Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

PELASIU 78 dzieki za slowa otuchy skierowane w moja i nietylko w moja strone tylko niewiem czemu z taką trudnoscią mi te wszystkie tlumaczenia pszychodza wszystko jest dobrze do momentu kiedy niezaczyna sie cos dziac a pszeciez sa dzieci ktore czeba wychowac....a zycie na codzien nie glaszcze nas po glowie ... DOBRZE ZE JESTESCIE NERWUSKI !! ASIX90 ....PSZYPOMNIALASMI oASPARGINIE tez go kiedys zazywalam dobrze mi robil tobie tez pomorze moja corcia jest z 92 rocznika glowa do gory napewno pokonasz pania N!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PELASIU 78 dzieki za slowa otuchy skierowane w moja i nietylko w moja strone tylko niewiem czemu z taką trudnoscią mi te wszystkie tlumaczenia pszychodza wszystko jest dobrze do momentu kiedy niezaczyna sie cos dziac a pszeciez sa dzieci ktore czeba wychowac....a zycie na codzien nie glaszcze nas po glowie ... DOBRZE ZE JESTESCIE NERWUSKI !! ASIX90 ....PSZYPOMNIALASMI oASPARGINIE tez go kiedys zazywalam dobrze mi robil tobie tez pomorze moja corcia jest z 92 rocznika glowa do gory napewno pokonasz pania N!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu. Ja też miałam dzisiaj kopa bo miałam dobry dzień, zrobiłam pyszne ciasto z bitą śmietaną i z masą z sokiem z Kubusia - pycha, ale nie będę jadła, bo postanowiłam nie jeść słodyczy choć chwilami jest ciężkooooooo!!!!!! Nusiu tak już jest NN tak działa, że często wydaje się nam,że tłumaczenia przychodzą nam z trudnością a niewiadomo kiedy nadejdzie lepszy dzień i stosujemy się do nich.Wszystko sprowadza się do tego,że MAMY ZMĘCZONE NERWY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Zuza pozazdrościć bo ja mam dołka i już nic mi się nie chce:( Pelasia wczoraj napisałam ale wykasowali:gdzie jest ta szkoła,to jest ta prywatna? A ja mam już gdzieś postanowienia,jem słodycze i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowo! ciesze sie ze mamy wsrod nas fachowa pomoc medyczna czyli sloneczko🌻(nie zebym sie cieszyla ze masz NNN...) ja ten dzien tez uwazam za udany oby takich wiecej ,bylam wieczorem w Globi ,jeszcze pomylam podlogi i jestem wolna ,zaraz wroca moje chlopaki z pracy ,wiec mam chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłam cały dzień poza domem i mój organizm jest przemęczony,układ nerwowy jeszcze bardziej i marzy mi się długi urlopik.Już niedługo :) A ja ostatnio byłam na etapie czeniaka,ale szybko wyrzuciłam sobie to z głowy.Podstawowa zasada:nie czytać o żadnych chorobach bo zaraz coś w sobie znajdziemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się rrenka,że też masz dobry czas...trzeba to wykorzystywać, bo nie wiadomo co będzie za chwilę. Maleństwo będzie dobrze, jestem z Tobą. Musimy akceptować siebie takimi jakimi jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia wiem że będzie dobrze ale czasami nie mamy siły i na krótko się poddajemy :) Mój organizm mówi:odpocznij a układ nerwowy:wycisz się in przestań przejmować wszystkim.Dzisiaj mam po prostu taki dzień ale wiem że będzie lepiej. Gratuluje pierwszego dnia terapi iesze się że nie było źle a potem poczułaś się bezpieczna.Tak trzymaj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka , dziewczyny, panow cos wcielo. wszystko mnie boli, ruszc sie nie moge nawet wyprostowac reki, dali nam na treningu taki wycisk, ze legia cudzoziemska to juz pikus. zastanawiam sie co ja stara kobieta tam robie , pluca wypluwam serce wyskoczy , trzeba mnie reanimowac, po co ja trenuje,wnuki bawic a nie zapasy na macie urzadzac, stara babo , choc dzis pare razy skopalam worek treningowy wobrazajac sobie ze tam siedzi ten kundel-moja deprecha.mysle cieplo o dziewczynach , ktorym chcialbym cos dobrego i madrego napisac, ale jestem juz glupia jak but,pozwolcie, wiec, ze tylko o was serdecznie pomysle i wirtualnie usciskam ,a i tak jutro rano znowu pojde potrenowac.dobrze, ze wstawilam obiad i pyrkoli, bo jutro bym juz nie dala rady. mysle ,z e jednak pojde po recepte, dzis w gazecie wyczytalam ,ze minimum leczenia to 6 miesiecy.kilka dni przerwy nic nie zrobi zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama i