Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć. U nas wieje strasznie Oskar jak na razie czuje się dobrze. Słoneczko 🌼 daj znać po wizycie Asmana 🌼 witaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojna „umywalkowa” trwa u nas nadal. Z tą umywalką to chodzi o to że do naszego jeszcze na razie obecnego mieszkania rodzice mojego męża zafundowali mu jeszcze za jego czasów kawalerskich super drogą hiszpańską szafkę z umywalką. No i wszystko rozchodzi się obecnie właśnie o tą szafkę z umywalką. Bo w naszym przyszłym mieszkaniu w łazience zmieściłaby się większa umywalka i właśnie zakup takowej planowałam. Ale mój mąż nie czuje się na siłach rozstać z tą którą użytkujemy obecnie i koniecznie chce ją zabrać ze sobą. Chyba muszę mu ustąpić dla świętego spokoju. Bo się w końcu teście na mnie obrażą i dopiero będzie a moja teściowa to taka dobra kobita, że nie chciałabym jej urazić. Szafka nie będzie wieczna i jak się zniszczy to kupię sobie to co będę chciała. Jak z apetytem u waszych dzieciaków. Mój niejadek ostatnio całkiem nieźle je. Tylko przy kanapkach wydziwia bo najpierw zjada to co na kanapce czyli np. wędlinę a później chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiem, wiem i jak tylko zadzwonią to idziemy z małym do tego psychologa. Gips mają mi ściągnąć przed świętami, ale potem jeszcxze jakaś kamizelka czy gorset mnie czeka. U nas z jedzeniem lepiej, chyba wiosna idzie. Mam oba obojczyki, plecy i do ramion ten gips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po wizycie niestety przsunieta o 2 tygodnie bo pierwszw pytanie pani anestezjlog było czy był katar lub kaszel w ostatnich 2 tygodniach , oczywiście był i inhalowałam Tyine , skonczylo sie na tym że mam przyjśc za 2 tygodnie oczywiście jeśli przez te 2 tygodnie Tynia niczego nie złapie i będzie bez żadnych \"wspomagaczy\" mamy chochac i dmuchać , nie wiem jak to będzie z Tynia i co zrboc żeby niczego przez te 2 tygodnie nie złapała . Czyli jak będzie ok z Tynią to idziemy 1 kwietnia a 2 lub 3 operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ❤️ Zdrówka dla Izulki i oby Natali nic sie nie wydarzyło z uchem, może nowy dyrektor wyrzuci tą babę co cie nadzoruje a ciebie weżmie na jej miejśce :) fatalna atmosera napewno nie sprzyja ale dasz radę :) Wercia❤️ u nas też wieje ale dziś juz spkojniej :)do tego świeci słonko więc jest przyjemnie :) Serek❤️ U nas z jedzonkiem Tyni raczej tak sobieje mało i tylko wybrane rzeczy , a umywlce zawze może się przytrafic jakąs złośliwośc rzeczy martywch ;) Kasika ❤️ nie mogę sobie wyobraźć tego Twojego gipsu ,jakTy kobieto spisz i się ruszasz taka usztywniona ??? to trochę jeszcze ponosisz :( miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam dziewczynki asmana fatalna sprawa taka atmosfera w robocie, wiem nie podnioslam cie na duchu, niestety widac ze w urzadach nie tylko sa niemili dla klientow ale i dla wspolpracownikow, i jak powiedzial sierzant w wojsku baby to sa chu ...... . julka miala dzis stan placzliwy, moze spowodowane to szczepieniem, ryczala pol dnia bo nie potrafila sie wiersza o wiosnie nauczyc, jakos nie whodzil jej do glowy. nawet skrzyce zostaly jej dzis odpuszczone na rzecz tego wiersza. na angielskim lobuzuje i rozprasza cala klase, z pania mailowo korespondujemy i ustalilysmy dla niej kare za nastepne takie zachowanie. szlaban na telewizje konczy jej sie za tydzien dopiero, czyli jest na polmetku. i na dodatek ma wredna matke, ktora jej codziennie kazde czytac 5 stron ksiazki. moze i tak, ale dzieki temu czyta juz szybciej i od ferii zimowych druga pozycje przerabia. odziedziczyla po mnie chaotycznosc i brak zorganizowania no i chyba lenistwo:( ciekawe co bedzie z igi, ma lapy jak kopara, wazy juz 16 kg, i zdecydowanie wiecej niz metr. Prowodyr wszelkich szalonych pomyslow, a kubus, przyjaciolki syn wszystko za nia powtarza, i niestety nie wszystko sie jego mamie podoba:) dzis kazala sie wziasc na rece, bo jak stwierdzila ona nie fotrafi chodzic uzyla slowa lazic, nie moge jej tego przetlumaczyc ze mowi sie chodzic a nie lazic. no i tatusiowi ostatnio sie przeklnelo w autko i iga jak sie zdenerwuje muwi kulde mac:(( :((( udajemy i nie reagujemy. powinna zapomniec. ide spac bo na mnie pora buzka i asmana trzymaj sie ciepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas spadł śnieg a Mati miał isć dziś z klasą żegnać zimę :D Widzę Elizabetka żę mamy podoben metody , tyle że Mati ma zakaz gry na konsoli a ostanio miał iść na trening ale lekcje tak odwalił że musial poprawiać i wtedy powiedział że ma w dupie naukę ;) myslę jednak żę trochę zrozumiał swoje zachowanie bo erz lekcje stara sie odrabiać, siłą rzeczy wie że i tak nie wygra - lekcje zronine aby było nie przejdą Wielka ta Wasza Iga :)Tynia też czami powie kurde albo cholera ale mówie jej że to nieładnie i przestaje nie zdarza się jej to często a słowictwo łapie o braciszka;) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczzko27
