Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

````````````_.._```_..---. `````````.-\"````;-\"```````\\ ````````/``````/```````````| ```````|``````|```````_=```| ```````;```_.-\'\\__.-\')`````| `````````-\'``````|```|````; `````````````````|``/;```/``````_, ```````````````.-.;.-=-./-\"\"-.-``_` ``````````````/```|`````\\`````\\-```, `````````````|````|``````|`````| `````````````|____|______|`````| ``````````````\\0`/`\\0```/``````/ ```````````.--.-\"\"-.`--\'````````.\' ``````````(#```)``````````,``\\ ``````````(\'--\'``````````/\\````\\ ```````````\\```````,,``.\'```````\\ `````````````-._````_.\'\\`````````\\ POZDRO!!!````````\"\"```\\`````````\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________$$$$$$$$ ___$$$$$$$__$$$$$$__$$$$$$ __$$$$$$$$$_ $$$$$_ $$$$$$$$ ___$$$$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$$ ____$$$$$$$$_ $$$$_$$$$$$$ ________$$$$$_$$$_$$$$$ _$$$$$$$$$_ $____$_$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ $______$ $$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$______ $$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$_$_____$_$$$$$$$$$ _________$$$$$_$$$_$$$$$ _____$$$$$$$$_ $$$$_$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$_ $$$$$_ $$$$$$$$ ____$$$$$$$__$$$$$$__$$$$$$ ____________$$$$$$$$_$$_P _____________$$$$$$_ $$_O ______$$$$$_________$$_Z _____$$$$$$$_______ $$_D ___$$$$$$$$$$$_____$$_R _____ $$$$$$$$$___ $$_A ________$$$$$$$__$$_W __________$$$$$_$$_I ___________$$$$$$_A ____________$$$$_M _____________$$_!!! ____________$$____$$$$$$$ ___________ $$___$$$$$$$$$$ ___________$$__$$$$$$$$ ___________$$_$$$$$$ ___________$$_$$$$$ ___________$$$$$$ ___________$$$$ ___________$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____¶¶¶¶¶¶______¶¶¶¶¶¶ __¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶__¶¶¶¶¶ ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶ _¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ___¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _____¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _______¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶ _________¶¶¶¶¶¶¶¶ ___________¶¶¶¶ ____________¶¶ _____________¶ ____________¶ ___________¶ __________¶ ________¶__¶¶¶_________¶¶¶ ________¶_¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶ ______¶__¶__¶__¶_____¶__¶__¶ _____¶___¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶ _____¶___¶_________________¶ ______¶___¶_______________¶ ______¶¶___¶__¶¶_____¶¶__¶ _____¶__¶__¶__¶¶_____¶¶__¶ _____¶__¶__¶_____¶¶¶_____¶ _____¶___¶_¶____¶___¶___¶ ______¶______¶___¶¶¶___¶ _______¶______¶¶_____¶¶ ________¶_______¶¶¶¶¶__¶¶ _________¶______________¶ ___________¶¶¶¶___________¶ _____________¶________¶____¶ _______¶¶¶___¶_________¶____¶ ______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶ ______¶______¶_______¶____¶_¶ ______¶______¶______¶_____¶¶ ______¶_______¶_____¶_____¶ ______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶ _______¶___¶¶¶_____¶______¶ ________¶¶¶________¶______¶ ____________________¶____¶ _____________________¶¶¶¶ MISIA NA SZCZESCIE ZOSTAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e nie wyszedł ten misiek ;) ……. .•* Dobry wieczor* …. .•* ........ .•*¯¯*•. ….( ……. .•*,•*¯*×...)***….*•.¸_¸.¬¬¬•* ..*•.¸_¸. *+*Już*+* dawno*+* słonko*+* jest*+* za*+* chmurkami*+* *+*Ciemność*+* nadchodzi*+* dużymi*+* *+*krokami*+* *+*Zza*+* ściany*+* słychać*+* *+*ludzkie*+* chrapanie*+* *+*Gwiazdki*+* mrugają*+* na*+* *+*przywitanie*+* *+*Wskakuj*+* do*+* łóżka*+* miej*+* *+*słodki*+* sen*+* *+*Bo*+* jutro*+* Was*+* czeka*+* *+*wspaniały*+* dzień!*+*•*'¯*•. ...*•-•* ..) ……. .•* DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia jesteś najlepsza dziś znwu zloto :D musisz urządzić jakąs imprezke żeby uczcic te wszystkie sukcesy :) U nas ładna słoneczna pogoda tylko wszedzie pełno błota i kałuz :( ale przed południem dzieciaki zdążyli się wybrykać na śniegu miłej sobotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kobitki zapraszam na imprę tyle złota to trzeba to oblać :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia przyjde i obleje jutro po egzaminie:))) ale wszystkiego dobrego i wiecej medali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja tez będe obiecuje :) wiecie co zabrałam sie za ukadanie puzzli 1000 elementów , cholernie trudny motyw , niby dla dzieci bo jest to chyba Królowa sniegu w snaich z dzieckiem i woźnica i oczywiście niebo itp.układam od wczoraj oczywiście nie cały dzień i chyba nawet połowy nie mam ale postanowiłam że ułożę , nieważen ile by