Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

no mam dokładnie taki. Napisz maila do tego goscia - jak zamawia sie do 14:00 to jest nastepnego dnia. No i u niego jest najtaniej, inni te hustaweczki mają drożej. ale warto na ten wynalazek poczekac, jest bardzo pomocny, ja go doceniłam podczas tych problemów które miałam .Ja za wczesnie zamówiłam, wtedy była za mała do tego. A jeszcze polecam kupno ładowarki i akumulatorów R20 do tego bo koszt sie szybko zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R20 to są takie zwykłe najzwyklejsze?? bo mam dwa komplety i ładowarki też mam, zamawiałam do 14 poczekam jeszcze dzisiaj a jak nie przyjdzie jutro napiszę. Ile Twoja dzidzia miała jak ją włożyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam na początku maja wiec miała zaledwie miesiąc i to stanowczo za wczesnie na takie pozycje według mnie. Chociaż pozycja w foteliku samochodowym jest taka sama. (długo woziłam w gondoli). Dopiero gdzies po dwóch tygodniach jak były te problemy i nie wiedziałam już w jakiej pozycji byłoby jej lepiej i po włożeniu do leżaczka stwierdziłam ze już może byc, a tak lubi lubi w nim byc, huśtana zasypiała w nim. zabawki ją interesują, zajmie sie czasem nawet na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R20 to takie wielki grube i drogie baterie dlatego warto zainwestowac w akumulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też kupiłam u tego gościa ale nie huśtawkę a lezaczek-bujaczek ten za 170 zł bo też miał najtaniej ;) Zamówiłam w sobotę a w poniedziałek dostałam od niego maila że wysyła go do mnie. Myślałam że skoro kurierem to dostanę na drugi dzień ale kurier dzwonił dopiero dziś, przed 5 minutami że jedzie do mnie :) Tak więc można powiedzieć że czejkałam 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyjechał kurier więc zaraz biorę się za składanie leżaczka tak by jak Kacperek się obudzi był już gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was jeszcze jedno pytanko, dość ważne bo czasu mało :) Czytałam że kilka z Was chce robić chrzciny w czerwcu. My również będziemy chrzcić Kacperka 18 czerwca. Powiedzcie proszę w co ubieracie wasze maleństwa. Pytanie to kieruję głównie do mam synusiów ;) Nie mam pojęcia w co ubrać Kacpra a typowego garniturku z marynarką i kamizelką to nie chcę kupować. Piszcie proszę jakie macie koncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silvia mysle ze bez sensu wydawac pieniadze na garniturek skoro synus bedzie i tak w beciku ja dostalam dla corci dwa zestawy ciuszkow do chrztu takie sweterkowe i w jeden z nich ubiore corcie a drugi wystawilam na alegro wysle ci adres strony moze ci sie spodoba sprzedaje go niedrogo. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=107527017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam anemie po porodzie,kasika jaka mialas hemoglobine bo ja 5.8 lekarz przepisal zelazo i kwas foliowy , mam nadzieje ze juz jest dobra ta hemoglobina.A piersia mozna jak najbardziej karmic przy anemii tylko trzeba dbac o siebie tzn .dobrze sie odrzywiac no i oczywiscie lykac witaminki. Oliwia ma takie drobniutkie krosteczki tylko na buzce,nie sa takie czerwone raczej blade , z czego one moga byc, nie smaruje ich iczym bo nie chce pogorszyc,sa prawie niewidoczne. along pytasz czy nasze dzieci tez gaworza, moja mala ma dopiero miesiac a juz smiejesie dosc czesto i rozmawia najchetniej ze swoim tata to znaczy patrzy na nigo kiedy do niej mowi i po chwili slychac wspaniale agggggggggg.........zdziwilam sie ze tak szybko bo wiki troche pozniej zaczela gaworzyc tzn, jak mialaok. 