Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

żmija - no znowu mnie rozbawilaś i to czym? jakimiś zwykłymi ściankami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka - przyznaj się, straszenie pacana wysuszeniem tak na Ciebie zadziałało ;) żmijka, to Ty u baby ginekologa byłaś?... brr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija - no znowu mnie rozbawilaś z tymi sciankami ninna - o jakiej jeźcie Ty mówisz - nie pamietam zeby któraś z was się po/na mnie przejechała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ula
wow, robi się ciekawie, a ja właśnie skończyłam pracę i lecę do domciu:( paaaaaaa, pozdrawiam wszystkich serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihihi oj nie bylam u ginekologa ale chcialam sie pobawic w gienkologa ale pani lekarz nie chciala :( glowa ja bolala :P pacan kto na tobie jezdzi opowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliwka jakbyś nie wiedziała co zamówić w KFC to polecam kurczaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmijka, jakaś zboczona jesteś, skoro masz ciągoty do starszych kobiet ;) a skoro już jesteśmy przy fast foodach... mmm... lody z mc donalds... i\'m lovin\' it ;) pacan, no i co z tą jazdą? odzyskałeś przytomność? tfuu, pamięć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza ciekawość dziewczyny jest zastanawiająca - jak jesteście takie odważne to moze którąś gdzies podrzucić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałeś okazję pacanie i nie wykorzystałeś. a druga taka szansa się pewnie prędko nie trafi. o. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka minut koncze prace i udaje sie na zasluzony odpoczynek :) Zajrze do Was po urlopie, czyli pod koniec sierpnia... tymczasem pozdrawiam, nie dajcie zdechnac topikowi, bo to przyjazny port dla innych inaczej ;) Moze jeszcze kilku oszolomow zwerbujecie??? bedzie wesolo :D pa paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny też macie wrażenie, że źle z pecherzem żmiji? - ewidntnie nas olała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fur_ya, wróć do nas :) śliwka - mój szef też kochany jest. kupił mi dziś napoleonkę :) w pracy się śmieją, że tuczy mnie jak wiedźma jasia ;) pacan, a Ty się w tej żmijce zakochałeś, czy co??.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninna - hm... skąd takie dalekoposunięte domysły? :P a może zazdrosna jesteś? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzijzas sliwka kiedy Ty odpoczywasz? tak Cie po Twisterze wkreciło w arbaita? eee pewnie siedzisz juz od 17 w domu - pluskasz się w wannie (nagusia hihihi) i raczysz sie 0,7l jakiegoś Merlot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza..tylko ja pracuję od 7.30..? :( Miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) melduję, że już jestem na posterunku. jak tam, jesteśmy w komplecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co rozumiesz przez komplet :) ja dzis jak nowa :) pije sobie wlasnie kawke i rozkminiam co zjem o 11.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 11:30 to ja już będę na wylocie. siedzę w robocie dzisiaj tylko do 12:00 a później fruuu na urlop! :) an-ula, fajnie, że do nas dołączyłaś - ale wytłumacz się, czemu, skoro nie jesteś z wwy? ;) do kompletu jak widzę brakuje śliwki i pacana. śliwkę rozumiem, przepracowała się wczoraj widocznie, ale pacan to się po prostu opie*dala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×