Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość rybcia125
dziewczyny czy przy nerwicy może wystepowac goraczka? często mam napady zimna dreszcze i wszystko sie we mnie trzesie,mam uczucie wtedy że zóładek mi sie sciska czesto tez przy tym mam rozwolnienie(sory ze to pisze) boli mnie głowa,ona włąsciwie nie boli tylko tak jakos ją czuje dziwnie, no i ciagły stan podgoraczkowy robiłam wyniki i sa w normie,mam podobne lęki jak tu sa opisane boje się czasami zostac sama w domu bo mam jakąs schize ze cos mi się stanie,albo mam leki z domu wyjsc i jak juz wychodze to czesto w głowie mi się kręci,czy to jest nerwica? nigdy sie na to nie leczyłam ale zle się z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
nikt mi nie odpowie?:(a ja dzis znowu mam 37,5:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu, ktoś tu pisał kiedyś o stanach podgorączkowych. Ja nigdy ich nie miałam, ale inne opisane przez Ciebie objawy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
maryjke a nie wiesz na ktorej stronie o tej goraczce jest? bo nie moge znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka- mnie się tez często ucho zatyka.Miałam to kilka razy.Tutaj potrzebny moim zdanie laryngolog.Mnie ucho przepłukał ciepłą wodą i juz było oki,jak ręką odjął.Będzie dobrze,zobaczysz!! Dana 39 tak,znam opatówek.Zazywałam tez afobam -dawno temu,mnie zawsze pomagał.czułam się po nim pewniejsza siebie,odwazna.Ale jak przepisał mi seroxat to afobam odstawił. Pozdrawiam serdecznie wszystkich,dzieki za słowa pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
dziewczyny nie moge doszukac się o tej goraczce,a ja juz schizy znowu zaczynam miec:( az się cała trzese z nerwow czy ta goraczka jest spowodowana nerwicą czy może to cos powaznego:( wmawiam sobie rozne choroby a nie daj Boże usłysze o jakiejs w tv to zaraz porównuje siebie i wydaje mi się że mam wszystkie jej objawy błagam pomóżcie mi:( tej goraczki nie mam codziennie,ale dosyc czesto a jak ja mam to własnie fiksuje:(a teraz siedze z córka w domu i mam wrazenie że zaraz cos mi sie stanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, też nie mogę tego znaleźć, nie pamiętam, na której to było stronie, przepraszam. Ale mogę Ci powiedzieć, że moja koleżanka kiedyś na tle nerwowym miała stany podgorączkowe przez ponad dwa tygodnie. Ponieważ masz dużo innych objawów nerwicy, idź jak najszybciej do lekarza!!! Najlepiej od razu do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, w książce o nerwicy przeczytałam właśnie, że przy niej bardziej wrażliwe mogą być ośrodki termoregulacyjne, co powoduje podwyższenie temperatury ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybcia125
dzieki kochana jestes,jutro idę do lekarza pozdrawiam i trzymajcie sie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eml
rybcia ja mam to samo nawet teraz siedze i sie trzese z zimna, a pozniej mam tak ze jest mi strasznie goraco- wypieki na polikacvh, uszach dzi nie mialam czasu wynikow odebrac-jutro to zrobie a teraz czytalam co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania098
wlasnie zaczyna sie atak ..jestem sama w domu jest mi tak ciezko....mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie,ze majac N mozna miec i te bakterie,oraz majac N nie ma sie jej i to nie ma zwiazku z N.Ale ja nie jestem lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Kafe też jest o tym forum (grzybica układu pokarmowego), bardzo je przeżywałam, badań ostatecznie nie zrobiłam, bo biorę leki i by nie wyszły (podobno), poza tym chyba wsytępują jednak objawy ze strony układu pokarmowego. Sama nie wiem, sądzę, że jak ktoś niczego nie łyka, to można profilaktycznie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane.witam też nowe osoby.ciągle nas przybywa :-( a u mnie dziś samopoczucie dobre.Marijke a jak u ciebie?mam nadzieje że lepiej sie czujesz.ale widze ze bylas na aerobiku wiec chyba nie jest źle.dziewczyny mam cholerny apetyt.ciągle mysle o jedzeniu.przytyłam 5 kilosków :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Necia, u mnie też lepiej, wyspałam się, nie wieje :) Tylko @ dokucza, ale co to przy innych rzeczach! Cieszę się, że u Ciebie też dobrze, apetytem się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wróciłam od masarzysty który po dokładnym zbadaniu mojego kregoslupa stwierdziłże mam znów lekko wysunięty krążek miedzykrekowy z powodu bardzo słabych więzadel nastawil mi go i powiedzial że potrzebna mi jest seria masarzy żeby wzmocnic więzadła ,ale do laryngologa kazał mi też iść . Lekarka laryngolog bardzo dokładnie mnie zbadała i powiedziała najlepiej gdybym poszła do szpitala ona stwierdziła zapalenie błędnika i oczopląs byłam z mężem i małym kiedy lekarka powiedziała o szpitalu synek zaraz sie rozpłakał .w takim razie mam leżeć przez 3 dni z wysoko ułożoną głową i zarzywać lekarstwa HISTAMERK oraz TOREKAN w piątek do kontroli i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje PIPKU że pamiętałaś o mnie bo w południe ktoś bardzo mnie dotknął swoimi słowami zdaniem tej osoby jeśli ktoś ma nerwicę to nadaje się tylko do psychiatryka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×