Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ninna

Szukam ludzi z wwy...

Polecane posty

cześć ;) mam wyjątkowo dobry i humor i czuję sie rześko mimo, że zapowiadali dziś cholernie niskie ciśnienie i nastrój do dupy...:) a jak u Was??? i czy powrócą te czasy gdy kazdy meldował sie popijając kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę już nawet nie można powiedzieć D.....U...P....A :D zresztą moim zadniem to i tak marny pomysł na czyszczenie forum...dla mnie ono jest i tak jednym wielkim śmietnikiem gdzie kazdy na minutę bez zadnej kontroli może zakładać po 10 topiców itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, wyrażaj się, bo mój topik usuną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślwika niewęgierka
chyba zdechł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffffff skończyłam pisać swoje cholerne 3 raporty!!!!!!!!!!!!!!! ostatnie 1,5 miesiąca to była mordęga, ale na razie na przynajmniej 3 miesiące mam święty spokój przynajmniej z ewaluacją... zastanawiam się kto z was zagląda tu co jakiś czas i nie wiedząc nowego wpisu także sam opuszcza forum bez wpisania nawet 3 słow ....;) Sliwka --> weź pociesz jakoś P bo mi się chłopaczyna dołuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja zajrzałam właśnie ;) pozdrowienia Landi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Nina bys się wsytdziła...załozycielka tematu a tak mało aktywna...tylko sobie ukradkiem obserwuje... juz nas nie lubisz??? moze jakis kabaret???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebym chociaż obserwowała!... ;) landi, wiem, że głupio zabrzmi, ale zarobiona jestem. autentycznie. a kabaretu nie ma żadnego, kierownika zamieszania gdzieś przenieśli, sama już wieki nigdzie nie byłam.. ale na jakieś tańce to bym się wybrała. jak Twoja salsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknicie za pogawędkami ?? ostatnio siedzieliśmy w psychiatryku :D piszcie na maila i będą dalsze instrukcje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra zrobiło się ciepło - może wychylimy nosy z mieszkań i skoczymy na pifo ?? 💤 Up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landynka007
witam witam ja jestem jak najbardziej za...:) a tak wogóle co słychać? Blondi- ja nie za bardzo załapałam o co chodzi z tym psychiatrykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whats upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłam skrótu myślowego to teraz modne :P siedzieliśmy na forum zamkniętym-prawie jak zakład zamknięty ;) ja na piwo się nie wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz
mamy własne forum hyhyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosy
A co, sandały są tylko dla kobiet? A spodnie dla facetów? Co za ciemnota!!! Powinniście się leczyć. Ze ktoś nie lubi sandałów- mogę zrozumieć - ma brzydkie i zaniedbane stopy, wstydzi się ich itd. I takie właśnie osoby najwięcej krzyczą. Spróbuj sie jeden z drugim przejść w sandałach w lecie, a zmienicie zdanie. Założę się, że Ci, co się najwięcej udzielają - nie wiedzą o czym mówią, bo nigdy nie mieli sandałów na stopach. Oczywiście, nie każde sandały sa fajne, ale markowe np. Nike na męskich stopach wcale źle nie wyglądają. I są tak wygodne, jak żadne inne. Zamiast gadać bzdury spróbujcie ponosić sandały, a potem oceniajcie. PS. Sandały + skarpetki= SZCZYT WIOCHY. Tu sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wy się pochowaliście ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahha :) dobre z tymi sandałami :) czujny jak pies potrójny ;) no dobra, to co u kogo słychać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka..
czesc WAM !! zalozylam wlasnie podobny topic na uczuciowym i mi tu polecili wasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×