Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość słoneczko27
Witam cieplutko w ten paskudny dzien (bynajmniej w gdsńsku):) Co do becikowego to wczoraj ogladałam debate w TV1 i becikowe ma byc ale dla najbiedniejszych tzn. iles tam musi przypadac na osobe i prawdopodobnie suma wyniesie 500zl;tak mówił pan poseł z PiS. JeSli chodzi poród to swojego pierwszego nie wspominam najgorzej:gorzej mój ślubny bo stwierdził ze jak poród trwałby dłużej to skręciłabym mu kark.O godzinie 9:00 jak zaczeły sie takie prawdziwe i mocne skurcze, w miedzy czasie odeszły wody i o godzinie 12:25 urodziłam synka. Nie wiem jak bedzie teraz podobno nie zawsze drugi poród jest łatwiejszy ale przecież tak jest od wieków że kobiety rodza dzieci , wiec wszystkim bojącym sie porodu mówie nie martwcie sie na zapas;) Pozdrawiam wszystkie i życze udanej reszty dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie myślę jeszcze o porodzie, a moje kochanie nie czuje sie na siłach aby byc przy nim i nie bede go naciskac , nie chcę aby był uprzedzony i przeraził go ten widok, choc nie ukrywam ze bliskośc kochającej osoby jest ważna. Wiecie moje szwagierka mowiła ze chciałaby przeżyć coś takiego jeszcze raz i mogłaby byc przy porodzie a ze jestem z nią b zrzyta wiec chyba jej to zaproponuje no i oczywiscie moje kochanie też bedzie ale jak juz bedzie zaczynał sie prawdziwy porod to to go ominie. Dziewczyny byłoby super aby przeszło becikowe dla wszystkich, ale jakoś nie jestem optymistycznie do tego nastawiona, macie racje ze jak juz to bedą ograniczenia. Agnes ja jeszcze sie nie denerwuję, ale tak gdzieś tydzień półtora przed pewnie zacznę, ale doczekać sie nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze o porodzie nie myślę, teraz jestem podniecona tym, że spełniły się nasze oczekiwania i pragnienia - będzie chłopak :D usg pokazalo wszystko pięknie, a maluch rozrzeszył nóżki, 3 razy gin zaglądał mu tam :) poza tym wymiary są super, przepływy też prawidłowe. jestem taka szczęśliwa... czego i WAm, kochane dziewczyny, życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie no to super:D:D, ja też nie mogę sie doczekać i ciekawi mnie czy już bedziemy wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - dzięki wielkie :D mój gin jest ostrożny w takim gadaniu, ale to naprawdę było tym razem widać :) no i dzieciaczek baaardzo pomógł. jestem tak podniecona, że nie potrafię się na niczym skupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie gartulacje, zazdroszczę Ci że już jesteś pewna płci, ja będę wiedziała dopiero w połowie grudnia bo wtedy idę na porządne USG, na którym ma być wszytko widać, bo jak sie okazało sprzęt mojej pani doktór nie jest taki super, ale pójdę na tzw. usg połówkowe i będę wszytko wiedzięc mam nadzieję, że malństwo nie będzie wstydliwe i pokaze co tam ma miezy nóżkami bo już wszyscy chcą wiedzięc. U mnie chyba zaraz sypnie śniegiem a ja w półbutach dopero dziś idę sobie kupić zimówki i mam nadzieję, że coś znajdę. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo porodu, ja wiem tyle że chiałbym rodzić w wodzie w szpitalu w Pucku jakieść 30 km będę miałą do szpitala, mój mąż już ugadał się z kolegą że ten pożyczy mu koguta na dach albo będzie dzwoił po eskortę policji. Ja wiem że nie będzie tak żle. Poród w wodzie ubzdurałam sobie juz dawno temu, mam nadzieję że wypali a mąż chce być też więc niech mu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie nie dziwie się Tobie, bez by mnie nosiła energia i szczęście:), ja sprobuję podpytać aby tak mniej wiecej powiedział jak jeszcze nie bedzie dokładnie widać, no i mam nadzieje ze maluch ułozy sie do tego stosownia;) U mnie za oknem same okropności- śnieg z deszczem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macieja wiesz ze ja też sie nda tym zastanawiam, ale sama nie wiem, nie wiem tez czy w szpitalu w którym bede rodzić jest taka opcja:), słyszałam ze bole są mniejsze i jest sie bardziej rozlużnionym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róza moja znajoma ma 3 dzieci, pierwsze rodzina normalnie \"na sucho\", przy drugim weszłą do wanny a przy trzecim powiedział, że nie urodzi do półki jej wody do wanny nie naleją. Jest to podobno mniej bolesne, bo skurcz tak nie dokuczają, woda działa rozkurczająco, maleństwo jest spokojniejsze bo przy porodzie ma mniejszy szok, z środowiska wodnego, które jest dla niego przez 9 miesięcy jedynym środowiskiem przechodzi do wodnego i po ok. minucie jest wyciągane na zewnątrz. Ja na 90% chcę rodzić w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy takie same informacje:) tylko ze nie wszystkie szpitale takie porody stosuję, oglądałam nawet ze niektorzy lekarze negatywnie są nastawieni do takiego porodu, nie wiedzieć czemu:O Ale mi sie wydaje ze bede rodzić normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazie gratuluje uaktualniłam tabelke o twojego synka, widze że na razie chłopaki dominują :) Nick............termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie........płeć ************************************************************************************** RRR................30.03.06..............2kg............78cm...............??? Madeline............01.04.06...........1kg............??????...............???? witch 3.............01.04.06.......... 