Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika jedyny mankament nie ma wielkiego oporu w rowerku aaa i nie schodze poniżej 35 km na godzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że jak chcesz spalic kalori to trzeba jexdzić na najmniejszym obciążebniu, a jesli chodzi ci o przyrost mieśni to trzeba jexdzić na jak największym:) tez jezdze ponad 30 na godzinę:P Lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie!! raczej jesiennie:) Asmanka trzymam kciuki za wytrwalosc i zdrowka dla Was! Co do lekarzy hmmm mysle ze kazda doskonale ma wyrobione na ten temat zdanie, raz sie trafi ok drugim razem nie:( Roza gratuluje pogodzenia z mezem:) Wera te zdjecia bardzo mi sie podobaja tez bede musiala nad moimi usiasc. Macieje torty rzeczywiscie wspaniale, pszczolka tez superowa! My od slubu zamawiamy torty w cukierni\"pod telegralem\" sa na bazie bitej smietany, wiec bez mas(sazczerze mowiac ja za takimi nie przepadam) i na chrzest zamawialismy i wczesniej na slub i jakies wieksze okazje,o smaku np wisniowo-brzoskwiniowym, po prostu rewelacja. Ksztalty sie wybiera, mozna na nich wymyslic swoj tekst itd. Za tydzien ide zamowic to sie dowiem szczegolow, zdjecie wysle wieczorkiem, bo teraz musze sie zbieraz do szkoly, mam dzis tylko jedna godzine, moze poszli na wagary?:) Buziaki i do wieczora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja w pierwszy niestety tylko kalendarzowy dzień wiosny:) Wszystkigo naj naj naj dla Kingusi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I Jędrka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Asmanka zaraz muszę Tyniakowi sprawdzic ten odruch:) i zdrówka dla Marcina i Natali (oj jak chlop choruje to gorzej jak z dzieckiem;) może w takim tępie dojedziesz tym rowerkirm do mnie na kawke???:) Kasika , Tynia je dokładnie tak samo mało jak Juleczka Joasi, a czasmi są takie dni że nie chce nić prócz cyca, Fajnie żę nocka w kocu przespana i każy spędził ja tam gdzie powinien;) Joasiu gratuluje skcesóe żwieniowych Julci🌻wiem że dla cycósiowych dzieciaczków to dużo:) Roza - godzenie się zawze jst fajne:) Kinga miłedo dnia wagarowicza🌻 Aniu fajna rada dkotorka i dobrze że z nerkami ok🌻 Elizabetak u nas wczoraj troszkę świeciło słonko:) wEra 🌻 na to złe sampoczucie:) Lece bo MArtynia dziś jęcvząca Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, jestem dzis padnieta w szkole skonczylismy dzis lekcje bardzo szybko i skorzystalam z okazji i pojechalysmy z kolezanka do miasta, pobuszowalam po sklepach wzrokowo, poszlysmy tez do sekendhendow, ale tam tez nie bylo zabardzo nic,ogladalam foteliki, bo tesciowka dala kase na fotelik wiec sie rozgladalam i znalazlam taki sam fotelik jak ten meggi i w tej samej cenie na miescie wiec chyba go kupie, ale to musze jeszcze pogadac z tatusiem, na ktory sie decydujemy, bo juz najwyzszy czas, ten borok dalej jezdzi w bujaczku, i widze ze ja to denerwuje bo buczy nic nie widzi. kupilam ciasteczka z bobowity i frutape do zlobka jako poczestunek dla dzieci z okazji igi urodzin a panie dostana merci i kawe, mysle ze to starczy. Bo panie sa przekochane. dzien wagarowicza sie udal, w szkole moze bylo 30 % uczniow albo mniej wiec bylo super, ja mialam jedna lekcje tylko:) a jutro maraton do 6 bo zebrania, konsultacje:(( mykam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powysylajcie mi swoje maile, bo jak formatowalam dysk to mi pouciekaly, jesli chcecie oczywiscie igi zdjecie w sukieneczce na roczek:)) nie moglam sie powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ja tez prosze !!!melania26@op.pl Widze,że chłopów nam zmogło ;) Mój też na zwolnieniu lekarskim, coś go strzyknęło w plecy i chodzi krzywy od tygodnia....;) To ja też sie pochwale i wysle fotki sukienek!A co!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmnaka super że będziesz w Tarnowie!Może umówimy sie we trzy z Kingap na kawkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja jak najbardziej jestem za spotkaniem!!! Szkoda , ze reszta porozsypywana jest po śiwecie, za to we trojke to już niezla paczka:) Ja tez chce zdjecia. kinia_pulkownik@op.pl Ja jeszcze nie kupilam sukienki dla Lili, moja mama sie zapowiedziala na ten zakup ale nawet czasu nie mam czegos poszukac:( Oj niech te chlopy zdrowieją!!! Zdrowka dla wszystkich panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpijcie dobrze kochane!Fotki jutro! Joasiu ja tez mam strasznego niejadka...dziś za cały dzień zjadła mi danonka, odrobine zupki, 100ml mleczka na śpiąco i trochę paluszków... :(Ale za to pije,że hej....ostatnio polubiła kubusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka nie mam :( zdjęć.... Czekam jeszcze może przyjdą! Kingap \"zmaimy\" asmankę i tez zrobimy sobie babskie pogaduchy!A co!Tylko Kasika ma się szlajać bo babskich wieczorkach ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetkaa spróbuj prosze jeszcze raz bo nie ma :( a ja jestem taka ciekawa jak wygląda Igulka w roczkowej kiecce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam bo slubny się dopomina o komputer..a tak go plecki bolały!:) A zdjęć nadal nie mam! PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czekmy na sesje zdjęciową Milenki:) i zdrówka dl MĘŻUSIA:) Kinga mam nadzieję że wkrotce upolujesz cos dl Liwci:) a moj chlop został wysłany na kurs na ratownika WOPR-u i musi zaopatrzyć się w kąpielówki i czepek:D Zmykam i dobrej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa dzieki za zdjęcia, no Igula prezentuje się jak prawdziwa księżniczka w tej sukni!!!:)Śliczna dziewczynka, dawno nie widziałam jej fotek. Całuchy od wirtualnej ciotki!:D Jutro ja stroję Misię i wklejam fotki :D Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap napisz mi prosze gdzie zamawiałaś taki boski torcik w Tarnowie, u kudelskiego czy Lipki?Mniam aż slinka cieknie! Wywalcie mnie stąd wreszcie jutro nie wstanę do pracy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tort zamawiamy jak zwykle od trzech lat w cukierni \" pod telegrafem\" pierwasza cukiernia byla na burku, teraz juz jej tam nie ma i jest na lwowskiej na miejscu dawnego baru mlecznego, na przeciwko przystanku. Ja tylko na moment i lece do szkoly, buziaki i milego dnia!!! A noc mielismy z rozrywka, Lili od 4 nie spala godzine teraz spi a trzeba wychodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Izula mi się rozłożyła jeszcze ja i koniec:( Igulka poprostu jak z bajki sukieneczka cudna a właścicielka jeszcze bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×