Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej Jak wyjechalśmy o 10 to wrócilismy o 14 . U allerogolga Tynia ok , Mati dostał wizewy i zytrtec bo ma ten kaszel i zapchany nos ale kataru brak. Na bilnsie ok.rowzija sie prawidłowo, waga i wzrost ok , tyle że musimy iśc na konsultacje do okulisty i ortodonty. W US nie było koloejki tzn. była ale postałam w niej z 5 minut bo było dużo okienke otwartych. Matiemu egzamin poszedł dobrze -tak twiedzi że zadania były łatwe , zobaczymy jak sprawdzą a jutro matematyka ale o to jestem spokojna bo jest z niej b.dobry:) Jaosiu❤️dzięki za wszystkie życzenia a mężuś napewno sobie poradzi :) Serek❤️ dzięki za życzenia , super żę u Ciebie i maluszka ok. no to musisz miec dużą siłę przebicia że pani Cię zapisała tak jak chciałaś :) Wercia❤️ dzięki za życzenia a u nas pada śnieg z deszcz i słonko nie świeci Asmana❤️ zdrówka dla Izulki i powodzenia jutro, trzymam kciuki :) no i czekam do 22 na losownie , może dotane skoromy prezencik na urodzinki ;) miłego popoudnia i zapraszam na torcik krówkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79s
Hejka:) Moja Bancia wczoraj wylądowała w szpitalu z niewydolnością krążeniową:( Pogotowie Ją zabrało:( Serek🌻 miałaś rację:) Dali sobie radę beze mnie:) My też będziemy musieli kupić buciki na wiosnę. Ale na razie za oknem śnieg:( Dobrze, że z Maleństwem wszysko dobrze. No i, że to usg udało Ci się załatwić:) Słoneczko🌻 no to trochę Wam wczoraj zeszło. No to fajnie, że wszystko się udalo załatwić:) Napewno dobrze poszło Matiemu i powodzenia dla Niego w matematyce🌻. No i jak losowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas zima. Asia przyszła o 3 do nas do łóżka bo jak to ona mówi: musi się przytulić do mamy. No i się przytulała na całego o mało z łóżka nie spadłam. W związku z tym średnio się wyspałam. Joasiu – śliczne zdjęcie dzieciaczków. Co z babcią? Te zmiany pogody niestety nie są korzystne dla osób z chorobami układu krążenia. Słoneczko – tak myślałam, że Matiemu dobrze pójdzie egzamin – przecież to bystrzak i zdolniacha po mamusi. Pit złożony to teraz możesz już planować co sobie zafundujesz za zwrot podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas też zima ,śniegu napadało :)ale dziś do tego świeci słonko :) Jaosiu dzieci ślczniutkie :) Wszystkiego dobrego i zdrowia dla babci🌻 a z losowania tylko jedno trafienie;) Serek dzięki ❤️ synek zdolny ale troszeczkę mniej się przykłada do polskiego od mamusi kiedy była w jego wieku ;) a z matmy to raczej bystry po tatusiu :)nawet może więcj niż tatuś w jego wieku;) no pit juz zaplanownt : pokój Tyni i nam łóżko :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Budzę się rano a tu śniegu tyle napadało po same łydki :) Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dzisiaj Konrad idzie po 10 z dziewczynkami do kancelarii parafialnej zapłacić za Mszę urodzinową Juleczki, która będzie 5 kwietnia. Urodziny Juleczki przeniesiemy na urodziny Agnieszki i chrzciny Krzysia, czyli 14 czerwca. Teraz tylko przyjda na Mszę dziadki i pradziadki i potem zrobię obiad i ciasto. Będzie miała tylko zaakcentowane urodziny. Ale do przedszkola po świętach tort zaniesie:) A na 13:15 Konrad zawiezie Agnieszkę do logopedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła kwietniówka
Dziewczyny! Czy któraś z Was urodziła 6 kwietnia? Jakie z tego dziecko wyszło? Chodzi mi o charakter, temperament itp. Z góry dzię za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 no to fajnie macie z Asią❤️. U nas dziewczynki też przychodzą do nas do łóżka, ale okolo 5 i już nie spią:( Z babcią może jest minimalna poprawa. Ma podłączoną pompę nicoglicerynową i ma ciągle monitorowane serce. Dziękuję❤️. Mi też to zdjęcie się bardzo podoba:) Super zdjęcia:) A w jakim to parku? Czyżby na Julianowie? Słoneczko🌻 dziękuję Ci ❤️. Szkoda, że z losowania tylko jedno trafienie:( Wera🌻 u nas tez śnieg leży jeszcze w ogródku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR🌻 pewnie już do nas nie zaglądasz, ale jakbyś przypadkiem zajrzała to dla Mikołaja: 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Skoro