Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

pogoda straszna, raz swieci slonko potem pada snieg, na przemian, tak jest u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.śląsk Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Ulcia27................27................n.lękowa..................małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia dopisalam cie bo to jest raczej pełna lista nie masz nic przeciwko temu u mnie tak samo słonko, pada i w koło macieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje liduszeczko, jestem nowa, chodz czytam Was od dawna i nie wszystko mi jeszcze wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia nie ma za co milo cie tu widziec co ci dolega bierzesz jakies leki kolo jakiego wiekszego miasta mieszkasz mozez zdradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca tak pogoda na ciebie dziala ale to nic a moze jakies przemeczenie dychaj sobie pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
Ula a jak sie czujesz po tym leku? i jakie cie meczyly objawy i czy sa mniejsze? czy ktos bierze bioxetin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Pelasiu dopadło mnie chyba to samo co Ciebie , drapanie w gardle i kaszel , bez temperatury . Leczę się :O mlekiem z masłem i miodem :O i zagryzam czosnkiem :O a do tego zrobiłam sobie syrop z cebuli ...i jakby lepiej dziś :D Wczoraj przyjechała moja kuzynka , dziś pojechała uśmiałam się tak że teraz boki mnie bolą . wczoraj zrobiła zawody z moim mężem kto zna więcej kawałów :D Wszystkim polecam taką terapię ...Pogoda dziś u mnie przez chwilę była piękna było słonko , na działce zakwitły krokusy :) nie mogę sie już doczekać kiedy reszta kwiatów zakwitnie . Moją słabościa są róże i tulipany ... już się rozmarzyłam i tęsknie do zapachu róż ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - szczegolnie nowych bo widze, ze znowu przybylo pare osob - niestety mam wrazenie ze to jest dzuma 21-wieku :/ Malenstwo bardzo dziekuje ze o mnie pamietalas :) bardzo mi milo z tego powodu :) NIe zagladalam do Was pare dni b jakos sie nie moglam pozbierac hm dalej nie moge ale juz jest troszke lepiej ... Tak na szybko przeczytalam co przez ten czas pisaliscie i chcialam przede wszystkim pogratulowac Ci Punco tej rozmowy - jestem pewna ze wszystko sie dobrze ulozy i uda z ta nowa praca :) Pelasiu Tobie tez na pewno wszystko sie dobrze ulozy i wkrotce oznajmisz nam tutaj na forum ze spodziewasz sie malego dzidziusia :) No a Marzence i Biance zycze duuuuuzo zdrowia :) No i reszcie zycze SPOKOJNEGO wieczoru i calego tygodnia .... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie moge myslec,tak mnie boli caly dzien glowa-migrena i napieciowy naprzemian.Juz 2 Apapy wzielam.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku mi czasami pomaga masaż karku i zimny kompres na czole i herbatka z melisy . Czasami zawiązuje na głowie chustkę i wtedy w domu mówią na mnie \"Rambo\" ...ale mi to pomaga jak mam tak głowę związaną bo nie czuje jak się rozpada na kawałki . Bardzo współczuje ....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jak wiekszosc z nas mialam dzis spiacy dzien strasznie leniwy..........no a jutro do pracy buuuuuuuuuuuuu nie chce mi czasami mam chwile zwatpienia myslalam ze pracujac zapomne o swojej chorobie a tu jak bylo tak jest moze jeszcze gorzej bo dojazdy mnie mecza ok juz nie narzekam zycze wszystkim milutkiego spokojnego tygodnia paaaaaaaaaa do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Efcia.Ja migrene mam zadko,czesciej napieciowy.Ale ta migrena mnie dobija! Olabasiu,Tobie tez milego tygodnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wróciłam już z mojego małego urlopku, niestety nie specjalnie wypoczęlam- chyba zmiana otoczenia i stres związany z wyjazdem i spotkaniem ze stosunkowo apodyktyczną babcią wytrącił mnie trochę z równowagi i pozwolił pani NN zbliżyć się na niebezpiecznie małą odległość- dosłownie czuję jej oddech na plecach :( :( :( buuuuuuuuuuuuuuuuu A już było tak dobrze:( DO ASIX Miałam