Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzięki liduszka za cieplutkie przyjęcie do grona!!!!!! Renka trzymaj się! Dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka ..❤️ ...🖐️ Musze już udostępnić dojście do neta synkowi bo błaga ;) wpadnę pozniej ..jak mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
witam w klubie znerwicowanych.25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
ZACZĘŁO sie od bołu w okolicy serca, pozniej kończyny stawy ale teraz juz doszło do głowy.od 2 miesięcy drętwieje mi lewa cześc twarzy głowy, ale najgorsze jest te uczucie oszołomienia tak jakbym byl po 2 piwkach.dzisiaj caly sie trzesę w srodku i to jest najgorsze uczucie.PRZEZ te 25 lat odwiedziłem wielu lekarzy, wiele badań a nawet sanatorium.kurczę kiedy mnie pusci te dretwienie twarzyNajgorszy okres dla mojej nerwicy to jesień -zima.NIERAZ mysle a moze to wcale nie jest NERWICA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
25 lat tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
znowu musiałam brać tabletki.... nienawidze tej nerwicy!!! walenia serca chyba z częst. 180 na min. i uczucia że zaraz się UDUSZĘ!!!!! co mam robić?? chyba czas udać się wreszcie do psychologa... Pozdrawiam Wszystkich:) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka LU 🖐️ jakie bierzesz tabletki spróbuj sie moze troche zrelaksowac wiem tylko tak sie mówi ale spróbuj morze lepiej do psychiatry pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW raczej okres jesienno zimowy to wtedy sie nasila nerwica bo wtedy mamy mniej słoneczka wspolczuje tyle lat sie juz meczysz a teraz chodzisz do jakiegos lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
witaj:) różne brałam, przeważnie ziołowe, raz na pogotowiu podczas pewnego ataku dostałam Rudotel, ale nie biore go bo czytałam o skutkach ubocznych, potem na studiach pewna Pani dr przepisała mi Bellergot, ale nie działał na mnie specjalnie, oprócz tego że robiła mi się straszna susza w ustach, stronie od takich lekarstw. Teraz biore ziołowe ale chyba trochę przesadzam bo raczej mi nie pomagają, jeśli już to na krótko.... dzisiaj znowu wziełam 6 kalmsów, co mam robić???? znacie jakiś lepszy sposób?? a może faktycznie czas najwyższy do psychologa?? jak sądzisz?? ja mam N już 2 lata..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
liduszka Od kilku lat myslę o pojsciu do psychologa ale zawsze czasu mało.Rodzinny dal mi teraz AFOBAM 0.25 ale wiele nie pomaga. CIEKAWI mnie czy tez ktos ma takie drętwienie ,mrowienie częsci twarzy.DRĘTWIEJE tez mi lewa ręka i noga, nieraz myslę czy to nie KRĘGOSLUP.Tyle lat i nigdy nie miałem mrowienia n a głowie.Mam tez bóle na głowie ale nie w jednym miejscu i są one chwilowe.Przemieszczające się bóle od stóp do szyji mam juz 25 lat ale nigdy nie była to głowa.NIERAZ sobie liczylem to przez 5 minut ten ból potrafil sie przemieszczyc 40 razy.Nie sa to mocne bóle i nie zwracam na nie uwagi gdy mam zajecie ale gdy sie połozę to wtedy one przychodza .NIERAZ ich nie mam ale wystarczy tylko pomysleć i zaraz sa, czy to nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU ja mysle pewnie ze powinnas udac sie do lekarza sama wiesz leki ziołowe ci nie pomagają, zobaczysz co ci lekarz powie ja biore doraznie Validol to ziołowy lek a jak dalej sie mam gdzies wybrac ale zaznaczam ze z kims to mam Neurol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
widze że liduszka ma nie lada zadanie hihi:) teraz Ty jesteś naszą powierniczką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW z tego co dziewczyny pisały to sa takie bóle własnie dziwne mi dokuczaja zawroty glowy ból głowy szczegolnie jedna strona Afobanu nie brałam i nie znam tego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LU ja nie umie tak jak dziewczyny tego ładnie oipsac i doradzic szkoda ale sie staram bo rozumie was co przechodzicie ja tez potrzebowałam pomocy i tu ja znalazłam :):):)zawsze to razniej z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW a nie robiłes nigdy rtg kregosłupa zeby wykluczyc te dretwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
