Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ja nie slucham zlych wiadomsci. jak cos leci w tv strasznego to od razu zmieniam kanal.zajechalabym sie chyba,a mam 2 dzieci i jeszcze o nich sie martwie. wole wiedziec jak namniej na te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym chcialabym wam jeszcze cos powiedziec. swego czasu jak juz bylo za mną kiepsko to poszlam do wrozki.nie wiem jakie na to bedą reakcje,ale naprawde szukalam wszędzie pomocy. poszlam do niej zeby sie dowiedziec czy faktycznie umre niedlugo. nic jej nie mowilam ze chora jestem itd. sama mi powiedziala zebym sie leczyla bo mam nerwy na wlosku i do tego wywrozyla mi cudowną przyszlosc. nie wiem jak wy ale ja troche żyje tymi myslami,wiem ze nie umre i wieze ze kiedys mi to minie. tym bardziej ze pomalu zaczyna sie sprawdzac ta jej przepowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waza, jeśli chodzi o Seroxat, to biorę go już ponad 2 miesiące, nie utyłam jak dotąd, a nawet schudłam 4-5kg, bo on często hamuje apetyt. Na początku miałam mdłości, taki ścisk w gardle, ale nigdy nie wymiotowałam, poza tym nasiliły mi się objawy somatyczne w pierwszych dwóch tygodniach, kręciło mi się w głowie, było mi słabo, nogi z waty, bóle głowy, senność (spałam od 22 do 8, w dzień też musiałam się zdrzemnąc 1-2 godz), miałam też kilka razy głębokie stany depresyjne (tzn. czułam się, jakby przyszłość nie istniała, wszystko wokół mnie było czarną otchłanią)... Było to bardzo trudne, nie byłam w stanie przeżywać żadnych emocji. Może nie powinnam tego pisać, żeby Cię nie zniechęcać, ale dobrze jest wiedzieć o tych początkowych reakcjach organizmu, żeby nie wpaść potem w panikę, jak się ich doświadcza. Poprawę odczułam po około 12 dniach, teraz jest bardzo dobrze, poza krótkimi spadkami formy czuję się i funkcjonuję normalnie, bardzo aktywnie. Odżyłam dzięki lekom, a jednocześnie mam siłę pracować nad swoją psychiką. Ogólnie bardzo sobie chwalę Seroxat, bo sądziłam, że już nigdy nie będę się czuła \"normalnie\". Poza tym on nie uzależnia i - jak to antydepresant - takze leczy, a nie tylko tłumi objawy. Ale każdy reaguje inaczej na leki. Np. Ada pisała, że ją zwalił z nóg i nie dała rady go brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Seroxat absolutnie mnie nie \"ogłupia\", jestem całkowicie sprawna intelektualnie, nie mam żadnych spowolnionych reakcji, nic z tych rzeczy. Wcześniej przez lęki było mi się ciężko skupić, więc Seroxat nawet pomógł w tym względzie. Nie powiem Ci niestety nic na temat jego działania na popęd seksualny, który podobno tłumi, bo po prostu nie jestem w związku i to możliwe działanie uboczne mnie nie dotyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje ci Marijke za informacje. chyba zaczne go brac,ale dopiero na ferie,bo bije sie tych objawow a mam małe dzieci,doszkoły prowadzam i wogole musze jeszcze o nich wiecej dbac.Na ferie bede mogla wrazie czegoprzesiedziec w domu te skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dodajesz te smieszne buźki?????? jestem tu raczej nwa,dopiero sie ucze,przyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waza, tak jest najlepiej, zacząć łykać, jak możesz sobie pozwolić na spędzenie kilku dni w domu, bo na początku ma się ochotę leżeć całą dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśmiech to wpisane obok siebie (bez spacji) : ) mruga: ; ) :O to : O :P to : P :( to : ( kwiatek - słowo \"kwiatek\" w [ ], tak samo serce i usta 😭 w nawiasach kwadratowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ale pogoda wstretna Juz by mogla byc zima lub lato Dzis czuje sie nie najlepiej choc cala game lekow wzielam Mysle ze cos w powietrzu jest i serducho puka inaczej choc cisnienie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waza, nie wiem w jakim wieku sa twoje dzieci,ale rozwaz czy zaczac brac leki jak one beda wdomu i bedziesz caly dzien nimi opiekowac, chyba,ze wyjezdzaja. ja bralam rexetin podobny do serotox, i wszystko co pisala marijke bylo i u mnie teraz biore juz2 miesiace i czuje sie dobrze i sprawnie nawet intensywnie cwicze, ale pierwsz dwa tygodnie byly trudne nawet zrobilam sobie przerwe. dzis tez wstalam przed 10 dla mnie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,powstawaly dziewczynki! u mnie dobrze ,wyspalam sie wczoraj po czaciku poszlam sie kapac i spalam zarazx po 11tej i sie wyspalam ,tyl;ko wk..a mnie ten deszcz !!!!! wysylam Wam filmiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to okropne stany uboczne od lekow Ja bralam Lerivon i czulam sie jak bym byla pijana mialam obraz lekko zamazany a po za tym ok i przestalam brac po 2 miesiacach Ten lek mozna odstawic od zaraz a teraz biore Xanax i troche ziolek usoakajajacych i jakos sie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos wie jak zrezygnowac z Tlenu,ale tak by zostala na nim corka.Bo ona i ja mamy komunikator tlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam badanie blednika ...trzeba byc kilka dni bez lekow uspokajaacych albo przeciwzawrotowym.... bo inaczej wyniki moga byc przeklamane,lezysz na stole w ciemniejszym pokoju ,do ucha wlewana jest ciepla woda duzym strumieniem ,teraz ponoc zamiast wody powietrzxe wdmuchuja i to ma podrazniac nerw bledny czyli wywplac zawrot glowy ,powtarza sie to w drugim uchu ,nie boli nic ale kreci sie fest!mila rozmowa z lekarka odwrocila uwage.....wszystko to zapisuje sie na papierze jak ekg i lekarz odczytuje....oprocz tego sprawdza sie czy jest oczoplas ,wparrujesz sie w jakies tablice na scianie(jak u okulisty) gdzie sa krecace sie obrecze ,punkcikiitp.a Ty masz patrzec w jeden punkt c,niemile to ale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×