Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość natiiiiiiiiiiii
jeszcze jedno kupujecie moze L - karnitynę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja sie prawkiem nie przejmuje, tylko dieta mnie martwi bo kuleje mocno a l-karnityny nie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiii
oj dietka to ja tez a najgorsze ze za niedługo swięta;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiiiiiiiiiiiiii zaczynalam od 64,5, a jestem z Lublina :) tzn tu mieszkam od 3 lat, a pochodze z Zamoscia... co do swiat, to mam nadzieje ze bede juz wazyla te moje 54kg... a wiecie ze w naszym hiperku tesco sa juz choinki i ozdoby swiateczne w sprzedazy??? Troszke za wczesnie jak dla mnie, ale ten czas szybko plynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey amigos ;) ostatnio mnie znów nie było, bo same rozumiecie.... święta:( a wczoraj na odstresowanie zjadłam cała tabliczke czekolady z orzechami w jakieś.... 10 min:((( chyba silna wola to dla mnie pojęcie abstrakcyjne w każdym bądź razie jestem z wami:) >>alicja16>> gratuluje 59 kg to suuuuper osiągnięcie:D mam nadzieję że te problemy ze zdrowiem to nic poważniejszego.... w końcu mamy TAKĄ piękną polską jesień ;) szkoda czasu na chorowanie No i jesio pytanko czy KISIELto duży grzech przy odchudzaniu??? bo ja bez słodyczy dostaje po prostu świra ale sie rozpisałam, mam nadzieje, że was nie uśpiłam buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisiele mają włąsnie ponoć dużo kcal, lepiej jeść budyń np. waniliowy! A jesli strasznie macie ochote na czekolade to siegnijcie po bounty albo milky waya:) ;);) pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak wole kisiel zjeść, przynajmniej unikam prowokowania apetytu na czekoladę. Kupiłam wczoraj herbatki Herbapolu SYSTEM SLIM FIGURA część 1-spalanie, podobno rewelacja, wszyscy chwalą, więc i ja kupiłam i powiem Wam, że wypiłam 2 i czuję, że spalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiii
edytek gdzies zes to qupiła? w aptece? po ile;P? dało to cos:>? pzdrawiam:)_)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw 3 sztuk kosztuje 20 zł a osobno to 5,99 u mnie w rossmannie:)kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
to sklep spozywczy czy co:>? a daje ci cos:>? pzdro;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhmm wpisywałam się przed szkołą i mój post chyba wcieło;( ...dziwne jakieś.... też jestem cielawa jak to jest z \"herbatką\" Eddytek daj znać jakie są ( albo jak będą) efekty buziaczkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta herbata jest super, wcale nie chce mi się jeść po niej, nie mam apetytu:D dziewczyny zkaupcie kosztuje 6 zł warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja przepraszam bardzo,ze mnie tu kurde nie ma:(:(:( no i sorki nati, zre nie wspomnialam ostatnio, tobie tez gratuluje sukcesikow, i wszystkim zreszta:) cholera dziewqczyny, to co sie u mnie dzieje to jest kosmos po prostu......... ja noirmalnie nie maM ANI CZASU ANI SILY,zeby sie tak na dobre zaangazowac w odchudzanie a u mnie nie zaangazowac sie NA DOBRE czyli na maxa, to znaczy n ie zaangażowac sie wcale;/ po prostu kosmos, matura w tym roku, ja mam jeszcze prawko i nie amm ostatnio czasu na NIC ogarnia mnie cholera coraz wiekszy pesymizm ostatnio najadlam sie jak balwan (ale porowanie hehe, ale ja sie do balwana coraz bardziej podobna robie---taka kraglutka:):):) ) no i taka najedzona z pelnym brzuchem--ewieczorem po calym dniu obazrastwa usiadlam i normalnie sie rozplakalm z bezsilnosci byolo mi tak gcholernie przykro,ze zj....lam wszystko to co mi sie wilekim wysilkiem udalo osiagnac (z wasza pomoca) musze to nadrobic,ale cholera sama swiadomosc ze zmarnowalam dotychczasowy wysilek mnie dolinuje:(:(:( OBIECUJE wam ze jutro nie zjem ani jednego slodycza dzis byla u mnie kumpela, tez sie odchudza zawsze od jutra:):)ale i tak skutecznuiej ode mnie, bo kiedys byly6smy rowne teraz ona jest szczuplejasza no ale zaszalalysmy niby osattni raz zjadl7yys,my czekolade (kazda po jednej!!:):) ) po 3bicie i po grzesku super , nie ma co:) wstyd sie przyznac,ale przed wami sie nie bede wstydzic chce do was wrocic tylko ze qrde iceko mi ostatnio jakos:(:(:( duchem jestem z wami:) wspieram was:) ciesze sie z waszych sukcesow, bo to mnie uswiadamia, ze jesli sie bardzo chce to mozna!!!:) ale ostatnio nie moge sie dzielic z wami moimi sukcesami bo ich nie mam:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiiii czytaj uwazniej wyslałam wam link do tej herbaty i napisałam przecież że sa 3 rodzaje i 3 fazy, mozna kupic w zestawie i osobno. 