liduszka Przeszedlem juz tyle objawów od biegunki,bólu nerek ALE GDY ZROBIŁEM badania TO wychodziło ze jestem zdrowyjak KOŃ czy to nie dziwne.Teraz ide do pracy na 2 h (prowadzę swoją działalnosc)moze ona mnie tak stresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
jedno słowo otuchy i świadomość że jest tu was więcej czasami bardziej mnie uspokaja niż nie jeden lek;) Nie tłumacz się liduszko, przecież wiesz że nie chodzi o piękną stylistykę tylko o fakt ,że przeżywamy to samo cholerstwo, dzięki, choć czasem myślę że to moje ostatnie chwile na tym świecie, to smutne:( i męczące.... czasami mam już tego cholernie i dość, i wiesz mimo wszystko boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka podziwiam cie,masz niespozyta energie i zyczliwosc dla swiata, bardzo mi to imponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R.W
liduszka ROBIŁEM ale mam tylko malą przepuchlinę i wypuklinę, lekarz neurolog mowi ze MALUTKA.MIAŁEM TOMOGRAF.TERAZ IDE ALE CHCIAŁBYM pozniej pogadac moze bedzie lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej LU nie ma tak łatwo trzeba sie troche na tym swiecie pomeczyc hi hi glowa do góry nie zawsze tak jest zle :):):) RW moze faktycznie tak na ciebie działa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije sobie herbatke i wreszcie moge pierwszy raz w tym tygodniu spokojnie popisac z Wami :) Przede wszystkim witam wszystkich nowych znerwicowanych ludkow :) Iiyama - a kto powiedzial ze codziennie musisz cos konkretnego zrobic? :) takie dni kiedy po prostu leniuchujesz i odpoczywasz sa jak najbardziej wskazane i potrzebne :) i w ogole nie powinnas sie z tego powodu zloscic :) i co najwazniejsze nie jestes zadna osoba toksyczna - kazdy ma prawo marudzic :D i nie mozesz tak mowic bo Pelasia wstawi pale do indeksu :D Liduszka hm u mnie tez zaczelo padac - cos ta pogoda od Ciebie przechodzi do mnie :D Ale ja szczerze mowiac lubie czasami takie dni - siedze sobie w cieplutkim mieszkanku, otulona kocykiem, pije goraca herbatke, czytam ksiazke i slucham jak kropelki deszczyku stukaja o parapet :) Punca - \"zazdroszcze\" Ci tego ze jedziesz do Wisly - ostatnio bylam tam w grudniu - bardzo bym znowu chciala ale chyba dopiero wyskoczymy w maju :) no ale Ty masz szkolenie wiec pewnie az tak to przyjemne nie jest - ale pooddychasz innym powietrzem i bedziesz mogla pospacerowac i ogladac te piekne widoki iiiii - baw sie dobrze i nie zwracaj uwagi na innych :) udanego wyjazdu Ci zycze :D Rrenka na pewno dasz sobie swietnie rade - trzymam kciuki :) Ada wiem co to znaczy odsniezanie bo w zeszlym roku to sie naodsniezalam :D co pol godziny schody do biura musialam odsniezac :) Liduszka - fajny kawal :D Gosiu zawsze jest jakies wyjscie z kazdej sytuacji nawet jesli go w danej chwili nie zauwazamy! I absolutnie sie nie poddawaj :) zawsze mozesz tutaj na forum sie wygadac - mi to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RW zalerzy o której godzinie ja moge tak do 22 potem obowiazki hi hi jak wróci mezus z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lu*
wiecie co ja też robiłam milion badań , nawet dostałam u kardiologa concor cor 1,25 mg na zwolnienie akcji serca, ale mam wrażenie że to wszystko na nic, to chyba psychika, lekarze utwierdzają cię w przekonaniu, że jesteś zdrowy?a jak ryba a ty się czujesz coraz to gorzej.... zamknięte koło...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lu - ja tez robilam wszystkie badania i tez dostalam jakis lek od kardiologa - ale wiesz mi pomaga jak sobie mysle gdy cos sie dzieje ze skoro badania wyszly ok to to jest tylko moja nerwica a od tego sie nie umiera - i wtedy najczesciej objawy przechodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tunia wiez ze z toba bardzo milo sie mi rozmawia wiele nas łaczy :):) Madziapku ja tez lubie deszczyk ale tak w lecie a nie teraz sniezek powinien padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×