Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Joasia79
Cześć Wam!! Ja dzisiaj nie mam zbyt dobrego humoru. Wiele rzeczy się na to nałożyło. Moja córeczka Agusia od piątku w nocy ciągle goraczkuje (temperatura około 39 stopni), zbijamy Jej temperaturę Nurufenem. Myśleliśmy, że to trzydniówka, ale jak zaczęła pokasływać (tak jakby chciała coś wyrzucić z siebie) już domyślaliśmy się, że to nie to. Dostała jeszcze dzisiaj wysypkę. No i dzisiaj u lekarza okazało się, że to szkarlatyna. Dostała antybiotyki (przez 10 dni ma brać) i inne leki i w przyszłym tygodniu na kontrolę. Poza tym jestem troszeczkę smutna zachowaniem mojego Męża Bratowej i Meża Brata. Brałi ślub 6 sierpnia 2005 roku i raczej nasze kontakty były dość dobre. Wszystko się zmieniło, gdy dowiedziała się (bo przede wszystkim to Ona tak się zachowuje, On się chyba po prostu Jej podporządkował), że jestem w ciąży. Raz (pod koniec listopada) zapytała się jak się czuję. Tak to udaje jakbym nie była w ciąży. Widzieliśmy się tydzień temu w niedzielę u mojego Męża Rodziców. Słyszała, że idę do szpitala. Nawet nie zapytała się dlaczego. Nawet nie interesowało ich kiedy wyszłam. Widzieliśmy się znowu teraz w sobotę na imprezie, to jedynie o co zapytała, to jak było w szpitalu. Jak chciałam odpowiedzieć zaraz zaczęła rozmowę z kimś innym. To takie przykre. Mój Brat jest po ślubie 5 i pół lat (my 4 i pół), też nie mają jeszcze dzieci. Ale nie widzę, żeby byli jakoś strasznie zazdrośni. Dzwonią pytają się. A Oni (Męża Brat z Żoną)... już mi brak słów. Jest mi po prostu przykro. No ale cóż...nic na to poradzić się nie da. Przepraszam, że tak trułam, ale jest mi tak ciężko na serduszku. Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia to przykre ale nie masz co sie przejmować, może są zazdrośni czy co. Moj kuzyn mieszka pare domow dalej i ani razu nie zapyrtał sie co i jak, jedyne co to gratulacje jak im powiedzieliśmy, oni są ponad rok po ślubie. Niech córcia zdrowieje, szkoda dziecka, namęczy sie biedna:O A ja dzis przechodze jakieś przeczyszczenie, ciągle do ubikacji latam , coś mi zaszkodziło:O buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betiiii
ja tez jestem wiecznie glodna wied tym nie ma co sie przejmowac trzeba poprostu zaspakajac glod, prosze powiedzcie czy bola was plecy bo ja chwile posiedze przed kompem i tak mnie juz bola najczesciej w jednym miejscu ze musze sie chociaz na chwilke polozyc bo nie da sie wytrzymac jak to jest z waszymi plaeacmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Widzę, ze większośc z nas marzy o normalnym wyglądzie, ja tak samo. Chciałabym jeszcze ze 2 tygodnie pochodzić w ciąży (do 38 tyg.) a potem to juz bym chciała urodzić, zwłaszcza ze jak wczoraj stanęłam na wadze to następne 5kg do przodu (od 7 miesiaca tyje po 5 miesiecznie, a wcale tak duzo nie jem), czyli dochodze do 20kg, horror. Grazie i Anna80, moj tyłek wyglada tak jakby mnie ktoś sprał rzemykiem, ale musimy się trzymac dla dobra naszych Maluszków. Anna80, jak Twoje noce, bo u mnie nieco lepiej, chyba sie juz przyzwyczaiłam do tych bóli. Ostatnio strasznie mi przeszkadzają moje piersi, sa tak cholernie drazliwe, ze nie wiem czy będe umiała karmić własnego dzieciaczka. Dziewczyny a jak u Was, nocne wizyty w toalecia, bo ja tak 3 obowiązkowo, tylko tyle, ze ja w nocy pije, zreszta ostatnio zauważyłam duze zapotrzebowanie na napoje. Roza, jaka z Ciebie dobra żonka, kanapki Męzowi do pracy robi, ja to mojemu zrobie od wielkiego święta. Joasiu duzo zdrówka dla Córeńki! roza a co do przeczyszczenia (słyszałam , ze to moze byc jedna z oznak porodu, ale nie strasze) podobno dobra jest Coca-Cola, tak słyszałam z wielu źródeł, to moze szklaneczka nie zaszkodzi. