Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej mamuśki!!!! Dziewczynki wczoraj dzwonilam do mojego szpitala bo mnie przestraszylyscie z tymi ksiazeczkami za sa wazne tylko 3 mies. Naszczescie u mnie sa wazne pol roku , tak jak pisze w ksiazeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też mam delikatne skurcze takie jak na @, wieczorami, i strasznie bolą mnie te kości koło pachwin, jakby mała tam sie pchała czasem. Dziś od samego rana chce mi sie ryczeć, nie mam nastroju i głowa mi peka, jestem jakaś przybita, dodatkowo spięcie z mężem, w sobote egzamin na ktory sie nie przygotowałam. Chciałabym sie zapaśc pod ziemie. Nie wiem moze to jakieś przesilenie mnie dopadło, dodatkowo niecierpliwośc w oczekiwaniu na małą, i co najlepsze nie mam kompletu pościeli prześcieradeł i kosmetyków 😭😭 Powiedzcie mi co kupiłyście z kosmetyków dla waszych pociech. Kasia ja jestem za porządkiem w tabelce. Silvia nie dostałaś zdjęć, wysłałam Tobie, no ale moze zle to zrobiłam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dowa mam podobne wskazania od lekarza jak Ty jeżeli do 10.IV nic to 10.IV mam się zgłosić do szpitala na wywołwnie :( Witch ja też się zastanawiam w czym będe chodzić po porodzie i chyba nadal w ciążowych ;) uprzedziałam już męża że czekają nas zakupy :) Opuchlizna jest okropna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmana
Hej mamuśki. Miałam potworną noc męczyły mnie wymioty i ta cholerna biegunka całą noc spędziłam nad kibelkiem. Teraz chodzę do tyłu jak raak bo jestem tak zmęczona i wypompowana. Dzisiaj idę do lekarza i mam wielką nadzieję, że powie "no Asieńska pora do szpitala na poródówke zmykać". Ale jak zwykle powie "no jeszcze trzeba poczekać". Ciągle mam skurcze złaszcza jak dużo chodzę mała wierci się jak oszalała i ciągle się zastanawiam skąd Ona ma tyle energii chyba wyssała ją całą ze mnie. Czytając tutaj Was od razu lepiej że nie tylko ja tak "cierpie" i czekam.Buziaczki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze 2w1.. bóle utrzymuja się ale no-spy juz nie biorę .. przyzwyczaiłam się że mnie cały czas boli.. a no-spa powodowała tylko rozwolnienie.. niech sie dzieciak dobrze wpasuje... jutro jadę na ktg to może lekarz mnie zbada i określi co i jak... może rozwarcie się robi?? ale chyba nie bo czop by odszedł a tu wkładka czyściutka a u mni etaki epiękne słoneczko że zaraz pójde pospacerowac .. miłego dzionka dziewczynki.. i .. rozdwajajmy się bo już chyba nam wszystkim ciężko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
witam wszystkie dziewczęta ja też już mam dość, jutrowybieram się do gin, może coś mi powie konkretnego, bo usg miałam robione już dawno, 31 stycznia. Nogi mi puchną okropnie, obrączki to już nie noszę od jakiegoś czasu, a mały to tak się wierci, że nie wiem co się dzieję, a podobno pod koniec ciąży dziecko mniej się rusza. Nie wiem kiedy już urodzę, mogłoby się przyspieszyć, ale coś czuje że do 13 nie ruszy. Z pierwszym dzieckiem chodziłam tydzień po terminie i to tez miałam wywoływany poród, a że wywoływanie nic nie dało miałam cc. Ciekawe jak będzie tym razem,, ehh ciężko już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na 9 kwietnia i dopada mnie bezsenność Może to ta zmiana czasu Budzę się kilka razy w ciągu nocy a o 5 to już nie mogę zasnąć ;-) Śmieję się że dzidzia będzie się tak budziła jak ja :-) A obrączki już nie noszę z miesiąc - teraz by nie zeszła z palca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Hej Wam!! Właśnie wróciłam od lekarza. Od 3 tygodni nic się prawie nie zmieniło. Rozwarcie tak jak było jest bez zmian (czyli na opuszek palca). Maleństwo jest podobno już bardzo nisko. Obrzęki mi zeszły (co podobno jest dość dziwne pod koniec ciąży, bo raczej one się nasilają). Dostałam skierowanie do szpitala i jak nic się nie będzie działo za tydzień powinnam pójść. w nerkach znowu mam piasek, więc jeśli nie urodzę do niedzieli mam zrobić posiew moczu. Tak bardzo bym nie chciała znów czekać w szpitalu na poród. Nie wiem jak sobie dam radę ze świadomością, że muszę tam leżeć, a moja Córeczka za mną tęskni w domku. Mam nadzieję, że coś się ruszy do tego czasu. Ja też bym poprosiła o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sineqanone
