Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Irladnio dopisuje Was do tabelki nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 1t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620........................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ...................5500............??.........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia....................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100..................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5400...........59..........9 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450.................7200..........68...............11tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak szybciutko wpadlam zdac relacje bo biegnę sprzatać bo o 16 mam gości. Zrobilismy to udraznianie kanalików łzowych. Wszystko trwało ok 15 min i jest super - żadnego śladu. W czwartek byliśmy na szczepieniu. Szczepiliśmy się na pneumokoki i krztuśce. tężce itd. Po tym szczepieniu Dianka zjadła 310 ml przez cały dzień i maruda była niesamowita. Dziś wszystko wróciło do normy. Elizabetko prześlij mi też tę książkę. Co do wypadania włosów to ja biorę cynk - tak kazał gin. Po usg okazało się że mam jeszcze nie rozpuszczone nici dlatego krwawię. ponoć powinny rozpuścić się po 70 dniach. Widocznie u mnie jest inaczej. Dianka przewróciła się z plecków na brzuszek :) Wszystkie zabawki trafiają do buziaka i pieluszki, ręcznik też. Po wizycie u pediatry powiedziała że ma tak rozpulchnione dziąsła szczególnie u góry że mam jej smarować tymi żelami na dziąsełka. Powiedziała że czasmi zdarza się że pierwszy ząbek będzie na górze. Mam tylko nadzieję że rozpulchnione dziąsła są od wkładania wszystkiego do buzi... Pokazujecie dzieciakom te obrazki które są na pampersach. Dla nas są po prostu magiczne. Tak się czasami do nich chichocze... Co do tabelki to dopiszcie mnie bo nie mam już czasu kopiować. Waga urodzeniowa 4060 a przy wyjściu 3690. Teraz 5650 i 60cm. Dianka. Wera nie miałam jeszscze czasu nadrobić zaległości. W twoim ostatnim poście prosisz o zdjęcia. wystarczy jedno? o co w tym chodzi? Chłodu życzę i do usłyszenia. Ucałujcie dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5400...........59..........9 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki napiszcie mi prosze jaki jest dobry krem przeciwsloneczny dla maluszkow, zeby sie dobrze rozsmarowywal,narescie juz sie skonczyl ten NIVEA i nie chce go wiecej widziec,poledzcie mi prosze jakis sprawdzony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abox ja urodziłam ciut później, bo 29 kwietnia i tylko jedno dziecko. Mój mąż nie wydaje jeszcze takich dźwięków, ale może kwestia czasu. ...Własnie mąż pojechał po wentylator bo nie idzie wysiedzieć w pokoju mamy 30,4 stopnie. ..Spróbowałam dzisiaj rybki gotowanej i Izunia jest cała czerwona jakby się poparzyła. ...Silvia czekam na Ciebie abyś mi dokładnie wytłumaczyła jak mam kupić, bo straszne cielątko ze mnie, niby robię w/g tego co pisałaś, ale nie da się:(( ...Natali uszko chyba dobrze bo już nie płacze i nie gorączkuje. ...Któraś pisała ale nie pamietam już która, że jej dziecko podnosi główkę jak trzyma w pionie dzieciaka, jak leży u was na brzuszku, ale na podłodze czy w łóżeczku nie. Moja właśnie tak robi i też ze względu na to byliśmy na rehabilitacji i mamy ćwiczyć. Narazie całuje Was wszystkie i wasze pociechy zmykam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj takie pustki dziewczynki śpicie jeszcze czy już na spacerkach??? Strasznie duszno mam nadzieję, że w końcu popada bo te nasze dzieciaki są biedne na takiej pogodzie. ...Wczoraj gdy zaszło już słoneczko wsadziłam termometr to gondoli i było bagatela 31,2 stopnie ja i tak jeżdże bez budy, czysta wędzarnia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37e5db1791e472e4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjeciu do którego podałam wyzej link widać jak Iza zareagowała na zjedzenie przeze mnie ryby zwłaszcza na przedra,mieniu