Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dopiero teraz tu usiadlam przeczytalam wasze wpisy dziekuje wszystkim bez wyjatku za rady wsparcie i dobre słowo ni będzie łatwo wczoraj dostałam ten kołnierz ortopedyczny aby ten kręgosłup był stabilny i żle mi sie w nocy spało nawet jak sie przewracałam w łóżku to miałam takie uczucie jakbym spadała wstałam na chwile z łóżka bo musze przygotowac obiad no i tu do was mnie ciagneło naprawde najlepszy psycholog nie zrobił dla mnie tego co wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wogóle to się okazało że kręg który mi się wysuwa podczas złego obrotu uciska na tetnice która rozprowadza krew do głowy uszu itd i wtenczas nastepuje słabe ukrwienie tych narządów noi z tego niedokrwiony błędnik i głowa a ten błędnik to jak mi tłumaczyła lekarka to takie jakby oczko które pływa w jeziorku i ono ma byc stabilne a u mnie tak nie jest teraz jak się to uspokoi to znów musze wziąść 10 masarzy na szyjny żeby wzmocnic te więzadła przytrzymujące kręgosłup najgorzej z tą kasa bo z NFZ to dopiwro w kwietniu a odpłatnie 50zl jeden zabieg ale nie będe was nudzic moimi problemami bo sie wkurzycie na mnie tak jak ci ::pomarańczowi::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefcia23
Witam, troche sie tych stron zapisało (ponad 700). Weszłam na ten temat po raz pierwszy, choć problem nie jest mi obcy. Od 7 lat męczę sie z moją nerwicą lękową, baaardzo boje sie zwymiotować. Panicznie reaguje na każde jakiej chociaż nie wielkie dziewne ruchy w moim żołądku. Brałam leki, było ok, tylko ze to nie załatawia sprawy. Chodze od 2 lat na psychoterapie, cos sie zmienia,ale dalej mam ataki. Teraz akurat mi sie nasilają bo mam sesje niedługo. Jak na złość powstała ta paskudna "grypa żołądkowa", której sie strasznie boje. Czasem myśle, ze już nigdy z tego nie wyjde. A bardzo bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie pada ,slonko niesmialo sie przebija ,wsiadam na rower i jade na bazar Witaj stefcia wrod nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia ja natomiast mialabym b.duze problemy aby zwymiotowac bo \"trzymam \" na sile i nie puszczam ,mialam okres silnych bolow brzucha i mdlosci(przy lekach i z nerw) ale zwsze trzymalam ,wymioty dla mnie sa pieklem strasznie sie ich boje !nawet jak mialam zatrucie to moj organizm bronil sie caly dzien przed w....dopiero wieczorem nie bylam wstanie zatrzymac....koszmar! Dobra, uciekam narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia23 ja tez mam starszne problemy żeładkowe...bole..nba tle nerwowym ,mdłosci i wymioty ktore przynoasz mi straszna ulge czasami...ale te bole sa nie do opisania niedługo czeka mnie jednak gastroskopia aby wykluczyc iine choroby....chociaz juz raz miałam robioną i byłowszystko oki....ja tez mam narwice od jakis 5 lat i jakos z tym musze zeyc bo mam dla kogo :) dziewczyny damy rade .......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia mna kiedys tez tak trząsło i wtedy brałam i nawet teraz czasami biore CLONAZEPAM to lek przeciwdrgawkowy podaje się go prawdopodobnie przy padaczce i nerwicy najpierw nie chciałam go brać bo sami wiecie jakie jest moje nastawienie do lekarstw ale lekarz zaproponował mi pół tabletki 2 razy w yygodniui to działa biore przeważnie w sobote wieczorem i naprawde jest lepiej nie mam takich trzęsiawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzia 26 po co ciągle powtarzasz gastroskopie zapytaj lekarza bo ja tez to przechodziłam wiele razy wtedy brałam DUSPATALIN METEOSPASMYL lubDEBRIDAT czasami pomógł zwykły RANIGAST albo jak piłam wywar z siemienia lnianego nie chce się wymądrzacale warto spróbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko...ja tez piłam siemie lniane...i nic:( ale powiem ci ze robie ją ostatni raz dla pewnosci jesli teraz juz bedzie wszystko oki to nie dam sie wiecej meczyc :) ale dziekuj za porade :) zmykam do pracy..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianko120 spisałam sobie tableki co mi podałas i zobacze moze cos mi pomoze dzieki...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama tak samo jak Ty urodziłam się w Kaliszu tam chodziłam do szkoly teraz mieszkam daleko, ale mam sentyment do tych stron,miło spotkć kogoś kto zna te same miejsca.A Ty gdzie teraz mieszkasz? Ammarylis caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dziś mam trochę czasu i do was zaglądam. Ja jestem w bardzo średniej kondycji psychicznej. Tak właściwie mam płacz na końcu nosa. Jestem tak tym wszystkim zmęczona, że nie widzę sensu w tym całym popieprzonym życiu. Fakt- miewam różne nastroje ale ostanio ten przygnębiający przeważa. Rok za rokiem mija - człowiek wegetuje i wciąż mu coś dlega. W pracy cały czas nerwówka a jakby przyszło co do czego to pies z kulawą nogą się mną w pracy nie przejmnie. Do dupy to...... i po co to wszystko? Wypiąć się na pracę nie można bo co z kasą.... i tak życie mija bez sensu.... w domu i z ciągłymi zmartwieniami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dana i Gosiak! Oj Gosiak ja tez tak miewam ,tylko ja sie doluje ,ze w domu siedze ,ze nie podjelam pracy kiedys jak inni bo najpierw siedzialam z dziecmi malymi a pozniej juz N mnie wystraszyla i tak kilkanascie lat siedze ....jak ja zazdroszcze tym co z N pracuja ,nie rezygnuja.....czasem mam z tego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się zgadza Reniu tylko że teraz nikt nie pracuje spokojnie bo jest wyścig szczurów i człowiek człowiekowi wilkiem..... Jak się ma większą wrażliwość na niesprawiedliwości tego świata to idzie zgłupieć jeszcze bardziej...... Kurde co ja bym dała, żeby dziś wygrać w totka (wiesz teraz to i śmiać i płakać mi się chce) :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moją pracę lubię i to nawet bardzo ale cóż, gdy często ludzie z którymi przyszło mi pracować są złośliwi i upierdliwi.... Brak zwłykłej ludzkiej życzliwości... Mam dosyć - już się moja czara przelewa i nie wiem jak ja sobie z tym wszystkim poradzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dana, ale ci zazdroszczę.... kurcze U mnie to można tylko się zdołować na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczyny, Wy macie swoje problemy a ja Wam tu nawijam smutki na uszy..... Idę poczytać książkę.... PA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gosiak masz dzis dola ...jutro bedzie lepiej! czuje sie jak walnieta w łeb...chyba pojde polazic po sklepach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×