Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie Kochane!Nie zaglądałam chwilke , ale byłysmy z Misią chore i porobiło się sporo zaległości i w pracy i w domku :) Teraz za to mam 2 tyg. ferii więc będe miała czas żeby do Was zaglądac :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W sobotę u nas byli znajomi z 3 letnią córeczką. Dziewczynki się ładnie bawiły. W niedziele byliśmy u teściów na obiedzie. I tak nam weekend zleciał. Moja Aśka nadal kaszle. Nie wiem już co jej dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wczoraj w kinie było ok. Tynia wytrzymala mimo że to nie byl film animowany :) Dziś Mati poszedł juz do szkoły , koniec ferii :) Serek u nas Tni na kaszel bardzo pomagaja inhalacje + syropy (cleratina i mukolina oba na receptę) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Widzę że chyba co nie których zasypało, albo jeszcze trwają walentynki :D Słoneczko 🌼 to walentynki miałaś bbbbbbbbbardzo udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki, widze ze u niektorych walentynki byly bardzo gorace:))) ja sie troche rozlozylam w ten dzien, ale ostatniem sil zrobilam kolacje i na deser truskawki w czekolanie, nie sadzilam ze to jest takie pyszne, az mnie zatkalo. hmmmm......... jestem tak zakatarzona, ze ciezko mi sie nawet mysli, no ale do pracy trzeba niestety chodzic. Jutro prawdopodobie pojdzie u nas 13-stka. Jupi:)) Przyda sie, dokupie druga czesc szafy dziewczynkom, bo narazie to upycham ich rzeczy gdzie sie da. ide z psem oddac film do videoteki to nie tak jak myslisz kotku - niespecjalnie mi sie podobalo, takie jakies dretwe. ale moze inny odbior jest w kinie. w planach na najblizsze tygodnie dwa - same szkolenia, buuu, z sus ok, z egzaminu gimnazjalnego dwa a teraz Myśl dnia: Podawanie wysokości pensji w wartości brutto jest jak podawanie długości członka razem z kręgosłupem... i tym milym akcentem mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia było fajnie ;) a nas faktycznie zasypało Elizabetka zdrówka , fajnie spędziłaś walentynki a napewno smacznie :) niezła ta myśl dnia ;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie nic specjalnego się nie dzieje. Dzięki Słoneczko za radę co do kaszlu. Jak jej do końca tygodnia nie przejdzie to muszę się znowu wybrać do pediatry. Poproszę wtedy o te syropy. A na kiedy ma termin Rybka? Czy aby już nie urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej U nas zakopane zasypane :) Tynia wykulała się w śniegu :) ja troszeczke poodśnieżałam tzn porobiłam ścieżki ;) Serek Rybka ma termin na czerwca to Joasia lada momencik urodzi bo ma na marca chyba 23 :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gra fajna, rzeczywiście gra wstepna jest dłuuuga:P:P Dzieciaki zdrowe, ja kończe papierkową robotę związaną z praktykami i uczę się na kolejny egz. Byle do lipca........ Buzki, a to hasło Elizabety, Świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej My z Tynią już po spacerku i zabawie w śnieżki :) Wczoraj byłam na wywiadówce u Matiego , synek zdolny ale leniuszek tzn ze wszystkiego się wywiązuje ale aby było a jeszcze sbie wymyslił dodatkowo treningi z koszykówki . Wszystko co związne z ruchem to u niego jest na pierwszym miejscu. Kasika widzę że też milo spędziliście walentynki ;) Asmanka jak Natalka??? miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to może i ja sie pokusze na tą gre:))) skoro tak chwalicie Słoneczko Natalia niby gorączki nie ma, ale nadal brzydko kaszle.., dzisiaj już niestety musiała iść do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko:))) moja tez leniuszek i niestety gadula straszna, pani juz nie wie gdzie ja posadzic i z kim. Straszna jest, jak ma dobry dzien to wszystko zrobi migiem, najczesciej jednak godzinami robi zadanie, je, ubiera sie. Ma problemy z koncentracja, rozprasza ja wszystko, granie 15 minutowe rozciaga sie na 2 -3 godziny czasmi, we wszstkim chodzi, marudzi, zadaje pytanie. A ja sie gotuje wewnetrznie. Moja wyczekiwana 13-tka przyszla ale juz mnie nie cieszy. wczoraj autko mi siadlo, pol grona pedagogicznego mnie pchalo, i nic, ale za to byl super ubaw. Stoi ten borok od wczoraj pod szkola i czeka na cud. Jakos nie wiem co wymyslec. Brak mi inwencji tworczej. ech. Remont sie szykuje chyba:(((. kupilam sobie barwniki spozywcze, nauczylam sie juz robic mase cukiernicza taka plasyczna, i zrobie idze tort urodzinowy, w stylu angielskim:)). motyw przewodni jezioro, beda swieczki kaczuszki, na tafli dookola, liscie lili i moze jaks mala rybka albo zabka. znalazlam z ta masa swietna strone http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis.php?przepis=30981&offset=0 dziewczyny tam cuda robia, cudenka:)) jak zrobie to potem przysle zdjecia, bo iga prawie za miesiac ma urodziny juz:)) ide sie martwic autkiem moim:( buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to np: musisz przez 90 sekund głaskać piórkiem partnera po ...:P Albo on spełnia twoje ukryte pragnienie:D i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka eh te nasze starsze skarby ;)Mam nadzieję że torcik wyjdzie i nie cała 13 pójdzie na autko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze nie napisałam że u nas znowu dosypało śniegu :) miłego tłustego czwartku :D wczoraj Adaśko przyniósł faworków od teściowej tynia zajada aż jej sie uszka trzęsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam mama przyniosła pączków mniam, a ja się muszę odchudzać!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesli będzie możliwe to zakupie taką gre:))) Ja wczoraj piekłam chrust - faworki cześć przyniosłam do pracy - to koleżanki spałaszowały część zostawiłam w domu. Zjadłam 4 pączki - no aż cztery:)) Kasika samo zleci z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka tylko ;)? cztery :) Kasika odchudzanie zaczniesz od jutra albo od ostatek :) Ja narazie jednego no ale jestem przed obiadkeim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko i z chęcią zjadłabym jeszcze ze dwa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas śniegu leży od groma słoneczko ślicznie świeci więc dzieciaki byli sie wytarzać w śniegu teraz wrwróclimśmy na pączki, kawe i herbatkę :) Asmanka proszę dwa @ @ dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zjadłam dwa pączki – to jak na mnie słaby wynik. Ta gra też mnie strasznie kusi. Tym bardziej, że mój facet jat to typowy facet grę wstępną ograniczyłby najchętniej do minimum. Dzisiaj oficjalnie zamieniliśmy mieszkania. Mój szef wyjeżdża na półtora miesiąca do Hiszpanii i mam dylemat czy już mu powiedzieć o ciąży czy jak wróci czy może przez telefon go powiadomię. Chciałam z tą informacją poczekać do USG czyli do poniedziałku. No ale w poniedziałek to on już będzie w Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kawy zjadłam 2 paczusie :) Serek tak ta gra jest właśnie dla facetów którzy grę wstępną ograniczaja do minmum (mój też się do nich zaliczał)naprawdę można przy niej się świetnie \"bawić\". A co do powiaomienia szefa to ciężko coś doradzoć im szybciej tym lepiej - chyba..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×