ja też proszę o zdjęcia... morgan2003@op.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja też miałam dziś ciężką noc, wogule spać nie mogłam było mi ciasno :) i potwornie duszno. Usnełam dopiero koło 5. Co do opuchlizny to ja mam nogi jak słoń szczególnie stopy i kostki (feee) a jak nacisne w łydke palcem to mi zostaje dziura w nodze na jakieś 10 minut (FEEEE) ale lekarz powiedział że przejdzie mi jakieś 2 tygodnie po porodzie. A gdzie kochane rodzicie? Ja jestem z warszawy i mam zamiar rodzić w szpitalu Bródnowskim bo z tamtąd jest moj lekarz prowadzący. A na KTG jak byłam ostatnio to prosta kreska, ani jednego maleńkiego skurczyku i też tak czekam, torba spakowana... Teraz ide 4 kwietnai na KTG. Mam nadzieje że coś wykaże!!! TRZYMAJCIE SIĘ WSZYSTKIE CZEKAJĄCE MAMUŚKI!!! JUŻ NIEDŁUGO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki ;) Agnes_Bdg mam na wadze tylko 0,5 kg na plusie ale to dlatego, że ja ważyłam bardzo dużo przed ciążą. Miałam problemy z tarczycą (niedoczynność + guzy:( i w ciągu 3 lat przytyłam 30 kg !! Jak zaszłam w ciążę to od razu w pierwszych miesiącach zaczęłam tracić na wadze. Strasznie się tym martwiłam że pewnie z dzieckiem będzie przez to coś nie tak ale nasz Kacper rośnie podobno jak na drożdżach i rozwija się prawidłowo. Jak to mój lekarz stwierdził Maluch \"wysysa\" ze mnie nadmiar tłuszczyku i kawał byczka się urodzi ;) To że chudłam w pierwszych miesiącach spowodowane było zmianami hormonalnymi. Dodam, że jadłam normalnie tak jak przed ciążą i nie stosowałam żadnej diety. W oststnim tygodniu moja waga dobiła do tej z przed ciąży i jak ważę się codziennie to jest tak +- 0,5 kg. To chyba tyle. Tak więc nie martw się swoimi +20kg bo jak by na to spojżeć z trochę innej strony to i tak ja mam więcej do zgubienia by wyglądać jak dawniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza, zdjęć niestety nie dostałam :( Może spróbuj raz jeszcze mój adres to sylwiaw00@wp.pl Co do samopoczucia to męczyło mnie ostatnio strasznie gardło i uszy. Kurowałam się tak jak poprzednio mlekiem, miodem i cytryną a doi tego brałam bardzo dobre na gardło i bezpieczne dla ciężarnych tabletki \"Propolki\" (na bazie miodu i wit.C). Dziś byłam na badaniu krwi i moczu. Wyniki jutro a wizyta u gina w poniedziałek popołudniu. Już nie mogę się doczekać co mi powie lekarz. Mały jak na razie jest wysoko i tak coś czuję po jego ruchach że chyba nie jest ułożony jeszcze tak jak trzeba. Ciekawe kiedy się obróci ?? Skórczy już nie mam, tyle że macica mi się stawia i brzuch przy tym twardy i ciężki jak kamień. Boli mnie za to miednica i uda. Za oknem piękne słonko i już tak bardzi chciałabym by Mały był już z nami. Aż się chodzic na spacery chce ale u mnie teraz trochę dłuższe chodzenie kończy się lezeniem później plackiem i zwijaniem się z bólu :( Lolcia, jak wózek? Byliście dziś w sklepie? Jaki kolor wybraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia piszesz, że dzidziuś sie jeszcze nie przekręcił. Myślisz, że to jeszcze możliwe?? Bo lekarz w szpitalu powiedził, że nie mam się co łudzić, że sie przekręci. No ale ja dużo leże, a to chodzenie wspomaga ten proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Sylvia sorki za moje pytanie, nie chcialam wnikac ale teraz juz wiem :) myślę, ze jak już urodzimy to wrócimy do naszych prawidłowych wag! faktycznie, dzis sliczna pogoda, byłam rano u gina. wyniki są ok, zrobił mi ktg, skurcze małe są ale to jeszcze nie to. Teoretycznie za 2 tyg mogę rodzić a jakby co to następna wizyta 11.04. byłam w pracy, zostawiłam kopię zwolnienia do 28.04 no i podbiłam te legitymacje jak mówiłyscie. Lepiej, zeby nie dać służbistom powodu do czepiania się! Dziewczny,może na razie nie róbmy porządków w tabelce. Nigdy nie wiadomo kto się odezwie a najwyżej jak się nie pojawią w tabelce mamuś to samo wyjdzie. Pamiętacie, była przyszła mama i Czekolada. Szkoda, ze juz nie piszą. Nic, czekamy na następne mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 Mały na pewno ma główkę na