2 mies., no ale kazde dziecko inaczej sie rozwija......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.maluch spi mi na rekach, niespiokojny ył od rana co jakis czas płakał .Oskar zaczął gawozyc jak miał1,5 miesiaca.Ja do niego cos powiedziałam a to zaczoł sie smiac.Dostałm plamienia czy to jes juz okres? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Bilirubina nieznacznie spadła, więc czekamy, grunt że nie wzrasta:) A co do morfologi to Kacpi dostał i ja zresztą też Hemofer, kwas foliowy i witaminę C, żeby lepiej wchłaniać żelazo. Sylwia w następnym tygodniu wybiorę się na poszukiwanie czegoś do ubrania dla Kacpiego. Ale jeszcze kiedys widziałam fajny swetereczek z sztruksami. Mam nadzieję, że bedzie ciepło, bo becika nie zamierzam kupować. Zresztą my chyba chrzcimy w lipcu bo chrzesny, czyli brat Karlosa dopiero wtedy wraca z zagranicy. along witamy!!! Kacpi wypja 120ml +cycuś. Idziemy się kąpać. Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i zainteresowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Trzymam kciuki żeby z Waszymi maluszkami było wszystko ok:)Zresztą napewno bedzie:) My również chrzcimy Damianka w lipcu:) Co do mojego wczorajczego \"przemakania\"to dziś się zmniejszyło...więc dałam sobie spokój z wizytą u lekarza bo najwyrażniej jeszcze się oczyszczam:o Damianek spi więc zaraz wsaszam do wanny Kamilka... Kamilek był wyłącznie na piersi przez 16m-cy(tzn.bez mleka modyfikowanego)a potem przeszedł od razu na nabiał..do tej pory nie wie co to jest smoczek:)zaczął pic od razu z \"niekapka\".Smoczka do uspakojania tez nie używałam...teraz przy Damianku też nie:) Mam nadzieję,że tym razem tez sie uda... Uciekam bo Kamilek krzyczy \"sssssssiusiu\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja Iga tez bardzo marudna, dzis ja wczesniej wykapalam zeby miec troche czasu dla siebie. Zaczynam zakopywac sie w praniu, jak popiore to juz czeka kolejna porcija, a za chwilke prasowanie, nie wiem czy robic lozko, umyc naczycnia czy prasowac, w miedzyczasie trzeba zjesc, ponosic dziecko na rekach i porozmawiac ze starsza corka:)), odpuszcze sobie dzis prasowanie, telewizora od tygodni nie widzialam. kupilam sobie plyte w jakiejs gazecie chyba byla pilates, ide pocwicze pozbede sie brzusia pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Małos ie odzywam, bo moja Malutka ma kolki i całymi dniami płącze i trzeba ja nosic na rekach. Dzis bylismy w Rzeszowi u dermatologa i okazało sie, ze mała ma atopowe zapalenie skóry, ze wzgledu na to w kapieli sie drze jak szalona, bo ja skora piecze, ja dostałam wytyczne odnosnie scisłej diety, a Milenka mleko Bebilon Pepti(ochyda). Lekarka m kazała po konsultacji ze swoim mezem- pediatra odstawic witaminy Cebion, bo sa bardzo alerogenne. A jak byłam u lekarza rodzinnego, to stwierdziłą, ze mała ma wrazliwa skore, a tu prosze. Kirikiri bardzo ci wspołczuje. Moja Milenka tez ostatnio nie spi tylko ciagle płącze, a ja mam czasami dość. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana - jak spisuje sie ta mata edu, czy to tiny love? wlasnie zamówilismy mate plac zabaw. super dzidzia. aniu80 współczuje ci - moze mala jest glodna i dlatego tak malo spi. tak chyba jest u mnie bo ona z butli zjada od 60-90ml. to malo jak na 8 tyg dziecko. moze tylko to lepiej dla brzuszka - jelit (mało a czesto). Łodzianki czemu sie nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana - podaj linka do tej maty jeśli jest z allegro. Nie wiem jaką kupic a ta mi sie podoba. Dzis pediatra mnie dobiła - oprócz nietolerancji laktozy