Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Teraz obecnie rodzeństwo męża rząda spłaty z domu w którym mieszkamy a który wogóle nie jest na nas zapisany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! A jednak choróbsko mnie dopadło. Nie jest to przeziębienie, bo nie mam kataru, tylko potwornie boli mnie gardło (nie moge łykać), mam spuchniętą krtań (więc mówić też nie mogę) i kaszlę (jak gruźlik) - dobrze, że palce całe i zdrowe, bo jak bym się z Wami kontaktowała? Prowadziłam dziś zajęcia ze sdudentami - tak mi było trudno mówić, że jutrzejnsze odwołałam. Na szczęście się ucieszyli, a ja może trochę dojdę do siebie - tym bardziej, że od miesiąca mamy bilety na jutrzejszy koncert SDM-u, któremu jestem wierna od 15 roku życia. Nie chciałabym go stacić, więc do jutra muszę jakoś poczuć się lepiej. Pozdrawaim wszystkie Kunegundy, wszystkich Tycjanów, Eugeniuszów i Kazimierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli komuś sie przyda to podaje domowy sposób na szybkie wyzdrowienie pół cytryny łyżeczka miodu pół łyżeczki imbiru 1 łyżka koniaku lub spirytusu zalac gorącą ale nie wrzaca woda i powoli pić naprawde pomaga mozna 3 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje liste wieczorkiem bo forum nie działało,życze spokojnej nocki :) Pelasiu trzymaj się tam i wyzdrowiej do jutra :) Jutro napisze na maila Magdziapku a co się z Tobą dzieje że Cię ostatnio nie ma? :( Buziolki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim!!!! idę sobie \"popielęgnować\" hihi - tylko się nie śmiej Zgredziu :) dzięki Zgredku za zdjęcia (zakochałam się w tym grzybku) papapapa słodkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca24: proszę bardzo za fotkę. Robię powoli galerię fotek. Tylko muszę je poprzebierać. A z ostatniego miesiąca uzbierało się ich kilka tysięcy heh. A i podpisuję listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) dawwno mnie tu nie bylo :P Jak tam sie czujecie :)czy cos mnie ominelo ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nerwusiątka :) Samopoczucie w miare ale humorek popsuł mi ząbek robiony półtora tygodnia temu,gdzie znowu kawałek plombki się wykruszyło i boli :( Pelasia chyba dołącze do Ciebie jako stała bywalczyni u dentysty ;) Miłego dzionka ja na razie uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wszystkich podpisuję listę pozdrawiam u mnie pada buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Mam migrene.Niedlugo odwiedzi mnie Ciocia ze swoim 6 letnim wnukiem. Pozdrawiam i zycze udanego dnia.🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punka,dzieki za fotki-sa fajne,szczegolnie kulturysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jeśli chodzi o zawroty głowy to przeszło mi. :) Teraz pojawiło się coś zupelnie nowego, z czym wcześniej nie miałam styczności - nudności po spożyciu posiłku albo zupełnie bez przyczyny :/ Wczoraj np. miałam straszne nudności w nocy, nie mogłam spać, co chwila latałam do kibla, piłam herbatki, a kiedy próbowałam wywołać wymioty - nic nie leciało, tylko ślina. Czy to moze być nerwica żołądka? Czy któraś z Was Kochane też to ma? Powiem jeszcze, że od ok. 3 dni szukałam dużo o marskości i zapaleniach wątroby, i czytałam, że właśnie ich objawem są nudności, dlatego zaczęłam bać się, że będę je miała. No i stało się. W nocy byłam tym przerażona, zwłaszcza , że wcześniej nic nie jadłam. Nadal boję się, że to może mieć związek z chorobą żoładka, jelit lub wątroby, z naciskiem na to ostatnie. Nie wiem co o tym myśleć. W tej chwili tez już mi się zbiera, ale zapawne nie zwymiotuje tylko skończy się na tym, co wczoraj. Pozdrawiam Was, trzymajcie się! I ta która miała z Was nudności, prosiłabym o odpisanie! 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
