Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko ja na piize się wpraszam a rosołek mam u siebie??A jaką zrobiłas ta zapiekanko pizze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nazywa, oszukam pizzę bo składniki są podsmazane czyli wędlinka i pieczraki z cebulką na to ser a ciasto jak do cebulaka dziś mi super wyrosło :) proszę kawałek [______}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie takie smakołyki, ale nie robię w domu bo niestety u mnie same tyfusy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko u nas na południu tyfusy to tacy wybredni w jedzeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne te puzle!Słoneczko masz kobito cierpliwosc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nawet nie wiedziałm że mam takie pokłady cierpliwosci :) no i troche talentu :P dzięki za komentarzyk❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecztałm na nk że dziś jest święto TEŚCIOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D miłego dzionka dla teściowych i dla synowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo depresyjnej dzis pogody i wisielczego humoru witam was serdecznie :)) moj storczyk dzis rozchyli platki tak mysle, a iga nawet ma dzien dobroci dla mamy, tylko by sie tulila. Moze wyczuwa moj nastoj. Nic ide zmagac sie z szara rzeczywistoscia i posprzatam, ugotuje, popiore a wieczorem padne ze zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam dużo zdrowia szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości, niechaj się to niesie na cały kraj dziś dla pań wszystko naj.. naj... naj. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co tu nikt nie zaglada??? Tynia znowu mi troche smarka kaszle ale mam nadzieję że jej przejdzie bo za tydzien idziemy do anestozologoa a potem kwestia 1 -3 dni i operacja :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oglądam rozmowy w toku dziewczyna w wieku 14 lat została mamą bliźniaczek a jej matka babcią w wieku 28 lat sama matką też w wieku 14 lat szszookkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka widze,ża mamy podobne samopoczucie, ja na dodatek dostałam dziś jeszcze @ a Milena jest się pochorowała... Ma ospę :O Ratunku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniu biedna Milenka:( oby jak najszybciej jej przeszłllla ta ospa , a z przedszkola ja pzyniosła??? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu duzo zdrowka dla MIlenki, wiem cos o tym, iga miala w maju zeszlego roku ospe. 9 dni obowiazkowej kwarantanny:) a ja mam okienko, zaraz mi sie skonczy, pije herbatke oczywiscie meliske, ale to i tak mi nie pomaga. dzis koncze prace kolo 19, a juz mi sie nie chce , byle do wiosny. dzrowka dla dzieciaczkow waszych, bo pogoda paskudna. ide papa e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Kilka dni się nie odzywałam ale miałam jakieś ciężkie dni. Najpierw mnie dopadła mega migrena a później ból korzonków. Przez te korzonki to się nacierpiałam (jeszcze nie jest do końca ok.) ale wywiązało się z tego coś bardzo pozytywnego a mianowicie mój maż wziął się za kompanie Asi. Zgłosiłam Asię do przedszkola od września. Mam nadzieję, że ja przyjmę i że jej się spodoba. Dzisiaj po pracy idę do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek szybkiego powrotu do pełnego zdrówka a jesli chodzi o kmopiel Asi przez tatę to jak to sie mówi nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło , mam nadzieję żę Asia dostanie sie do przedszkola Elizabetka nie martw się do wiosenki już tylko 11 dni :D ten paskudny nastrój zniknie wraz z wiosennymi dnIami :) Ciekawe czy Joasia jeszcze w dwupaku ?? czy pojawi się już po .....:)???? miłęgo popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko zaraziła się we ferie.Byłysmy w odwiedziny u mojej siostry, a dwa dni póxniej jej chłopcy się pochorowali... Czy to normalne,że ona krosty ma dosłownie wszedzie???Nawet w pupie :O w ustach, na wargach(jednych i drugich :O ) powiekach ??? serek zdróweczka dla Ciebie! Elizabetka lepszego nastroju zyczę :) PA!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu czyli zaraziła się od kuzynów :( dzieci bratowej męża też krosty mieli wszędzie tyle że to dzieci szkolne zerówka i 2 klasa ale mysle że wiek tu nie ma znaczenia tyle że Mielnke pewnie Ci trudno uplilnowac żeby się nie drapała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - biedna ta Twoja Milenka. Życzę żeby szybko te krosty zeszły. A ty siedzisz na zwolnieniu na córcię czy pracujesz? Ja nie potrafię odpowiedzieć czy to normalne taka duża wysypka i że w takich dziwnych miejscach pojawiły się krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu to normalne, wszedzie moze miec , nawet w buzi, w uszach, i w miejscach intymnych. Iga tez tak miala. za kilka dni juz bedzie za toba buzka i zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×