Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witam 🖐️ Widzę, że wczoraj był jakiś feralny dzień, bo mój Kacpi tez taki niespokojny. Cały wieczór mi płakusiał i już myślałam, że to kolka. Masowałam brzucio, nosiłam w tej pozycji antykolkowej, ale pomogło dopiero jak zrobił kupkę. Zresztą też z moją pomocą, bo najpierw wetknęłam mu delikatnie termometr do pupci, a potem przyciskałam nóżki do brzucia. I pomogło, naprawde. Zrobił kiupcie, napił się jeszcze herbatki rumiankowej i zasnął jak aniołek. A że zasnął na naszym łóżku, na środku i to na dodatek na brzusiu to już go nie budziliśmy i tę noc Karlos spędził na materacu:) Dziś już na szczęście dobrze. UFFF Agnes i Mina mi lekarz też powiedział, że lepiej poczekać z następną ciążą, ale stwierdził, że przecież \"wpadki\" się zdarzają i że nawet gdyby to wszystko będzie dobrze.Dziewczyny ja to Was podziwiam, że już myślicie o drugiej ciąży:P Kacperiuszek zajmuje mój cały czas i nie wiem jak bym dała sobie radę z brzusiem, a potem z następnym małym szkrabem. Choć przyznaję, że mała różnica w wieku to super sprawa. Sama mam o rok młodszą siostre i bez niej nie wyobrażam sobie dzieciństwa.. Życzę powodzenia w starankach:) Marteczka77 Mój malec tez czasem wtyka paluszki do buzki. aga_krz ja mam laktator, ale niestety nie bede go sprzedawać, zostawię sobie na następnego ssaka. Spróbuj może na allegro. Buziaaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
Dzięki Kasika ale po tym jak dzisiaj w nocy spędziłam 2 godziny na ściąganiu mleka, mój mąż pojechał rano do sklepu i kupił mi laktator. Muszę przyznać że jestem z niego bardzo zadowolona. Er dziwię się, że położna nie kazała ci kłaść dziecka na brzuszku. Jak moja mała miała kolki i pojechałam z nią na ostry dyżur, to pani pediatra powiedziała żeby jak najwięcej kłaść dziecko na brzuszku, oczywiście pod kontrolą, bo wtedy jest lepsza perystaltyka jelit, dziecko łatwiej się wypróżnia i gazy nie zalegają w jelitkach. Dzieci, które są kładzione codziennie na brzuszku na kilkanaście minut żadziej mają kolki. Nijak to się ma do opinii twojej położnej. i bądź tu mądrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny czy u dzieciątek Waszych był taki przypadek, że ta szczepionka przeciwko gruźlicy podana w szpitalu jeszcze się goi. U mojej Oli właśnie tak jest, jeszcze jest spora taka blizna i byłam u lekarza żeby zobaczył co sie dzieje, mam czekać jeszcze tydzien bo nie można podawac dalszych szczepionek, a jak za tydzien nie zejdzie np nie pęknie to do chirurga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia ma jeszcze nie zagojana blizne po szczepionce, ale to normalne, ona tak szybko sie nie goi , ale nie jest z woda w srodku tylko jest zaczerwieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez pierwsze slysze zeby nie klasc dziecka na brzuszku.Raz ze to pomaga na kolki itd, to dwa dziecko cwiczy tez podnoszenie glowki.A jak ta Twoja polozna to umotywowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sineganone-Damianek tez ma jeszcze spore zaczerwienienie po szczepionce szpitalnej...podobno to normalne.I był juz szczepiony 5w1. Viki-ja też cieszę się,że mam małą różnicę między chłopaczkami-2,5roku...i jestem po dwóch cc...ale oczywiście wszystko ma swoje plusy i minusy;) Polska przegrała mecz:-(szkoda.Idę spać-dobranoc Mamusie!Spijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analog