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co możecie poradzic /jak sobie radziłyście/ z szalenie wrażliwymi sutkami? jestem na progu 34tc, piersi mi strasznie porosły :) zaczynałam z rozmiarem DuzeD, ale już trzykrotnie zmieniałam biustonosze [na większe..] Ale z tym to jakoś można sobie poradzić [choć to nić zabawnego jak nie mieszczę się w golfie]. Teraz doszła taka ogromna wrażliwość, tkliwość, wręcz bolesność. na zdrowy rozsądek staram się by nic ich nie podrażniało [płatki kosmetyczne w miseczce], ale z drugiej strony coś było mówione o hartowaniu brodawnek, przygotowywaniu na nadejście Małego Ssaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia 77
sorki za literówki, ale cosik dzisiaj padam na nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu, jak bym wiedziała jak sobie pomóc to bym pomogła i Tobie, bo u mnie tez koszmar z tymi sutkami, zupełnie nie wiem jak to będzie wygladało to karmienie. Jak znajdziesz jakis sposob na poprawe sytuacji to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że nie jestem osamotniona z tymi napadami głodu! betiiiiii na ten ból plecków z tego co pamiętam to narzeka sporo z nas, ja też! Ciągle dręczę męża o masaż, mnie naprawdę to pomaga!On znosi to moje \"pomasuj mnie\" raczej cierpliwie ale wydaje mi się ,że moja druga połowa tez zaczyna być zmęczona ciążą ;) moimi humorkami, ciągłym \"zjadła bym coś....\" ,\" no przytul mnie\"i \"pomasuj mnie\" ;) a jak jest u Was? Ania26 wiesz co, u mnie przez 2 ostatnie noce też był spokój, kość łonowa dała mi spać, kręgosłup też i nie wstawałam do toalety tak że nie mam co narzekać.Też dużo piję , no i trafne porównanie z tymi rzemykami tylko u mnie tak wyglądają cyce a nie pupa :O Jak ja do karmienia wyciągnę takiego cyca??? :O Jutro idę do pracy, dziś koniec ferii dla mnie :( :( :( A ja się tak rozleniwiłam w domku!Uprzedzam pytanko dlaczego nie idę na zwolnienie: to dla mnie mieć pracę albo nie mieć od września -więc staram się jak mogę...A póki ze mna i dzidzią wszystko dobrze... Ja też wolałabym urodzić w 38 tyg. a nie w 41....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia, Ania ja nie mam takich problemów z wrażliwymi piersiami, każdego dnia 2x je masuję, wklepuję kremik , może przez to są mniej wrażliwe?Nie wiem.Nie umiem Wam czegoś doradzić.Mnie znowu ulewa się mleczko co raz bardziej...Ostatnio w sobotkę rano tulę się do mężusia, tak mi dobrze, tak milutko....odsuwam się na chwilkę od niego, patrzę a on ma swoją piżamkę mokrą! :) Nie dość ,że zamoczyłam swoją to jeszcze jego! Aha, kiedy ja dotykam sutków to nic z nich nie leci ale wystarczy,że zrobi to mąż ( dotyka nie pieści bo to mnie drażni) i zaraz zaczyna mi kapać ;) To podobno ta oksytocynka tak działa!;) Pozdrawiam!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersiowe problemy nie omijają i mnie. Piersi są bardzo wrażliwe, nawet nie mogę ich masować bo boli. Jak sobie pomyślę, że mały ma je ssać, to mnie ciarki przechodzą. Odczuwam taki ból ok. 3cm nad pępkiem, coś na zasadzie skurczu, chwilke trzyma i puszcza. Nie wiem co to jest, miała tak któraś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie umiem Ci nic doradzić, ja nie miałam takiego pobolewania. Znajoma położna doradziła mi, że kiedy pojawią się jakieś bóle, skurcze i nie wiemy czy to juz to :) wtedy wsakujemy do wanny z ciepłą ( nie gorącą wodą) na relaksik nawet pół godzinny. Jeśli po kąpieli skurcze będą pojawiały się nadal i regularnie no to do szpitalka , jeśli miną to fałszywy alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika.🌻. może tajemnica tkwi w codziennym masowaniu pieri.?? ja codziennie po prysznicu wklepuję kremik przeciw rozstępom i ujędrniający.. a mi nic nie leci.. a już 34 tydzień się skończył.. i martwią mnie płaskie brodawki sutkowe... czy może jeszcze się \"wyrobią\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co do kręgosłupa to mnie pomaga trochę poduszka pod noge jak śpię. Odciąża to ponoc kręgosłup. Aniu współczuję Ci tej szybkiej laktacji. No ale koniec juz bliski i nas wszystkie to czeka. Ponoć dobre są wkładki penaten lub johnson. Może któraś z was coś wie na ten temat? Pochwalę się Wam wózkiem: GRACO QUATTRO DELUXE TOUR. Super. jestem b. zadowolona. Kółka są gumowe, lecz mamy jeszcze jeden uzywany wózek z takimi duzymi kółkami więc on bedzie na wertepy. Też zastanawialismy sie nad x-landerem - 4 kołowym ale zwycięzył GRACO. Mężuś oczywiście wybierał. Wszystko mamy już upatrzone, łóżeczko, pościel itd - ale zakupy po wypłacie. Dziś byłam u lekarza wszystko ok - jeszcze nie urodzę. zaczynam 36 tydzień. W piątek zostalismy zaproszeni na badanie przepływu jakąś najnowocześniejsza aparaturą Dopplerowską. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym przepływem ale dowiem się wkrótce. może któraś z was miała to badanie. Irlandio co u Ciebie, chyba wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa - przelywt robi się, by zobaczyć, czy dzidziuś jest odpowiednio dotleniony. ja to mam robione na każdym usg. i bada się przepływ krwi przez tetnicę mózgową i przez pępowine. już gdzieś chyba o tym pisałam :) i to jest super, bo wiesz, czy maluch ma wszystko, czego mu trzeba - tlen i pożywienie (pępowina) dzięki dziewczyna za pocieszanki wczorajsze. dziś już raźniej na świat patrzę, choć nie do końca. byłam u ginka wczoraj wieczorem i okazało się, że mam ciśnienie na granicy - 140/88. zaraz lecę na badania kolejne i 3 x dziennie przez 3 dni mam sama mierzyć ciśnienie. jak nie spadnie - tabletki... aa, dzidziuś ma się wyśmienicie, waży 2,6 kg. mam zalecane liczenie ruchów, czyli standard i kolejne 3 kg in plus. huurraa!! :( no i przez ciśnienie nie moge jeść nic przyprawnego i generalnie dieta, dieta, dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....8 kg ...101cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie i u nas zrobiło się gwarno! Piszecie o wilczym apetycie- ja jem raz dziennnie. Od rana do wieczora... Na szczęście na wadze tylko 10 na plusie. Anna, Ty masz kobieto zdrowie, ale doskonale Cię rozumiem, ja też tyle lat czekałam, bo albo umowa na czas określony, albo staż, tak zeszło. Teraz też w maju kończyłby mi się na dyplomowanego, ale to już nie jest takie ważne. Dowa, ja też się nastawiłam na ten wózek, napisz, proszę, ile zapłaciłaś. Ja chciałabym dokupić od razu fotelik, podobno można go zapiąć na wózek. Facet w sklepie mi mówił, że własnie teraz ma przyjść kolekcja w nowych kolorach, aż muszę iść zobaczyć. wiecie, ile mam w pasie? 108 cm, ciekawe, pewnie jestem najgrubsza z Was. Dziewczyny, to już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam na tabelę, są lepsze ode mnie! Czy Wasze maluchy dalej tak mocno kopią? Mój coraz mniej, za to jakby się cały czas wiercił, przeciągał, no i ta czkawka, czasem i trzy razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Nie odzywam się zbyt często a dziś jestem ostatni dzień w pracy i będę zaglądać jeszcze rzadziej. :( Co do rozstępów to na razie mam tylko na piersiach i to niewielke ale pojawiły się tak z nienacka że równie dobrze dzisiaj przyjdę do domu a tam zobacze rozstępy na brzuchu. Ostatnie noce miałam całkiem spokojne wstawałam tylko po 2 razy , a zdarzało się już ze po 5 razy biegałam do ubikacji. Na wózek nadal nie jestem zdecydowana wiem jedynie że na pewno będzie miał 4 kółka. Po wypłacie również wybieram się na zakupy. Dzisiaj idę na wizytę do