podobne dolegliwości jak ty-zaczęło się od trwających trzy tygodnie mdłości. Uczucie nudności nie opuszczało mnie nawet na 5 minut, ale nie wymiotowałam. W końcu stało się- jak zaczęłam \"rzygać\"-za przeproszeniem- to nie skończyłam, póki w szpitalu nie podali mi przeciwwymiotnych kroplówek i elektrolitów, które spadły mi dalece poniżej normy. Podejrzewano wrzody żołądka lub dwunastnicy, dlatego wykonałam gastroskopię i test na H. pylori. W badaniach nic nie wyszło więc diagnoza była prosta- zapalenie błon śluzowych żołądka na tle nerwowym. Leczeniem jest dieta lekkostrawna, środki osłaniające np. bioprazol lub gasek-na receptę. Mnie pomaga. A takie zapalenie mam co pół roku. Dziwnym trafem pokrywa się zawsze z sesją na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nikt nie uwzględni mnie na listach tubylców :( :( Dajecie mi znak, że mam sobie iść?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko.dopisz sie sama-tu kazdy sam sie dopisuje. Badz z nami!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.śląsk Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek........31......................depresja......... ..........Konin Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Zuza..............35.................nerwica, depr...........Dziwnów Maleństwo........29................agorafobia........... ....Warszawa Marska...........42.................n.lękowa............ ......Kujawy Jagoda...........45...................n.lękowa.......... .......Katowice Marzena.........47..................agorafobia.......... .......Łódź Ada7777.......36........n.lękowa, agorafobia, hipochondria..Zach.Pom. Angel61......... 27...................nerwica natręctw i lęki....Warszawa Magdziapek.............25...........n.lękowa.......... .......Śląsk Kasia100.................43...........n.lękowa.......... .........Poznań Nadzia26...............27............n lękowa................ślask Asix90...................17......n. lękowa (n. serca).........Toruń nusia 35..............35.......n.lękowa i inne.........Kraków Bianka...............39.........n.lękowa, hipoch..........okol.Gliwic Ulcia27................27................n.lękowa....... ...........małopolski sloneczko.mw...........24.............n.lękowa, hipochondria........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani,melduje sie ponownie, wrocilam wlasnie z milego rodzinnego spotkania, gdyby nie rodzina i moj kochany mezus to nie wiem jak radzilabym sobie z codzinnoscia. Swiadomosc, ze ktos cie kocha, daje ogromna sile. liduszka, hola hola od 7 lat mam nerwice, od dwoch lat sie lecze, teraz doszla deprasja, rexetin to 5 lub 6 lek, teraz wiem ze oczekiwalam, ze te tabletki wylecza mnie ze wszystkiego: niska samoocena, lek przed marketami, szkola, ogolnie przez skupiskami ludzi, strach przed wychodzeniem z domu jak jest brzydka pogoda.... teraz wiem ze najwazniejsza jest psychoterapia, a leki to tylko wspomagacze, rexetin biore od miesiaca i na razie nie widze spektakularnych efektow, ale wmawiam sobie ze jest lepij i czuje sie lepiej mieszkam w Nowym Saczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem.Niedawno oglądałam pogode i moge was wszystkie pocieszyć a siebie też że wreszcie ma nam się poprawiać samopoczucie :) :) :) Gdyby tak dalej było to ja sama już nie dałabym rady :( Pipku a może weź mocniejszy lek to głowa przestanie boleć :) Magdziapku ciesze się że się poprawia bo coś czułam że nie najlepiej chyba u Ciebie.Trzymaj się Efcia i Liduszka dzięki za maile ale nie moge niektórych odczytać,ktoś mi musi poprzestawiać w kompie :) Ja mam dzisiaj takie napięcie że lepiej jak nie odzywam się do nikogo bo .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Pipku, jestem i bardzo się cieszę :) Zmykam wziąć swoje psychotropki i kładę się spać bo już zmęczona :( buziaczki dla wszzystkich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja chce miec dzidziusia, zakochana jestem w corci mojego brata, po prostu cudo..... ide juz do lozeczka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×