Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana Ty tez nocka nie przespana:O oj nastepnym razem koniecznie trzeba sie uwowić:) mam nadzieje ze po rechabilitacjach bedzie lepiej:) he he ja tez miałam przeboje jak łapałam małej mocz, niezła sztuka z tego jest ;) lece bo mała coraz gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez byłam wczoraj na zakupach, ludzi w pieron:O Wszystkie was sciskam❤️ Rybka witamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz się udało Wera ale twoich zdjęć ja nie mogę oglądać chyba jestem jakaś ograniczona czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz po kolei: Aniutka🌻 zdrówka dla Tosi i troszkę snu dla Ciebie😘 Sylwia76🌻 my też bedziemy miec prawdziwą choinkę:) Uwielbiam jej zapach, Viki🌻 dzięki za link:) Asmana🌻 ja ciebie tez uwielbiam;) tez sie boje depilatora:P] Serek🌻 to dobrze, że oczko już zdrowe. Rybka🌻 śliczne zdjęcia Słoneczko🌻 jak poszło szczepienie?? Wera🌻 super pomysł z piłką😘 Joasia🌻tez juz mam prezenty:) Kukus dostanie kolejkę drewnianą z Kubusiem puchatkiem, żółwia z takimi klockami jak w piłeczce Wery i ksiązeczkę o zwierzątkach. resztę całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Majówek, a dokładnie od Czarnej28 skopiowałam kilka przepisów na zupki dla dzieci, wklejam, może się komus przydadza 1)ZUPKA Z PIERSIA KURCZKA W jednym garnku ugotowalam marchewki (6) i ziemniaka (1) z odrobinka maselka.W drugim kawaleczek piersi z kurczaka z dodatkiem natki pietruszki i natki selera (bez przypraw). Po ugotowaniu zmiksowalam (w przystawce do robota kuchennego sluzacej do robienia koktaili) marchew,miesko i ziemniaczka,dolalam troche wywaru warzywnego (od gotowania marchwi i ziemniak) i troszke soczku jablkowego (dodaja go do zupek gerbera jako osladzacz naturalny).Nastepnie w wymyte i wyparzone sloiczki po Gerberkach wlozylam zupke na 3/4 sloiczka i zamknelam jeszce gorace.W sumie wyszly 4 sloiczki + dzisiejsza porcyjka na obiadek.Po wystygnieciu wlozylam do zamrazalnika. 2)ZUPKA MACHWIANKA Z RYZEM W jednym garnku ugotowalam marchewke (6) i kalafior (odrobinke) na maselku.W drugim ryz .Zmiksowalam ryz z marchewka i kalafiorkiem + wywar warzywny + soczek jablkowy.I dalej tak samo jak przy poprzedniej zupce. Tez wyszly mi 4 sloiczki. 3)DANIE: KURCZAK NA SLODKO Ugotowalam piers z kurczaka na miekko w wodzi.W drugim garnku wstawilam kasze jaglana i po 5 minutach dodalam obrane , pokrojone w kosteczke jabluskzo slodkie i rozgotowalam to.Nastepnie wszystko zmiksowalam. 4)ZUPKA DYNIOWA Nalej do garneczka troche wody i zagotuj na malym ogniu.Obierz dynie i pokroj w kawałeczki (wypestkowane).Wrzuc troche do garneczka i rozgotuj z maselkiem (reszte możesz przechowac w zamrażalniku poporcjowane na zime). Tak zamrozic.Po odmrożeniu i podgrzaniu dodac troche mleczka (swojego lub modyfikowanego) A drugi warint to dodac żółtko i zmiksowac (1/2 zoltka co drugi dzien!!) Dynia również jest slodka i zdrowa 5)ZUPKA Z CUKINII Ugotowałam na masełku 5 marchewek,1 ziemniaczka i pod koniec gotowania dodalam kilka plasterkow cukinii.Na koniec kasze jaglana i na malym ogniu gotowałam Az napecznieje.W innym garneczku gotowałam piers z indyka (kawałeczek) razem z natka selera i pietruszki oraz porem.Nastepnie zmieliłam warzywka i włożyłam do sloiczko czesc zupki a do pozostałej czesci dodalam miesko i zmiksowałam i tym sposobem mialam 2 rodzaje zupek za jedzym razem,miesna i bezmiesna Cukinia jest polecana od 5 miesiaca,bardzo zdrowa i smaczna,nadaje słodkawego smaku. 