zapraszam na tortilę a farsz jak do kebabu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. JOASIA 14 MARCA URODZIŁA SYNKA KRZYSIA :) Już niedługo się do nas odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez widziałam na n-k. Jest slicznusi!!! Joasiu gratulacje!!!!❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie tu jakos przekopiować link , bo ja nie mam konta na nk, prosze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka przekoipwałm Ci na gg (mam nadzieję że Joasia nie będie zła) ale nie wiem czy sie otworzy tu nie wstawiałm bo Jaosia chyba sama wstawi na fotosik juz wkrótce :)albo prześle Ci na maila Mają juz nowy komp i mąż Jaosi instuluje więc lada dzień Joasia zawita do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko , dzięki wielkie, ale jak powiedziałaś trzeba mieć konto by móc obejrzeć. Nie no Joasia napewno nie będzie zła. Joasia gratuluje:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu – gratuluję synka. Ale super wiadomość. Ja też nie mam konta na nk więc czekam z niecierpliwością na zdjęcie na fotosiku. Też bym chciała synka. Mój mąż nakręcił już nawet Aśkę na braciszka i ustalili wspólnie imię: Mikołaj. Mogę się z wami założyć że moja Asia ma największy zasób nieodpowiedniego słownictwa. Wydaje mi się, że w domu zwracamy się do siebie z szacunkiem ale jednak dziecko łapie niedpowiednie wyrażonka. Wiecie na razie to jest śmieszne w jej wykonaniu ale nie wiem co będzie później. Mała jest nieśmiała i tylko przy nas się tak popisuje. Poza tym ma starsze zapędy do rządzenia. Najczęściej ulegają jej babcie i to w ich towarzystwie najlepiej jej to rządzenie wychodzi. Wczoraj miałam urlop. Byłam z Asią zawieść wniosek do przedszkola. Asia strasznie była spięta w tym przedszkolu ale obeszła z panią wszystkie sale i nawet się chwile pobawiła. Wybraliśmy też kafelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek- odnosnie zapędów do rządzenia: Wracam kiedyś z pracy a tam moja teściowa w kącie siedzi.Pytam co robi,a ona poważnie mówi,że Milenka ja postawiła do kąta , bo była niegrzeczna..... Śmiac mi się chciało z tej sytuacji. Ale ja w życiu nie ulegam dziecku w takich bzdurach, no a babcie jak to babcie, dają sobie wejsc na głowę, co małe mądrale skrzętnie wykorzystują.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serek życzę Synka z całego serca mi też bardzo podoba się imie Mikołaj :),Joasia urodziła synka , u kuzynostwa w maju też ma być synek więc jesteś na dobrej drodze , chyba to rok chłopaków;) Aniu fakt babcie troszeczkę zadużo ustepuja wnczętom ale taki to już ich przwilej :) miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) joasiu gratuluje:))) a my idziemy zaraz do julki szkoly na wystepy maja dzien otwarty :))) iga pewnie nie da mi zyc i nic zobaczyc. to milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Najpierw napiszę jak z jedzeniem Oskarowym, to jest tak jak :raz zje obiad drugiego dnia już nie.Ostatnio woła żebym mu zrobiła kanapkę z pieprzem i solą i zjada z apetytem, oczywiste widzi że mu solę i posypuje pieprzem ale tam nie ma nic. Asmana 🌼 to załóż sobie znowu konto na nk . Serek 🌼 Anna 80 🌼 dobre, teściowa w kącie :) Oskar jakby powiedział tak do mojej teściowej to zaraz by się obraziła i wyszła , chociaż ostatnio powiedział żeby poszła się leczyć , ale nie zrozumiała :) elizabet 🌼 Pozdrawiam i zapraszam na pierogi z mięskiem i kapustką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia niezły ten tekst o leczeniu się;) u nas Tyni czasami woła do Adama- Młody , poniewaz ja tak do niego mówie najczęsciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia79s
Witajcie Kochane po bardzo długiej przerwie:( Już od dzisiaj jestem z Wami:) We wrześniu popsuł nam się komputer :( i dopiero 18 marca mamy komputer. 14 marca o 19:25 urodziłam Krzysia (poród trwał 19 i pół godziny:( ) 55 cm i 2850 g. Ale niestety Krzysio mi się obudził, więc muszę zmykać. Buziaczki dla Was. Napewno jeszcze zajrzę do Was dzisiaj. Może jutro na fotosiku umieszczę zdjęcia Krzysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo❤️. Jak zobaczyłam, że urodziłam chłopca to się aż popłakałam:) Zwłaszcza takiego malutkiego. Bo z usg w 32 tygodniu co miałam robione wyszło, że Maleństwo jest bardzo duże i przy porodzie może ważyć powyżej 4 kg. Słyszałam, że u niektórych też się trochę pozmieniało:) Kasika🌻 gratuluję Córeczki❤️. Rybko🌻 Serek🌻 gratuluję Maleństwa w brzuszku❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×