dobrze,świetna kondycja,zabicie wolnego czasu,bycie pośród ludzi.To mało? :) Za jakiś czas już tak nie będzie bolało Pelasia czy to zdjęcie które mi wysłałaś jest aktualne i masz tą samą fruzurke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo pamiętaj że jesteś tu nam potrzebna nawet taka wymęczona po treningu bo jesteś ogniwem całego forum :) więc dowal jeszcze w ten worek tak od serducha od nas wszystkich . Nie zwracaj uwagi na to co napisane było w gazecie ze trzeba 6 miesięcy być na tabsach . Jeden może być miesiąc i już jest lepiei inna osoba potrzebuje więcej czasu . Już czujesz się lepiej niż było więc jest poprawa , ale jeszcze to nie to co byś chciała więc wspieraj się lekiem . Nie wiem czy Cię pocieszę ale teraz jest taka pora że dużo ludzi jest zmęczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-eta
CZY KTOS UZYWAL SETALOFT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do wanny bo musze korzystac :) jestem sama w domku i mogę poszaleć ;) Miłej i spokojnej nocki wszystkim ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo -wrócimy do zdrowia WSZYSCY i odkryjemy w życiu pokój i radość.Zajmie nam to trochę czasu, przeżyjemy wzloty i upadki,bo...natura nie goi się w prosty sposób. maleństwo i inni tak będzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-eta
PROSZE ODPISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka, ja nigdy ni kapie sie jak jestem sama w domu, tak dla bezpieczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam Zuzia ja to wiem:) Będzie dobrze Iiyama walnij jutro w ten worem ode mnie :)Ale przywal bardzo mocno A ja się kąpie chociaż kiedyś też nie.Wszystko przychodzi z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę was wpędzać w ten sposób w jakieś dodatkowe lęki i schizy, jeśli wynik wyjdzie niezgodny z oczekiwaniami, ale znalazłam w internecie test na to, jakie jest ryzyko zawału w Twoim przypadku. Pytanka ssugerują trub życia, jaki powinniśmy prowadzić, aby ryzyko zawały kiedyś, w przyszłości, było minimalne albo nie istniało w ogóle. Tak , dla świętego spokoju i poczucia bezpieczeństwa:) Ja np wywnioskowałam, że powinnam zmniejszyć ilość jedzenia czerwonego mięsa oraz wprowadzić w moje życie więcej ruchu.;) A to link: http://www.skladak.jaw.pl/3c/zawal.html Na dole po tekstem jest test. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wiem że ten test moze źle wpłynąć na nasze psychiki, więc Ci co wiedzą że się będą nakręcać jeśli coś wyjdzie nie tak, niech lepiej zrezygnują i oleją ten link! Dla waszego dobra! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asix, oprocz tego aby zyc zdrowo to trzeba zyc przyjemnie.po co mam zyc zdrowo i nudnoi wole poszalec nadwyreczyc czasem organiz m diety mnie wkurzaja ja jestem taki typ damskiego marcholta, , kiedys bedzie trzeba i tak umrzec wiec najlepiej podczas zabawy i przy smacznym jedzonku i z rechotem na ustach.I fajnie by bylo wsystkiego sprobowac , tylko czasu moze zabraknac. taka juz jestem. teraz rozumiecie dlaczego moja depresja byla dla mnie koszmarem bo to nie bylam ja, przestraszona i wycofana. no a teraz ide powalczyc z wyreczkiem. kicia przyjdzie oslini mnie bo ma cos z noskiem i mi pomruczy do snu a maz zachrapie i wszystko bedzie na swoim miejscu. buziole panny i mezatki i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto powiedział że ograniczanie mięska oraz troche więcej ruchu ograniczają czerpanie przyjemności z życia? ;) Myślę że mogą nawet pozwolić na więcej przyjemności, bo eliminują lęk, bo się wie, że się zdrowo żyje i nic serduszku nie grozi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny durny ten test pytanie:pytanie 24 czy masz zdrowe zęby i dziąsła powinno przy tak być chyba zero.Ja już powinnam trupem być przez pytanie czy ktoś chorował u mnie na serce i dodając pare odpoweidzi typu czy się stresuje.Ale nie wkręciłam się i wy też macie tego nie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asix tak ale każdy żyje jak chce żyć jedni zdrowo drudzy mniej a co ma nas spotkać to i tak nas spotka.Ja nie mam obsesji na punkcie super zdrowego życia i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×