1 faza( 1 opakowanie) to spalanie, 2 faza(drugie opakowanie) to oczyszczanie i 3 faza i trzecie opakowanie to stabilizacja. Pierwszy etap trwa min. 14 dni dwa pozostałe po min. 7 dni. Nie wiem czy w spozywczym można, ja kupiłam w Rossmannie myślę, że w aptece tez mozna kupić. Efekty daje, bo nie chce mi się po niej jesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Angel........jeśli człowiek naprawdę chce to mu się uda, tez mam dużo obowiązków, podziwiam ilość słodyczy, które wciągnęłaś bo ja zjadłam dziś 3 herbatniki, 5 pierniczków i cienki plaster makowca i juz nie moge na słodycze patrzeć, czasem zjem kisiel i mam wyrzuta jak z Gdańska do Krakowa, że marnuje efekty ale może to efekt psychozy jaką sobie zastosowałam;) niniejszym stwierdzam, że może pomoże Ci jakiś plan. Np. to, że Sylwester już wkrótce a Ty chcesz wyglądać szałowo..ja najbardziej boję się Świąt ale dam rade bow iem co dla mnie jest najważniejsze, poza tym widzę jak mój facet na mnie patrzy;):P i wiem, że warto się starać dla siebie i dla niego, żebym nie musiała się wstydzić siebie tak jak kiedyś, że on taki ładny a ja landara. Moja dieta nie jest idealna, obfituje w słodkości i nie oszczędzam sobie jedzenia ale mówią mi, że ja i tak jem mało a mi się wydaje, że za trzech. Głowa do góry :D Będzie dobrze, jeśli tylko tego zechcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
to co mwoisz ze ci sie po nich jesc nie chce jak wciełas 3 herbatniki i 5pienrniczków;D:D:D nie no zartuje :* ja zara wracam z roboty i spytam w aptece czy cos tkaiego jest jak nie to zamwiam u edytki:))))) pozdrawiam ❤️ kocham i jestem kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
e tam odrazu zagłodziłysmy sie:P widziałam u nas ta ferbatke po 25 zł:) zastanawiam sie czy jej nie qupic jest w tkaim duzym pudełku sklada sie z 3 czesci;P edytek i jak wrazenia i odczucia po herbacie:>? czesto latasz do kibelka dalo to cos itp opowiedz nam tu bo jak wydam 25zł i nic to nie pomoze to grrrrrrrr........ ❤️ kocham i jestem kochana..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie latam często, odczuwam lekie bóle żołądka ale nie mam apetytu, raczej jem bo mam ochote poczuć jakis smak więc wydaje mi się, że działa czkolwiek piję ją od piątku (1 wieczorem) do dziś (za chwilę 2 torebka dziś) ale cóż, spróbować można, myślę, że nie zaszkodzi ale może kup Natiiiiiiii najpier 1 część Spalanie a potem jęsli będzie Ci odpowiadała to dokupisz 2 pozostałe, ja tak zrobiłam i nie żałuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
dobrze prosze pani zrobie jak pani karze hyhy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
helołłłłłłłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemeczka dzieweczki jak u was? Ja sie staram bardzo mocno ale chce mi sie jak cholera czegos slodkiego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiii
LUDZIE CO JA MAM ZROBIC WAZYLAM 69 I WAZE TERA 66,5 I ANI NIE IDZIE W GÓRE ANI W DÓŁ STARAM SIE NIE JESC KOLACJI SŁODYCZY CHODZ CZASEM MI NIE WYCHODZI NIE OPYCHAM SIE A TU ZADNYCH EFEKTÓW AAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natiiiiiiii a co ja mam pwioedzieć? Ważyłam 83 teraz 71 i ani drgnie już tyle czasu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi dziewczyny:) To chyba taki czas bo ja niedawno z moich 59kg przytyłam do 62 ;( ;( a teraz nie chce drgnąć ani o gram. Chyba instynktownie magazynujemy tłuszczyk na zime;) Ale może (poprawka nie może, ale na pewno) będzie lepiej!!!! Kupiłam sobie również tę herbatkę cz 1 Spalanie. Nawet dobrze smakuje w( porównaniu z zieloną) :) pozdro 👄 👄 👄 P.S Od dziś wykonuje jakieś ćwiczenia, a przynajmniej mam taki zamiar i mam nadzieję że na zamiarze się nie skończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam 9 sierpnia bodajże a tego cucu dokołanałam w przeciągu 3 miesięcy mniej więcej bo od października waga stoi, w zasadzie już od września:( ale generlanie zdrowo bo srednio 1 kg na tydzień, chciałabym jeszcze to pociągnąć ale lipa, waga ani drgnie a mam duzo stresów teraz i niestety zaczynam sięgać po jedzenie. 3majmy się dziewczyny, musimy dac radę bo przecież juz tyle za nami :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×