to miało trwać ;) dobrek nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas cieplutko. To przylatujcie na imprezkę, zrobiłam zrazy z kluskami śląskimi i sosem grzybowym, a na deser tiramisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia normalnie ściągnęłąś mnie tymi zrazikami na Kafe :) Słoneczko jak tam puzzle idą? Milenka ostatnio tez ma fazę puzzli, uwielbia to robic,ale z takich duzych kawałków. Aha, kupiłam g miłości :) Zaczęlismy grac, ale żeśmy do końca nie doszli :) Gry oczywiście :D Pozdrowionka :) Jutro wracam do pracy buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Wercia jak ułoże te puzzle to dojadę do Ciebie ;) Aniu fajan ta gra co :) a puzzle gdzieś jeszcze dobra 1/4 czyli ok 250-300 puzzli , Tynia też lubi puzzle ale też większe jak układam to przychodzi i pyta czy już skończyłam duży obraz ??? dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu taka cisza ???? dziś na obiaek mam ryż na słodko zapiekany z jabłkami :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko > >> > ginekolog potwierdzi ciążę. > >> > Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. > >> > Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi > >> > ciuchami. > >> > _____________________________________________________ > >> > Przygotowanie do porodu: > >> > Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. > >> > Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły > >> > żadnego skutku. > >> > Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8 miesiącu ciąży. > >> > ______________________________________________________ > >> > Ciuszki dziecięce: > >> > Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 > >> > stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w > >> > kosteczkę > >> > Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz > >> > ze swoimi ubraniami. > >> > Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? > >> > ______________________________________________________ > >> > Placz: > >> > Pierwsze dziecko: Wyciagasz dziecko z lozeczka jak tylko pisnie. > >> > Drugie dziecko: Wyciagasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje > >> > niebezpieczenstwo, ze jego wrzask obudzi starsze dziecko. > >> > Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakrecac grajace > >> > zabawki w lozeczku. > >> > ______________________________________________________ > >> > Gdy upadnie smoczek: > >> > Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. > >> > Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. > >> > Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. > >> > ______________________________________________________ > >> > Przewijanie: > >> > Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy > >> > brudna czy czysta. > >> > Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od > >> > potrzeby. > >> > Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie > >> > poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. > >> > ______________________________________________________ > >> > Zajęcia: > >> > Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, > >> > do zoo, do teatrzyku itp. > >> > Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. > >> > Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni > >> > chemicznej. > >> > ______________________________________________________ > >> > Twoje wyjścia: > >> > Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz > >> > do opiekunki. > >> > Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. > >> > Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, ze ma dzwonic tylko jeśli pojawi > >> > się krew. > >> > ______________________________________________________ > >> > W domu: > >> > Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz sie na swoje dzieciątko. > >> > Drugie dziecko: Spogladasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że > >> > starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. > >> > Trzecie dziecko: Kryjesz sie przed własnymi dziećmi. > >> > ______________________________________________________ > >> > Połknięcie monety: > >> > Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz sie prześwietlenia. > >> > Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. > >> > Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. > >> > _____________________________________________________ > >> > Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma > >> > dzieci lub sami byli dziećmi! / czyli do wszystkich - hihiha! > >> > Co to sa wnuki ? Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych > >> > dzieci :o) > >> >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział z > którą się ożenić. > Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się, która z nich jest > najodpowiedniejszą kandydatką na żonę. > Wyciągnął z konta 15.000 euro , dal 5000 każdej z nich mówiąc: > - Wydaj je według własnego uznania. > > Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy > biologicznej itd > Wróciła do gościa i mówi: > - Wydałam wszystkie Twoje pieniądze dla Ciebie,aby Ci się > bardziej podobać,ponieważ Cię kocham!!! > > Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, > dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp > Wróciła do gościa i mówi: > -Wydałam wszystko, aby Cię uszczęśliwić,żeby Ci się przypodobać,ponieważ Cię > kocham!!! > > Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie...... w ciągu > trzech dni podwoiła inwestycje, oddala goćciowi 5000 Euro i powiedziała: > - Zainwestowałam Twoje pieniądze i zarobiłam własne. Teraz mogę je sobie > spokojnie wydać. Zrobiłam to bo Cię kocham!!! > > Wtedy mężczyzna zaczął myśleć................... > > > > mysleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć(mężczyźni dużo myślą...) > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć (mężczyźni naprawdę dużo myślą!!!) > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > myśleć (UFF, coś długo to trwa!!!) > > > > myśleć > > > > myśleć > > > > mysleć > > ... I w końcu ożenił się z tą, co miała największe cycki. > > Bo mężczyźni dużo myślą, ale w ostateczności powielają wciąż te same > scenariusze!!!!! >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa to z tymi dziecmi to po prostu rewelacja!Ależ się uśmiałam :D :D :D Ryżyk z jabłakmi mniam mniam....Mam juz pomysł na piątkowy obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dzisiaj pusto :) Kobitki czyżby już przedświąteczne porządki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Była dzis u mnie kuzyneczka , która zrestą pracuje w szkole do której chodzi Mati z wiadomością że będzie miała dzidziusia:D cieszę się bardzo razem z nimi :D Dzidziuś przyjdzie na świat w połowie października :) Aniu 80 porządki;) ???? dziś chyba skonczę puzzle został mi snieg do ułożenia jakięś 50 puzzli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) jesli chodzi o pierwszy kawal to dla mnie bardziej rzeczywistosc, szczegolnie niektore rzeczy, ktore sie robi przy 3 dziecku, dzis wlasnie sie schowalam do lozka przed nimi, tak mnie glowa bolala, zreszta od kilku dni jestem na tabletkach przeciwboloych i nic nie pomaga, ale to wina pogody. Na poprawe humoru poszlam dzis na henne, i tak zamarzylam sobie o takim relaksujacym zabiegu u kosmetyczki. Ale to co bym chciala to po pierwsze troche drogie a po drugie i moze przede wszystkim trwa 2 godziny, ktorych nie mam. dzis zdiagnozowalam u siebie chyba objawy depresji albo przesilenia wiosennego, bo jestem calkowicie rozbita, zmeczona i oczy mnie strasznie bola. No dobra dosc uzalania sie. Iga juz ma sie calkiem dobrze, krwiaczek sie ladnie wchlania, ale dzis ugryzla kolege w zlobie. Wypieczatkowala sie, rozwalila kiwi na ziemi, zrzucala zabawki z julki lozka. Ale ma tez fajne momenty, dzis ciwczyla ze mna joge smiac mi sie chcialo jak probowala powtarzac za mna wszystko. Postanowilam sie troche wziasc za siebie, weidera nie dam rady, wiec narazie cwicze cos stonowanego, wyciszajcego, zobaczymy ile mi starczy energii i checi. lece zagonic kozki do zagrody bo juz czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko gratulcje!Wrzuc na fotosika :) Zobaczymy co tam wymordowałaś z tych puzli :) Elizabetaa jak przeczytałam Twój wpis o zamiarze odchudzania, próbie wiczeń i zmęczeniu, przesileniu czy depresji to dosłownie jakbym to ja pisała... Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U nas świeci słoneczko i jest cieplutko :) Słoneczko 🌼 o jaki lek chodzi bo nie mogę otworzyć stronki, czy jakiś lek dla dzieci????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko już znalazłam , dobrze że ta matka to spostrzegła zanim podała dziecku, ja jak podawałam to Oskarowi to zawsze po rozpuszczeniu na łyżeczce sprawdzałam opuszkiem palca czy nie ma szkła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja też kiedyś podawałam lakcid ale potem zrezygnowałm bo bałam sie że czasami jakis okruch szkła się dostanie i teraz biorę tylko proszkowe w saszetkach Aniu 80 wkleiłam , napomnę tylko żę mamy jeszcze w domku 1000 puzzli auta jakiegoś do ułożenia i 2000 puzzli statek w porcie z masztami ale nie wiem czy na ten statek się odwarzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×