Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

dostałaś? jak to jak znalazłam - ja jestem mistrz w szukaniu rzeczy w necie! ;) google i jedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dostałam dostalam :) juz słucham jej 5 raz :):):) swoją drogą to nizeły sposób żeby sobie cos obrzydzić-ale cóz człowiek jest glupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. dostałaś z o2 czy whoever? bo coś mi te konta fixują. o zobrzydzenie się nie martw - ja słucham od wczoraj i nadal mnie \"kręci\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze robaczki. zawijam się. a że jutro mam urlop to do poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo - co tu tak w babskim gronie ucichło. Światowy to ja wcale taki nie jestem - bezzzz przesady. Coś tam zawsze można pojeździć na koszt firmy aby jeszcze szefa powkur... . :D Wszędzie fajnie ale najlepiej w Lublinie. Życzę miłego wieczoru. PS. Kurde wszytko idzie mi dobrze ale jak mam sobie znaleźć własne lokum to zawsze jest jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Stic-a dlaczego akurat mieszkanie na Bemowie? a tak wogole to jakie chcesz kupić -z rynku wtórenego czy pierwotnego?Jaki metraż? Jesli nowe to będziesz musiał sobie troszkę poczytac bo sporo z developerów to po prostu szuje i oszuści :( zresztą na stronach GW jest duzo na ten temat+czarna lista tych, którzy mają problemy z dotrzymaniem warunków umowy. Kurcze za godzine idę na wazne spotkanie i umieram ze strachu-mialam iść z kims z fundacji ale tej osobie coś wypadło. Prblem w tym, że facet z którym mam się spotkac jest specjalistą od e-learningu i jeszcze do tego informatykiem-więc jak zacznie zasypywac mnie pytaniami na które nie bede w stanie odpowiedziec to chyba spalę się ze wstydu....zapadnę pod ziemie i zniknę :(:(:( Jak ja nie znoszę takich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze \"landi\" czytam GW Deweloperzy, jeżdzę, oglądam i dowiaduje się o palny zagospodarowania w koło osiedla itp. Jak widzę cyfry to normalnie słabo mi się robi ale aktualnie mam sytuację że o kredyt się nie martwię :) Teraz penetruje inwestycje w Markach. Tylko myśle czy zdecydować się na wysoki parter? Bardzo chciałem pół poddasze ale musiałbym osobiście nadzorować budowę aby nic nie spier..... Jutro jadę na spotkanie aby zobaczyc czy to nie jakieś JWC czy inne nie wiadomo co. Zresztą mam dosyć wynajmowania i czuje że potrzebuje własnego kąta. Jeśli macie jakieś opinie lub dośiwadczenia bardzo chętnie posłucham ;) A tak w ogółe to zbliża się weekend i wybieram się na Harrego razem z kimś z kim może ułożę sobie życie :D Czas najwyższy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Coś mi poczta o2 szwankuje i w ogóle kafe też :o godzine temu w ogóle nie było u mnie strony 80 :o:o żenuła... Stic ja wiem jedno...trzeba uważać bardzo i na developerów i na właścicieli mieszkań...ostatnio bliska mi osoba została perfidnie oszukana, a w mniej więcej tym samym czasie kolega mojego kochanego. On też chce kupować chatę, ale po nowym roku i nie powiem,żebym się nie martwiła jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mimo, że wstaję napóźniej znowu jestem pierwsza :) Jak po weekendzie? Ja przez ostatnie dni rozważałam kupno psa-niestety ten, który mi się podoba jest dosyć drogi (ponad 1500zł) i rzadki-mam na mysli eurasiera Jak chcecie zobaczyć to podaję linka http://www.eurasier.com/Breeder/Nakus.htm Lubię duże psy (kiedys miałam owczarka) ale teraz mam zbyt małe mieszkanie zeby zafundowac sobie coś dużego a znowu psy-maskotki zupełnie mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zakochana w tym puchatym misiu-:):) pozatym te psy mają idealne charaktery -Jest pełen wdzięku, niehałaśliwy i bardzo schludny. Jest to pies żywy, wesoły i bardzo wierny. Jest to rasa, która doskonale potrafi zaadaptować się do życia w rodzinie.-Szkoda, ze nie ma takich facetów Znalazłam na razie 1 osobę z Poznania, która je sprzedaje-ale niestety ma tylko drogie psy z rodowodem-a mnie na rodowodzie nie zależy Dlatego ogłaszam alarm!!!!!!!!!!!!!Jakby ktoś z was znał kogoś kto ma takiego puchasia na zbyciu to dajcie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, słodka, nudzi Ci się? ;) - mnie przynajmniej musiałoby się baaardzo nudzić, żeby wpaść na pomysł zakupu psa! u mnie po weekendzie ok, dużo się działo, rodzinnie bardzo i zabawnie, więc też bardzo oderwałam się od warszawki i mam trudny powrót ;) ps: a piesek fajny - tak na marginesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w nim zakochana i wcale mi się nie nudzi :P.... to znaczy moze trochę....ale to nie jest powód dla którego chcę mieć psa-na razie grzebię w necie-niestety bez rodowodów sprzedają w Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę złotko tylko nie wiem kiedy uzbieram... :o w ogóle to mam zły dzień 😠 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to \"złotko\"? kurcze, jakiś się zastój zrobił. śliwka się uczy, ale pozostali?