Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana u mnie wczoraj pojawił się taki śluz z krwią. Sam nie wiem co to. Myślałam, że to po tabletkach antykoncepcyjnych. A bolał cie brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten upał. tak gorąco, że nawet do kompa nie chce sie siadać ale co tam na Kafeterię musze :P Kajtek zrobił dzisiaj kupke .. po 3 dniach.. taka gęsta i dużo tego. leżał sobie rano po karmieniu coś tam stękał.. ja zaglądam a tam pełno;; :) ale się ucieszyłam bo już bałam się że bedę musiała mu pomóc np. czopkiem. .. my na szczepienie dopiero 5 lipca więc ten koszmar dopiero przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie boli mnie brzuch, nie mam zadnych innych dolegliwości, tylko ten wstrętny śluz bleee. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. co będziesz robiła udajesz się do ginka, czy czekasz aż akcja się rozwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana poczekam jeszcze chwilkę, jak nadal będzie się to utrzymywać to wybiorę się w środę do gina. Mnie dodatkowo pobolewa brzych. Sama nie wiem co to może być, może jakieś zrosty po cesarce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Silvia... Pierwszy raz widze Twojego Kacperka. Kurcze... Kawał chłopa już z niego:) Fajniutki jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia, ja nie miałam cesarki narazie to musze wyjaśnić sprawe śluzu w kupce Izy. w poniedziałek oddaje materiał na posiew i robie usg brzuszka. nie poznaje własnego dziecka chyba klimaty górskie jej służą, bo śpi je śpi je aż dziwnie się czuję, bo nie mam co robić:))). starsza cróska pojechała na noc do cioci , więc mam labe;))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewwczynki widze ze prawie wszyatkie bierzecie tabletki antykoncepcyjne,ja jakos nie moge sie przekonac do tabkletek,my uzywamy prezerwatyw,mam nadzieje ze to bedzie skuteczna metoda antykoncepcji,bo nie planuje wiecej dzieci niz dwoje no chyba ze sie trafi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
dziewczynki mam do Was pytanie - czy waszym maluszkom zagoila sie juz ranka po szczepionce przeciw gruzlicy?bo moj malec ciagle ma babel a ostatnio wyciekla z niego ropa:( potem ladnie przyschlo, ale teraz widze ze znow zbiera sie tam ropa:( jak dlugo to sie goi? poza tym w polowie czerwca mial szczepienie HIB+Di-Te-Per na raczce i w tym miejscu ma do dzisiaj zgrubienie - taka jakby kulke pod skora:( co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytaniee .. to powinien zobaczyć lekarz.. mojemu Kajowi goiło się ponad miesiąc po szczepieniu na gruźlice ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietnióweczki!!!:) Ależ się za Wami stęskniłam!Przez 10 dni nie działał mi komputer i byłam od Was \"odcięta\"... ;) Przyznam że strasznie mi Was brakowało...Dzisiaj nadrabiałam zaległości w lekturze bo mąż bawi córeczkę. Nie było się komu pożalić, nie mogłam skorzystać zWaszych rad a tyle się u nas działo!!!Mała tydzień temu straszliwie nam płakała, musieliśmy w sobotę wieczorem iśc do lekarza. miała katarek i zaczerwienione uszko, na domiar złego pleśniawkę i zaczerwienione gardełko... :( Trochę leków i przeszło.. Ale mamy nowe zmartwienie...Niunia ma chore bioderko :( :( :( Od piątku jest uwięziona w tych specjalnych szelkach- rozpórkach...Straszne to jest...Patrzę na nią i płakać mi się chce jest taka smutna, nie może sobie wierzgać nóżkami, źle się ją nosi, taka męka dla dziecka zwłaszcza na takim upale... :( Ehhhhh Ledwo sytuacja z brzuszkiem się poprawiła a teraz to... Najgorsze, że musi w tym być minimum...6 tygodni.... Renolka ja też bardzo Cię proszę napisz mi co to za ćwiczenia bo moja Milenka tez