dole wa pupcię do góry ale jak tak patrzę i czuję jak się rusza to jest tak lekko po skosie. Powiem Tobie że chyba bym się cieszyła gdyby tak pozostał i nie wstawił się główką do kanału tak jak trzeba, bo ja chyba chcę cc ;) Zobaczymy co nam powie gin w poniedziałek. A jak jest ułożone Twoje Maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały siedzi na pupci, główke ma pod moim lewym żebrem, a nogi prawie na jajnikach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes_Bdg nie ma sprawy :) Ja się nie gbnniewam za takie pytanie :)Wiele osób się pyta ile przytyłam i jak mówię że na chwilę obecną nic to są zdziwione. Nie dziwą się tylko moi znajomi którzy znają mnie od lat i widzieli co sie ze mna działo w ostatnich 3 latach :) Z resztą oni sami mi mówią że widać że w ciąży schudłam (ręce, nogi itp.) tylko brzusi wygląda jak by ktoś mi piłkę do kosza wsadził ;) ;) Wiem że po porodzie na pewno będę ważyła mniej niż przed ale czy uda mi się wrócić do dawnej wagi tego niestety nie wiem, mam nadzieję że tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1 no to Twój Maluch rzeczywiście chce wyjść przez cc :) :) Mój natomiast nie może sie zdecydować, jak na razie to strasznie chce zrobić dziurę pod moimi prawymi żebrami. Już od kilku dni tak strasznie tam kopie że jak tak dalej pójdzie to mi je połamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes i inne co powiecie na taką tabelkę? Jak kogoś usunęłam przez przypadek to baaaardzo przepraszam, a jeśli ktoś chce sie dopisać, to chetnie to zrobie. Buziaki Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg.......................córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm......córcia.... Ania26..........02.04.06.....17kg........112cm......córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia..............02.04.06......15kg........110cm.......córcia..... Mo.nika........04.04.06......10kg.........118cm......synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm...........?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?........córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.........synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?........synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?..........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?...........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm ........synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm.........córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..............synek..............Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?..........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?........synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm........córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg................?...........córeczka....śląskie ptrenata@plusnet.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg...........111cm.......córcia.....Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg...........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .........116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg..........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg.............?............synek.....okolice Łodzi Silvia27..............21.04.06......0,5kg..........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....15 kg................?.........córeczka...Bydgoszcz... agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06........8kg...........108cm......córeczka... Gdańsk...mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06........15kg.........108cm......synuś.....Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg........100cm.........synek......... Monikaa_...........25.04.06........13 kg........102cm.......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06..........16kg. .....104cm.......córeczka ........Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06..........13kg.......109cm..........synek......Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...................29.04.06..........10kg.......96cm..........córeczka......Olsztyn serek..................27.04.06...........8,5kg .....98 cm.......córeczka........Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykasowałam tylko te co sie naprawde dawno nie odzywały. Sylwia faktycznie mały woli cesarke, a twoje dzidzi to troche takie niezdecydowane. Pewnie chce ci zrobic niespodziankę. te adresy e-mail poprawie potem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :) Roza dzięki za zdjęcia, teraz doszły :) :) Pysia Twój synek jest śliczny i taki Maleńki 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia🌻 mój Kajtek obrócił się w 36tygodniu to położna sie dziwiła że tak późno bo to nie zdarza się często , zwłaszcza że duży jest.. 2 tyg temu miał 3400g a moje żebra daw no policzone hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina29 to znaczy, ze mój mały tez ma jeszcze szanse. Raz jeszcze próbuje z tabelką. Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... Ania26..........02.04.06.....17kg........112cm....córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... Mo.nika........04.04.06......10kg.........118cm.....synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....15 kg..........?......córeczka...Bydgoszcz.. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........13kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...................29.04.06........10kg......96cm.......córeczka......Olsztyn serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam opinie, że dziecko potrafi sie obrócic nawet chcwilę przed porodem.. tylko kto czeka na ostatni moment.. teraz lekarze planuja po prostu cc i juz .. .ja też nastawiałam się na cc ale jak się ułożył prawidłowo to chyba jestem zadowolona.. tylko czekam na te skurcze bo brzuch mnie juz 2-gi dzień boli jak na @.. a czopu nie widac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia, ja tak jak już pisałam Kasi, chyba nie chcę by Mały ustawił się tak jak należy ;) bo ja chcę cc ;) Lekarz mówi już od dawna że Mały jest duży, ale ile waży teraz to się dowiemy w poniedziałek :) Dobra dziewczynki, zmykam robić jakiś obiadek bo trochę się tu dziś zasiedziałam a od takiego siedzenia to mnie troszkę d...cia boli a i Mały kopie mnie mocniej bo mu niewygodnie ;) Miłego popołudnia i do jutra :) Pa, pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79
Jeśli chodzi o to obracanie, to moja koleżanka miała robione USG w 38 tygodniu i Dzidziuś nie był ułożony główką do dołu. Ale jak miała robione w 40 tygodniu, to ułożenie było już prawidłowe. więc to na prawdę może zdarzyć się w ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wszystkie czekamy. Nie wiem ale chyba odchodzi mi czop. Po wczorajszym badaniu lekarz powiedział że mogę krwawić. dziś na wkładce mam taki b.gęsty śluz zabarwiony. Na razie nie będę do niego dzwonić, zobaczę do jutra - może to nie to. Spanie dla mnie to tez koszmar, nie dość że ciężko to jeszcze Mała oczywiście w nocy musi baraszkować. Pocieszam się tylko tym że jeszcze 11 dni. :) ciekawe co z RRR. Pewnie odezwie się jak będzie po wszystkim :) Co do tabelki to spoko. - porządek musi być! :) Witch co będzie jeśli 1-04 nic? idziesz wtedy do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
Cześc dziewczyny:) Wróciłam niedawno od ginka i nie dowiedziałm sie nic nowego , tylko tyle że jesli nie urodzę do 21 to 20 mam sie do niego zgłosić i wtedy mnie wysle na patologie do szpitala i wtedy wywołannie porodu ( tak więc na pewno nie pozwola mi przenosić ani jednego dnia) ze względu na to że łożysko jest juz wpełni dojrzałe z licznymi złogami. Mam sie tez raz w tygodniu wybrać na ktg chyba że córcia będzie dokazywać jak do tej pory to wtedy niekoniecznie.No a w razie sączenia sie wód itp. rzeczy to szybko do szpitala. Od ostatniej wizyty przybyło mi 300g, połóżna powiedziała że głodze malutka , ale ja po prostu nie mam apetytu, mam nadzieje że córcia dobije do 3000g ,a jeśli nie to pewnie pózniej nadrobi:) Pozdrawiam wszystkie mamusi i ich bobaski. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
