Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć :) Gosiak, chyba coś wisi w powietrzu, dzisiaj rano też myślałam, jakie to w sumie beznadziejne wszystko... No ale nic, nie weszłam tu po to, żeby dołować, ale żeby się pochwalić :P Byłam znów w kinie i tym razem nawet do głowy mi nie przyszło, że cokolwiek może mi się stać :P Coś nie widać Ady, a MamaJulki to już całkiem przepadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z wieczornej samotnej wyprawki do Lidla,myslalam ze sie orzezwie troszke bo walnieta jestem ale ledwo szlam ,tzn.nic mi sie nie dzialo ale zero ,sily ,zero energii marijke na czym bylas w kinie? moj maz mnie zaprasza w weekend do kina ...a ja juz wiadomo co pomyslalam.....co bedzie gdy....ech!glupi ten łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! mam do was takie pytanie,chciałabym uprawiac jakis sport lub cwiczenia,ale boje sie ze nie moge. Biore pramolan i dziwnie wydaje mi sie ze jak bede cwiczyc to cos mi sie stanie np ze dostane strasznej zadyszki lub zemdleje.Czy mozna cwiczyc bedąc na lekach??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waza jasne!marijke ,iiyama i wiele osob cwiczy a to aerobik ,a to na silowni biorac leki ,jak sie czujesz na silach to jak najbardziej to nawet wskazane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 przystanki tramwajem do Lidla ale rzadko tam chodze ,dzis mnie napadlo kupilam glownie slodkosci na jutro ,maja byc moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waza a jak dlugo bierzesz ten pramolan i czy masz po nim poprawe? ja go tez okresowo bralam ,nie mialam zlych objawow ,jakos chyba mnie troche odprezal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waza, jasne, możesz ćwiczyć! Mnie nigdy nic nie było, a atenolol biorę już długo. Renka, byłam na \"Marii Antoninie\". Mnie się bardzo podobał, chociaż rozumiem zastrzeżenia pod adresem tego filmu. Tylko że to jest takie bardziej kobiece kino, nie wiem, czy facetom odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Waza, ja sobie odpuściłam treningi tylko przez dwa pierwsze tygodnie brania Seroxatu, bo wtedy było mi słabo cały czas, miałam zawroty głowy i ogólnie nasilenie objawów somatycznych. Ale potem, jak poczułam się lepiej, to znów zaczęłam trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem marijke moze troche babski ja takie lubie , to nie w stylu mego meza ale jak chce isc ze mna do kina to stara sie aby mi pasowalo a jak na film \"meski\" to z synem sie wybiera ..i na bajki chadza moj maz z dziecmi bo ja ich nie lubie a moja trojca je uwielbia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka, to jak mój Tata! Najtrudniej go odkleić od tv, jak leci \"Tajemniczy ogród\" albo \"Gdzie jest Nemo\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi zaliczaja wszystkie bajkowe nowosci kinowe a moja corka ma 12,5 l a syn 16,5 l ...maja to po tacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,witam wszystkich byłam na badaniach .Tak mnie bolała ta lewa strona ,że pojechałam do kardiologa.Robiłam USG serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefcia23
Tzn nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałyście,bo ja sie panicznie boje wymiotować. Ostatnio wymitowałam z 8 lat temu i to raz jak pamiętam w życiu, chyba ze jako dziecko, ale tgo nie pamietam. Prawdopodobnie teraz od tego wszystkiego jak na zlosc nabawilam sie syndromu jelita drażliwego, i jest mi to bardzo nie na reke. Nie moge sie tego pozbyc. Jest to podobno zaburzenie na tle nerwowym i u mnie pewnie tak jest. Gosiu 67 ostatnio też mam juz łzy w oczach z bezsilności wobec lęku. Teraz mam sesje i nie mam siły jeszcze panować nad lękami. Wyjeżdzam (bo studiuje zaocznie) i boje sie ze coś mnie tam dopadnie. KOSZMAR!!. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia napewno będzie dobrze.tylko staraj sie nie nakręcać \"że coś cię dopadnie\" bo lęk cie nie opuści.tłumacz sobie że ten strach jest irracjonalny.jedziesz w znane ci miejsce, co może ci się przytrafić złego?wiem że łatwo mówić ale tylko sama możesz pewne sprawy sobie przetłumaczyć.życze powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore pramolan juz 3 mesiące.jest mi po nim spokojniej ale nie calkiem dobrze.mam rozne objawy ale w mniejszym stopniu.lekarz przepisal mi teraz seroxat do tego ale boje sie wziac bo podobno strasznie sie po nim mozna zle czuc no i tyje sie podobno bardzo.Marijke czy ty po nim utylas??? i wogole jak sie po nimteraz czujesz?/ jakie ma na ciebie dzialanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×