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no własnie, cicho, pusto i smutno :( Ja też nie wiem co to \"złotko\" Natomiast dalej szukam psa :) o erasierze mogę na razie zapomnieć bo po prostu nie ma ich w sprzedazy albo bardzo drogie. Mam więc 2 kandydata-Shiba INu -jest śliczny (ja lubie takie troszkę dzikie psy)-ale ten ma dość skomplikowany i pełen sprzeczności charakter. Np nie mozna na niego krzyknąć bo wtedy nie cjce się uczyć i jest bardzo pamiętliwy a jednocześnie trzeba byc wobec niego stanowczym i konsekwentnym -trochę to trudne :(:(:( Mam nadzieję, ze nie zaudzam was tymi psami ????? Ale mogę prezyznać, że po prostu ta myśl całkowice mnie ograneła :):):) http://images.google.pl/images?q=shiba+inu&hl=pl&hs=70Y&lr=&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl-PL:official_s&sa=N&tab=ii&oi=imagest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no fajny ten piesio! ;) szczególnie szczeniaczek, ale wtedy wszystkie są fajne. podziwiam, ja bym nie miała ani czasu, ani miejsca na takiego zwierzaka. ciekawe, czy go w końcu kupisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bez rodowodu za 800zł do odbioru w Łodzi pod koniec lutego:):):)-opłacało sie ślęczeć 3 dni w necie :):):):) kurcze cieszę się jak małe dziecko. Nina--->też się obawiam co to będzie jak się okaze, ze i ja i Przemek wyjedziemy w tym samym czasie itp-ale z 2 strony jakies obowiązki trzeba miec. Mnie osobiście przeraza to, że dookoła jest coraz więcej egoistycznych egocentryków, którzy dążą tylko do tego, żeby im było miło, łatwo i przyjemnie a z 2 strony tak się spieszą, że tracą gdzies po drodze umiejętność delektowania się tymi przyjemnoścami A tak zmienijąc temat-(żeby juz nie męczyć was tymi psami:) )-to gdzie się wybieracie na Sylwestra???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja jestem właśnie taki egoistyczny egocentryk, który dąży tylko do tego, by mu było wygodnie i przyjemnie ;) co do sylwestra to nie sięgam aż tak daleko w przyszłość. coś się wymyśli. albo i nie. to co teraz landrynka, masz dwa miesiące na wymyślenie imienia dla pieska! - aż strach na topik zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była tylko taka ogólna refleksja-:) nie kierowałam tego do Ciebie. Imię to mały pikuś-bardziej boję się tego, że sobie nie poradzę z tym psem-bo tak jak pisałam wcześniej ma dość skomplikowany charakter-chyba poproszę o pomoc Blondi -bo ten pies to tochę jak trudne dziecko :) Wracając do sylwestra-ja rozważam pójscie do le madame-moze byś też się wybrała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko jeszcze ale to juz koncząc ten psi watek przynajmniej na jakis czas:), że ten pies własnie ma być lekiem na mój egoizm i jeszcze większy (duuuuuuzzzzo większy) egoizm Przemka-na wszytskie nasze \"nie chce mi się\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie baby :D Złotko to goldenek :P;) Mam marzenie zrobić szkolenie dogoterapii ... Tyle, że to marzenie odwleczone w czasie, no teraz jeszcze bardziej, bo będę pracować tylko na pół etatu więc za taką pensję to mogę jedynie obrożę kupić ... Nie nie narzekam...cieszę się, że staż mi leci, chociaż tyle.. pogoda do dupy za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogody nie widzę, bo nie mam okna w pokoju - tyle dobrego z braku okna ;) le madame? w życiu nie byłam. no nie wiem. pewnie idziesz tam z Przemkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje... :o My mamy plany na święta, a sylwka mam nadzieję spędzić pod kołderką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś nie mam specjalnego ciśnienia, tym bardziej, że w grudniu mam xmass party z firmy, w lutym wesele brata, więc imprez ci u mnie dostatek. a zmuszać się nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sumie nie mam ciśnienia-i nie przepadam za Sylwestrem-ale z 2 str nie chce siedziec w domu-idę nie tylko z Przemekiem ale takze z innymi znajomymi. Ja tez nigdy nie byłąm w tym klubie-ale przeszłąbym się z ciekawości. Nie jest drogo-wejscie kosztuje -100zł (w cenie drinki i jedzenie) w sumie chodzi o to, żeby spędzic miło noc w fajnym gronie i się tochę powygłupiać. Moze jednak dasz sie skusić? ;);) a jesli mozna wiedziec to gdzie Ty pracujesz i czemu tam nie ma okna???Sztuczne światło niszczy oczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka, przemyślę to jeszcze :) ja pracuję w biurze. tyle, że tymczasowo w pokoju bez okna. ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. na razie muszę jakoś wytrzymać, ale masz rację z tymi oczami. dziędobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ ale pusto tutaj... ja wczoraj na szkoleniu byłam :) jakiś plus tej pracy jest :o poza tym wściekła jestem 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×