Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Gość Justyna 176
Przepraszam, ze sie wtracam ale szukam kontaktu z Anią 26 mam nadzieje, ze jeszcze tu zagląda, potrzebuje rady na temat poruszany przez Nia na innym wątku kafeterii mam taki sam problem z córeczka o którym pisala. Pozdrawiam i Aniu jeżeli zaglądniesz daj znac tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 176
Aniu dziekuje, ze sie odezwałaś :) pewnie bedziesz sie smiała z mojego problemu i moze juz nie bedziesz pamiętac jak to było u Was ale szukałam pomocy na forach i Twój wpis sprzed lat jest taki jakbym pisała o mojej córci i do tego tez Milence :) Chodzi o naukę wołania siku, ona ma teraz 2 latka i 3 mce, chodzi po domu bez pampersa, chetnie siada na nocnik i na ubikacje, wszystko wie i wszystko rozumie o co chodzi, posadzona zawsze zrobi, ale mam wrazenie ze nie trzyma. Mogę, tak samo jak Ty pisałaś, pytac sie jej czy chce siku a ona mów,i ze nie a za minute zsika sie w majtki. Tak samo jak Ty kiedyś rozwazam czy nie zrobic jej badania moczu, bo wydaje mi sie ze poprostu niekontroluje tego zbyt długo, do tego czasem sika co godzine a czasmi w ciągu godzinki potraefi ze 4x zrobic siku co 10 minut. Czy zrobiłas to badanie, o którym pisałaś? bo taki miałaś zamiar a pozniej juz nie ma na forum Twojego wpisu. Moze poprostu taka natura naszych dziewczyn i jakoś inaczej poradziłaś sobie z tym problemem. Będe wdzieczna za podpowidzi jak i co podziałało na Twoją Milusie bo widze wielkie podobieństwo w zachowaniu a nie mam juz na nią sposobu. Milenka mów juz wszystko jak dorosły, rozumie naprawde wiele, potrafi rozrózniac kolory, cyfry, literki a z sikaniem tez wie o co chodzi ale nie zawoła zanim zrobi juz nie mam pomysłu co mogłoby ją do tego nakłonić. Dziekuje Ci bardzo za odezwanie sie i przepraszam za zawracanie głowy jak jeszcze pamietasz co u Was podziałało bardzo prosze o odpowiedź :) Pozdrawiam Justyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justno! No u nas walka o naukę siusiania trwała naprawdę długo. Robiłam badanie moczu, ale nie pamiętam czy nam coś wtedy wyszło. Kąpałam ją też w borowinie, troszkę chyba pomogło. Spróbuj też na noc dać 1/2 tabletki Furaginu. Nie wiem jak Twoja Milenka, ale mojej do tej pory szkoda czasu na takie prozaiczne czynnosci jak sikanie - leci w ostatnim momencie. Jeszcze jak chodziła do I grupy do przedszkola to nieraz zdarzyło jej się zesikać, a w nocy to wpadki były czasmi do 4,5 roku życia. już wybieraliśmy sie do urologa, ale w sumie lekarka rodzinna powiedziała, żeby jej dac jeszcze czas do 5 lat. Nie wiem czy Ci to coś pomoże, ale spróbuj tej borowiny dodawac do kąpieli. niektóre dzieci tak mają, zwłaszcza te "żywe sreberka", wiec czasem zostaje uzbroic się w cierpliwosc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 176
Aniu bardzo dziekuje za odpowiedź i za poswięcenie mi czasu. Poczytałam troche o kąpielach borowinowych i leku, który mi poleciłaś i stosowany jest faktycznie przy zakażeniach układu moczowego, wiec zdecyduje się zrobic Milence badanie moczu dla pewności. Tak, tak Milusia to żywe sreberko, na nic nie ma czasu, ciągle w ruchu, podskakuje, biega, nie usiedzi w miejscu dlatego napewno nie ma czasu na zawołanie siku. Chyba wszystkie Milusie są takie :) nie pozostaje nic innego tylko czekac na efekty i cieszyć sie z innych umiejętności zdobywanych przez córcie. Jeszcze raz dziekuje za szybką odpowiedź, pozdrawiam i życze dużo dużo zdroweczka dla całej rodzinki i pociechy z córeczek. Przepraszam za to wtrącenie sie w Wasze forum, pozdrawiam i znikam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo już tu nie ma, nikt nie zagląda, dziewczyny co się z Wami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka topik chyba padł śmiercią naturalna ;) A co u Ciebie Dziewczyny i jak puszczacie nasze 6 latki do pierwszej klasy bo ja raczej tak ponieważ rozmawiałam z nauczycielka i program jest już tak zmieniony od tego roku ze w pierwszej klasie będą uczyły się tego czego uczyłyby się jako 6 latki w "0" (wg starego systemu) czyli na jedno wychodzi a na potwierdzenie dodam ze córka znajomej poszła do 1 klasy jako 7 latka i się dziecko nudzi bo zadania dla niej są za łatwe (ponieważ jest to program z myślą o 6 latkach które poszły do 1 klasy w tym roku , a na dodatek u nas klasy grupy są mieszane czyli np w Martynie grupie są i 5 i 6 latki ( w tym roku 6 i 7 )swoja drogą jak ten czas zasuwa !!! no i Pani też widzi Martynie w 1 klasie :D Pozdrawiam Wszystkie które wpadną na topik i te które nie zajrzą też pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko kobito żyjesz;-) super, że się odezwałaś:-* Co do szkoły, to ja Izy nie puszczam do 1 klasy - jeszcze się nachodzi do tej szkoły, nie będę jej zabierała dzieciństwa. Na początku chciałam ją posłac do zerówki szkolnej, aleniestety nasz głupi kraj dla tych dzieciaków nie zapewnia świetlicy. Zdecydowaliśmy, że będzie chodziła do przedszkoa - od 8-12 (darmowe godziny) a potem będzie siedziała w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Moja Milusia też zostaje jeszcze rok w zerówce przedszkolnej. Ja też uważam jak Asmana, że jeszcze sie do tej szkoły nachodzi. Poza tym moja młodsze Cudo to taki diabełek, że nie mam czasu uczyć się z Milusią. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Moja Milusia też zostaje jeszcze rok w zerówce przedszkolnej. Ja też uważam jak Asmana, że jeszcze sie do tej szkoły nachodzi. Poza tym moja młodsze Cudo to taki diabełek, że nie mam czasu uczyć się z Milusią. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka :) Aniu :) Asmanka u nas w szkole jest świetlica dla dzieci 0 ale tylko dla gdy oboje rodziców pracuje( zresztą dla 1 i 2 klas tak samo) , czyli też poroniony pomysł no le u nas akurat jest to argumentowane przepełnieniem jest 6 zerówek po 25 dzieci a 1 klas w tym roku 10 tez po dwadzieścia parę sztuk Aniu a jak się chowa młodsza córeczka ?? dziewczynki się dogadują ;)?? Póki co Tynia uwielbia chodzić do szkoły i odrabiać lekcje i pewnie jej tak zostanie do 3 klasy ;) znam to z autopsji ;) no Mati w tym roku kończy już podstawówkę i od września do gimnazjum :D Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko - widzisz to wszystko wola chyba dyrektora szkoły odnośnie świetlicy. Niestety ustawa o systemie oświaty mówi, że szkoła nie musi zapewniać świetlicy O. Moja dziewczyny (tak wiem pytałaś o to Anię) toczą wieczne wojny. Nie moge sobie zupełnie z niczym poradzić, czegoś takiego to ja nie widziałam wśród sióstr. Są jak woda i ognień Natalia spokoja, zrównoważona zamknięta w sobie a Iza- żywiołowa, rozczepana i bardzo otwarta, może dlatego i pewnie dlatego nie mogą się ze sobą dogadać. Cisza jest tylko wtedy gdy oglądają bajki - chociaż i tak się kłócą, ze nie ten program ma być włączony;-). Dlatego uwielbiam być w pracy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko - widzisz to wszystko wola chyba dyrektora szkoły odnośnie świetlicy. Niestety ustawa o systemie oświaty mówi, że szkoła nie musi zapewniać świetlicy O. Moja dziewczyny (tak wiem pytałaś o to Anię) toczą wieczne wojny. Nie moge sobie zupełnie z niczym poradzić, czegoś takiego to ja nie widziałam wśród sióstr. Są jak woda i ognień Natalia spokoja, zrównoważona zamknięta w sobie a Iza- żywiołowa, rozczepana i bardzo otwarta, może dlatego i pewnie dlatego nie mogą się ze sobą dogadać. Cisza jest tylko wtedy gdy oglądają bajki - chociaż i tak się kłócą, ze nie ten program ma być włączony;-). Dlatego uwielbiam być w pracy;-) a Ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Asmanka na razie nie pracuje ale od wakacji już bym chciała i wtedy Tynia mogłaby być w świetlicy , nie znam się na tych przepisach że wiem ze u nas nawet jak są np. rekolekcje to świetlica jest czynna normalnie Moje łobuzy też sie strasznie drą ze sobą . kiedyś jak Tynia była mniejsza to było w miarę ale teraz gdzie ona musi mieć ostatnie zdanie a Mati mimo że starszy to tez nie może ustąpić to jak są oboje w domu to się dzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kobieto przyznaję Ci order za wytrwałość, ja bym chyba nie dała rady siedzieć tyle w domu;-) Co się dzieje z resztą dziewczyn?masz z nimik kontak na nk bądź facebooku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka uwierz mi że już ledwo siedzę ...w domu ;) wieczorkiem na fejsie rzucę hasło żeby się odezwały tzn że jest reaktywacja naszego topiku :D tylko w znajomych mam Kasike , Joasie , Sylvie . Wercie Dziś z Tynia do lekarza , rozchorowała się ale i tak calutki styczeń i luty była zdrowa więc może już swoje odchorowała bo na początku roku szkol. to było 2tyg/2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka pamiętasz ??? Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Pozna ..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm............ ..............Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm............ ..............Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzesz w.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen ..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczec in............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamot uły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm............ ..............Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm............ ..............Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opató w..............Małgorzata Krysi.05.04.06 .4400g..59cm ;Ja Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......ślą< a href="mailto:skie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl" >skie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm............ ..............Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrow iec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin ..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowi eckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głog w..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łód ................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksa ndrów Łódzki..Olek.... olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm ...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełm no.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsz tyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm............ ..............Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańs k..............Zosia Aloiram......19.04.06........3260g.....54cm............. .............Agnieszka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgos zcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Ło dzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia ..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnow iec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Biały stok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocł aw.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzesz w.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdań sk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olszty n.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łód ................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno ..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej elizabetka, fajnie, ża zaglądnęłaś.... Słoeczko oj było nas było, popatrz to już 6 lat;-), jak ten czas śmiga nam przed oczami. Moja Izka nawet nawet ze zdrowiem, już się wychorowała. Od miesiąca odstawiliśmy leki alergiczne i jak narazie jest ok. Niedługo święta, wyjeżdżamy do rodziców już nie moge się doczekać.... Wercia jak nowe mieszkanko- bo mi się super mieszka, jedyna zmora to gołębie. Mieszkam na ostatnim piętrze i nie ma zadaszenia..., więc strają mi na balkon, prania wystawić nie mogę. Jednak 20 jest zebranie i będę walczyła o antyptaki. Kasika?? jak Twoje dzieciaki? skończyłas studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. tak to już 6 lat dużo nas było.Oskar zostaje jeszcze raz w zerówce. Co do mieszkania to fajnie się mieszka bo na swoim.Mieszkam na 6 pietrze, nie jest źle ale na początku bałam się wyjść na balkon Oskar też nie chce wychodzić , wyjdzie ale zaraz się cofa bo się boi.Wszędzie mam blisko, przedszkole, lekarzy, rodzinę,znajomych.Nawet poprawiły się stosunki z moja mamą bo tak jak mieszkaliśmy razem to zawsze jakieś ale miała ale to przez to że moja bratowa się wtrącała.Mama przyjeżdża często jest fajnie. Pozdrawiam i teraz obiecuję że częściej będę zaglądać wiedząc że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam, a u mnie spokojnie, dziekuje, Iga szaleje, chcialabym ja dac do szkoly muzycznej, byly u nas w przedszkolu przesluchania i sie nadaje, ale emocjonalnie wydaje mi sie ze jeszcze trzeba poczekac, ona nie usiedzi tyle godzin w szkole, zreszta jak sa zajecia w przedszkolu to Iga potrafi wstac i idzie sie bawic, jak pani sama stwierdzila Iga cche sie uczyc wtedy kiedy ona chce a nie kiedy pani tego pragnie. Uparta jak .... Igusia wazy okolo 20 kg, i ma 130, rusza jej sie pierwszy zabek - jedynka, chodzi dumna jak paw, smiga na rowerze, nawet zima musielismy jej wyciagac go bo uwielbia, cale lato jezdzilismy na ogodek na rowerach Iga dumnie na swoim, a to kilka kilometrow jest w jedna strone. Jest bardzo silna, ambitna, obrazalska, i nie choruje mi od ponad 2 lat. Mam nadzieje ze tak zostanie, ja za to od stycznia lecze sie na stawy, w styczniu mialam zapalenie stawow, przez przechodzone grypy, potem lasery, i polykam jakies tabletki trzeci miesiac. Ale teraz juz mnie nie bola przynajmniej kolana. A Julka weszla w okres buntu. To tyle w sumie. Nic sie nie dzieje, pracuje za duzo, zapisalam sie dodatkowo na kolejny kurs internetowy z etwinningu, u wieczorami siedze i sie ucze, to tyle na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️ Dzisiaj Dzień Kobiet więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę, niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajowe babki :) 🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...., ale mi się spodobał wierszyk;-) Dzięki słoneczko i wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×