asix to jest hipochondria -dzis szukasz o watrobie ,jutro o guzach mozgu-wiec glowa bedzie cie rwac na 100%! a juz nerwice serca i wszystkie z nim zwiazane choroby przerabialas.....kochana ,jak najszybciej do psychologa i do psychiatry ,naprawde to jedyny sposob aby sobie uswiadomic ,ze to tylko hipochondria,a co na to Twoi rodzice ,nie widza co sie z Toba dzieje? moze pokaz im tutaj wpisy ,niech sobie uswiadomia jaki masz problem i niech Ci pomoga -moze razem niech sie udadza na wizyte,pamietaj to zaden wstyd isc do psychiatry i nie oznacza choroby psychicznej tylko sa to zaburzenia emojconalne Asix moja propozycja-zaloz moze temat:Nerwica ,depresja u nastolatkow.Lepiej by bylo gdyby do dyskusji wlaczyla sie mlodziez bo tu sa raczej wiekszosc"dojrzalych "osob a Tobie potrzeba kontaktu z rowiesnikami a nie ze "starszymi ciotkami" (bez urazy kobitki):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jesteś asix w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
nudnosci bywaja od tysiaca blahych dolegliwosci- nadkwasnosc ,zgaga,ostre przyprawy ...od stresu ,przy nerwicach....po co od razu szukac takich powaznych schorzen....no wlasnie na tym polega hipochondria.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola wiesz nie sądzę by moje forum o \"nerwicy u nastolatków\" cieszyło się zbytnią popularnością, o ile ktokolwiek by się znalazł, kto w moim wieku miełby nerwice;/ Także jak widzisz jestem rzadkim przypadkiem, a że tutaj jest sporo osób które wiedzą , co to znaczy nerwica, to jednak lepiej się czuje tutaj, bez względu na to, jaki jest wiek forumowiczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do moich rodziców to standard - śmieją się ze mnie, że co chwila wyszukuję sobie nową chorobę ;P ale w sumie to im się nie dziwię. no i tez stwierdzili że jestem hipochondryczką, co jest b. możliwe... ja nie chce tak młodo! chcę cieszyć się życiem i żyć tak jak inni moi rówieśnicy... no i pewnie masz racje, psycholog byłby tutaj dobrym rozwiązaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
asix -zaloz temat .co Ci szkodzi? jestem pewna ,ze bedzie mnostwo osob w tak mlodym wieku ,wcale nie jestes dziwnym przypadkiem ,dzis nerwica mlodego wieku jest wielkim problemem,co do rodzicow to dobrze ,ze wiedza ze to hipochondria ,teraz trzeba ich jeszcze uswiadomic ,ze sie meczysz i trzeba Ci pomoc wlsnie idac na rozmowe do lekarza ,sorki ale sama sobie nie poradzisz..... pare stron temu byl dla Ciebie link ale nie wiem co to bylo -tyak mi cos mignelo ,jak znajde to Ci podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
http://kobieta.wp.pl/kat,26337,wid,8753383,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1&rfbawp=1172854562.155&ticaid=13537 wkleilam...i widze ,ze to ktos na moj nick zrobil! jak sie robi ten czarny nik aby byl moj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axis90 ja rowniez mam mdlosci, od miesiaca biore nowy lek rexetin i moze to skutk uboczny tego leku, poczatkowo myslalam ze to ciaza, ale jak sie okazalo to tylko N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani ,u mnie pogoda nawet dobra za to mnie rozkłada grypka ,chyba z dzieci przeszła na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto moj wpis NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek......... Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. ULCIA27...........27.................n.lekowa...............malopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca ja również dziekuję za maila :):):) Czesc Ulcia🖐️ siedze w domu nie chce mi sie nigdzie wychodzic buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×