Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka no ten przepis Renolki jest super ale teraz w dobie gdy pomidory wogóle nie maja smaku musialm poszukać czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko Izulka to wszędzie się odnajdzie. Od poniedziałku była z Natalia w sali, bo są ferie i były grupy łączone..., dzisiaj Natalia chciała zostac w domu troche się obawiałam że Iza będzie płakała- a skąd to cygańskie dziecko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio kupiłam sałate zieloną głowiastą to myślałam że się ..... sama chemia. Super że odkurzacz tak dobrze ssie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok. Wydrukowała sobie ten przepis bo mi się spodobał. Właśnie się z pracy urywam bo lecę do Castoramy kupić karnisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek - remony idzie pełną parą - też bym chciała remontować swoje mieszkanko - drugie - większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka w tym odkurzaczu jest takie jedno fajnie zdanie przy instrukcji obsługi "Trzymaj włosy, luźne części ubrań, palce i inne części ciała hehehehehehe(:P)z dala od otworów i części ruchomych" hehehehehehe super że Izulka taka odważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek tak myślałam że znowu Ci smaka narobię :) ta sałatka jest bardziej na pikantnie za sprawa tych przypraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Orłoś to by odpowiednio skomentował myśle że to zdanie to jest akurat dla samotnych wlścicieli odkurzaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odkurzacz ma regulacje siły ssania więc przy najniższych obrotach.................................... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh Ty, o czym Ty tu "piszesz" to kulturalny topic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam właśnie..., ja to mam kiepską głowe do prezentów. Zrób mi kawę bo mam ochotę:)a nie chce mi się tyłka ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam jestem, jestem, ale ciezko sie dobrac do komputera ostatnio, w tamtym tygodniu konczylismy reomnty, trzeba bylo pomalowac, przybic, stluklam jak zwykle lustro wiec musialam je zawiesc do szklarza, a w tym tygodniu bylam na polkoloniach, i mielismy mase wycieczek, do domu chleba, do planetarium, do katowic do muzeum slaskiego na warsztaty maski, a dzis mialam hospitacje, bo organizowalam konkurs, ale poszlo ok, musze sie dzis wyspac, bo ostatnie dwie noce to byla masakra. odkrylam w sobie eksperta w sprawie bajek disneya pixara:)) normalnie dzieci przy mnie wysiadaja. Julka tez byla ze mna na polkoloniach, ale na szczescie w innej grupie, niestety jak mnie widziala to wisiala mi na ramieniu. Iga natomiast po 2 tygodniach przerwy odzwyczaila sie od zloba, i przez caly tydzien lala w majtki w zlobku, panie w akcie desperacji zalozyly jej wczoraj pampersa, ale dzis po dlugich rozmowach i prozbach dzis wrocilo do normy:)) w nagrode dostala rozdzke i korone:) w poniedzialek juz normalnie do roboty na pelnych obrotach. Ja chce wakacje:) ide odsapnac bo jeszcze ta hospitacja we mnie siedzi:)) fajnie ze sobie niektore remontuja, uwielbiam remonty:)) juz mam wizje duzego pokoju w kolorze kremowym z motywem capuccino albo cos we wrzosie, ale czekam na 13-tke:)) pokoj dziewczynek jest w kolorze liliowe lato, poprostu lacznie z sufitem rozowy. ale nawet fajnie to wyglada. ok spadam legnac sie na sofa, jak godoja u nas na slasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karnisz zakupiony ale tylko jedna sztuka. Do pokoju Asi potrzebuję 3 m bo tam jest duże okno i tej długości w Castoramie nie było. Ale dzisiaj pobuszowałam po internecie i znalazłam producenta. Dzwoniłam i są długości nawet do 