już jesteś całkiem duży posyłam Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła kwietniówka🌻 u nas 6 kwietnia urodziło się dwoje dzieci: Dianka i Damian, ale coś się nie pojawiają chyba ostatnio u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Joasiu – te zdjęcia to z parku Na Zdrowie. Dobrze, że babcia czuje się lepiej. Teraz kiedy jest pod opieką lekarską i cały czas mam monitorowane serce powinna dojść do zdrowia. No to Juleczka będzie miała urodziny wyprawione 2 razy. Bo 5 kwietnia goście będą i prezenty z pewnością też. A tą drugą wspólną imprezę to planujecie w domu zrobić? Słoneczko – dzięki. Asia rzeczywiście bardzo była szczęśliwa na tym placu zabaw. To była pierwszy słoneczna i cieplejsza sobota po zimie. Mała była tak spragniona zabawy na placu zabaw, że szalała jak nigdy wcześniej. Ja dzisiaj po pracy jadę do taty do szpitala. Mój tata leży w szpitalu na rehabilitacji. Mógł dojeżdżać ale ma kawał drogi do szpitala a jest dość schorowany i wolał położyć się do szpitala na czas tych rehabilitacji. U mojego męża w pracy dalsze zwolnienia. Kolejnych 120 osób wylatuje. Mój mąż chodzi taki zdołowany cała tą sytuacją i atmosferą pracy. Moja teściowa kończy dzisiaj 60 lat w sobotę wybieramy się do niej na imprezę urodzinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła kwietniówka 🌼 czy to ważne którego dnia się urodzi , ważne aby było zdrowe.A co do charakteru i temperamentu to jak wychowasz takie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Joasiu to 14 czerwca będzie wielka impreza potrójna :) a co do losowania to mówi sie trudno ;) Serek zdrówka dla taty, tj. udanych rehabilitacji :) Wercia 🌻 Przyszła kwietniówko popieram koleżankę Werę jak wychowasz taki będzie miało charakter , jedno dziecko urodzone 6 może być super grzeczne i ułożone inne może być łobuziakiem i psotnikiem :)a zreszta skąd tak pewność że to będzie 6 kwiecień ???????????????? Znikomy % porodów to porody wyznaczone na konkretna datę . No ale jak juz tak bardzo Cię to interseuje to moja mama urodziła się 6 kwietnia jest stanowcza , zawsze ma rację i wszystko wie najlepiej :)jest też bardzo rodzinna i uczuciowa :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek🌻 dawno nie byłam w parku na zdrowiu:) No jest pod opieką lekarską, ale w tym roku to już druga Babci wizyta w szpitalu. Ostatnio była niewydolność krążeniowo- oddechowa i zapalenie płuc. Mam nadzieję, że szybko Babcia wyjdzie i że na 5 kwietnia bedzie u nas❤️. No udało się Juleczce:) Chrzciny i urodzinki robimy u Teściowej w domu. Chcieliśmy w lokalu, ale Oni chcieli aby były przystawki, obiad i jeszcze do tego deser. No a my chcieliśmy tylko obiad. Więc Konrad pogadał z Mamą i ustalili, że u Mamy jest więcej miejsca:) W szpitalu jest lepsza rehabilitacja. A w którym leży Twój Tata? Oby szybko wrócił do domu i w lepszej kondycji❤️. O kurcze, to nie dobrze sie dzieje w Męża pracy:( O to impreza Wam się szykuje w sobotę:) A u nas w przyszły wtorek Konrada Tata Kończy 67 lat:) Słoneczko🌻 ta impreza będzie nawet poczwórna:) Bo bedzie moja 30-tka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu – to się wyrobiłaś z dziećmi przed trzydziestką. Ja niestety już jestem po gwarancji czyli po trzydziestce. Tata leży w szpitalu na Drewnowskiej. Wypijam herbatkę i spadam z pracy, żeby do taty do szpitala o jakiejś przyzwoitej porze dojechać. Bo tam kolacje to już o 17 podają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika wczoraj umknął mi Twój wpis , dzięki kochana❤️ Joasiu poczwórna -super :) Serek jak wizyta u taty , taki już urok szpitali , jak ja byłam w styczniu to też rozwozili kolację od17 ale na nasz oddział dojeżdżali dopiero po 18 :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj około 11 moja Mama została z dziewczynkami i z Krzysiem, a my z Konradem pojechaliśmy na zakupy. Kupiłam sobie staniczek do karmienia i kupiliśmy część prezentów na święta i zakupy do domu. Dzisiaj Konrad jedzie z dziewczynkami na basen. Serek🌻 no wyrobiłam sie z dziećmi przed trzysiestką:) To chociaż nie masz tak daleko do