Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aniu ja wlasnie 2 tygodnie temu bylam chora i znowu??? dzis zobaczylam pasek z nadgodzinami az mi sie plakac zachcialo:(( no ale pani mi wytlumaczyla ze odcigneli mi l-4 z nadgodzin a wyplata przyjdzie normalna. miejmy nadzieje, bo jestem chyba najbardziej namolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa nie dawaj sie tak łatwo tym chorobom. Może kobito TY nie dożywiona jesteś i łapiesz wszystko co spotkasz na drodze:) Werciu u nas racuszki to jak Silvia pisałam ciasto naleśnikowe tylko więcej maki, aby było gęste i tarkuje jabłka dodaje też cukier waniliowy i posypuje pudrem po usmażeniu... Lekarka mnie zmarwiła muszę wyeliminować z diety Izy chleb, makaron, kaszki mleczne i znowu dieta bezmleczna:(:( aniutka skarbeczku co u Ciebie lepszy humorek??Mam midek pitny podziele się z Tobą a jak potrzeba oddam w całości:) Nam też wychodzi kolejny ząbek u góry... Anna 80 jestes taka szczuplutka, że ta czekolada+ paluszki + jogurt z ziarnami (pychotka) nie zaszkodzi Ci nic a nic. Wyrzutów sumienia nie musisz mieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana moze masz racje, ale teraz ide spac, iga umyta, nie lalam sily jej kapac, spi juz, ila zaraz tez lozku, i jak tez, dzis odpuszczam sobie po prawie 4 tygodniach cwiczen jeden dzien, nie dam rady, jak bedze sie czula jutro lepiej to jutro sobie rano to odrobie, pa, mam nadzieje dzis na dlugi spokjny sen, ale nie wieczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet Życze dużo zdrówka!!!! Nie daj sie !!!! I gratuluje raczowego chodzenia Igi!!!! a ja bym sie napiła ginu z tonikiem ale musze sie wstrzymac nic mi nie wolno ani kawy ani piwa ani alkoholu bo biore szczepionke a w ogóle to wszystko mnie uczula i czekolada z orzechami też. Czym ja sobie na to zasłużyłam zeby sie katowac musiec. Dzis kolejna wizyta u alergologa i zas przypomnienie o diecie a ja nie przestrzegałam no i widac efekty niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ładnie napisałyście, że nie wiem kiedy nadrobie. Elizabeta zdrówka życzę. Aniutka jak masz więcej ginu to poczęstuj już dawno nie piłam. Chyba dostane podwyżkę i będę musiała szukać niani. Powiedz mi prosze jak znalazłaś swoją i dlaczego wybrałaś właśnie tą a nie inną? I czy spędzi jakiś czas z Tobą i małą czy przyjdzie w ten dzień jak Ty pójdziesz do pracy? Asmana a dlaczego ta dieta bezmleczna? bo chyba coś przegapiłam. Dziś Marcelowi na ustach i czubku języka wyszły takie białe malutkie pęcherzyki , czy to mogą być te pleśniawki, dodam że do tej pory nic takiego nie miał, i na apetyt to nie wpływa bo wszystko je i to chętnie u lekarza nie byłam bo już nie miałam czasu tylko w aptece. Pani powiedziała że nie wie co to ale to mogą być pleśniawki i dała mi Aftin posmarowałam mu ale nie wiem czy to coś da bo chyba wszystko zlizał. Co wy na to?? Kurcze komp mi dziś tak wolno chodzi że strona to mi się otwiera minutę a jak pisze to ciągle coś się wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko to superowo z ta podwyżką:) Iza ma skaze białkowa od urodzenia ja sądziłam , że jej minęło i chyba jednak sie pomyliłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa zddrówka życzę 🌻 Rybka superowo z ta podwyżką, wielkie gratulacje :) A to przerywanie to przez to cholerne NIVEA grrrrr..... Asmanka to współczuję tej dietki :( Renolka biedna jesteś z tą alergią :( ale miejmy nadzieje ze ta