lekarza więc pewnie dopiero w piątek napisze jak mój maluszek już urósł. Pozdrawiam cieplutko pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR wózek jest z kolekcji 2006. Wybór kolorów jest wiekszy, lecz jak dla mnie to jeszcze za mały. Wybraliśmy niebiesko- powiedzmy złoty. Z fotelikiem do samochodu ale bez bazy zapłaciłam 1340 zł - w hurtowni. Mnie ten wózek berdzo przypadł do gustu, lekko się prowadzi, składa rzeczywiscie jedna ręką i nie jest taki ciężki. Nie wiem czym różni się od poprzednika - chyba tylko kolorami. Grazie dzięki za opis tego badania - w sumie dobrze że je zrobię. Co do kopniaczków to u mnie one osłabły, bardziej się tak wypycha - ruchów nie muszę liczyć bo to małe takie ruchliwe. Co do wagi to dowiem się w piątek - po badaniu ginekologicznym powiedział pan dr że malutka waży ok 3 kg. To taka duża nie będzie - moze do 3,5 dociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....8 kg ...101cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....8 kg ...101cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......104 .......synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....10kg......106.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......7kg......104cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??............ hej.. dopisalam sobie cm w pasie... piszecie o ruchach... mój przez ostatnie dwie noce tańcowal (ostatki w końcu) ale dzisiaj dał mi pospać :) a rozstępy to pojawiły się tylko na biodrach.. .hmm tylko.... wielkie czerwone pregi!! wrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa - rewelacja, że robisz to badanie!! gdyby wcześniej można było takie robić, bratanica mego niemęża miałaby szanse na normalne życie... co do ruchów - ginek kazał mi liczyć, bo tłumaczył to tym, że często jest tych ruchów powiedzmy 30,40 w ciagu 12 h, a tu raptem robi się 15. więc sprawdza się, dlaczego tak się dzieje :) i mój mały waży już 2,6 kg, a mam termin tylko 6 dni po Tobie. z tym, że lekarz twierdzi, że jego waga może dojść do 4-4,5kg... teraz jest przecież najszybsze tempo wzrostu malucha. nie wiem, jak Twój chce dodac Twojej córeczce tylko 0,5 kg.. no, ale ja lekarzem nie jestem, tylko tak się zastanawiam, kt. z nich będzie miał rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja nie mam kłopotu z piersiami i już dawno zapomniałam co to wrazliwośc piersi, mogę je mocno ścisnąc i nic. Co do rozstepów to mam tylko na ledzwiach ale one jakoś wcześniej musiały mi sie zrobić bo nie wyglądają na świerze. Wiecie zauważyłam ze moj brzuch wygląda jak poiłka i jakby był stozkowaty, a nie taki no wiecie na całą szerokość bioder. Ja w piątek do gina idę a dziś byłam znowu na wynikach , mam robiony znowu odczyn Coomsa czy jakoś tak, Wy też tak często je macie? Ania no narazie to dobra żonka ze mnie bo małżeństwem jesteśmy zaledwie od grudnia:) a przez te 6 lat znajomości nie mieszkaliśmy razem. Ja też słyszałam ze biegunka moze byc oznaką zblizającego sie porodu, ale u mnie to 32 tydz wiec za wcześnie. Ania 80 ja tez często marudzę wiec i w tym nie jesteś sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowa, czy znasz stronkę gdzie można obejżeć jak wygląda ten wózek Graco w wersji \"głębokiej\" tzn. jak ma założone nosidło? My na początku nie braliśmy innego wózka pod uwagę jak tylko właśnie Graco Quatro De lux spacerówka jest rewelacyjna :) ale w jednym ze sklepów zobaczyliśmy wersję z jakimś dziwnym nosidłem i trochę nas to zniechęciło :( Co do przepływów to bardzo dobre badanie. My idziemy na nie w poniedziałek 6.