6)ZUPKA JARZYNOWA Z MIESKIEM Ugotowalam kawalek schabiku na miekko w wodzie z natka selera,pora i pietruszki.W drugim garnku wstawilam marchewki,ziemniaczka,kalarepke,pietruszke i ugotowalam na miekko.Wszustko razem zmiksowalam. 7)ZUPKA BURACZKOWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje buraczka.Przed podaniem zabielam 1 miarka BEBIKO i zageszczam kleikiem ryzowym 8)ZUPKA KOPERKOWA Zrobilam taki rosolek na kroliku:krolik+marchew+seler+pietruszka+por+zabek czosnku+koperek poszatkowany.Wszystko zagotowalam i jak bylo juz miekkie to pod koniec gotowania dolozylam kasze kukurydizana i wylaczylam gaz.Kasza tak fajnie napecznieje 9)KRUPNICZEK krolik+Ziemniak+marchewka+pietruszka+seler+por+pietruszka zielona to zagotowalam i jak bylo miekkie to dozypalam kaszy jeczmiennej (moja juz moze jesc,ale Wam poecam jaglana,bo jeczmienna ma gluten).Aaa i doprawial ta zupke majerankiem,bo ta przyprawe mozna. 10)DANIE Z RYZEM Ugotowalam piers z kurczaka na miekko w wodzi.W drugim garnku wstawilam ryz a w 3 garnku rozgotowałam obrane , pokrojone w kosteczke jabluskzo slodkie. Nastepnie wszystko zmiksowalam. 11)DANIE BROKULOWO-KALFIOROWE Ugotowalam rozyczki kalafiora i brokulaoarz osobno ziemniaczki.Wszystko zmiksowalam.DOdalam zoltko. 12)DANIE ZE SZPINAKIEM Ugotowalam ziemniaczki i osobno spzinak.Polaczylam razem i dodalam zoltko na twardo oraz miarke mleczka BEBIKO w celu zabielenia. 13)ZUPKA POMIDOROWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje pomidorki obrane ze skorki.Pod koniec gotowania wsypuj ryz.Gotowe i smaczne!! 14)ZUPKA- KREM BROKULOWA Robie taki rosolek na indyku:indyk+marchew+pietruszka+seler+por+cebulka+zielona pietruszka i dodaje kilka kwiatkow brokule.Jak się rozgotuje to miksuje całość 15)ZUPKA GROSZKOWA Robie zwykla zupke jarzynowa na kroliku i dodaje mrozony groszek. Pyszotka!! 16)KAPUSNIACZEK Robie zwykla zupke jarzynowa na szynce wieprzowej i dodaje kapuste biala poszatkowana. 17)ROSOLEK rosolek i do tego kluseczki z maczki kukuryfdzianej (lub zwyklej pszennej) z zoltkiem i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska się przespała i teraz nawet ma humorek wiec mam chwilkę :) spróbuję poczytać i coś naskrobać, tyle ile mi się uda :) nawet nie wiem od której strony zacząć tyle napisałyście :) Kasika 🌻 kochanie ja główna gaduła forum? :p A ja też nie myję okien...mąż umyje :p no to super że z bioderkami ok :) Joasiu 🌻 ładnie wybrnęłas z sytuacji z Mikołajem u nas kiedyś było podobnie :) a my z wszystkim jeszcze w lesie i prezenty nie popakowane :) Roza 🌻 ja tez nie lubię sprzatać :p , ale się uśmiałam z Ciebie kochana męża chciałaś pobić? :p Asmanka 🌻 jestem...wykrzesałam specjalnie dla ciebie :) wczoraj cały czas się zajmowałam Tosia bo była naprawdę strasznie marudna i bywało że płakała pół godziny bez przerwy wiec nic innego nie robiłam a dzisiaj od rana trzeba było nadrobic zaległości i ogarnąć chałupę :) a Co Izuli się poprzestawiało? to Ty chłopa wysyłaj zawsze na zakupy :) mój mąż uwielbia ja też więc razem zawsze jeździmy....a tłumów chyba nikt nie lubi :) a jak Twoje zdrówko kochana? na czym polega ta rehabilitacja? Silvia 🌻 Oskarek już duzy i taki wesolutki :) wcale nie widac że tyle przeszedł :) dzielny chłopak :) takie jeździdełko mielismy kupić Tośce ale niestety cena przed swietami tak poszła w górę że sobie darowałam :( Rybka 