Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Fajnie,ze nie boli,ale jakos mam stracha.Ale chetnie bym to zrobila.Jak bylam u laryngologa to wsadzil mi cos do ucha i powiedzial ze blednik ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Renka to nie dla mnie badanie ja zastrzyku nie zniose a co dopiero takie badanie Ale Wy jestescie odwazne Ja to cykor cholerny nawet pobrania krwi to dla mnie szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to badanie jest dlugie ok.40-50 minut ja je dostalam na poczatku N jak poszlam do laryngologa z zapchanym uchem a ze krecilo mi sie w kolko (nie wiedzialam ze to od N) to on mnie od razu zaprowadzil do audiologa gdzie od reki mi dr zrobila badanie sl;uchu -u nas w rodzinie sa wady....i zapisala na ten blednik,cos mi w jednym uchu wyszlo zle wiec po pol godzinie byla powtorka i wyszlo juz dobrze,tak wiec moje badanie bylo dlugie ,niby dobrze wyszlo ale ze mam szumy i gwizdy w uszach czy w glowie(rodzinne) to zapisala mi wtedy betaserc ktory bralam przez rok i pozniej kazali odstawic bo juz wiadomo bylo ze N sie rozpasala we mnie,a szumy jak mialam tak mam ,taka moja uroda ,tylko sa raz wieksze a raz male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszym okresie N robilam kilka badan ,jeszcze szukalam co to moze byc ale od lat juz nie robie nic z takich badan bo to bez sensu ,wiem juz co N wyprawia i sobie daruje ,jedynie ogolne ale tez rzadko,jak czytam na jakie Wy badania chodziciee to podziwiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, niestety u mnie dziecie nawija wieczorami z sympatia a komp jeden, szlag mnie trafia, bo sympatnia mocno nam nie przypadla do gustu a ona gotowa dla niego na kazda awanture byle siasc do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w dzien siedza ale jakos nie duzo bo mamy kompa u mnie w pokoju i dlatego ,wiem ,ze jakby byl u dzxieciakow to by ich trzeba granatem odrywac hihihi! z symaptii syna tez pisalam ze jestem bartdzo niezadowolona a zapomnialam napisac ,ze juz sie odkochali i nie sa razem ,uf! ulzylo mi! narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lekarzy unikam jak ognia, tylko jak juz inaczej nie da rady. konowaly zawsze cos wymysla, a pozatym klimat poczekalni dziala na mnie jak plachta na byka. unikajac ich czuje sie zdrowsza a i tak kiedys na cos trzeba umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WAZY;-) Biorę seroxat od kwietnia ,czyli 9 miesięcy.Z początku rzeczywiście zle się czułam(straszna senność i zmęczenie) ale potem szybko nastapiła poprawa.Kto nie wie,że jestem chora to się nawet nie domysla.Czuje się dobrze.Mój psychiatra powiedział,ze seroxat jest lekiem nowej generacji ,który nie uzaleznia.Przedtem brałam Afobam,Coacil cos jeszcze nie pamietam chyba klonozepam,ale po seroxacie jest naprwde oki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narka, ja tez lece posprzatac i popracowac dzis mam duzo do zrobienia to bedzie fajny dzien. Liduszka i Zgredek dzieki ,teraz rozmawiajac z wami wyobrazam sobie was was a nie monitor albo literki, jestescie bardziej konkretni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha co do tycia.Ja mam skłonności do tycia i wogóle jestem dość okrąglutka:P Trochę przytyłam rzeczywiście ,ale myslę ,że to na skutek mojego łakomstwa niż po seroxacie.On nie wzmaga apetytu,a raczej go nieco hamuje.ale ja jestem łakomczhuch i jem duzo słodyczy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Rrenko dziękuje za meile :D Jak tak piszecie o badaniach i lekarzach to powiem że ja nie lubie tego bo boję się czekania .Wolę z biegu wszystko załatwiać , bo jak gdzieś mam siedzieć i czekać...to wyobraznia mi zaczyna wariować ;) Nie boję się samych badań tylko czasu który upływa żeby je zrobić . Dziś czuję się zle , znów główka atakuje .Wczoraj