jest ułożona na jedną stronę ciągle... asmana pamietam, że \"wakacjujesz \" się w Tarnowie. Bardzo prosze napisz mi u jakiej lekarki byłaś prywatnie i jesli jesteś zadowolona to daj mi namiary bo ja właśnie szukam jakiegoś dobrego pediatry ale narazie bezskutecznie...A co do sluzu w kupce. Moja Milenka od jakiegoś czasu też ma sluz w kupce gdy tylko to zauważyłam telefon do lekarki co to może być i wiesz co mi powiedziała? Że dzieci przy katarku mają śluz w kupce bo żołądek nie trawi tej wydzielinki z nosa...I jeśli nie boli ją brzuszek i nie ma krwi w kupce to mogę być spokojna więc sprawdź może czy Twoja córcia nioe ma katarku. Ania26 głowa do góry!Będzie dobrze, każda z nas miała mniejsze albo wieksze kłopoty i trudne chwile po porodzie. Ze mną tez tak było, też miałam doła, ciągle płakałam ale wszystko pomalutku się poukładało... Pozdrawiam Was i Wasze Maleństwa!!!PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna Iza nie ma kataru śluz ma straszny a poza tym chyba czuje się dobrze. Była u lekarza bardzo jestem zadowolona z wizyty jest to pani ordynator oddziału zakaźnego w starym szpitalu. Jej numer to 014 6299629 Skrobiś Zawada przyjmuje codziennie od 16-18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No Ania 80 wreszcie sie odezwałas!!!! U Was to podobnie jak u nas, ciągle jakies cos, nie może byc bezproblemowo. Ale na pewno wszystko bedzie ok. te cwiczenia które miała Julia mamy wykonywac 3 razy dziennie na kazdy bok po póół minuty: ucisk kciukiem pod cycusiem podczas gdy główka skierowana jest w kierunku uciskanym i lekko nacisnąc na główke zeby brudka dotykała klatki piersiowej. Najlepiej to zrobie fotke jak to wygląda i wyśle. Nalez y też układac dziecko na kolanach przodem do siebie, nóżki do góry i ta strona mniej aktywna nizej żeby zmusic daną strone do wysiłku - tez zrobie fotke. Czy Wasze dzieci też śpią gorzej podczas tych upałów? moja krótko śpi i trudno ma zasnąc. A w piątek mielismy szczepionke- 5 in 1. obyło sie bez gorączkowania. A zmierzła to była i przed szczepionką wiec i po też marudzi. Zamierzam spróbowac niedługo karmic piersia, ciekawe czy już wyleczyły sie jeslitka az sie boje. i nie wiadomo czy po takiej przerwie bedzie chciała. Ale jestem dobrej mysli. pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cerezette już nie biore, nie ufam im bo kilka razy miałam krwawienia i to po pare dni z rzędu. Mysle o spiralce. Najwygodniej. Tylko boje sie bólu przy zakładaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka dzięki za opis ćwiczeń, ciekawe czy nam zlecą to samo. Ja też mam wrażenie że mojego maleństwa nic nie omija.Trzymam kciuki za udany powrót do cycusia!!!Daj znać, co i jak! asmana dzięki za namiary!Napisz mi jeszcze tylko proszę czy ona przyjmuje u siebie w domu czy ma gdzieś gabinet na mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna przyjmuje u siebie w domu jest to osiedle nauczycielskie te z lewej strony jak zjezdzasz z krajowej czwórki do Tarnowa to polewej niedaleko szpitala nowego trzeci dom po prawej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Renola dzięki za te ćwiczenia, ale mi dzisiaj lekarka powiedziała, że w kacpra przypadku rehabilitacja nie bedzie potrzebna wystraczy odwracać mu głóqwkę w drugą stronę. Mały waży już prawie 6 kilo i ma pleśniawki:( Idę bo mały marudzi w ten upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka! Ja piję słabą kawkę rano, no i dodatkowo jakieś napoje kawopodobne. Nic mojej małej nie jest. Polecam, jeśli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Dawno mnie nie było ale mala jest tak apsorbująca ze nie mam na nic czasu. Teraz to i tak dobrze bo im starsza