ile waza wasze dzieciaczki? moja malutka ma dokladnie 2 miesiace i wazy 4900 pediatra powiedziala ze ok ale chcialabym porownac z innymi dzieciaczkami piszcie wasze wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analog moja we wtorek będzie miała 6 tygodni i waży 4,800 a waga urodzeniowa 3,500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Mój Oskar ma 2 miesiące i waży 5150 a jak sie urodził to ważył 3650. Dziewczyny czy was też boli od czasu do czsu macica, ja mam taki bol jakby mi te kośći sie kurczyły. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper w poniedziałek bedzie miał 7 tygodni i waży 4700, waga poczatkowa 3590, ale bardzo dużo spadł w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek ma 7tyg i 5dni.Ważyłam go przy pszepieniu jak miał 6tyg i 2dni i ważył równe 6kg!Urodził się z 4350g a jak wychodziliśmy ze szpitala to ważył 4070g...więc niezle rośnie:) Chciałam zapytać czy dajecie dzieciom smoczki do uspokajania a jeśli tak to jakie-chodzi mi o kształt,materiał i firmę..nie mam w tym zakresie wcale doświadczenia a jest bardzo duży wybór...i a propo smoczków-nie boicie się,że będzie ciężko dziecko odzwyczaić? Pytam o smoczki bo Damianek namiętnie ssie sobie kciuk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mina jestem jakas lewa, ale nie mogę zrobić tego albumu. Powiedz mi jak zrobić, żeby zdjęcia były tylko w albumie a nie w moich zdjęciach. Bo były tu i tu. Odpisz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika 🌻 jak jesteś w zakładce moje zdjęcia to pokazuje ci wszystkie zdjęcia.. musisz wejść w moje albumy i wtedy masz zdjęcia albumowe. Jest jeszcze zakładka \"pokaż zdjęcia nieprzypisane do albumów\".. musisz pobawić sie fotosikiem.. tylko nie usuwaj zdjęć a tak to nie ma tam co popsuć .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moja Agnieszka urodziła się 19 kwietnia o 21.20 i wazyła 3260g a mierzyła 54 cm(wpiszcie nas do tabelki:-)) teraz ma 1.5 miesiaca i waży 5510g. karmie ja tylko piersią. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aloiram wpisuje Was do tabelki Nick........Data urodzenia.....Waga......Cm.......Miasto..............Imię..... ************************************************************************************************************* Pysia77.......18.03.06........3030g.....55cm......Poznań..............Krzyś Leonek gial@o2.pl Kasia27.......19.03.06........2100g.....51cm..........................Alicja Elizabetaa ...23.03.06........3100g.....55cm .....Bytom ..............Iga RRR...........26.03.06........3460g.....56cm..........................Mikołaj Ania26........29.03.06........4020g.....59cm......Rzeszów.............Milenka..... aniachodak@tlen.pl Mo.nika.......03.04.06........3200g.....51cm......Bremen..............Jakub Madelaine.....03.04.06........3730g.....57cm......Szczecin............Milenka Aga_krz.......04.04.06........3900g.....56cm......Szamotuły...........Roksana..... kriwas@poczta.tp.pl Kizia.........04.04.06........3180g.....53cm..........................Julia ANNA80........05.04.06........3400g.....55cm..........................Milena...... melania26@op.pl Monikaa_......05.04.06........2570g.....50cm......Opatów..............Małgorzata Krysi………….05.04.06………….4400g……..59cm……………………………Jaś Dowa .........06.04.06........4060g.....60cm .....Łódź ...............Diana Milena dowa1@o2.pl Renola........08.04.06........3100g.....55cm......