i jeszcze poprawka w tabelce:) Nick.....termin porodu.....kg. nabyte......cm w pasie....płeć...miasto......adres e-mail **************************************************************************************************************** RRR.............30.03.06.....10kg........98cm.......synek....................... Madeline.......01.04.06.....10kg............?.......córcia.....Szczecin.. witch 3..........01.04.06......19,5kg ...114cm...córcia.... Ania26..........02.04.06.....17kg........112cm....córeńka......Rzeszów aniachodak@tlen.pl kizia..............02.04.06......15kg........110cm....córcia..... Mo.nika........04.04.06......10kg.........118cm.....synek-Jakub.....Bremen Przyszła Mama.05.04.06……..2kg.......63cm......?...... Joasia79........06.04.06.......10kg...............?.....córeczka.......Łódź jsiudek@o2.pl Sylwia_76.....06.04.06.....16kg..............?.......synek.......Sosnowiec sylwiamars@wp.pl wera66..........07.04.06.....13kg...............?......synek..........Ostrowiec Czekolada_29..08.04.06…...0,5kg.........82cm......?....... macieja8........09.04.06.....15kg................?........córcia........Gdynia Jenefer25.......09.04.06.....12kg.................?........córcia.......Głogów ANNA80.......10.04.06.....13 kg...............?........córeczka..... Mina29...........10.04.06......20kg.........104cm .....synek.....mazowieckie dowa...............10.04.06......11kg........107cm......córeczka....Łódz dowa1@o2.pl Marteczka77..10.04.06.......14kg...............?..........synek..........Lublin Gabrysia*........11.04.06.......17kg...............?........synek.....Wrocław. Sineqanone.......13.04.06......15kg.................?......synek....Białystok asmana.............15.04.06......20kg..........123cm.....córeczka.......Olsztyn Renola..............15.04.06.......9kg...............?....córeczka..śląskie ptrenata@plusnet.pl grazie................16.04.06.......15 kg.........103cm.......synek....... aga_krz.............16.04.06......15kg......111cm....córcia..Szamotuły kriwas@poczta.tp.pl anette1111........16.04.06......12kg.........110cm........córeczka.....Mielec krystyna_100 ....18.04.06......22kg .......116cm ......córcia....Warszawa rybka25.............19.04.06.......14kg........107cm.......synek......Rakoniewice er.......................20.04.06.......10kg..........?............synek.....okolice Łodzi Silvia27..............21.04.06......0,5kg........115cm......synek .....Wrocław Agnes78_Bdg....21.04.06.....15 kg..........?......córeczka...Bydgoszcz.. agnes78@op.pl słoneczko27.......21.04.06......8,3kg.......108cm......córeczka. Gdańsk .mr_adam@wp.pl Irlandia...............21.04.06....15kg.......108cm......synuś...Aleksandrów Łódźki olakrowka@tlen.pl Lolcia.................23.04.06.......11,5kg......100cm.........synek...... Monikaa_...........25.04.06........13 kg......102cm......córeczka.......Opatów Viki2..................26.04.06......16kg. ...104cm......córeczka .Krosno ndorota1@o2.pl Kasika1..............27.04.06........13kg......109cm....synek...Rzeszów kasiapodolec@wp.pl Roza...................29.04.06........10kg......96cm.......córeczka......Olsztyn serek..................27.04.06........8,5kg ....98 cm.......córeczka........Łódź Nick.........Data urodzenia.........Waga........Cm.........Miasto.........Imię..... ****************************************************************************************************** Pysia77......18.03.06.............2300.......47cm.....Poznań.......Krzyś Leonek Kasia27.......19.03.06...........2100.......51cm.......???.............Alicja Elizabetaa .....23.03.06......3100 .....55 .......Bytom ........Iga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm serdecznie, właśnie wróciłąm od gina, dopadły mnie straszne boleści brzucha i skurcze nieregularne ale męczące,ten kazał mi zrobić wyniki, okazało sie że skurcze to są tzw przepowiadające i to jat ok, ale jeszcze rodzę kamień, także jestem szczęśliwcem mającym dwa porody ja to mam pecha boli to jak cholera, jestem już zmęczona jak do jutra nie przejdzie po lekach które mi przepisał to czeka mnie szpital , i chciałabym już urodzić tę swoją córeczkę wyglądam okrutnie spuchnięta, brzuch jak balon olbrzymi ech przestaję marudzić Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×