Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia i Lidzia,dzieki za maile!Sa extra.Lidzia te zyczenia sa wspaniale.:D:D Ja tez juz ide spac!!!Milutkich snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo milusio ......zycze Wam milutkiego dnia ide na rynek umowilam sie z corcia ze spotkamy sie zrobimy male zakupy i pojdziemy na jakies male pifko dzis nie biore zadnych lekow niech sie dzieje .........a wlasciwie co ma sie dziac jezeli juz to dobrze calujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Was kochane nerwusiatka bede pozniej papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Baianka masz sie nie bac ze dostaniesz zawal Bo arytmia to arytmia a nie zawal Przeciez sa rozne choroby serca i nie wszystkie koncza sie zawalem. Cala Ameryka bierze Acard ja tez go biore i wybijam z glowy zawal Nie musi cie nic bolec zeby dostac zawal A wiec nie martw sie!!!!!!!!! Przepraszam ze zle kliknelam imie sory!!!!! Lekarz powiedzial mi ze zawal to choroba chlopa a nie Nas wiec glowa do gory!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nerwuseczki! Zycze milego i spokojnego dnia.:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wstyd przyznać,ale dopiero się powoli z wyrka podnosze-dzień lenia :) Do BianKI Arytmia, bradykardia czy tachykardia są typowymi objawami nerwicy, często występują naprzemiennie w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości nerwicowych. Ponadto w dzisiejszych czasach wiecznego wyścigu szczurów pełnego stresów i braku odpoczynku te dolegliwości sercowe stały się chorobą cywilizacyjną bardzo \"popularną\" u ludzi nie cierpiących na nerwicę-prztjmowanie leków normujących pracę serca jest już na porządku dziennym. Nie martw Bianka-nie taki wilk straszny jak go malują Zaraz zbieram swoje leniwe kości i jade odwiedzić babcię i dziadziusia. Trzymajcie się cieplutko nerwuski. Do zobaczenia w poniedziałek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę! Witajcie Kochani :) Nie mam czasu z Wami pisać, ale pamiętam o Was 😘 Pracuję od mijającego tygodnia na 3/5 etatu (czyli 24 godziny w tygodniu), co w połączeniu ze studiami, pisaniem pracy mgr i załatwianiem kilku innych spraw sprawia, że ciągle jestem zajęta :/ Praca jest fajna, super ludzie, chociaż troszkę mnie stresuje. W pracy jestem zalatana, nie myślę o głupotach i nie pozwalam sobie na gorsze samopoczucie, co odbija się w domu, tzn.wieczorami nachodzą mnie często jakieś depresyjne myśli. Jeszcze dwa i pół miesiąca seroxatu... Potem zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :)nie było mnie jakies dwa dni ale jak tylko moge to was odwiedzam 🌼 mała mi sie troche rozchorowała to daletego ......pozdrawiam was wszystkich serdecznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Miłego weekendu życzę , spokojnego i ciepłego ...🌼 Marijke super że nie masz czasu w pracy na ...myślenie ;) życzę dużo zajęć i brak nawet minutki czasu ,żeby nic się nie przypominało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coś kiepsko się czuje hmmm moze to zmiana leków-albo muszę poczekać az zaczną działać. Cały czas się boje - boje tego że nerwica natręctw tylko przycichła a zaraz znowu się pojawi i uderzy tak mocno że.... ehhh czasem mi się żyć odechciewa. Już nawet rodzicom nie mówie jak mi źle bo po co mam ich martwić. Nikt przecież nie wyriwe mi z ciała tej nerwicy-a bardzo bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rowniez serdecznie wszystkich :):):) wysłałam wszystkim te zyczenia ale czesc mi zwrocio nie wiem czemu Ja juz tez jestem po zakupach ,pozadki porobione i mam chwile dla was hi hi. pogoda cos sie psuje napewno bedzie padać jak zwykle. Wczoraj tez mnie nie bylo na kompie zachciało mi sie robic krokiety ale mam dzisiaj obiad z glowy Po za tym to stara bida pozdrawiam jeszcze raz cieplutko wszystkich:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim!!! zawitałam na chwilkę, rozbiera mnie przeziębienie do tego pani\"N\" odzywa się dzisiaj muszę ją pokonać...strasznie boli mnie głowa, mam katar... ada chyba wrócił mąż bo cię nie widać!!! masz rację zajmij się nim tyle go nie widziałaś.. pozdrawiam cieptutko...samej mi ciężko, ale jestem z każdym z was..:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO u mnie w krakowie pada deszcz ijest ponuro mam chwileczke czasu wiec wpadłam podpisac liste zycze wszystkim spokojnego wieczorku i radosnej niedzielki z rodzinką.....CALUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani!widze ze ponad 2 godziny forum nie funkcjonowalo a ja myslalam ze to u mnie cos z netem.... pozdrawiam i zycze milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Rrenusia u mnie tez nie mozna bylo wejsc na kafeterie ale na inne strony tak ja równiez zycze miłego wieczorku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani jak tam mija dzionek?Zuza mój mąż jeszcze nie przyjechał i chyba nie przyjedzie dzisiaj ,cały on.Zawsze trzeba brać na niego zapasu jakiś tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nerwusy🌼Witam Wszystkich,życze milego weekendu.U mnie dziś wspaniała słoneczna pogoda❤️buziaki❤️:):):):);):););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianke_120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam zycze milego weekendu.........podpisalam liste i zmykam dzis mam bojowe zadanie mam w opiece swoje kochane wnuki moje dzieci ida na imprezke.........chcac nie chcac musze byc w formie nie moge zawiesc siebie i innych paaaaaaaaa do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam moje pocieszycielki miałam dzisiaj bardzo pracowity dzień jakos możliwie sie czułam ale do pompa nie mogłam się dostać bo córka wróciła i odrabiała zadania . Mam do was kolejne pytanie ale nie śmiejcie sie ze mnie prosze byłam dzisiaj w solarium dosłownie 10 minut i jestem spalona wszystko mnie piecze co mam zrobic ..........pewnie powiecie wariatka ale miałam juz dosyc uwag typu ale ty jestes blada chyba jesteś chora ,wiec by z tym skończyć postanowiłam troche sie opalic ale nie spodziewałam się takiej reakcji , co zrobic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIPEK , MARZENA , SŁONECZKO pozdrawiam i dziekuje za informacje ,zdołowałam się tym jak przeczytałam że musisz MARZENKO iść do szpitala bo ci serce kołacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulcia 80
Witam was nerwoski wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Podpisuje listę. Ledwo żyje ..... idę się zrelaksować. Jakiś okładzik by się przydał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka Ja sie nie martwie bo chce pojsc i porobic badania Jest to szpital nie kardiologiczny tylko ogolny wiec nie ma sie czego bac Zrobia Holtera Ekg i Echo serca i do domu A moze zrobia i zaraz wyjde tego samego dnia Mam problemy z rodzina i serducho tez i dlatego sie tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka mnie serducho zaczelo figlowac gdy mialam 39 lat i tak figluje Najgorzej jest wieczorem i w nocy a w dzien da sie wytrzymac Lekarze mowia ze to na tle nerwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko współczuje ci bo ja też mam problemy z rodziną jak juz wczesniej pisałam moja nerwica to zasługa mojej teściowej i całej rodzinki ze strony męza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×