śląskie.............Julia.....ptrenata@plusnet.pl Grazie........09.04.06........3900g.....58cm..........................Maciek wera66........09.04.06........3650......57cm......Ostrowiec...........Oskar Marteczka77...10.04.06........4350g.....62cm......Lublin..............Damianek Lolonek.......10.04.06............................Sucha Beskidzka.....Leon Mikołaj Mina29........11.04.06........3400g.....55cm......mazowieckie.........Kajtek Jenefer25.....12.04.06........3250g.....60cm......Głogów..............Julcia Joasia79......12.04.06........3200g.....56cm......Łódź................Julia...... jsiudek@o2.pl Irlandia......12.04.06........3450g.....53cm......Aleksandrów Łódzki..Olek....olakrowka@tlen.pl Agneska.pop...14.04.06........3800g.....61cm......Chełm...............Brajan..... agneska.pop@op.p Witch3........14.04.06........3500g.....54cm......Chełmno.............Karolinka rybka25 ......14.04.06........3350g.....50cm .....Rakoniewice ........Marcel Róża..........17.04.06........2650g.....53cm......Olsztyn.............Majka Ola23.........19.04.06........3759g.....56cm..........................Julia kirrikirri....19.04.06........3450g.....57cm......Gdańsk..............Zosia Aloiram......19.04.06........3260g.....54cm..........................Agnieszka Agnes_Bdg.....20.04.06........3060g.....54cm......Bydgoszcz...........Julia...... agnes78@op.pl Er............20.04.06........3200g.....58cm......ok.Łodzi............Hubert macieja8......21.04.06........3990g.....57cm......Gdynia..............Kinga Sylwia_76.....21.04.06........4000g.....60cm......Sosnowiec...........Andrzej Sineqanone....22.04.06........4150g.....62cm......Białystok...........Ola Silvia27......22.04.06........3950g.....59cm......Wrocław.............Kacperek Kasika1.......24.04.06........3590g.....58cm......Rzeszów.............Kacperek... kasiapodolec@wp.pl słoneczko27...28.04.06........3410g.....55cm......Gdańsk..............Martynka... mr_adam@wp.pl asmana........29.04.06........3500g.....54cm......Olsztyn.............Iza serek.........30.04.06........3450g.....55cm......Łódż................Joasia Viki2.........01.05.06........3200g.....53cm......Krosno..............Oliwia..... ndorota1@o2.pl czekamy na informacje , dziewczyny odezwijcie się Przyszła Mama....05.04.06..... Czekolada_29.....08.04.06..... Gabrysia*........11.04.06......Wrocław. marta771.........15.04.06......Warszawa marta771@op.pl anette1111.......16.04.06......Mielec krystyna_100 ....18.04.06......Warszawa Lolcia.................23.04.06....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiram i Agniesia-witajcie!!! Mali już spią..a ja moczyłam się ze 30 minut w wannie....błogość:) Dziewczyny po cc-od kiedy zamierzacie uprawiać ćwiczenia? Bo ja po pierwszej cc odczekałam aż 6m-cy jak kazała ginka.Ale to jeszcze szmat czasu a mój brzuch nadal nie wygląda najlepiej:o Też jeszcze tak macie?? I jak wogóle stoicie z wagą???Ja nadal 4kg do przodu i nic nie chce spaść a do tego mam KOŃSKI apetyt...:o DOBRANOC! Acha!! -Damianek ma 8tyg i 5dni(ale ten czas leci....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Słoneczko! Fajnie jest zobaczyć nas w tabelce razem z Wami! Dziewczyny jak tak czytam, to widzę, że wiele z Was miało cesarskie cięcie.Opiszcie proszę jak czuje się kobieta podczas takiego porodu, i przede wszystkim jak Wy się czułyście. Ja rodziłam naturalnie, tyle tylko, że w wodzie i bardzo polecam. To móje pierwsze dziecko a nawet miło wspominam to wydarzenie! Ból był do wytrzymania-spodziweałam się czegoś gorszego- i w 1.5 godziny było po wszystkim!Czekam na jakieś wieści Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jezeli