Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

:) witajcie Ja tylko na chwilę bo mam mnóstwo roboty :O Z kina odpadam >> ponoć straszna chała ten kapturek :( Mam chandrę - czuję się kiepsko (sądzę że to początek grypy), w pracy mam po uszy dłubania i na dodatek nie wiem po czym mam światłowstręt :( a siedzę przy oknie. O tym że pogoda do dupy nie będę pisała... Co do psiaka - wypowiem się potem jeszcze nie widziałam zdjęć :( Ale co do imienia mam skojarzenia Blondyny ;) na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się wcale Mori ze śmiercią nie kojarzy :P kapturek podobno fajny, ale ja zupełnie nie mam czasu w tym tygodniu. zarobionam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondas>>>>Co potrzeba Blondi z tych konstrukcji żelbetowych i stalowych, książki, skrypty wszytko w domu i cześć poodwawałem do biblioteki :( Wszycho mam w Lublinie - mama robiła też porządki bo mnie wszelkiej masci biblioteki ścigały ale może coś w domu zostało - tylko czy to nie za późno weekend ?? Landi>>>>Idę na kapturka - idziesz czy nie bo ten tydzeń robię sobie maraton filmowy. Byłem na \"Hostelu\" - dla mnie kopa - nie wiadomo czy się bać - podniecać - płakać czy śmiać się - tanie poniedziałki w kinotece więc obejrzałem tą \"kopę\" za 13 PLN - tak samo mam zamiar obejrzeć kapturka więc napisz czy masz ochotę na kino czy nie, bo pozostali się wypisali.... Śliwka&Ninna_>>>>Preferujecie nylonowe rajstopy i gożdziki ?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) STIC----> Moze jutro sie wybierzemy do tego kina? a jesli sie nie uda to po prostu przelozmy to na przyszly tydzien. Moze wtedy ktos jeszcze skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nigdzie mi się nie spieszy ale jakoś tak nudno w ciągu tygodnia...:( kurde muszę znaleźć sobie chętnego do chodzenia na basen :) bo mi się karnet marnuje :) Ej Ladni a jak piesek - nadal regularnie dostarczasz mu dawki miłości i ciepła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten pies to swir!!!!!! jestem przerazona jego agresja i upartoscia -ma paskudny nawyk skakania do twarzy i gryzienia, a waciwie parafrazujc pioenke Kory mozna zaspiewac \"przyszelem na swiat po to zeby zagryzc ciebie\" on tylko je i gryzie a male klapsy traktuje jak zabawe...albo jest gluchy albo cierpli na zabawowoy autyzm. Na szczescie teraz spi na moich kolanach wiec moge troche poracowac-bo jak tylko sie obudzi trzba miec oczy na okolo glowy:) Ma tez smieszny nawyk-jest w stanie tylko prespac wiekszosc nocy jesli ulozy sie na mojej glowie we wlosach a rano obowiazkowo czysci uszy mi i przemkowi -ale to jedyny monet kiedy nie gryzie:) napisalam do takiej panienki,ktora tez ma shibe, zeby powiedziala mi jak z tym dialblem wcielonym postowac:) chyba mu zmienie imie na speed;) Stic---> a kiedy wracasz z Lublina? w niedziele czy pozniej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Lublina wracam w piątek dlatego albo jutro się spikniemy albo w nastepnym tygodniu. Co do psa to może jakaś dyscyplina - ja nie wiem ale oddaj go może do \"Sliwki\" na stancję - to ona go wyszkoli ;) kodeksem cywilnym Landi>>>>>Czy warto brać deprim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stic---> to moze odlozmy to na przyszly tydzien. Deprim do glownie wycig z dziurawca leciutko podnosi nastroj i uspakaja ale trzeba brak go regularnie przez 2 tyg. inaczej nici z tego i tak lekkiego dizlalania. mozesz sprobowac tym bardziej ze na rynku bez recepty nie ma nic innego tylko dziurawiec pod roznymi nazwami. co do psa -wyczytalam ze takei zachowanie u malych shib jest nromanle i ze tego diableskiego speeda trzeba ignorowac bo zadne komendy typu \"fe\" \"zostaw\" czy udawanie boli (auuuu) nie skutkuja co wiecej ten maly zboj zachwuje sie yak jakby sprawianie bolu innym sprawialo mu radosc Uparte stworzenie ale on nie wie o tym, ze ja jestem zawizeta jak 100 shib :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wołał ;) Ja to chętnie na nauki psa przyjmę >> Landi możesz sobie zafundować weekend luzu i podesłać mi bestię - nauczę go pokory, ale skutkiem ubocznym będzie to że z pewnościa będzie się moczył w nocy ;) A moze wybralibyście się na SPACER PO LINIE >> wtedy chętnie się zabiorę :) ale mnie pasuje czwartek Stic>> goździki lubię w grzańcu a rajstopy to tylko czarne kabaretki w zestawie z pejczykiem i kajdankami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czuje ze przesilenie zbliza sie wielkimi krokami moja cera i wlosy to jakas katasrofa :(nie znosze tej pory roku -ohyda patrzec na siebie nie moge a zadne kremy i maski albo nieskutkuja albo uzywam niewlasciwych blleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliwka---> a moze bys wpadla na og;ladanie psa w weenend?+ jakies winko? na spacer po linie nie chce isc bo nie lubie nic zwiazanego z country -fuj !!! a pies i tak leje w domu bo nie moze wychodzic na dwor-mam nowy dywan z gazet a przemo sie coieszy ze jest burdel i nie mozna za bardzo sprzatac-fuj do kwadratu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sucha i sie luszczy a jednoczesnie jest tlusta i mam jakies wypryski -fufufufufufufu wiesz co mam ochote zrobic sobie mikrodermabrazje -moze to zaskutkuje + jakis kolagen strzelic w ampulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Śliweczka>>>Oddanie psa do Ciebie = będzie mówił po ludzku, nauczy się czytać urzedowy dziennik ustaw i do tego jeszcze będzie mistrzem ciętej riposty :) A terajstopy to tak na dzień kobiet a nie na paradę miłości, brązowe z wielkim szwem na pożladkach i jeszcze gdzieś tam :D Landi>>>>Ty jak Chuck Norris :) Teraz jeszcze trzeba wywołac Ninnę_ i Blondi - hu hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landi - nie szalej!!! Poczekaj jeszcze trochę a zanim się nie poprawi strzel sobie maseczkę z miodu :) takiego prawdziwego a balsam który ratuje całą reszte ;) to Garnier z syropem z klonu - jest ok. No i obowiązkowo kulki z mydlarni w Arkadii - nawilża \"na amen\" :) Tylko Ty wanny nie masz bidulko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wanne to Stic nie ma !!!! Ja chyba jednak strzele sobie ten zabieg -bo zadne peelingi -mechaniczne, enzymatyczne, z kuklami jojoba, maski borowinowe, kremy nawilzajce z kwasem hialuronowym , + brevoksyl NIE POMAGAJA i mam prawie zalamanie. poztym skoro mam juz cwierc wieku to trzeba do sprawy podejsc profesjonalniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sorry Ty masz za to suuuper ciepło w mieszkaniu ;) jak mogłam się tak pomylić... Widzę ze jestes w temacie zabiegów upiększających - ja tam na razie jestem na etapie \"zrób to sam\" = wanna , pilling, tony kremów i toników a raz na jakiś czas kosmetyczka :) No tak ćwiercwiecze robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym, ze teraz nie odczuwam tego zimna bo po prstu ganiam za tym malym gryzonim a on tak jak mowilam zachwuje sie tak jakby wpadl do wanny z amfa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cizys, w jakim wy jezyku rozmawiacie o jakis pillingach i innych - GOD Ty widzisz i nie grzmisz - ale w knajpie wyglądacie oki, to chyba wam pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stic---> ja jestem rownie zielona jak faceci mowia o jakichs swoich gadzetach szczegolnie tych zwiazanych z kompem :) zreszta zawsze mozemy Cie podszkolic jakby zaszla taka potzrba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie stic a jak będziesz zaiteresowany to Ci może potem zrobimy piling, nałożomy jakiś kremik i będziesz już w pełni metroseksualny :P Niestey klate i plecy musisz ogolic sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo landi - próbowałaś tego cukru??? Bo ja tylko słyszałam i czytałam o tym same cudwne opinie. Sama robisz czy zamawiasz, a może można to gdzieś w Wwie kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×