Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Słoneczko mam ogródek od południowej strony i trochę osłonięty, więc wszystko szybko kiełkuje, Ja w grudniu robilam kacprowi testy, też nic nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Zima wróciła :( Ostatnio tak wiało , że myślałam że dach mi zdmuchnie, ale żadnych szkód .dzisiaj słoneczko wyszło,możne już się zrobi ciepło. kasika 🌼 jakie testy i na co robicie dzieciaczkom? Słoneczko 🌼 Asmana 🌼 pozdrawiam pa Acha robiłam placek 3bita zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia jak już napisałam robiliśmy Tyni testy na kurz i roztocza , na sierść zwierząt nie bo nie posiadamy w domu a na trawy i ich pylenie tez nie bo z reguły wiosna i latem nic się Tyni nie dzieje :) 3 bita uwielbiam , też ostatnio robiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć.Oskar zadowolony bo do przedszkola poszedł , już nie mógł się doczekać. Wszystkiego dobrego kochane moje :) DUUUUUUUUUUUUUUŻE BUZIOLE :) :) :) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Wesołej końcówki Walentynek i dużo miłości przez cały rok :) my właśnie wróciliśmy z Karola 2 było bardzo wesoło :) miłego wieczorku kochane kwietnióweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!! Dawno mnie nie było. Przepraszam. To Słoneczko mnie zmobilizowało. U mnie wszystko ok. Nadal siedzę w domu z Krzysiem. Agniecha chodzi do pierwszej klasy i dobrze sobie radzi. Jest bardzo dobra z matmy i angielskiego. Chodzi do zespołu tanecznego i uwielbia to. Chodzi też na zuchy. Jula ostatni rok chodzi do przedszkola i od września idzie do zerówki do szkoły. Też chodzi do zespołu tanecznego (ale to chyba dlatego, że Aga tańczy), ale Jej pasją jest rysowanie. W przedszkolu chodzi też na flet. Krzysiu już lada chwila będzie miał dwa lata. Jest łobuziaczkiem, ale starznie lubi się przytulać i całować. Gratuluję Aniu drugiej dziewczynki❤️. A na kiedy masz termin? Gratuluję Anno Jakuba❤️ Nie mam waszych meili (coś mi się z poczta stało). Mam tylko Słoneczka. Jak mi podacie to prześlę Wam zdjęcia mojej trójeczki. Pozdrawiam Was gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasiu witamy!!!! Słoneczko cie zmobilizowało wpisem na nk:) Swoją drogą ładnie wygladałaś w tej sukni. Kacper w zeszłym tygodniu złapał oskrzela i operacja wycięcia migdałka odroczona. Szkoda, bo już chciałam mieć to za sobą. Dzieciaki chorę i już wariuje z nimi w domu, biegają, krzyczą itp byle do wiosny...... Lada moment kończy mi się wychowawczy i przechodzę na "kuronia", więc jeśli któraś chciałaby zatrudnić niedoszłą polonistkę to proszę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hj Joasiu 🌻 :) Kasika zdrówka dla dzieci :) może Ty tez wstawisz jakieś nowe focie swoich urwisków ??:) a co do operacji to u Tyni było podobnie też przez przeziębienie operacja się przełożyła; miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 masz rację, że Słoneczko zmobilizowało mnie wpisem na nk:) Dziękuję. Wreszcie się w nią zmieściłam. To była taka mała niespodzianka dla Mężulka na dzień zakochanych:) Mam nadzieję, że z Kacprem już lepiej. Takie przesuwanie pewnie jest stresuje, ale dobrze będzie❤️ Ja też się nie mogęd oczekać wiosny. Mniej tych chorób będzie i cieplej... Mojej Agnieszce by się przydały korki z czytania :) Słoneczko🌻 A ja od wczoraj czuję się okropnie(zresztą mój Mąż też). I dzisiaj byliśmy u lekarza i mamy anginę. Ledwo żyję. Gardło i węzły tak mnie bolą, że śliny nawet nie moge przełknąć:( Buziaczki dla Was wszystkich i zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Coraz bliżej przeprowadzki, już nie mogę się doczekać.Oskar nie chce mieszkać w nowym mieszkaniu, mówi że tu jest jego domek a nie nowy, ale mam nadzieję , że się przyzwyczai. Słoneczko 🌼 Kasika 🌼 zdrówka Joasia 🌼 świetnie wyglądasz jak nastolatka,a w sukience rewelacja , ja w swoją