Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

netka30 mnie tez mniej wiecej za rok czeka urzadzanie nowego mojego mieszkania :D z jednej strony juz sie nie moge doczekac ale z drugiej jakos mnie to przeraza - jak ja sie dogadam z moim facetem? :) a u mnie biedroneczka odleciala ale za to mam pajaka w biurze- ogromnego - a dla mnie to jest juz problem bo panicznie sie boje pajakow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Ktoś może mi powiedzieć jak działa chińska bańka? Czy pomaga na cellulit, jak wykonuje się masaże? Ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się
zaraz nabawie nerwicy jak ktoś mi nie odpisze w temacie,,okres a ciąża'' to bardzoooo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, kol i kol, zgredek dostaniesz ode mnie kopa za te blondynki- tunia blondynka od urodzenia lola77777, pamietam taki byl twoj nick,pamietam jak zaczynalas brac rexetin, jesli tyle wytrwalas to juz nic gorzej z rex nie bedzie, ja sobie parokrotnie pozwolilam na winko i sensacji nie mialam tylko radoche bo w koncu mialam ochote spotkac ludzi sie bawic, ale sny faktycznie mam straszne to nie koszmary ale na tyle realnie odnoszace sie do tego co za dnia mnie spotyka ze budze i nie do konca jestem pewna co jawa a co snem, wczoraj snilo mi sie ze siedze przy kompie i otwierajac jakis program wyzwolilam wirusa, zaczely mi sie otwierac setki, tysiace okienek i namnazaly sie w strasznym tempie, nie moglam ich pozamykac. wyjelam wtyczke z kontaktu, potem znow wlaczylam, starajac sie unikac tamtego programu ale nie udalo sie i znowy zaczely sie otwierac tysiace okienek a z k9mpa polecial dymek. no i co bliskie realnosci? cold, rozumiem twoj niepokoj, strach przed tym odrealnieniem, na dobra sprawe nie znam slow na opisanie tego uczucia jest gorzej niz koszmarne bo uczucie umierania to pikus, wlasnie takie napady lęku skierowaly mnie do psychiatry. z jednej strony chcialabym przeanalizowac ten moj stan a z drugiej strony boje sie bo to puszka pandory.czuje ,ze te lęki maja duzo wspolnego z lekami atawistycznymi,moze dlatego sa tak silne bo pierwotne bo podswiadome,niemniej jednak chodze po ziemi i zyje i zaden kataklizm mnie nbie dotknal, dzieki lekom mam sie dobrze. radze ci wizyte u lekarza wiem ,ze przydala sie by terapia, szukam jej dla siebie . MAM PROBLEM- nie wiem czy juz skonczyc z rexetinem , czy jeszcze nie w sumie lecze sie nim 2 miesiace , a wczesniej coaxilem, nie mam lekarza z ktorym bym mogla to skonsultowac. czyje sie dobrze ale nie wiem co bdzie jak przestane ? u nas kupa sniegu i cos tak smutnieje i zaczynam sie denerwowac nie wiem dlaczego. corcia wrocila z uczelni i spi ,kot ulozyl sie na kaloryferze i tez spi, a ja dzis nic konkretnego nie zrobilam i jestem na siebie zla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Tunia ja tez blondynka hi hi hi damy popalic Zgredkowi za to własnie pada deszcz okropnie ja tez nic nie robie :(:(:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis dziekuje za maile super a szczególnie ten o kobietach hi hi hi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzien do dupy pupy szukajac milych okolicznosci w tej sytuacji stwierdzam , ze inne dni nie byly do dupy pupy, tylko co mi z tego, chyba zaczynam marudzic, znaczy sie truc, czyli byc osoba toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!:D nareszcie wybrałam się do neurologa.Powiedziała mi że nie widzi objawów nerwicy,ale że jestem bardzo wrażliwa i nerwowa...Ja i tak myślę że mam nerwicę,zbyt wiele wypisanych przez Was objawów u mnie występuje.Dostałam tabletki uspokajające ATARAX.Ale po nich czuję się jeszcze bardziej zmęczona i śpiąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Witam Wszystkich🌼 U mnie dzis od rana pada śnieg, ciśnienie chyba zero, wspomagam się kawka,wieczorem praca. Ewcia❤️ Renia❤️dzięki za maile,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITRAJCIE, Wróciłam od psychiatry przepisał mi inne leki bo po tamtych tyłam - eh troszkę zła jestem bo po co przepisywano mi leki jak wiadomo było że spowodują tycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! ale dzisiaj paskudna pogoda, brrrr.... a musze jechac na myjnie umyć autko bo jutro na szkolenie do Wisły na dwa dni jadę i nie mogę takim morusem jechać... a nie chce mi się jechać jak diabli.... :( znowu się naoglądam zdradzających mężów i żon.... ech ludzie umiaru nie znają i zachowują się jak szczeniaki, które ktoś ze smyczy spuścił. Dlatego nie będzie mnie jutro a w sobote późno wieczorem