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Silvia:) mi jakoś gin jeszcze nie zlecił tego badania, jak ono wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roza :) mnie też lekarz nie powiedział że mam je zrobić, powiedział tylko że można to zrobić. To badanie bowiem jest płatne i najlepiej robić je po 30 tygodniu ciązy (32 -33 najlepiej). Robi się je tak jak USG tyle że na innym sprzęcie niż zwykłe USG. Tam gdszie my idziemy będzie to robione na tej samej maszynie co USG 3D i kosztuje 120 zł. Bada się, tak jak Grazie napisała , przepływ krwi przez tętnicę i pępowinę. Przede wszystkim czy dziecko jest dobrze dotlenione. Nam lekarz jak na jednym usg 3D wyszło że pępowina jest wokół szyjki to sprawdził od razu przepływy i na szczęście było OK. Tak więc zlecić lekarz nie zleci, sama jeśli będziesz chciała to możesz zrobić je prywatnie. Moja koleżanka chodzi do lekarza który w swoim gabinecie ma taki sprzęt i w sumie w ramach wizyty za każdym razem sprawdza jej przepływy no ale takich gabinetów nie ma za dużo więc trzeba iść i zapłacić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Witam w to mrozne południe:) Wczoraj byłam u ginka z dzidzia wszystko ok:) Ja jestem 1 kg do przodu czyli w sumie 8 kg nie mam zbyt duzego apetytu i jem przepisowe 3 razy dzinennie z tąd może ta waga. Moje piersi nie są wrażliwe i jeszcze nic z nich nie cieknie zreszta w pierwszej ciązy mleczko pojawiło sie dopiero po porodzie, tak więc mężuś zadowolony bo jeszcze może korzystać:):) Zgagi nie miałam całe życie i tak jest nadal mimo że jem to co zgage może powodować, no a co do rozstępów to mam tylko na brzuszku, reszta została oszczędzona. Córcia nadal solidnie sie wierci , kopie i przekeca, najgorzej jest jak skacze mi po pęcherzu ale nie narzekam ciesze się że jest taka ruchliwa:) Ubranka już mamy i zacznie sie niedługo wielkie pranie, wózek mamy po synku a reszta zakupów chyba w piatek bo mężuś ma wolne i się pewnie wybierzemy:) Ciekawe co tam słychać u Moniki????? Pozdrawiam gorąco wszystkie mamy i ich maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
I jeszcze uzupełniam tabelke Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto ************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek..... Madeline.......01.04.06.....10kg........??...........córcia...Szczecin.. witch 3.........01.04.06....8 kg ...101cm......córcia.... Ania26..........02.04.06....14kg.....108cm..córeńka......Rzeszów kizia............02.04.06....4kg........89cm.......córcia..... Elizabetaa.....02.04.06....5kg........95cm.......córcia.......Bytom MEGI73.........04.04.06....2kg........89cm.......??....... Mo.nika.........04.04.06....2,5kg.....101cm......synek...... Przyszła Mama...05.04.06...2kg.......63cm........??...... gosik 28........05.04.06....????........???...........??...... Joasia79........06.04.06....6kg......???........córeczka.......Łódź wera66..........07.04.06.....13kg....???........synek..........Ostrowiec Czekolada_29....08.04.06....0,5kg...82cm......??....... macieja8........09.04.06....15kg...???..........córcia........Gdynia ANNA80........10.04.06......6kg.....???..........??...... Mina29.........10.04.06.....20kg......???........synek.......mazowieckie dowa...........10.04.06.....8kg......104.........córeczka....Łódź Pysia77.........10.04.06....9 kg........???.........synek.......Poznań asiak27........11.04.06.....????.......???..........??....... Gabrysia*......11.04.06....17kg......???..........synek.....Wrocław. KASIUNIA10009....13.04.06...1kg......91 cm......??....... georginia.....15.04.06......2kg......???..........??......... Słonko80......15.04.06......-2kg.....???..........??......... 100krotka.....15.04.06......??.......??...........?? ............Opole Renola.........15.04.06.....9kg.......??...........córeczka....