Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Lidiuszko jesteś fanką hip hopa ? czy córcia słucha ? bo ja też od techno przez hiphop do lat 80 musze słuchać muzyki w domu jak jest syn. Ale to jest moja wina bo on od urodzenia był skazany na to że zawsze coś w domu grało albo radio ,albo magnetofon ..Dobrze tylko że metalu nie słucha bo to by się chyba na mnie zle odbiło. Piosenka jest bardzo ładna ..zamyśliłam się i zastanawiam się gdzie jest moje ...sakrum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marudze? no wiesz :P no mieszkam z 2 chlopai jeden moj drugi nie moj a 3 to by sie przydal do pogadania bo tych 2 to nigdy nie ma a mysle nad psem! ale mysle bo to musi byc odpowiedzilana decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek to kombinuj 3 chłopa :D będzie konkurencja - nie bedziesz sie nudzić Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! OGŁOSZENIE! szukam chłopa!! przystojnego, gadatliwego, ale nie za bardzo, umiejjacego gotować. kontakt rad_martynek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek Tobie to dobrze tak mówić a niby jak ja bym miała na ten zlocik ..dolecieć ? hihihih jak ja tylko latam do śmietnika :O Ale do zlotu potrzebna jest dobra organizacja .. ktoś by musiał być mobilizant :D fajnie byście mieli tak się w realu poznać ... zobaczyć i dotknąć się nawzajem i na własne oczy zobaczyć kto jak sobie radzi. Ja poczekam na wasze relacje .. Bo ja z tych nielatających przecież jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21: chyba mam opisane predyspozycje :D Ale ja nie lubie konkurencji hehehe Efka: Marudzisz, wykręcasz się, wmawiasz sobie. :D Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dostałaś meila od Nerwuski? ona prosi o pomoc z psiakami.. jak nie dostałaś to Ci przesle .. Ktoś szuka domu dla szczeniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredem mów mi tak więcej ...to jeszcze tak mi zostanie i w to uwierze! ;) Bardzo bym chciała wszystkich poznać ...ale ja sama nie dojadę! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wirtualne spotkanie ? konferencja przez skype ??? Tylko kamerke se musze sprawić Zgredek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiyama
dzieki za uwagi jeszcze tu wpadne ale teraz ide do znajomych troche mi sie nie chce ale jak sie nie zmusze do dzialania to boje sie ze wpadne wtaki kanal jak nidy dotat, a swiat caly taki za mglą, błe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek ja ćwicze w tempie żółwia ..to trochę jeszcze czasu upłynie zanim dojdę do centrum ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Efcia ja nie słucham to co cora ale Mezo da się posłuchac wróciłam z szybkiej kafki od kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No laski i facecik Wy się chyba uzależniliście od kafeterii,Ja dzisiaj chate wyczyściłam , upiekłam drożdżowca ,ale nie wiem jeszcze czy wyszedł i zaliczylam plaże tzn .wydmy z psem ,dzieciakami i mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia chyba namówie twojego męza żeby z tymi zakupami to stawał gdzieś daleko od domu i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dzisiaj zauważyłam ,że kiedy wychodze z domu to ide i ide najgorzej dość do domu kiedy się obruce -zastanawiam się wtedy czy starczy mi sił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×