Taty do szpitala:) Chyba, że się coś zmieniło i nie mieszkacie już na Kozinach? A jak u Taty w szpitalu? Słoneczko🌻 no dokładnie poczwórna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas pieknie świeci słono ale troszeczkę mocno wieje , mamy dziś zamiar zrobić ciasteczka na wielkanoc bo kto powiedziła że ciasteczka robi się tylko na Boże Narodzenie ???:) Mam foremki zajączka jajka , tulipna :) Joasiu To bacia szczęsliwa że została z całą trójka wnucząt :) i zakupy też chyba udane ??:) miłego wyjazdu na basen dla dziewczynek :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 no prosze, ale z Ciebie gospodyni. A ja właśnie skończyłam sprzatać. I nie wiem czy trochę nie przedobrzyłam. Bo w pewnym momencie zaczęła ze mnie lac się krew jak z kranu. Przerwałam na troszeczke sprzątanko, nakarmiłam Krzysia i trochę się uspokoiło. Na szczęście dokończyłam sprzatać i teraz już jest lepiej. A dziewczynki z Tatusiem po basenie pojechali na zakupy i jeszcze Ich nie ma:) U nas też świeciło słoneczko:) No masz rację moja Mama szczęśliwa, zwłaszcza że wczoraj miała imieninki. Moja Mama była jedyną osobą (oprócz oczywiście Konrada) , która potrafiła uśpić Juleczkę (bo tak tylko cyc wchodził w rachubę) i chyba tak samo jest z Krzysiem. Zakupy się udały. Nawet kupiłam Mężowi na święta kierownicę do komputera. Juz wczoraj jeździł i dzisiaj zaprosił sąsiada-przyjaciela Witka na jazdę:) W ogóle super mieć takich Sasiadów jak Oni, bo jak zaczęłam w nocy miec bóle porodowe, jeden telefon i wujo od razu zjawił się do dziewczynek i został do rana, póki Konrada Mama Go nie podmieniła:) Ja w te święta za dużo nie będę piec. Na 5 kwietnia i na wielkanoc zrobimy kopiec kreta i tyle. Jutro dziewczynki z Konradem jadą na imieniny do mojej Mamy. Kupiliśmy Jej dwie filiżanki z motywami kwiatowymi. Moja Mama uwielbia pić z porcelany:) Nie pisałam Wam, ale moja Teściowa w tamtą sobotę szykowała obiad. No i zaprosiła nas i Konrada Brata z Żoną i Anitką. I wyobraźcie sobie, że do ostatniej chwili miała nadzieję, że ja z Krzysiem też przyjadę. Tydzień po porodzie!!! I też chciała zrobić dzisiaj imieniny i urodziny mojego Teścia, ale ja powiedziałam, że nie przyjadę. Ja nie będę w stanie wysiedzieć tam 5, 6 godzin, dwa tygodnie po porodzie. W następną sobotę pewnie pójdziemy, ale to będzie 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam joasia kopiec kreta mniam:))) a z naszej imprezy urodzinowej nici, przesunieta na nastepny tydzien, iga sie rochorowala, cala noc majaczyla, goraczkowala 40 C, raniutko pojechalam z nia do przechodni calodobowej i od tego czasu leze prawie caly czas z nia bo sie we mnie wczepila, ale teraz wieczorkiem nawet poprawa goraczka 38,5 wiec zdecydowanie lepiej. i to bez panadolu, sama zeszla, duzo spala i nie chciala pic wiec poje ja strzykawka, caly dzien i udalo mi sie. gardelo ma czyste, ponoc jaks infekcja, dostala tylko baktrim, zreszta u nas to dala albo baktrim albo augumentin. spadam sie wtulic w tulisa dzisiaj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Moja Rodzinka idzie dzisiaj na 12 do kościoła, a potem jedzie na imieninki. A my z Krzysiem zostajemy w domku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale tutaj pustki:( Wczoraj moja Rodzinka wróciła dopiero po 20. Elizabetaa🌻 szkoda, że z Waszej imprezy nici:( A jak się czuje Igusia❤️. Dużo zdrówka dla Niej😘. Konrad ma dzisiaj ostatni dzień urlopu:( No i jak dzisiaj będzie ładnie zacznę werandować Krzysia:) Pa i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej byliśmy dziś w szpitalu i Tynia jest juz zakwalfikowana do operacji teraz tylko mamy czekać na telefon odnośnie terminu podobno to kwestia 2 tygodni , gdyby zachorowała to znowu sie wszystko przesunie o 2 tygodnie odpukać aby nie allle jedno Wam powiem musileśmy odwiedzic 3 gabinety i wszędzie kolejkii pełno dzieci :( Joasiu to od jutra \"wszystko\" na Twojej głowie a jak Julka już przygotowana do przedszkola???? A wczoraj to długo rodzinka zabalowała na imieninkach :) Elizabetka jak Iga - zdrówka dla niej miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×