szczepionka pomoże 🌻 Zmykam bo mąż musi jeszcze troche popracować i muszę mu laptopa oddać :( Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana no to nieciekawie z tą dietą. Synek mojej koleżanki ma Atopowe Zapalenie Skóry i normalnie ma z nim taki kłopot że jej współczuje, ostatnio jak nikt nie widział poszedł do kuchni i z kosza na śmieci wyjął kubek po jogurcie i wylizał (ma 2 latka) I co ona miała zrobić :( przecież nie będzie go wyzywać . Mam nadzieje że ta skaza białkowa nie powoduje takich zmian skórnych jak to atopowe zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, też jestem zadowolona choć z drugiej strony chciałabym choć parę miesięcy posiedzieć z małym w domu. A któraś z was miała kłopot z tymi pleśniawkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko ona jak była malutka jak ja cos zjadłam z nabiału to ona zaraz była cała zesypana jak biedronka . Teraz na dłoniach od wew strony po kapieli, dla mnie to wygląda jak namoczona skóra no ale....muszę sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka❤️. Dla Was Wszystkich Cudne i Piękne Kobiety gorace buziaki!🌼 Ania80 od Milusi dla Milusi❤️. Moja Niunia znow na antybiotyku - ma zapalenie oskrzeli. Mnie tam juz dietki nie potrzebne, mojej corci moj brzuszek nie przeszkadza, a moja rola jako kobiety juz skonczona. A z Was same laseczki, wiec sie za bardzo nie katujcie. A oto moje Szczęście: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6ba790e0c8b1179.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 stron do przeczytania !!?? Serek moja też woli te ze słoiczka :) a mi fotki wyślesz? :) dobrze ze oczko nie ropieje, może obejdzie sie bez tego zabiegu :( ja nie zmieniłam fotelika ale lada moment będę musiała :) Kasika no to lux z tym domkiem :) , pewnie się nie znamy, może jesteś bardzo podobna do kogoś kogo znam :P gratulacja dla Kacperka za to siadanie :) super!!! Elizabetka śniły mi sie te Twoje bułeczki z masełkami :P dawaj przepis :) no, no to gratulacje :) ogromne gratulacje dla najdumniejszej mamy na forum :) ja tez się nie mogę doczekać jak Tośka zacznie łazić :) i nie obwiniaj sie z powodu pracy Elizabetka bo ja tez mam rozterki ale taka jest kolej rzeczy niestety, wolę wrócic do pracy niż siedzieć i zamartwiać się czy nam starczy do nastepnej wypłaty a pozatym stwierdziłam ze Tośce też sie pzryda towarzystwo innej osoby a nie tylko mama i mama :) a co do snu to niexle sie usmiałam ...mi czasami też śni sie mój mąż z inną baba i wstaje wsciekła na niego ze hej :P Ania80 mam tak samo jak Ty, zero wytrwałości w dietach i ćwiczeniach i fałdka jest, kreseczka blednie :P acha cha ja super laska? no miło mi bardzo :) ale chyba mnie z kimś pomyliły koleżanki :) wyślę Ci mailem bo nie będę na nowo wklejać bo juz ze 3 razy wklejałam :P a Ty ładna dziewczynlka jesteś :) dobrze że możemy zobaczyć jak wygladamy bo przynajmniej nie trzeba sobie wyobrażać, ja np. zawsze myślałam ze Wera to jakaś starsza pani typu gospodyni w fartuszku i chustce na głowie :P bo tak ciągle w garach miesza :) a tu niespodzianka Wera to świetna babeczka :) Renolka dzięki za pzrepisy :) i za zdjęcia :) i nie narzekaj kochana, nie narzekaj...co jedna to fajniejsza laska a tylko narzekaja :P i nie zmieniaj koloru bo tak jest super :P Wera chyba strasznie kochasz tą swoją teściową :P Silvia katarek jest nadal :( noce już przesypia ale czasami jak ją zatka to biorę ją na kolana, Sterimar i Frida i