Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Aniu wielkie gratulacje i czekamy na jakieś zdjęcia. CO TU TAKA CISZA?? U mnie już po sesji i jestem już na 5 roku:) Na wakacje wybieramy się do siostry Karlosa do Londynu, jutro jedziemy dzieciom załatwiać paszporty, ciekawe ile sie czeka? Mam nadzieje, że wszystko wypali i się uda. Tak bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wielkie gratulacje i buziaki dla Twoich córeczek :) Kasiak u nas w Gdańsku na paszporty czeka się ok 3 tyg. Joasiu wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :))) pozdrawiam Was kochane wakacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Piszecie jeszcze dziewczynki? Jutro ostatni dzień wakacji i nasze dzieci idą do przedszkola, ale to zleciało... Jeśli chodzi o wakacje, to Londyn nie wypalił, ale zwiedziliśmy góry: Pieniny, Tatry i Beskidy i było bardzo fajnie, pogoda dopisała i humory też:) U nas na wsi powoli widać pierwsze oznaki jesieni, poranne mgły, kwitnące wrzosy, wiszące nad zaoranymi już polami dymy no i bociany, a właściwie ich brak:) A co u Was?? Piszcie, długie wieczory sprzyjają piszaniu:) Zrobiłam nalewkę malinową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No nasze Maluszki idą do zerówki! Masakra. Nie wyobrażam sobie mojej Mileny w szkole. Do zerówki idzie do przedszkola. Moja Milena strasznie pyskata się zrobiła, ręce opadają. A Tosia w sobotę skończy 3 miesiące. Daje mi nieźle popalić! Czasami nie mam czasu zjeść, a co dopiero ugotować obiad. Dobrze, że Miluska bedzie jeść w przedszkolu, to nie będę miała wyrzutów, że nie zjadła wartościowego obiadu. Na szczęście Milenka nie jest bardzo zazdrosna o siostrę. Kasika prześlij trochę tej nalewki na odstresowanie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam w ostatni dzień wakacji właściwie ostatni dla Mateigo bo Tynia rozpoczęcie roku ma 2 września :) Strasznie się cieszy że pójdzie do szkoły , zresztą tak się złożyło że będzie chodziła ze swoja kuzynka do jednej klasy gdyż jej mama a moja kuzynka przeprowadziły się do Gdańska :) Tynia trafiła do świetnej pani tak więc wszytko zapowiada się dobrze :) Mati juz do 6 klasy i w przeciwieństwie do siostry nie cieszy się że idzie do szkoły ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mały chętnie chodzi do przedszkola, tylko Karola za nim popłakuje. pogoda dopisuje więc jutro robimy grilla. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rozpoczęcie roku udane , ciekawa jestem jak będzie w poniedziałek :) My dziś grilowaliśmy , tak na po żegnanie lata ;) pozdrowionka dziewczynki Joasiu , Wercia , Eli , Asamnka co u Was ????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam radośnie dlaczego radośnie bo pierwszy dzień Tyni w szkole był udany , Tynia nie płakała, zjadła śniadanko narysowała dla mnie rysunek i była super dzielna :) i mówi że jutro pójdzie do szkoły .Oby tak dalej :) A jak Wasze pociechy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, moja Milena chodzi do zerówki do przedszkola, trzeci rok ta sama pani i ta sama grupa, ale rano jest ból brzuszka bo mówi, że tęskni. Codziennie (już gdzieś od kwietnia ubiegłego roku) przynosi mi serduoszko na którym sama pisze MAMA. Dziś musiałyśmy pójść po nią razem z Antoninką, nie spodobalo się mojemu maluszkowi w przedszkolu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas w przedszkolu też dobrze, Kacper się cieszy, że jest już starszakiem to jednak duży prestiż:) My też w niedziele grilowaliśmy i dobrze bo np. dzis typowo jesienna aura. Jutro wykopie już mieczyki, bo coś mi zżółkły. Pasowałoby też posadzić wiosenne cebulki, ale czekam na deszcz żeby ziemia zmiękła. Idę sprzątać i robić gulasz, Karolina ogląda bajeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam po wakacjach, nasze dzieciaczki poszly wszystkie do zerowki, kto by