Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wonderful and adorable woman

Bo w nas jest seks!Niech wreszcie się ujawni -Czyli odchudzanie od 1 sierpnia

Polecane posty

Gość judycia
ej, no Big_blumciu, noseczek do góry, jaki tam do niczego, piękny dzioneczek się zaczyna. Będzie ok!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
no hej i jak tam? trzymałam kciuki, mam nadzieję, że poszło ci ok??? napisz koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc JUŻ PO!!! Wyniki dopiero w poniedziałek-MASAKRA!! To był egz pisemny.. Wydaje mi sie, że sporo napisałam ale czy o to jej chodziło nie mam pojęcia! Buziale:* Dam znać jak coś bede wiedziała.. Teraz jade sie odstresować do mojego Kochania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judycia
na pewno jest ok!!! to miłego wieczoru, pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evevwvwevwevwe
chyba wszyscy umarli:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czuję, jakbym umarła.. :( Nie zdałam egz-zostałam zmuszona do wzięcia ,,warunkowego powtarzania przedmiotu\",nos czasem jeszcze boli (a facet, który złamał mi nos siedzi za granicą-sprawa o pobicie utknęła), ,,siadł\" mi kanał w zębie-ból nie do wytrzymania, mam zapalenie oskrzeli... Czuje się ostatnio po prostu WSPANIALE :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam z okazji Dnia Kobiet ,,Intymną teorię względności\" J.L.Wiśniewskiego (od mojego Kochania). Nie mogłam się dizś od niej oderwać... P.S.Dlaczego przede wszystkim podobają mi się rzeczy smutne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się wali a dotego przeze mnie... Już wlaściwie nie moge na siebie patrzeć....Nie mam na to sił....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się wali a dotego przeze mnie... Już wlaściwie nie moge na siebie patrzeć....Nie mam na to sił....:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiii
co sie przejmujesz ja matme zdawłaam 4 razy musialam przedluzac sesje ale zdałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie osoby odchudzające się, dawniej siedziałam tu na kilku wątkach szukając właściwego dla mnie sposobu odchudzania . Przebrnęłam przez wiele diet , preparatów odchudzających … wiem ze jednym pomaga to drugim co innego… wszystkie te próby skłoniły mnie do utworzenia jednego forum o tematyce odchudzania , gdzie stworzy się grupe osób które podejma walke z kg bez narzucania jakiejkolwiek z metod… Wiadomo osoby z nadwaga będą próbowały wszystkiego, dlatego chciałam stworzyc forum gdzie nie będzie tylko jedna metoda odchudzania żeby podzielic się pogladami może zmienic swoja metode jeśli nie idzie nam najlepiej poradzic się tych co osiągnęli sukces… Dlatego zapraszam na forum wszelkie osoby odchudzające się bez względu na to jaka metode preferuja być może pomozecie innym albo ktos doradzi wam Forum dopiero się rozwija otwarte niedawno wiec wszystkie zaczynamy od tego samego … mysle ze najważniejsze ze można zaczac od wzajemnego wspierania… Jeśli znajda się osoby które będą chcialy cos doradzic napisac od siebie opowiedziec o swojej walce lub sukcesie serdecznie zapraszam . Chce stworzyc wielka baze wiadomości na temat odchudzania produktów wspomagaczy jedzenia cwiczenia itd… sama jednak tego nie stworze… Wiec jeszcze raz serdecznie zapraszam na WWW.forum.idealne.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ laseczki! Ja od dzis znow dietkuje, jadłospis rozpisałam na 1000 kcal. uda się bo nie ma innej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laleczki!!!!!!!!!!!🌻 przyłączcie się!!!!!!!! Bo bedziecie płakac latem jak ja będę śmigać w bikini a wy w wielkich majtasach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Strasznie się cieszę!!! Jak Ci idzie?:) Ja wczoraj zakończyłam dzień na bilansie 1003 kcal, dziś tez będzie coś koło tego a na pewno nie więcej niż 1200. Wcale nie jestem głodna:D życzę powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Nie zapomniałam o Was :* Przepraszam,że Was opuściłam,ale było mi wstyd,że miałam niby się odchudzać od 5 sierpnia 2005 i nic z tego nie wyszło. Tak mi wstyd. Tym razem założyłam inny topic,bo odchudzam się już od 9 dni :) ( z małym potknięciem w niedziele). Całuje mocno! P.S: Trzymacie się świetnie, oby tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jak mi idzie, mija dzien 4 i 2 kilo mniej:) tylko ze niemoge patrzec na szpinak i jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj
a ile razy już byłaś na diecie? Szybko Ci leci ja mam 88 kg, i pół kilo dopiero schudłam a na 1000 jestem od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny:D Dzień 3. uwazam za rozpoczety, idzie mi nadzwyczaj ok mam nadzieje, ze ta tendencja sie utrzyma i zaowocuje nizsza waga :D Jesli pytanie Słuchaj było do mnie to na 1000 jestem drugi raz, poprzednio od sierpnia do pażdziernika mniej wiecej, -13 kg, teraz mam zamiar zmienic na zawsze te wstretne przyzwyczajenia i rzucic nalog slodyczowy!!! Będzie dapsz, przeciez musi byc! Czy widzial ktoś Natiiii? Może by się przyłączyła do nas? Im nas wiecej tym łatwiej i raxniej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce:) umnie mija dzien 7 ijuz zaczynam pomalu odliczac ile do konca zostało :) koniec w czwartek. zobaczymy jakie beda efekty całosciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
kurde chyba juz wszyscy umarli na tym topiku:) ja sobie o nim dzis przypomnialam i postanowilam wpisac :P wiec jem normlanie a waga utrzymuje sie na 62:))))) a we wrzesniu bylo 70;))) ale wlasnie od dzis zaczynam cwiczyc dolancza sie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
odś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naaaaaaaati:) miło:) u mnie kiepsko, jem ja k prosiak i sie nie ruszam, waga pokazuje 75 kf, zrobiłabym cos z tym ale brakuje mi motywacji do działania, w lipcu mam 2 sluby i jakos to do mnie nie przemawia, porazka na calej linni :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×