Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam, ale mnie tu dawno nie bylo, chyba za bardzo sie zagrzebalam w prace, skonczylam kurs internetowy i ostatnie 2 weekendy dodatkowo robilam egzaminatora maturalnego i jestem wymonczona. dzis wzielam sobie opieke i w koncu sie wyspalam. ciagne 2 projekty i juz mi sie nie chce, jak dobrze ze juz grudzien, potem w styczniu ferie zimowe, polkolonie i odpoczynek. Igla ma sie ok, po problemach z poczatku wrzesnia i pazdziernika nie ma sladu, to cudowa zrownowazona dziewczynka, ktora uwielbia rysowac, malowac, scielic codziennie swoje lozko i wogle pomocna we wszystkim, zmiana jest niesamowita:) Nagradzam ja naklejkami :) uwielbia je. mikolaj przyniosl jej jednorozca sparkle i rozdzke do tego a julka dostala po raz kolejny pet shopy. A ja film:) te prezenty mialy byc pod choinke ale paczka nie dotarla na czas, tzn narazie spoznia sie 2 tygodnie wiec to bylo wysjcie awaryjne z tymi prezentami. Nic ide robic kolacje dziewczynok milego e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U nas też Mikołaj udany, Kacpi i Karola byli w przedszkolu, tam był Mikołam , aniołek, diabełek, piosenki, paczki itd.. Byli zachwyceni. A rano też pod poduszką znaleźli po drobiazgu. Ja nie dostałam nic, ale nie martwie sie bo mój Mikołaj (czytaj Karolos) wraca dzis na weekend, więc wszystko nadrobimy:P Dziewczynki może wymienimy się jakimiś przepisami na sałatki, pasty, placki na święta?? Bo mam ochotę zrobić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane, wieki się nie odzywałam. Ciężko cokolwiek przeczytac i napisac, bo stronka rozciągneta na maxa ;) Poczekam az przeskoczy na następną ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik spoko, pelen luz:)) nic mi sie juz pod koniec roku nie chce, stwierdzilam, ze swieta to odpoczne:) wyspie sie, poleniuchuje, itp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też się nic nie rozciągnęło ;) Kasika ja mam tez leniucha przed świętami :) Eli ale Ci się fajnie * w jednym wyrazie hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane, potem pewnie nie będę mieć czasu, więc korzystając z wolnej chwili chcę Wam życzyć Wesołych Świąt. Spokojnych, śnieżnych, pełnych, nie idących w biodra słodyczy i radosnej atmosfery❤️ I oczywiście trafionych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, wesolych swiat wam zycze:))) ja juz wszystko w zasadzie porobione:) ide pogonic moje zmijki do sprzatania pokoju. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnych, pełnych radości i miłości Świąt Bożego Narodzenia! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie ubrana stoi choinka przy stole siedzi cała rodzinka i wszyscy razem życzymy Wam szczerze radosnych świąt w miłości i wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mu na sylwka w domku bo Adam w sylwka i nowy rok idzie na rano do pracy :( Eli a nie straszny Ci mrozek bo u nas z rana temperaturka ok -10 a o nocy nie wspomnę :) pozdrawiam jeszcze w starym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.dancingsantacard.com/?santa=841121 *._**_.** A L F A B E T_ N A_ C A Ł Y_ R O K A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI ...W...KAŻDY...DZIEŃ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja sylwestra spędzam z dziećmi, bo Karol gra. Może moja mama przyjdzie, otworzymy sobie szampana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My też sylwestra w domku .To jak coś to wieczorkiem się spotykamy jak co roku :) To do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam 0.5 , sernik na zimno , makowiec i sałatkę z makaronu No to poleję na początek () :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie zdrowie, radość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń, a gdy już się one spełnią, niech dorzuci garść nowych, bo tylko one nadają życiu sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×