pomyslal... Iga nawet grzeczna, panie ja pochwalily, ze sie wyciszyla, a cale wakacje jezdzilysmy na rowerach, fajnie na drodze taki maly skrzat w rozowym kasku wyglada, i zawsze musi byc pierwsza, ambitna dziewczyna sie z niej robi, pisze rowniez pojedyncze slowa, ale to dzieki Julce, do ktorej chodzi, by ja nauczyla, rysowac zaczela nawet tak jakos ladnie, i jak koloruje to absolutnie nie wyjedzie poza linie. Codziennie scieli swoje lozko, sklada pizamke, nalewa pieskowi swiezej wody, dosypuje pokarmu, wytuli tego kundelka, a potem ..... musimy przystanac przy kazdym psie, potem jest standardowe pytanie do wlasciciela czy gryzie, po odpowiedzi przeczacej glaska kazdego i tak przez cale wakacje, srednio 5 psow wygladkanych kazdego dnia, lody cale wakacje pochlaniala. Najwieksze marzenie isc do szkoly muzycznej i grac na flecie i pianinie i oczywiscie miec dzidziusia. Jesli za 10-15 lat nasze forum bedzie istniec to jej o tych marzeniach przeczytam, ciekawe, ktore sie spelnia. Zapisalam ja do domu kultury na pianino, ale od drugiego semestru, by przygotowac ja do szkoly muzycznej, a ten semestr bedzie chodzic na rytmike z ksztalceniem sluchu, i do akademii przedszkolaka na angielski, w przedszkolu chcialabym ja dac tylko na angielski, bo jakosc rytmiki pozostawia wiele do zyczenia. no mykam pracowac, milego wieczoru e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mieszkam już miesiąc na swoim, jest fajnie, Oskar do przedszkola ma 2 minuty.Czasem chce iść czasem nie ale zostaje. pozdrawiam jutro przeslę zdjęcia z mieszkania pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mój Oskar chory , w przedszkolu był tylko6 dni.Już mam dość. Zdjęcia prześlę na wasze meile bo na fotosika nie mogę dodać bo muszę wykupić abonament na więcej zdjęć więc mam gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Mój Oskar chory , w przedszkolu był tylko6 dni.Już mam dość. Zdjęcia prześlę na wasze meile bo na fotosika nie mogę dodać bo muszę wykupić abonament na więcej zdjęć więc mam gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... się koleżanki rozpisały;-) Wercia super , ze już na swoim jesteście, my tez juz od kwietnia, mieszka się super. Z mojA Izulą nie ma problemu jesli chodzi o przedszkole, wybij okno takie jet że głowa mała. Tydzień temu rozcięła sobie w przedszkolu brodę - 3 szwy, ale pani jak dzwoniła nas poinformować o zaistniałym fakcie powiedziała.-Nie stało się nic. Dzisiaj idziemy na zdjęcie szwów. Była bardzo dzielna jak jej szyli, nawet nie pisnęła słowem. Natalka od tygodnia choruje na zapalenie ucha i kurde nie mam z kim zostawiać tych chorych dzieci. Nadal się potwornie kłócą i chyba się to nie zmieni. W tym roku na wakacje nigdzie nie pojechaliśmy - kredyt nas zjada, ale jak zwykle byliśmy w Tarnowie, zostałam ciocią. Tak poza tym bez zmian, codzienna proza życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, mam pytanie, puszczacie dzieciaki do pierwszej klasy w nastepnym roku szkolnym, u nas jest jutro zebranie w tej sprawie. Sama nie wiem, psychicznie nastawilismy sie na to, ze pojdzie do szkoly, a teraz sie z tego wycofuja. e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Eli i jak spotkanie ja jeszcze nie wiem jak to u nas w szkole będzie :) Tynia szkołą zachwycona , chodziłaby 7 dni w tygodniu , tyle że często choruje tradycyjnie 2 tyg, w szkole tydzień w domu i tak w kółko:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc słonko, na zebraniu nie bylam, bo mialam cos innego do zalatwienia, na razie sama przygotowuje ige do szkoly, cwicze z nia cyferki i takie tam e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.., ja gdybym miałam wybór to nie puszczałabym Izy jeszcze do szkoły. Jednak to chodzi o dzieci, które urodziły się od sierpnia do grudnia 2006r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×