się nie zmieszczę :P Zdrówka dla Was :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia ja w swoja też nie:) Wyślij jakieś fotki mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przeprowadzka też już blisko, za jakiś miesiąc już powinniśmy być na swoim..., Wercia a Wy kiedy?Joaniu to jest mój mail asmana@o2.pl, bo ja na nk nie mam konta a chciałabym tą suknie zobaczyć;) tzn. Ciebie w sukni;)i Twoje urwisy. Mi tata zrobił niespodzianke i przyjechał do nas na trzy dni, skontrolować jak robotnicy sobie radzą z wykończeniem mieszkanka. Część wyników Izy jest dobra, czyli nie uczulona na nic, a teraz czekamy na kolejne wyniki, już dwa tygodnie i strasznie długo - tak mi się wydaje. Ostatnio poszła bidulka wyrzucić śmieci a mieszkamy w bloku gdzie są zsypy, i przytrzasneła palce, pierwsze podejrzenie lekarza, że ma pęknięta kość. jednak RTG wykluczyło. Niestety schodzi jej paznokieć i bardzo ją to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ta zima wreszczcie sie skończy?😠 Całe rano wpędziłam w kolejce do lekarza, bo Kacpra boli ucho, a Karolka ma wysoką gorączkę. Szykuje się nam kolejny tydzień w domu, Karlos pojechał, po prostu cudnie. Z innych wieści wybrałam się wreszcie do lekarza z moimi bólami głowy i wyniki nie wyszły najlepiej, dostałam skierowanie do neurologa, ale uwaga trzeba czekać do końca lipca!! Więć w czwartek wybieram się prywatnie, liczę na jakieś badania, tomografię może. Narazie staram się o tym nie mysleć. Muszę wymienić firanki w domu, bo obecne juz mi się trochę znudziły. Dobrze, że przykryłam moje tulipany bo u nas oczywiście snieg spadł. Miłego dnia, ja wracam do swojej rozwrzeszczanej, rozchorowanej dziatwy:) P.S. Mojej ciężarnej siostrze zaczął odchodzić czop. Z niecierpliwością czekam na swoją chrześnicę Milenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Smacznego tłuściutkiego czwartku :) Wercia , Asmanka udanych przeprowadzek :) Asmanka jak paluszki Izulki ?? Wercia Oskarek na pewno szybko przyzwyczai się do nowego mieszkania i nowego pokoju :) Kasika i jak Maluchyy ??? trzymam też kciuki aby Twoje wyniki były dobre i wyjaśniły wszystkie niewiadome :) daj znać jak zostaniesz ciocią :) Joasiu a jak Wasze zdrówko ??:) jeszcze raz miłego pączkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jakie pączkowanie masz na myśli?!;) Byłam u neurologa i za 3 tyg. czeka mnie tomografia i wtedy będe wiedzieć cos więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) My z Konradem już prawie zdrowi. Wczoraj byliśmy z dziećmi u lekarza na stronie zdrowej i dziewczyny będą miały robione testy skórne, a okazało się, że Krzyś ma zapalenie ucha. Po kilku godzinach pojechaliśmy do szpitala na pomoc doraźną ambulatoryjną bo mu się lało z ucha. A teraz wyciek oprócz ropy jest z krwią. Ja już nie mam siły. Zaczęło się między świętami. Pierwsze zapalenie ucha i to do tego z wyciekiem. Jak się wyleczył po kilku dniach znów to samo. No i teraz. :( Wera🌻 Asmana🌻 fajnie macie z tą przeprowadzką:) Wera🌻 dziękuję:) Asmana🌻 mam nadzieję, że meil doszedł do Ciebie. Dobrze, że część wyników jest dobra. Daj znać co z resztą:) No moja Julka też bez paznokcia. Jakoś tak zamykała drzwi od samochodu, że przycieła palucha:( Kasika🌻 co z Kacprem i Karolinką? Trzymaj się, będzie dobrze❤️. Słoneczko🌻 Ty jak zawsze o wszystkich pamietasz❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja od poniedziałku siedze w domku, bo Mała tak uciska, że nie mogę chodzić. Milena chodzi do przedszkola chętnie, w tym roku mniej chorób, bo jest ciagle na lekach antyalergicznych. Kasika a jak objawia się Twój ból głowy? Ja w tamtym roku też miałam takie bóle, byłam na Izbie Przyjęć, badał mnie neurolog, też z wynikami nie wyszło najlepiej, dał mi kroplówke i leki, później jak byłam u niego na wizycie , to dał mi skierowanie na tomografię ( z napisem pilne) i też termin: kwiecień (a był początek grudnia). Pierwszą tomog. zrobiłam prywatnie i wyszło że mam zatokę klinową wypełnioną ropą. A nie miałam kataru, nic. Jeden lekarz mnie postraszył, że na zabieg do Krakowa, ale to była "świeża " sprawa i antybiotyki pomogły. Zdrówka dla Ciebie i dzieciaków. Joasiu Wam też dużo zdrówka. Asmanka, ale Córcie musiał boleć paluszek. Współczuje. Słoneczko całuski dla Ciebie i Twoich Słoneczek! Wera, ale Wam fajnie z tym mieszkankiem, a Oskarek się przyzwyczai. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj przyszły kolejne wyniki z testów i wszystko jest ok. nie jest na nic uczulona, mam nadzieję, że te wziewy, tabletki i syropy zostaną odstawione. Joasiu oczywiście zdjęcia doszły za co dziękuje - dzieciaki Wasze są bardzo podobne do siebie. Kasika ja na bóle głowy cierpie od kilku lat...., niestety żaden lekarz nie pomyslał, aby dac mi skierowanie. Tera maja wymówki, bo mam jakies zmiany w kręgosłupie i tłumaczą że bóle głowy są własnie od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Na początku się pochwale że robiłam dziś pierwszy raz sajgonki i wyszły i dodatkowo są przepyszne :D ciekawe czy przysmakują ślubnemu ;) Jasiu super że Wy już zdrowi ,a co do ucha Krzysia to Tynia (1,5 r)też kiedyś raz jeden miała wyciek z ucha , na szczęście na tym jednym razie się skończyło ale wiem jaki to wielki problem bo my chyba z 2 tygodnie wtedy walczyliśmy , ma nadzieję że testy u dziewczyn wyjdą pomyślnie tzn,. ze nie będą na nic uczulone :) Aniu a który to tydzień że malutka tak dokazuje ?? buziaki dla Ciebie i Twoich dziewczynek :) Asmanka super że testy ok. u Tyni został jeszcze singular chociaż chwilowo jej odstawiłam tzn. nie podaje i zobaczę jak się sprawa potoczy :) Kasika i jak Twoje rozrabiaki ?? Wercia :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Dzieciaki nareszcie zdrowe, nawet byliśmy dziś chwilkę na spacerze, bo pięknie i nawet ciepło. Asmana kręgosłup też będe miała sprawdzany, a na tomograf mnie skierowała, bo 2 lata temu miałam wypadek samochodowy i uderzyłam się w głowe i teraz jest podejrzenie krwiaka. Aniu- ja mam takie połowiczne bóle głowy już teraz codziennie i nasilają się wieczorem. Joasiu- biedny mały, zapalenie ucha to duży ból, zdrówka. Słoneczko- pisz nam tu zaraz przepis na te sajgonki, też chętnie zrobie. Dziś idę do mojej małej MIlenki, kupiłam matę edykacyjną. Wercia- a ciebie tak pochłonęła przeprowadzka, że nic się nie odzywasz?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jeszcze się nie przeprowadzam, chociaż bym już chciała ale jeszcze 2 miesiące. Tez byłam u neurologa z zawrotami głowy, wyszło na zdjęciu kręgosłupa szyjnego że zamiast być odrobinę krzywy to jest prosty.także problemy zdrowotne już nas dotykają :( Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U nas od ranka grzeje słoneczko :) Kasika przepis na sajgonki jest na opakowaniu papieru ryżowego ;)ale jeśli bardzo chcesz to mogę podać ??? Czemu się nie chwalisz siostrzenicą ??:) gratulacje Wercia :) miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzis w markecie i zakupiłam dalie, frezje i kilka saszetek kwiatów jednorocznych, juz się nie mogę doczekać, aż je zasadzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byłam dziś zapisać Tynie do "0" do szkoły Kasika słodka ta Twoja siostrzenica i taka maleńka, kiedy nasze takie były jak już za chwilkę do szkoły pomaszerują ) u nas słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byłam dziś zapisać Tynie do "0" do szkoły Kasika słodka ta Twoja siostrzenica i taka maleńka, kiedy nasze takie były jak już za chwilkę do szkoły pomaszerują ) u nas słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dla wszystkich kobiet i każdej z osobna ;) Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana. Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×