wtedy Tośka ma ochotę zwiwać mi z kolan :( ale jakoś jej wysysam te gile i jest lepiej :) no własnie oprócz pakowania to chciałam z nią spędzić trochę wiecej czasu ...nie lubię jak wyjeżdża :( Moniczka u nas też tylko 2 ząbki na dole :) Kingap chyba nie wiesz co robisz...to forum poważnie uzaleznia :P fajnie że jesteś :) Sineqanone to dawaj fotki na mojego maila :) ja też wyslę :) Ja też poproszę trochę biustu jak któraś ma nadmiar :P Asmanka a coś Ty się tak wstawiła ??!! z tęsknoty do mnie?? :P Iza wcina racuchy?? ale Ty masz dobrze :) moja dzisiaj zwrócila cały obiad bo miedzy zmiksowaną marchewką wyczuła ziarenka kaszki :( dobra jest co? :( oj doczytałam sie dla Izulki dieta? biedna :( a humorek już lepszy jak tylko do Was wlazłam :) Agnes gratulacje!!! to wysyłaj swoją buźkę nam na maila :P Słoneczko dobrze że Tynia zdrowiutka :) Wera to ta pełnia tak na dzieci działa? bo tośka jest paskuda znowu :( e tam piwko :P gin już wypiłam :) teraz mam herbatkę Rozyczka tak trzymać :) gratulacje dla Majeczki za ząbalka :) Rybka bardzo proszę :) lecę po szklaneczkę :) a czemu będziesz musiała szukać niani? chyba mama siedzi z Marcelkiem? Tosia miała plesniawki jak miała 2 m-ce, przez tydzień czy nawet 2 tyg :( ale tylko nystatyna, wentualnie jednorazowo roztwór gencjany ale ja ni próbowałam, nie chciałam z Tośki zrobić smerfetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu26 sliczniutkie to Twoje szczęście 🌻 A Ty nie mów że twoja rola kobiety się skończyła bo może nie teraz ale za jikiś czas znów poczujesz się piękną, wartościową kobietą, Zobaczysz sama że tak właśnie będzie. Asmana to ta skaza też nieciekawa. Miejmy nadzieje że szybko przejdzie. Normalnie zaraz idę chyba spać bo ten komp mnie denerwuje, a jutro idę na baze naszej firmy a tam nie mam internetu i pewnie zobacze co napisałyście dopiero wieczorem i znów nie nadrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa dużo zdróweczka!!! asmanka buziaki dla Izuni 😘 przykre,że musicie z tą skazą się męczyć ale wszystko będzie dobrze!!!:) A co do mojej szczupłosci.No całe szczęście gruba może nie jestem ale ten \"zwisek\" na brzuchu mnie rozbraja totalnie (dobrze,że można go ukryć po ciuszkiem;) ) Renolka, oj współczuje tej alergii.Mój facet też ma sezonową alergie i mamy wtedy dosłownie i w przenosni przekichane!;) aniutka my jeszcze nie miałysmy przyjemności!:) ja to bym chętnie z Toba tego ginu sie napiła ale niestety w bareczku pustki...tylko malibu, brandy i czyściocha :) Ale nic sie nie martw, zaopatrze się i nadrobie zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26 sliczna Milusia, ile ma włosków :) Rybka ja nie wiem skąd wiedziałam ze to ta pani a nie zadna inna :) ja już po rozmowie przez telefon wiedziałam ze to ta :) wiesz głos, sposób wypowiadania się itd. a potem jak poszłam do niej na spotkanie to tez byłam miło zaskoczona, same plusy. a ja nie wiem jak wytrzymam te kolejne dni, mam dość :( ciagle to samo, już sobie zmieniłam kubek do kawy bo ciągle w tym samym piję :( wszystko mnie wkurza a najbardziej ta pogoda i chyba ja sama :( wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko26 cudna ta Twoja Milunia!!! Aniutka czekam na fotki: melania26@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania80 to ja ci poleję, tylko polecę do lodówki... proszę bardzo szklaneczką z ginem, tonikiem i cytrynka (_*_) Rybka tez bardzo proszę (_*_) zdrówko naszych dzieci :) Asmanka