to dłuzej polezy bez mamy i bez płaczy. Wcześniej płakała non stop, ale nadal w dzień ciężko położyc ją spać. Wasze maluchy tez tak nie śpią w dzień?? Teraz upały to i moja mała często sie budzi jak jesteśmy na podworku. Ja piję małą kawę rano i jem już wszystko, nawet smażone schabowe tylko ze staram sie nie przesadzać i pozwalam sobie tak ze dwa razy w tygodniu:). Małej nic nie jest:) Wiecie jak sobie czytam na kafe ze któraś dziewczyja jest w ciąży to ogarnia mnie taki sentyment ze szok i pomyśleć ze my niedawno odliczałyśmy czas:) Też tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Wpadłam tak na chwilkę. Pamietam o Was ale wciąz brak czasu. Jak będę miała chwilkę czasu to nadrobię zaległości w czytaniu. Pamiętam ze poruszony był temat niedrożności kanalików łzowych. Czy możecie przypomnieć info na ten temat? My mamy na 3 lipca wyznaczony termin zabiegu :( Do usłyszonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam taki upal ze chodze ze starsza corka na basen a mala zostaje pod opieka babci, tez w zasadzie jem wszystko. Ige trzymam w domu gluwnie w pampersie albo nago, wszystko obsikuje, ale co tam przynajmnej nie bedzie sie kisic w tych pieluchach. codziennie dostaje herbatke, to tak sie na nia rzuca, musi jej sie bardzo chciec pic. ale jeszcze 3 tygonie i bedziemy soczki wprowadzac i innesmakolyki... troche niskladnie pisze bo trzymam ige i skrobie lewareka pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie w małżenstiw bez wiekszych zmian. W niedziele, w kosciele, kobiety ustapiły mi miejsca, bo myslały, ze jestem w ciązy, bo dalej mam taka kuleczke na brzuchu. Kiedys przeczytałam, ze przyczyna otyłości w brzuchu moze byc stres i to by sie nawet zgadzałąo, bo mi brzuch zaczął sie powiekszac, na 4 roku studiow, kiedy to w moim zyciu zachodziły nieprzyjemne wydarzenia. a poza tym to ja jestem cholerny nerwus i gigantyczny stres nieustannie towarzyszy mi w zyciu. wiec stres+ cesarka= u mnie brzuch- gigant. Juz nie wiem co robic. W poniedziałek jade z Milenka do chirurga dzieciecego, bo lekarka stwierdziła, ze ma zbyt zrosnięte ujście moczowodów. Biedactwo moje, nawet nie wie co je czeka. Poza tym Milenka jest grzeczniutka i rozgadana. Acha, czy Wasze dzieci chetnie podnosza główke, gdy probujecie je \"sadzac\" trzymajac za raczki, bo moja na brzuchu podnosi wysoko, ale do siadania nie moze uniesc i lekarka kazała cwiczyc. W piatek bylismy na szczepieniu, biedactwo tak strasznie płakało i na drugi dzien marudziła. Wazy 5600g, czyli od porodu przytyła 1,5 kg, a w czwartek konczy 3 miesiace, to nie za duzo. Anna80 strasznie współczuje twojej Milence, ze tak sie musi biedactwo z tymi bioderkami męczyć. Renolka ty to tez masz kupe problemów, ale wszystko mysle, ze bedzie ok. Całuski. Viki ja tak jak Ty wybiore prezerwatywe jako forme antykoncepcji, po prostu na hormony nie moge sie zdecydowac, zreszta w sytuacji jakiej jestem na razie zadna antykoncepcja mi nie jest potrzebna! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać w upalny poranek🖐️ Dziś Kacpi obudził się tylko raz w nocy i dałam mu butlę, ale teraz postanowiłam dawać mu w nocy herbatkę, bo chce, żeby w końcu przesypiał całe ciemne godzinki. W końcu kto to słyszał, żeby w nocy jeść;) Kacperek jest bardzo opalony pomimo tego kremu. U nas taki upał, że wychodzić chce siędopiero wieczorkiem, a wtedy z kolei atakują komary. Jak pogoda się nie zmnieni to nie pojedziemy na ten zlot syren do krakowa bo to byłaby dla Kac[piego mordęga. Piszcie coś dziewczyny bo nasz topic ginie....:) Różą 🌻 ja też mam taki sentyment jak czytam o ciąży...ale jeszcze dla mnie za wcześnie na drugą. Elizabeta 🌻 mój mały też uwielbia