musiałam prosić synka żeby doprawił obiad bo kompletnie nic nie czuje ...straciłam smak i zapach przez to przeziębienie i katarek a na domiar złego wczoraj pokręciło mi się troche w główce ....oby to tylko nie powrót paskudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Rrenko dziękuje za meile :D Jak tak piszecie o badaniach i lekarzach to powiem że ja nie lubie tego bo boję się czekania .Wolę z biegu wszystko załatwiać , bo jak gdzieś mam siedzieć i czekać...to wyobraznia mi zaczyna wariować ;) Nie boję się samych badań tylko czasu który upływa żeby je zrobić . Dziś czuję się zle , znów główka atakuje .Wczoraj musiałam prosić synka żeby doprawił obiad bo kompletnie nic nie czuje ...straciłam smak i zapach przez to przeziębienie i katarek a na domiar złego wczoraj pokręciło mi się troche w główce ....oby to tylko nie powrót paskudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam EwuS Dzis chyba kazda z nas zle sie czuje Pogoda kiepska i nerwica sie nasilila. Dzwonila kolezanka ktora tez ma nerwy i powiedziala ze cala noc nie spala i jest jej bardzo zle ale nie chce zeby ja odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ammarylis!!!!!!!!!! Dziekuje ci kochana za info. Teraz juz napewno zaczne brac,bo chce sie czuc w prawie 100% dobrze. Ja po pramolanie juz troche przybralam,ale to tez dlatego ze nie potrafie sobie odmowic slodyczy. Uwielbiam je.Ale zaczne cwiczyc i mam nadzieje ze wroce do swojej normalnej wagi. Mam w domu troche sprzętu więc nawet nie bede musiala wychodzic nigdzie i wstydzic sie że źle mi idzie lub czegos nie potrafie. Z tym tez mam problem. Bardzo mało wiary w siebie i w swoje siły.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ammarylis!!!!!!!!!! Dziekuje ci kochana za info. Teraz juz napewno zaczne brac,bo chce sie czuc w prawie 100% dobrze. Ja po pramolanie juz troche przybralam,ale to tez dlatego ze nie potrafie sobie odmowic slodyczy. Uwielbiam je.Ale zaczne cwiczyc i mam nadzieje ze wroce do swojej normalnej wagi. Mam w domu troche sprzętu więc nawet nie bede musiala wychodzic nigdzie i wstydzic sie że źle mi idzie lub czegos nie potrafie. Z tym tez mam problem. Bardzo mało wiary w siebie i w swoje siły.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ammarylis!!!!!!!!!! Dziekuje ci kochana za info. Teraz juz napewno zaczne brac,bo chce sie czuc w prawie 100% dobrze. Ja po pramolanie juz troche przybralam,ale to tez dlatego ze nie potrafie sobie odmowic slodyczy. Uwielbiam je.Ale zaczne cwiczyc i mam nadzieje ze wroce do swojej normalnej wagi. Mam w domu troche sprzętu więc nawet nie bede musiala wychodzic nigdzie i wstydzic sie że źle mi idzie lub czegos nie potrafie. Z tym tez mam problem. Bardzo mało wiary w siebie i w swoje siły.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia,to nie N,tylko przez chorobe.Panuje jakis okrytny wirus,ktory doprowadza nawet do zapalenia pluc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam w ten okropny dzień ,brzydko zimno no i wiatr ze szkoda mówic a i samopoczucie do bani nie mogłam wejc przedtem bo nie miałam połaczenia pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkicha...:)pogoda dzis nam nie dopisuje,myslałam ze w pracy sie przwroce :( jakos tak słabo mi i bez humorku a co u was? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! Bylam w przychodni z corka ponad 2,5 godz.koszmar tyle dzieci choruje.Ma jakas infekcje wirusowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takim paskudnym powietrzu wiruski hulają.Ile tat ma córcia? Pewnie jej apisała antybiotyk.Pozdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corka ma 10 lat.antybiotyku nie dala,bo na wirusy nie dziala.cerutin.syrop.tantum verde w psiukaczu i leki alergiczne dawac.Corka jest alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×