🌻 witamy z powrotem wsród największych gaduł :) ...ale trafiłaś :P Fajny Twój Marcelek i nie martw się bo moja Tosia też jeszcze zębów zero i nie ma zamiaru ani stawać na nogi ani raczkować...dlatego kupuję chodzik :) Słoneczko to jak się rozdwoisz to będzie chyba efekt cieplarniany :P a bałaganem się nie przejmuj...ja zaplanowałam wszystkie prace domowe jak w zegarku od środy a okazało się ze mójk maż ma urlop od piatku :( więc dałam sobie spokój i się nie przejmuje bo najważniejsze to świeta spedzić razem wesoło a nie padnięci od sprzątania :) Wera 🌻 ale słodkie buzialki :) dzięki :) - bojowa baba z Ciebie :p Sylwia 🌻 fajne te piłeczki zwłaszcza ta skacząca :) Kasika 🌻 jesteś wielka - za te przepisy 👄 👄 👄 ufff udało się Tosia narazie się bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe dlaczego się nie pojawiła moja nazwa...oo jest u Kasiki w pzrepisać :) widzisz Kasika wpadłam do Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pzrepisach oczywiście ze w przepisach :) czy ktoś może ma coś słodkiego? ja chcę czekolady :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka a zebys wiedziała, takiego moałam nerwa:P Kasika ciesze sie ze z bioderkami ok. fajne przepist, musze pare wyprubować Majeczka po długiej przeprawie do krainy snów śpi:D Mam ograniczyc małej marchew w zwiazku z zaparciami, zalecenie od pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przekładanca i sernik, czekolada tez sie znajdzie z bakaliami- zapraszam na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza to ja poprosze kawke i przekładańca aniutka dla Ciebie czekolada sie zawsze znajdzie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza przepraszam ja serniczek proszę aaa zreszta prosze to i to jeśli można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo na Was to zawsze można liczyć :) dziękuję :) a teraz wiadomość z ostatniej chwili....podobno mamy, które urodziły w tym roku a juz sa na wychowawczych mogą jeszcze wykorzystać dodatkowe 2 tyg macierzyńskiego, które rząd uchwalił wiem to od taty bo on siedzi cały czasi śledzi info z sejmowych obrad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka jak fajnie że się spotkałyśmy znów na forum :) myslałam że w tym tyg to będzie nie mozliwe...że ten chłop Cię nam porwie i nie odda :) i Rozyczka chyba też częściej zagladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj małej robiłam buraczkową, owszem zjadła ale chyba cos nie za bardzo. Woli jak babcia ugotuje rosołek:) Robiłam jej tez ogorkową, ta wcinała az miło było patrzeć:) chyba ugotuje krupniczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mała częściej śpi w dzień he he Asmana to pijesz kawkę identyczna jak ja:) przed ciaza piłam tylko czarna sypana i bez cukru, teraz smak mi sie zmienił:) Aniutka az 3 łyzeczki cukru oho i mleczko, ty to dzikus jesteś ;):P Mnie to nie dotyczy bo na bezrobociu siedzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kupowałyscie moze maluchom samego indyka lub krulika w słoiczku. Ja takie mam ale zupełnie nie mam pomysłu. Chyba ugotuje bulion warzywy dodam krulika i kaszy i gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka mąz będzie teraz w \"zasiłkach\" to sie dowie czy to prawda.. Zaglądam tutaj dlatego, bo jest w rozjazdach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka wszystkiego naj dla Tosi, dzis konczy 8 mieś🌻 i zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×