herbatki i pije teraz więcej niż je. Daje mu koperkową i rumiankową. Ania26 🌻 przyłączam się do twojej walki z brzuchem. Jak ty robisz te ćwiczenia?? Dziewczyny 🌻 strasznie mi szkoda waszych chorych szkrabów. Wielkie 😘 😘 😘 dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie!!! Roza ja tez mam sentyment jak czytam o ciezarnych z innego topiku, chociaz ja raczej juz nie planuje dzieci,ale kto wie moze za kilka lat ?????? Moja starsza corcia nauczyla sie siusiac do nocniczka i od dwoch dni nie nosi pampersa,jestem z niej dumna....wlasnie mnie wola bo zrobila kupke do nocniczkakiedy oliwia tak bedzie robic????? Renola zastanow sie dobrze nad ta spirala i poczytaj o niej wczesniej na internecie,jej noszenie ma wiele skutkow ubocznych iwedlug mnie jest wrecz niebespieczna no ale to twoj wybor. Moja oliwia jak ja poloze na brzuszku to nie kladzie glowy wogole tylko trzyma ja w gorze , pediatra stwierdzila ze nie widziala jeszcze tak silnego dziecka, bo ona tak juz robila na pierwszej wizycie czyli jak mial 2 tyg. W poniedzialek bylismy z oliwia u najlepszego dermatologa w miescie, chociaz sie zastanawialam czy isc bo krostki prawie znikly.I okazalo sie ze dobrze ze poszlam bo to jest łojotokowe zapalenie skory,corcia dostala masc nie sterydowa ale za to bardzo droga 60 zl, i kropelki doustne a do kapieli plyn taki l;epszy od oliatum.Dzisiaj ma juz gladziutka skore na buzce.Napiszcie ktorej z was dzidzia miala wlasnie takuie objawy jak moja oliwia, czyli krostki na policzkach, czole, glowce i troche na piersiach, na brwiach schodzila skorka , a wszystko bylo szorstkie i zaognialao sie przy wysilku dziecka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny DLugo nie pisałam ale mała jest tak absorbująca że po prostu brak czasu.Dzis Martynia kończy 2 miesiące, tydzień temu ważyła 5620 teraz już pewnie 6kg bo standartowo przybiera po 300g na tydzień.Najważniejsza wiadomość to taka że morfologia idzie po malutku w góre- cieszymy się z tego powodu ogromnie:):D Z bioderkami też ok. chociaz musimy wykonywać ćwiczenia odwodzące i kontrola za 4 tygodnie. Mała od tygodnia namiętnie ssa kciuk , smoka stanowczo odmawia , ssie kciuka nawet jak jest najedzona:) Cały czas jesteśmy na piersi, mam nadzieje że tak będzie chociąz do 6 miesięcy albo i dlużej:) Ponadto strasznie dużo \"gada\" i śmieje się na okrągło:D W niedziele mamy chrzciny naszej Martyni , mam nadzieje że wszystko przebiegnie ok. bo malutka każda mszę w kościele po prostu przesypia nie przeszkadzaja jej nawet hałaśliwe organy. Życzę wszystkim słonecznych dni i dużo zdrówka dla dzieciaczków , wszystkie są słodziutkie:) Mam też nadzieję że każdej z Was ułoży się to co jest nie tak . Kirrikirri jak morfologia Zosi , mam nadzieje że też idzie ku dobremu:) Pozdrawiam sredecznie i miłego dzionka:) Do miłego kliknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie dziś deszcz od rana:( z reszta i tak z nią na dwor nie wychodziłam w taki upał bo tylko sie męczyłyśmy- ona i ja :O. Wiecie ja jzawsze kompałam ja po 20 godzinie a teraz przestawiam ją na wcześniejszą bo chcemy miec z mężem czas dla siebie wieczorkiem i kapie ją o 19tej ale troszkę sie opiera przed pojściem spać choc wczoraj zasneła sama :D:D:D drugi raz, szkoda ze to tak rzedko sie zdarza. O ktorej kąpiecia maleństwa?? No my z mężem narazie nie planujemu też, ale kto wie choć na dzień dzisiejszy nie wiemy czy wogole sie zdecydujemy. Moje maleństwo też ma opalone nozki mimi ze smaruje ja ziajka 30 . Ania26 trzymaj sie, moze jeszcze jest szansa aby sie ułozyło , ciesze sie ze córcia spokojna, bo moja to czasem istny ancymon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×