ramieniu bo reszty nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki skwar że pewnie się pisac nie chce. Moje dziecko jest strasznie ospałe. dziewczyny jak z karmieniem? W te upały moje dziecko zjada ok 80 ml. Tylko ok 5 rano zje 120 - jak jest chłodniej. Zaraz jedziemy do dziadków - może tam będzie chłodniej. Udanego dzionka. Ponoć po 15 - 07 ma się popsuć pogoda. Słyszałyście coś o tym? Aniu26 czytałam o Twoich kłopotach z mężem - chyba musicie to przeczekać. Głowa do góry. Irlandio kawał chłopaka z tego Twojego Olka:) Serek - aż się zdziwiłam jak przeczytałam o Twoim porodzie. Ale masz juz wszystko za sobą. Pozdrawiam Całuski dla brzdąców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowa co do jedzenia u mnie to samo nie chce prakycznie jeść, nie wiem ile zjada bo je z cyca , a co do pogody też tak słyszałam. ..Dzisiaj na tvn jest 14 dniowa pogoda jak nie zapomnę to obejrze. ..Muszę siedzeć w domu ze względu na ucho Natalki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacpi też mało je w te upały, pije tak po 40 i pas. Woli teraz więcej herbatki niż mleczka. Asmana napisz potem o tej pogodzie bo mi się zepsuł TVN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Moje kochane, może któraś z Was lub waszych koleżanek chce sprzedać fotelik easybob do implasta, jestem bardzo zaineresowana. Moja Juleczka zanic w świecie nie chce leżeć w gondoli, nawet gdy już spi i ja chce ją przechytrzyć, i wsadzić do tej nieszczęsnej gondoli, robi taką awanturę że ściany pękają. Jestem załamana, bo ostatnio nici ze spaceru, Prosze popytajcie wśród swoich znajomych!!!! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u nas w te upały też marniutko z jedzonkiem, Milenka je jak wróbelek....Kilka dni temu odkryła swoje nóżki.Teraz mimo szelek wierzga nimi do góry i trzyma je w raczkach... Renolka Milenka ma specjalne szelki założone od 23 czerwca kiedy to ortopeda po USG stwierdziła dysplastyczne bioderko prawe. Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej na ten temat to kliknkij w wyszukiwarkę :dysplazja bioderka a wszystkiego się dowiesz.U Twojej Julci na pewno jest lepiej z bioderkiem skoro ma zlecone tylko pieluchowanie. Ja osobiście nie polecam pieluchowania w te upały bo ze 2 razy zdjęłam jej szelki na noc a założyłam pieluchy (żeby ją potulić wreszcie troszkę) to odparzyłam jej pupisię ,że hej... :( Te szelki to męka dla niej i dla nas... Źle ją nosić, koszmar nakarmić, nie mieści się do fotelika samochodowego( ma tak szeroko rozstawione nóżki)ehhhhh Nastepna wizyta u ortopedy dopiero na początku sierpnia...Czyli cały lipiec w tych nieszczęsnych szelkach...Na dodatek od kilku dni jest straszliwie niespokojna i potrafi mi tak płakać a właściwie krzyczeć, że robi się bordowa a ja umieram ze strachu , że coś jej się stanie... :( Nic jej wtedy nie uspakaja ani na rękach, ani grzechotki, ani tulenie...Koszmar...Byliśmy z nią nawet u lekarza i jest zdrowa, wszystko ok. ma co prawda tkliwe prawe uszko ale to nie stan zapalny, dała jej leki na to uszko.Jednak ten płacz to poprostu nastroje malutkiej, z której jest straszny nerwusek... :( wera zdjęcie nasze czy dziecka?A może jedno i drugie??? Ania26 całuski dla Milenki czy już po zabiegu? Elizabetaaa super, że Twoja Igunia tak ślicznie śpi... asmana mam nadzieję, że z uszkiem już wszystko w porządku! dowa super że zabieg się udał! Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kassika do 25 kwietnia takie upały najnizsza temperatura 30 stopni do 35 ale lato :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wszystkie zdięcia nasze i naszych maluszków.Mogą być tez zdięcia jak byłyśmy w ciąży,powspominac jak wyglądałyśmy pare miesięcy temu. Asman dostałam zdięcia i juz są w albumie.Jak skończe to dopiero wam podam linka Jutro przyjdzie mój brat i może ją skonczymy. Ja wyjęłam gondole,położyłam kocyk i tak jeżdzimy, ma więcej miejsca i jest chłodniej. Przesyłajcie zdięcia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera - wysłałam teraz zdjecia