6 KG............88CM.............???? Ania26..............02.04.06...........4kg............92cm..............????? kizia.................02.04.06.......... 4kg............89cm...........córcia Elizabetaa..........02.04.06..........-4kg............85cm.............????? MEGI73.............04.04.06...........2kg............89cm................??? Przyszła Mama.....05.04.06..........2kg............63cm..............???? gosik 28.............05.04.06..........????.............?????..............????? Czekolada_29.......08.04.06........0,5kg............82cm.............????? macieja8.............09.04.06.........5,5kg...........??????............????? ANNA80..............10.04.06..........?????..........???????................???? Mina29...............10.04.06.........??????..........??????...............???? dowa.................10.04.06............2kg..........??????..............???? asiak27..............11.04.06.........??????............??????..............???? KASIUNIA10009.....13.04.06..........1kg..........91 cm..............????? georginia............15.04.06...........2kg.........??????................???? Słonko80.............15.04.06..........-2kg...........??????............????? ona27.................16.04,06.........??????...........?????..............???? grazie................16.04.06..........2,5 kg..........86cm..........synek Aga_ś.................16.04.06...........???.............????...............???? dorota275...........17.04.06..........??????..........64 cm............???? rybka25.............19.04.06............3kg...........80cm...........synek renatajn............20.04.06............?????>..........???...............????? Renola...............20.04.06.............?????...........???...............???? Silvia27..............21.04.06............ -2 kg...........?????.............???? Agnes78_Bdg.......21.04.06.............2,5kg..........?????.............???? iwka chicago.......21.04.06............?????............?????............???? słoneczko27........22.04.06.............1,5kg.........94cm.............??? EVI_1985............22.04.2006.........2kg............70cm..........synek Lolcia................23.04.06...........??????............79cm...........???? magdek..............26.04.06...........?????...........???????..............??? Monikaa_............26.04.06..........1,5kg...........69cm..............??? Viki2.................26.04.06...........4 kg..............89 cm..........??? asiulak................27.04.06............0,5kg..........????............????? Roza.................29.04.06.............2,3kg..........83cm............??? serek................30.04.06............ 1 kg ..........71 cm...........????? alaa...................??????.................???...............???.............???? gdusia...............??????..................????............????..............????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Alez ja wam zazdroszcze, ze juz znacie płeć Maluszka, ja musze czekac do 20 grudnia. Dzięki za informacje o porodach. Ja bede rodzic z mężem, bo nie wyobrażam sobie, zebym w takiej chwili została sama, chyba bym przez okno stamtąd uciekła. RRR, w szkole, to troche sobie olewam, nie spiesze sie z materialem, ogolnie mam to gdzieś.Dzieci mnie troche wkurzają, ale mniej niz na początku, tylko czasem jestem tak zmęczona, zwłaszcza problemami mojej klasy, ze niektóre dzieci same mówią: \"pani chyba jest bardzo zmęczona\". Ale co tam, jakos przezyje. Dziewczyny mam do was pytanko: Przez pierwsze 4 miesiace zrezygnowałam z picia kawy, lub od czasu do czasu pozwoliłam sobie na taką słabiutką, ale odkad zaczął sie piaty miesiac, po przyjsciu z pracy, musze sie napic kawy, bo poprostu padam, a nie moge w dzien zasnąć, wiec chodze półprzytomna. Pije taką słabiutką rozouszczalna z mleczkiem, ale zauważyłam, ze od wczoraj drga mi powieka. Tak sie u mnie ujawnia brak magnezu. Jest on co prawda w Feminantalu, ale chyba za mało i tak sie zastanawiam, czy moge na własna ręke, zazyć od czasu do czasu np. Filomag lub jakis inny magnez. Do lekarza ide dopiero w grudniu, wiec nie mam kogo zapytac, a boje sie, zeby maluch przeze mnie jakis nerwowy sie nie zrobił, a poprostu nie umiem z tej kawy zrezygnować. I jeszcze jedno, czy wy w ogóle pijecje kawke? Całuski i bardzo licze na Wasza pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kwietnióweczki, zwłaszcza te nowe!:) Ania26....cieszę się, że z Tobą i Twoim maleństwem wszystko w porządku! Co do kawy to nie umiem Ci doradzić bo ja sama nie pijam kawy, mam po niej kłopoty żołądkowe :O .Moja siostra będąc w ciąży piła taką słabiuteńką kawę z mleczkiem do samego porodu i urodziła zdrowiutkiego maluszka! Róża.....ode mnie też przyjmij gratulacje!!!Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze życia!!! 🌻 RRR......w szkole tak sobie.Ostatnio byłam oburzona troche bo dyrektor wysłał mnie na zastępstwo na 3 godziny do kl. VI tej na....w-f. No kompletny idiota :O, w piątym miesiącu ciąży miałam biegać po sali albo robić fikołki z uczniami? Cały w-f strasznie się denerwowałam, że oberwę piłką bo nie mając wielkiego wyboru kazałm chłopcom grać \"w nogę\" Poza tym te wrzaski na sali chyba denerwowały dzidzie bo strasznie sie wierciła w brzuszku, była niespokojna... Czy Waszym zdaniem dyrektor może kierować mnie na takie zastępstwo? grazie.....gratuluję chłopczyka!!!Ja będę miała za tydzień badanie więc mam nadzieję, że też czegos się dowiem!:) Pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam dzis wszystkie mamy po raz drugi:) Aniu 26 myśle ze jak chcesz wziąść dodatkowy magnez a nie wiesz czy to nie zaszkodzi maluchowi to zadzwon do swojego gina, napewno dobrze ci poradzi:) Co do kawki to ja pije jedna dziennie rozpuszczalną z mlekiem i to podobno nie szkodzi tak bynajmniej mówili w jakim programie o ciąży.Więc spokojnie możesz sobioe pozwolic na mała zabielaną;) Ja tez strasznie zazdroszcze tym mamą które znają płeć swoich maluszków , ja ide do gina za tydzien wiec też już może czegoś sie dowiem. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.Ja tez mam nadzieje ze poznam plec dziecka 1 grudnia bo wtedy ide do gin. jestem strasznie ciekawa bo moj maz uporczywie twierdzi ze ma forme na dziewczynki i ze to bedzie na pewno kobietka. grazie gratuluje chłopca!!! Dziewczynki napiszcze kogo chcialybyście mieć chlopca czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha mam do was prośbe wyslijcie mi prosze wasze zdjęcia jesli maci mój adres email jest podany byłoby super was zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia111
Rybko25 zbadaj sobie serduszko bo mozesz miec czestoskurcze - objawia sie to wlasnie takim przyspieszonym biciem serca i puls skacze. Ale nie martw sie! z tym mozna zyc, tylko przy porodzie warto o tym wspomniec. Aniu26 z kawa nie przesadzaj bo wyplukuje ona witaminki z organizmu, moze ci magnez wyplukala?? ale poza tym to chyba nie szkodzi bardzo...ja slyszlam ze herbata jest gorsza(?) bo zawiera teine czy cos w tym stylu:( Pozdrawiam mamusie;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za wszystkie gratulacje i Tobie Rybko, za uaktualnienie tabelki :) idziemy z Mackiem do wanny, a potem do łózka :) dzis spokojny wieczór z książką w ręcę :D pozdrawiam 🖐️ wszystkie mamuśki i ich pociechy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja kawy staram sie nie pic, ale jak pije to też rozpuszczalna z mlekiem, jakos kawa mi nie wchodzi zawsze połowę zostawię:O Jeszcze raz dziekuje za zyczonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też kawy nie pijam więc nie wiem co do magnezu to ja w tej chwili też dodatkowo łykam magnez ale to w związku z tym sercem. Misia111 właśnie mam zamiar zrobić sobie echo serca bo wyniki na tarczyce mam dobre. Ale na to badanie muszę się umówić i pewnie pójdę dopiero pod koniec listopada. A jeśli chodzi o pród to na razie jeszcze nie myślę. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, u mnie słonecznie narazie chce sie pracowa. Ja codziennie w pracy piję capucino, kawa rozpuszczalna mi jakoś nie smakuje, nawet z mlekiem. Myśle że jedna kawa dziennie nie zaszkodzi ani nam ani maleństwom. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie nie odrzuciło od kawy, uwielbiam ten napój nadal. tyle, że pozwalam sobie na jedną, niezbyt mocną, dziennie :) a jak mam ochtę na więcej, piję bezkofeinową lub zbożową mniam!! dzień dobry wszystkim mamusiom!! jak samopoczucie dzisiejszego poranka? ja jescze pod wrażeniem wczorajszego dnia i lecę dziś do mojej byłej pracy, by pochwalić się informacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto???? Jakoś dopadł mnie smutek, nie wiem z jakiego powodu, może dlatego ze siedzę sama w domu i weszłam na topik ciąża obumarła i zasmucił mnie ostatni wpis:O:O:O Buu spać mi sie chce, pogoda beznadziejna, same narzekania dzis z mojej strony:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
hej Roza a Ty nie pracujesz ze siedzisz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Renola, no ja nie pracuje,bo nie mam pracy, uczę sie jeszcze:O Szkoda ze jej nie ma bo zawsze byłoby to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia chora ale na strasznego lenia;) czy wam sie też tak nic nie chce jak mi?? Całe szczęscie przeziebienie juz dawno mineło:) A jak u Was z samopoczuciem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczeście ze juz piątek i moje kochanie bedzie ze mną, ale co z tego jak w sobote wieczorem bede słomianą wdową- ma jakąś impre firmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renola
Roza i co porabiasz w tym domu - uczysz sie czy sie obijasz? Ja też nie pracuje bo jestem na L4, obijam sie i też mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×