wrócę.... dziś może jeszcze późno wieczorkiem zajrzę, bo teraz to muszę na myjnię a potem do Częstochowy na chwilę skoczyć :) Netko dzięki za zdjęcie :) laseczka z Ciebie jak ta lala :):) Ada a twojego zdjęcia dalej nie mam... :( Pelasiu dzięki za odpowiedź, jeśli to dla Ciebie będzie kłopot to nie szukaj nic na ten temat. wybiorę się do biblioteki śląskiej i może coś znajdę. Lidzia buziaki 👄 tak mi się fajnie po tej rozmowie zrobiło :) Angel zazdroszczę Ci, że masz urlop i możesz w domku posiedzieć wszystkich jeszcze raz pozdrawiam i całuję magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️iiyama absolutnie nie odstawiaj lekow bez porozumienia z lekarzem ,poza tym 2 miesiace to troche krotko ,zwykle conajmniej kilka miesiecy leczy sie antydepresantami inaczej moze byc szybki nawrot depresji,lato bedzie lepsza pora a nie teraz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się pierwszy raz do Was!!!!!! Na nerwicę cierpię od kilku lat, zawsze dawałam sobie radę przynajmniej tak mi się wydawało.Fakt, że jestem chora definitywnie wyszedł 6 lat temu, kiedy to po kolejnym złym samopoczuciu i solidnym zemdleniu wylądowałam w szpitalu.Rozpoznaniem była nerwica do leczenia. Wsparłam się trochę farmakologicznie i zaprzestałam, dalej dawałam jakoś radę. Teraz wychodzą tego efekty. Powróciło niesamowicie złe samopoczucie,zmęczenie, omdlenia,niechęć do życia, różnego rodzaju bóle, duszności, bezsenność itd.Zaczęłam się w środku wypalać. Zdecydowałam się pójść do psychiatry i nie żałuję, jestem na lekach. Mój wewnętrzny potencjał został przysłonięty grubą skorupą. Teraz żeby dotrzec do tego ukrytego we mnie rdzenia w którym jak w orzechu są wszystkie moje siły musiałam podjąć terapię...... Myślę,że mi się uda. W każdym Z NAS jest takie ziarno pełne energii, życia i obietnic.Pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to dla Ciebie za twoje postanowienia🌼,napewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro,co powiedziałaś psychiatrze?może ja też sie powinnam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ada ja tez sie pytam jak punca kiedy bedziemy miec Twoje zdjatko? Punca milego wyjazdu! \\Witaj saro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ada ja tez sie pytam jak punca kiedy bedziemy miec Twoje zdjatko? Punca milego wyjazdu! \\Witaj saro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementa neurolog nie jest od nerwicy powinnas isc do psychiatry albo psychologa i co to za lek ktory Ci zapisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka,ten lek ma działanie uspokajające.I przez nie jestem jesszcze bardziej zmęczona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dementia trzeba sobie dac czas na prawidlowe -pozytywne reakcje na dany lek ok.2 tygodni czytalam juz o nim jst to hydroxizina wiec nie uzaleznia ,reakcje sa rozne od dobrych przez zle jak w kazdym leku,na mnie hydroxizina dzialal usypiajaco i otumaniajaco ale inni chwala Chyba jestem szalona ale jade zaraz sama do Carrefoura po soczewki ,moze nie padne trzymajcie kciuki!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka mocno trzymam kciuki za Ciebie .Trzymaj się mocno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis dziękuje za meile :D Iiyamo nie przerywaj leczenia , lepiej brać dłużej i mieć pewność że dało to efekt niż za krótko . Czujesz się teraz lepiej więc to sie liczy ;) Punca ja nie mam Twojej fotki ...proszę efka.gd@wp.pl Hexsa jak masz fotki przystojniaka albo innych stforów to również prosze o przesłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADO! Dzięki!!! Dementia idź do psychiatry leki, które dostałaś ja też brałam na noc, jako wspomagające sen.Zanim poszłam do psychiatry to też odstawiałam scenki.Tylko w takiej chwili ważne jest mieć koło siebie kogoś kto Cię wesprze. Ja mam grono takich ludzi a wśród nich koleżankę, która pchnęła mnie aby zrobić pierwszy krok, bo sama to przeszła. Zanim poszłam do psychiatry wybadałam grunt, znalazłam lekarza, który cieszy się dobrą opinią, jest ciepły, ludźki jest osobą wierząca i to mnie skusiło pomyślałam, że będzie otwarty na cierpienie i..... tak się stało. Coprawda muszę sporo kilosów do niego jeździć, ale warto.Pierwszy raz powiedziałam u po prostu wszystko(wcześniej spisałam sobie objawy na kartce żeby nie zapomnieć w gabinecie)że jestem pozbawiona chęci do życia, wszystko jawi mi8 się jako trudne i męczące, mam wrażenie bezsilności, najmniejsza czynność kosztuje mnie wiele wysiłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×