Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wercia 100 ??????????/wow to ja się piszę na jutro :) jutro Mati jedzie z klasą na kulig jadą tam gdzie byli na zielonej szkole w pierwszej klasie :) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj miałam wolny dzień bo miałam wyznaczone na 13 badanie USG. Nie muszę Wam pisać jakie to wzruszające pierwszy raz zobaczyć obraz szkraba na monitorze i posłuchać bicia jego serduszka. Maluszek ma 52 mm. Wszystkie pomiary dobre. Dzisiaj rano byłam u gin. na comiesięcznej wizycie. Znowu posłuchałam bicia serduszka. Pomimo ogromnego apetytu nic nie przytyłam. Zdziwiona jestem bo po jedzeniu brzuch mi wysadza jak w 6 m-cu więc bałam się że będzie sporo kg na plusie. W związku z tym że waga ok zafundowałam sobie w pracy na dzień dobry dwa pączki. Słoneczko – a ten wyjazd na kulik to jest kilkudniowy czy jednodniowy? Wercia – podzielam spostrzeżenie Słoneczka Oskarek jest do Ciebie bardzo podobny. Elizabeta – i jak się udały urodziny? Ania - co tam u Ciebie? Asmana - jak tam w pracy lepsza atmosfera? I jeszcze mm jedno pytanie w sprawie tego mleka. Nie przegotowujecie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Serek atmosfera nadal napięta - szkoda gadać Co do mleka owszem gotuje mleko tzn. jak sie unosi do góry to wyłączam:))) Wercia synuś to cała mamusia - jak dwie krople..Jak był malutki to cały tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Serek super że z dzidzią wszystko ok :D , a wyjazd tylko kilkugodzinny :) ale i tak strasznie sie cieszył:) A ja mleka nie gotuje bo to pasteryzoane jest juz zagotowane przed wlaniem do kartonów , wrzucam do mikorofali , Tyni nigdy nic nie było żadnych niepożadanych objawów Asmanka🌻 u nas dziś barszcz biały :) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co Tynia własnie spiewa sznasy dody:) a razme z Matim spiewają często jak anioła głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz przeszlam na zwykle mleko, przez miesiac zmniejszalam stopniowo dawki i dolewalam zwyklego i jak mi sie zapasy kaszek skonczyly to przeszlam calkowicie na zywkle mleko, tez tylko podgrzewam i igla dostaje flaszke:)) i jest bardzo zadowolona, zreszta od dawna jadla platki na zywklym mleku, ale co innego z butelki a co innego z talerzyka. wiem, nie mozemy sie odzwyczaic od butli, ale to tylko dwa razy dziennie, nie ma smoka, to zostal jedyny pocieszyciel poranno wieczorny:))) butelke:)) imprezka spoko kameralnie ale bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A ja czwarta :P a no nagadały się , a bo tak Asmana o suchym ryjku :) to nie ma rozmowy pewnie skoczyły po procenty :P erni na początku marca urlop 2 tygodnie i nie mamy pojęcia gdzie pojedziemy. Pozdrawiam i zapraszam na barszczyk biały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia to Ty wczoraj cały dzionek chyba zajadałś te gołąbki :D Asmanka 🌻 a u nas dziś dorsz i ziemniaczki i suróweczka z kapustki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Słoneczko się pojawiło :) Ja poproszę dorsza mniam :) Nie jadłam , tylko zostawiłam Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam strasznie podły nastrój.... nie wiem jakaś głupia jestem przejmuje się chyba za bardzo tym co ludzie gadają Zaczyna mnie wkurzać ta praca a tak się na nią cieszyłam..., Najlepiej gadac na kogoś że ktos głupi, nic nie wiem nie umie i nie rozumie..., i przy tym nie uczyc niczego. Nikt mi nic nie wyjaśnia nie tłumaczy, więc skąd mam posiąść tą wiedzę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana 🌼 nie przejmuj się gadaniem innych, tylko rób swoje .Ludzie czasem boją się komuś coś powiedzieć jak to się robi bo myślą że jak komuś pomogą to ta osoba stanie się lepsza od nich .Tak mi się wydaje. Kochana głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana – współczuję atmosfery w pracy. Ja tez dzisiaj planuję rybkę na obiad tylko że nie dorsza a sole. Coś od dwóch dni a raczej nocy Aśka mi do łóżka przychodzi. Mówi, że musi się do mamy przytulić. Kładzie się centralnie na mojej poduszce i natychmiast zasypia. A ja kombinuję jak tu się ułożyć. Dziewczyny może zostało wam coś fajnego z ciuchów ciążowych to chętnie odkupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia bardzo proszę :) Asmanka kup sobie dla prawy nastroju grę rozkosz i miej tych z pracy w głębokim poważaniu;) Serek nasza codziennie w nocy do nas przychodzi , zastanawaim się czy jak już bedzie miała swój pokój to w nim będzie spała ??:) z ciążowych nic mi już nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki:)) Wercia mój MArcin powiedział dokłądnie co Ty.. w tym rzecz że nie dopuszcza mnie krowa jedna do pracy a chodzi potem po urzędzie i rozpowiada jaka ona nie jest zawalona robotą , że nie ma wsparcia.... Słoneczko - kupić pewnie kupię tylko pytanie kiedy? Serek i ja nic nie mam po ciąży.., zreszta w moich ciuchcasz byś się utopiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas dzisiaj brzydki dzień – pochmurno i pada. Całą noc mie głowa bolała – nie mogłam spać. Rano wzięłam paracetamol i jest ok. Mój mąż tak jak Wam wspominałam ma tydzień urlopu. Kazałam mu jechać z dzieckiem do figloraju bo młodej się nudzi – nie wie już co ma z sobą zrobić. Asmana – to ty w pracy masz biurowy standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity Ale jestem wkurzona, na wizytę u tego psychologa trzeba czekać ponad łtora miesiąca, super.😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem nie dośc że mam zespół napięcia przed @ to na dodatek mój szanowny małżonek nie raczył mi wyłumaczyć jak zgrać i zapisać zdjęcia na nowym durnym prgramie próbowałam już wszystkiego i nic ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika ja dzisiaj dzpwniłam zarejestrować Izę do psychologa i na 27 kwietnia mam termin:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) ja juz skonczylam lekcje, nie ide dzis tez po poludniu do drugiej pracy, ale za to jade na szkolenie:)) jutro i pojutrze tez sie bede edukowac hiii. z weekendu nici. Iga miala dwa dni temu wypadek, skakala po lozku i spadla, i tak niefortunne, ze na krzeslo, ktore wczesniej sobie tam postawila i rozwalila brode, w sumie krwi nie bylo duzo ale zrobila jej sie taka mega bula, przylozylam lod, bylam u lekarza, nie ma zlaman ale ma krwiaka, uzala sie wszystkim, boroczek. Przy okazji zeby nakleic jej plaster musialam obkleic misie i lalki, swoje palce i jej palce ale po jakims czasie i tak zdarla swoj plasterek. to jest maly kamikadze. ide sprzatac troche. buzka e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Elizabet 🌼 dobrze że nic się nie stało poważnego, Oskar kilka tygodni temu rozwalił sobie z tyłu głowę o kaloryfer krwi poleciało i na pogotowie pojechaliśmy kazała tylko obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka dobrze że nic poażnego się Igusi nie stało :) miłego edukowania weekendowego :) Wercia🌻 Asmanka ślicznego masz tego aniołka :) u nas dziś na obiadek jajka w sosie musztardowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×