śląskie ona27.........16.04,06.......????......???..........??............... grazie........16.04.06......15 kg......103cm.......synek....... Aga_ś.........16.04.06......???........???...........??......... aga_krz......16.04.06.....10kg.....97cm.......córcia.....Szamotuły anette1111..16.04.06.....12kg.....110cm.....córeczka.....Mielec dorota275....17.04.06.....3kg.....70cm.........córcia......... krystyna_100 18.04.06...22kg 116cm ....córcia....Warszawa rybka25...19.04.06.......10kg......103cm.......synek......Rakoniewice renatajn......20.04.06.....???.....???..............??............. eryba..........20.04.06...8kg......100............synek.....okolice Łodzi Silvia27........21.04.06......-2 kg......??........synek .....Wrocław Agnes78_Bdg..21.04.06.....12 kg......??.........córeczka...Bydgoszcz iwka chicago..21.04.06.....????.......??.............??.......... słoneczko27...21.04.06......8kg......108cm....córeczka...Gdańsk Irlandia....21.04.06....12kg....108cm....synuś.....Aleksandrów Łódzki EVI_1985......22.04.2006.....2kg.....70cm.........synek......... Lolcia..........23.04.06.........9kg.....94cm.........synek......... Monikaa_......25.04.06......9 kg........89cm..........córeczka..... magdek........26.04.06.....???.......??..............??........... Viki2...........26.04.06.....12kg. ....99cm.....córeczka??.......Krosno asiulak.........27.04.06.....0,5kg...??...............??............. Kasika1.......27.04.06......10kg....114cm..........synek......Rzeszów Roza...........29.04.06.....8kg....90cm.......córeczka......Olsztyn serek..........28.04.06.....5 kg .....95 cm.......córeczka........Łódź Kasia27........29.04.06.....9kg.......??...........córeczka........ sissi...........30.04.06.....4 kg......85 cm.......??......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystie mamuśki Wizytę mam dopiero za tydzień ale jak narazie odpukać nic mi nie dolega, bóle krzyża znośne, nogi nie puchną ,skurczy brak, zgaga co jakiś czas mnie dopada, do pracy chodzę mam nadzieję, że do końca marca wytrzymam mała kopie i się wierci jak należy. Tylko mójh mąż od jakiś 2 miesięcy jest gościem w domu, co tydzień jest w innym mieście w kraju na 4-5 dni, ostatnio w sobotę wrócił z Rzeszowa, pobył ze mną w niedzielę a w poniedziałek już wyjeżdżał do warszawy. No cóż ale to już ostatni wyjazd mam nadzieję, bo jak nie to zrobię porządek w jego firmi bo to się będzie kłócił z ciężarną. Pokoi małej wciąż czeka na remont a ojca brak, do tego ma jeszcze sejsę i co chwilka jakiś egzamin. No ale cóż jestem wytrwała i poczekam gorzej z moja teśniową któa ma z tym wielki problem, no ale ona to już zupełnie inny temat. Ostanio tylko słyszę żę moja mam nie będzie mogła mi dużo pomóc bo w sezonie prowadzą działanośc, która zabiera dużo czasu do tegho zaczynają budowę domu, a teściowa ostatnio stwierdział że mam matkę do pomocy a ona jest tylko teściową. I po wysłuchaniu tego wszytskiego podziękowałam za moją sąsiadkę która zawsze będzie służyła mi pomocą. Starczy tego mojego wyżalania się mam nadzieję, że was nie zanudziałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie! Dzięki dziweczyny za dobre słowo, kochane jesteście. To forum to naprwade dobry wynalazek, dzięki Wam nie czuje się taka samotna:) RRR pociesze cię z tym obwodem, ja mam 114 cm!!! Róża mój brzuszek też jest stożkowaty i wógóle to wygląda jakbym sobie taką piłkę dokleiła, bo poza tym to reszta bez zmian. Byłam dziś w mieście i zakupiłam sobie szlafroczek do szpitala, może się przydać szybciej niż myśle, bo jutro wizyta u gina i całkiem prawdopodobne, że wyśle mnie na odzieł, żeby zbadać skąd te skurcze. Już nie kracze. Idę zjeść lody bo sobie kupiłam na smutki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×