki na serce mam brac propranolol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witaj Smutaska Oczywiscie ze to na tle nerwowym Ja mam arytmie komorowa serca i biore biosotal ale tez bralam propranolol sprawdz czy masz cisnienie podwyzszone ale to na tle nerwowym sa takie obiawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nerwuski i Nerwusy! Jak dzis u was samopoczucie? Smutaska,nie zamartwiaj sie ,uwazam ze to sa nerwy i nie jest to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×