mała ma skaze białkową i definitywnie mam przestac karmic (to straszne). podobno do 3 lat ma przejsc i dziecko bedzie wtedy dopiero mogło jesc nabiał. (Aniu to atopowe zapal. skóry to to samo co skaza czy co innego? I karmisz piersią oprócz bebilonu? I czy mała je ten bebilon?) Moja Julia w kapieli też płacze widac tez ją szczypie a nawet o tym nie pomyslalam. A dzis usypiała do 9:30 myslałam ze zwarjuje, tak sie darła ze musiałam ustąpic i dac cyca i dopiero zasnęła. I jak tu przestac karmic.Darła sie tak strasznie jak na pobieraniu krwi z żyły. az sie boje jak zas bedzie miała bolesci w nocy po tym moim mleku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika ...ostatnie wyniki przy wypisie to : leukocyty 484 000 erytrocyty 2 800 000 hemoglobiba 8,7g/dl hematokryt 24,6 % dzis poszlam ze swoją historia na konsultacje do innej lekarki w przychodni... suma sumarum dostalam skierowanie do instytutu hematologii przy akademii medycznej... tam z kolei po kolejnej rozmowie umówilam sie na wizytę z dzieckiem... jestem juz naprawde tym zmeczona... a tu jeszcze sesja...:( aa i dodatkowo pojawiła sie krew w kupce... choc 2 dni wczesniej badania na krew utajoną wyszly ujemne... i tu pytanie....czy moze to byc reakcja jakas na moj pokarm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Moja corka jedzie dzisiaj z klasa do strazy pozarnej, wiec ja juz kawkuje:)) Ania , na atopowe zapalenie skory polecam Ci do kapieli Balneum Herbal Plus.Do kupienia w aptece .To taki olejek da kapieli, dajesz doslownie kilka kropel a dziala cuda.Moj Mateusz tez przechodzil to zapalenie ale u niego po 2 roku zycia na szczescie przeszlo. Millego dnia babeczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia :) ja z kolei zaraz jadę na Akademię Medyczną z mała... moze dziś trochę zdążę sie pouczyć ... ;\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja na momencik. ania26 ja tez uzywam tych witamin co ty, ale dopiero od wczoraj. bede obserwowac malego czy sie na to nie uczulil. ide jesc snisdanie. odezwe sie potem kirrikirri wspolczuje wszystkiego, a co do sesji, to ja wlasnie dlatego wziełam dziekanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez daje oliwii te witaminy, myslicie ze te krostki moga byc po nich?????wiki tez je pije od trzeciego tyg. zycia i nie miala zadnych krostek. Dzisiaj dzien dziecka, zycze wszystkim waszym dzieciaczka duzo zdrowka i sloneczka i niech rosna !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkiego najleprzego przedewszystkim zdrówka naszym maleństwom z okazji ich święta{serce} Mó mały też bierze Cebion i n arazie nic sie nie dzieje.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idze lekarka przepisala multicebion, ale mala zle go tolerowala i kazalo odstawic pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Damianek tez bierze od kilku dni Multicebion i na razie jest ok.Zresztą starszy synek tez to brał:) Dlaczego nie udaje mi się \"narysować \"kwiatka\"🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane w DZień Dziecka życzę waszym skarbom duuużo zdrowia i uśmiechu ❤️ z przerażeniem czytam o poblemach zdrowotnych waszych maleństw. .u mnie całe szczęście spokój. Kaj ładnie je, przybiera na wadze, a wczoraj zaczął się uśmiechać :) teraz śpi więc mam chcwilkę .. ale już zabieram się za pisanie referatów mojemu chłopu .. na studia.. miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś od rana okropnie boli mnie gardło-czy można karmiąc piersią brać jakieś leki na gardło czy tylko wapno i witamina c??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×