chcesz kochanie ? a co ja się będę pytać (_*_) proszę bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro powysyłam fotki :) nie wiem którwe bo tyle tego mam .... idę spać kochane gadułki :) bo od 5 na nogach jestem :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola i Sinequanone ja poprosze Wasze zdjęcia bo jeszcze nie dostałam wygoda1@wp.pl Teraz się pożegnam bo idę spać i ten komp mnie denerwuje, właśnie mąż mi powiedział że wolno chodzi dlatego że on ściąga coś tam, i nie może przerwać . do jutra Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka no to zdrowie naszych pociech!;) i uciekam spać!:) jeszcze sie tu spiję i do pracy rano nie wstanę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiee powrocilo do swiata zywych:P, nawet mi lepiej, czekam tylko az tableta podziala i glowa przestanie mnie rabac, jest mi cieplo:)), ekstra, dzieki za zdrowko pomogolo:))), aniutka buleczki sa proste jak swinski ogonek, ale nie znam proporcji bo robie na oko rozpusic 3/4 opakowania drozdzy w ciepym mleku (ponad szklanka), dodac doli szczypte i lyzeczke cukru do tego pare lyzek maki, wymieszac przykryc sciereczka i czekac az zaczyn podowi swoja obietosc, potem dodac juz duzo maki, i wyrabiad, tak aby ciasto odchodzilo od reki, wyrabiac wyrabiac i wyrabiac, dodac pare lyzek oliwy i wyrabiac, odstawic na godzinke/45 min w cieple miesce i jak ciasto wyrosnie uformowac malutkie kuleczki, bo to maja byc taka pycie buleczki, polozyc na wymarowanej tluszczem blaszcze i posmarowac roztrzepanym jajkiem. piec oko 10 min w 200 stopniach, zreszta zobaczysz czy sie nie robia czarne:P potem berzesz maselo zwykle miekkie, dodajesz np ziol, albo samego czosku mieszasz wstawiasz do lodowki, ja robie jesze maselko z tartym zoltym serem, albo dobre jest maslo wymieszane z musztarda francuska, bo fajnie ta goczyca wyglada, ze swieza bazylia itp. co kto lubi robie do tego salatke z fety i pomidorow dodaje majonezu troche ic zosku i wszyscy sie rzucaja, a jak mi sie buleczki znudza to formuje takie dlugie cienkie paluchy posypuje je kiminkiem albo gruboziarnista sola i jest zakaska, robie tez precelki, zreszta wszystko, to takie ciasto na pizze ale zamiast wody daje mleka bo sa, zdecydowanie lepsze:)) tych buleczek wychodzi tak okolo 50 ale znikaja w tempie ekspresowym. ide pod prysznic, nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) mnie trzeci dzień boli głowa i dziś nawet kawa nie pomogła :( znowu muszę procha wziąć Tośka wredna od rana, katar jej dokucza, już tyle ściągnełam a cały czas ma zapchany :( i cięzko jej oddychać :( mam chyba doła przez tą pogodę, czuje się beznadziejnie pod każdym względem :( 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekizabetka :) dzięki kochana, już mi ślina cieknie i nawet się przemogę i włoże ręce w ciasto a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u lekarza byłam sama z moimi wynikami i wszystko dobrze. a z mała cos nie najlepiej:( nie je mi prawie nic , kupy robi , do tego idzie druga dwojka. dzieki za gratulacje he he bedzie 6 zebow. Silvia kochana nie mam zdjec:( podam nowa poczte bo ta juz mnie wkurza agnieszka-gw@tlen.pl Aniutka widze tez jestes nie w sosie:( Ania26 sliczne twoje szczescie i nie mow ze jestes skonczona jako kobieta bo to nie prawda:) Rybko fajnie z ta podwyzka;) lece jeszcze jedno podejscie zrobic z jedzonkiem i kłade ja spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×