chodzi o wagę to ja nie mam powodów do narzekania-ważę mniej niż przed ciążą!Z apetytem jest różnie-najczęściej go nie mam:-) Ale to u mnie normalne.Ajuż najbardziej mnie wykańcza ta dieta mamy karmiącej:-) Poprostu nie przepadam za gotowanymi rzeczami, no i jeszcze muszę uważać na mleczne smakołyki-a te wręcz uwielbiam! No cóż ale muszę wytrzymać do 6 miesięcy! A jak u Was z dietą mamy karmiące? Wprowadzacie jakieś nowości czy trzymacie się sztywno diety? Ja jem pomidorki i spróbowałam arbuza i na razie nic. Czekam. A może można je jeść? A ogórki? Nic nie wiem i próbuję na wyczucie. A co z tą kiszoną kapustą? Czekam na jakąś podpowiedź. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U nas dzisiaj gorący dzień! Chrzciny Juleczki i 3 urodzinki Agusi. Mam nadzieję, że wszystko wypali, tak jak należy :D Jeśli chodzi o wagę Julki, to jak była mierzona przy szczepieniu(miała wtedy 6 tygodni, a teraz jutro kończy 2 miesiące) ważyła 5650g, a waga urodzeniowa to 3200g(czylio podobnie jak u Ciebie Aloiram). Dobra bo jeszcze przede mną sporo broboty. Miłego dzionka. I jeszcze chciałąm się pogwalić, że od 3 dni Julka jka uśnie około 22 do śpi do 6 rano. Ale SUPER!!Z Agusią tak nie miałam. O właśnie się Julusia obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.U nas dzisiaj piekna pogoda, wreszcie jest słonecznie.Ja miałm rodzic naturalnie ale wyszło jak wyszło.To było tak:do szpitala pojechałam o 9.30 bo saczyły mi sie wody, o 10 byłam na porodówce i tak do godziny 23 z bólami i pełnym rozwarciem a maluch zamiast schodzic na dół to on wchodził mi pod żebra.Zawiezli mnie na blok operacyjny dali znieczulenie w kregosłup, rozcieli wyjeli i zaszyli.Wszystko co robili to widziałam w lampie bo sie odbijało.23.25 wyjeli synka.Ciezko jest sie podniesc na drugi dzien, czółam jakby mi szfy miały pęknąć.A teraz ani sladu po bliznie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_krz
moja Roksanka dzień przed skończniem 2 miesięcy ważyła 5115. W ciAgu 2 tygodni od szczepienia przybrała 650 gram. Ide na spacer bo jest piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas tez słoneczko. bylismy na spacerze i festynie, zaaz tez idziemy na koncert bo Mlekovita u nas organizuje i Wodecki będzie a Kaj dobrze śpi na dworze więc zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Dostalam dzis @, tak mnie brzuch bolal ze musialam polknac paracetamol, a ja raczej jestem wytrzymala na bol.Ehh, myslalam ze poki karmie piersia to mnie minie ta przyjemnosc :)) Pogoda dzis cudna, prawdziwe lato .Jeszcze z godzine i musze isc na zakupy zeby wrocic zanim slonce zacznie mocno grzac, ze wzgledu na serduszko Mateusza nie mozemy niestety przez wiekszosc dnia wychodzic.tylko do poludnia i poznym popoludniem .Milego dnia :)) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pogoda faktycznie super, ale mojej malej bylo za goraco, i wrocilysmy do domu. kupilam jej fajna zabawke do zawieszania z krecacym sie misiem z dzwoneczkami, duzo funkcji, malej sie bardzo podoba, ciagle ja traca i sie dziwi:)) pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja położna powiedziała żeby układać na brzuszku codziennie tylko aby nie zasypiał,bo ostatnio dobrze mu się spało w takiej pozycj. Teraz usypiam go w foteliku tylko nie wiem czy taka pozycja jest dla niego wygodna . U nas pogoda piękna ,ale narazie nie wychodzę bo w domu jest chłodniej dopiero popołudniu pujdziemy na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×