3,20 od ręki i to o wiele taniej niż w Castoramie. Jutro podjedziemy i zakupimy. Jeszcze kupiliśmy do pokoju Asi panele na podłogę. W sobotę mój chłop razem z moim bratem je zakładali. Dzisiaj jeszcze umówili się po pracy na przykręcanie listew. Ogólnie pokoik wygląda bardzo ładnie. Nie za ładnie natomiast wygląda debet na naszym koncie Ale jutro dziesiąty to wpłynie wypłata męża. Asia – ma kaszel. Z piątku na sobotę w nocy miała stan podgorączkowy i sobotę po południu też miała ciepławe czoło. Mówiła że ją gardło boli i brzuch. W niedziele rano po obudzeniu miała kaszel i dzisiaj rano tez kaszel. Ale temperatury nie ma podwyższonej i ogólnie zachowuje się jakby jej nic nie było. Jak jej mówię że pójdziemy do lekarza to dostaje histerii. No i co z taką zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Bylismy u pediatry , osłuchowo Tynia czysciutka , dostał tylko syropki i no i mam nadal inhalacje robić :) Serek nasza chętnie chodzi do pani doktor jak mówi dziś powiedzia do babci że jedzie do pani doktor bo ma kaszel: )Pani doktor da zawsze jakąs nagrodę najczęsciej naklejki ,Tynia nazywa klej :) Widze że poamłu sie urządzacie:)Urzdznie mieszkan byłoby bardzo przyjemne gdyby nie ubutek w kasie , ale co zrboić nic za darmo niestety nie ma ;) Pogoda u nas wiosenna :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia tą panikę na widok białego fartucha lekarskiego odziedziczyła w genach po mnie. Tylko, że ja byłam dzieckiem z silną alergią i po lekarzach to się w dzieciństwie nachodziłam. W szpitalu leżałam kilka razy i zastrzyki często brałam. Tak, że przychodnia mogła mi się naprawdę źle kojarzyć. Planuje wziąć jutro urlop i jednak pójść z nią do lekarza. Nie dobrze tylko, że nasza przychodnia jest w remoncie i teraz do lekarza trzeba jechać kawał drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. U nas pogoda była śliczna przez dwa dni , dzisiaj jest śnieg i mroźno. Oskar jak na razie jest zdrowy oby do 27 lutego bo mamy kolejne szczepienie od grypy. Słonko 🌼 dobry tekst, a co do gierki to fajny pomysł Asmana 🌼 Elizabet 🌼 ale ty zapracowana kobitka jesteś, to jak lubisz tak remonty to zapraszam Was na lato to pomożesz :) Serek 🌼 Oskar też się bał lekarzy zaraz po wizycie w Warszawie, jak pojechaliśmy do naszej pani doktor to trzymaliśmy go w 3 osoby bo nie dał się zbadać, ale teraz jest już ok, chętnie pokazuje jej gardełko . Pomalutku się urządzacie to fajnie.To prawda jutro wypłata :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale się uśmiałam z tego odkurzacza:) Ta gra to super pomysł, chyba sama ją zamówie., U nas po staremu, egzamin goni egz, jestem padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wczoraj poszła nam nowiutka karta graficzna tj. wentylator , Adaśko zawiózł do nprawy na szczęscie na gwarancji na szczęście też że dziadki maja kompa :) bo naprawa może potrwać do 28 dni roboczych chociaż obiecuja szybciej Wczoraj zamówłam tą grę na walentynki , mam nadzieję że dojdzie , dziś mają wysłać :) Tynia nadal kaszle chociaz już mniej :) Kasika ten tekst faktycznie jest the best :) Serek to Aśka po mamusi odziedziczyla strach przedbiałymi fartuchami:( jestem ciekawa jak Tynia będzie się zachowywac po operacji w marcu chociaz to ma byc tylko 1 dzien pobytu w szpitalu Wercia oby szczepeinie doszło do skutku :) pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. no mam taką nadzieję, że nie zachoruje. Pogoda słoneczna ale delikatny wiaterek wieje, jak wstanie to na spacerek pójdziemy. Zapraszam na łososia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja łososia poproszę Werciu:) Słoneczko ja też zamówiłam tę gre:P:P z kajdankami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×