tylko nie wiem czy doszły bo mam kopniętą skrzynke- napisz prosze! Aniu26 ciągle mysle o Twojej córci - jaks ie czuje po zabiegu???? Życzę jej z całego serca zdrówka!!!!!!!!!! Aniu80 - najwazniejsze ze tak wczesnie stwierdzilli u Twójej córci co jest z bioderkami a czas szybko leci i migiem bedzie wszystko ok!!! A ja bujam sie po ortopedach i ciągle nie wiem co i jak! Wszyscy każą kolejne kontrole co 6 tyg a nie powiedzą w czym problem! W połowie miesiąca znów ide na kontrole tam gdzie wczesniej byłam a w sierpniu znów do Bytomia. Ogólnie mam doła. Chrzcimy 5.08 martwie sie czy bedzie ładna pogoda i żałuje ze nie postarałam sie z tym na lipiec. Nie umiem wybrac nic do ubrania, we wszystkim wygladam beznadziejnie! Koniec nudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera moje fotki tez wez z fotosika,powybieraj takie ktore ci sie najbardziej podobaja,dziewczynki napiszcie mi jaki jest dobry krem przeciwsloneczny dla dzieci.... http://oliwia3.fotosik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana sorki że tak późno odpowiadam ale jestem u rodziców i dopiero teraz dorwałam się do komputera bo przez weekend to albo mój brat albo tata go oblegali ;)) Już Ci mówię co i jak masz zrobić. Wchodzisz na www.primka.pl następnie po lewej stronie wybierasz sobie ubranka okolicznościowe, przechodzisz automatycznie na następną stronę i tam wybierasz UBRANKA dla dziewczynek. Otwiera się następna stronka na której są obrazki sukienek. Wybierasz sobie ubranko które Cię interesuje klikasz na zdjęcie i otwiera Ci się kolejna stronka z opisem jakie rozmiary są dostępne i jakie kolory. Przy każdym rozmiarze jest podana cena. Klikasz następnie na dodaj do koszyka i później pokazuje się strona z Twoimi zakupami gdzie wybierasz sposób zapłatyi akceptujesz swój wybór. Może się zdażyć że przy jakimś ubranku nie będzie możliwości \"dodaj do koszyka\" to znaczy że chwilowo nie maj,a tych ubranek i można do nich napisać maila info@primka.pl że jesteś zainteresowana zakupem jakiejś sukienki i kiedy będzie taka możliwość. Odpowiadają bardzo szybko na maile. Mam nadzieję że jasno napisałam w razie czego pisz to podpowiem jeszcze. Mam nadzieję że uda się Tobie kupić to co Ci się spodobało a jak chwilowo tego nie będzie to pisz do primki i wtedy powinno się udać :) Daj znać jak już kupisz. Zmykam bo Kacpi się obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten upalny dzien. Figa coraz lepiej radzi sobie z zabawkami i robi zapomnialam napisac cos ala mostek, wypycha pupe do gory.No i zaczyna sie problem z przejweijaniem bo tak sie juz cala wygina:))) A starsza corka nauczyla sie w koncu jezdzic na rowerze. Tak ze dzieci robia postepy. Renolka tez mam problem z ubraniem, mam wrazenie ze cokolwiek ubiore wygladam beznadziejnie i grubo. Musze chyba schudnąć. Kiedys chodzilam na aquarobik ale teraz raczej sie nie da, jedynie basen. Od 2 miesiecy patrze na plyte do ciwczen moze czas skonczyc patrzc i zabrac sie do roboty? ktoras sie pytala czy tatusiowie smiesznie mowia do dzieci, no moj mowi jest na etapie gaworzenia/gruchania:))) ide jesc sniadanie pozdrawiam elizabetaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to ja pisałam że mój Kacpi to straszny leń i nie chce podnosić główki jak leży na brzuszku w łóżeczku czy na macie za to sztywno trzyma jak leży u mnie na brzuchu i jak go trzymam na rękach (chocioaż tu jeszcze trzeba asekurowAĆ bo czasem leci mu do tyłu). Co powiedział na to twój lekarz i jakie kazał robić ćwiczenia ?? My idziemy dopiero do ortopedy za miesiąc :( Co do jedzenia to też nie wiem ile zjada mój Kacpi bo je z cyca a butle dostaje tylko na noc i wtedy różnie 60-90 ml. Wera ja zdjęcia wyślę Tobie w przyszłym tygodniu jak już będę w domu. Tabelkę zaś uzupełnimy 18.07 bo wtedy idziemy na wizytę u lekarza i szczepienie. Czuję że Kacpi waży już sporo ;) Mieliśmy wracać już wczoraj ale w domu we Wrocławiu mamy 30-32 stopnie :( :( Mamy jeszcze okna dachowe wiec masakra. Zamówiliśmy rolety te co nie przepuszczają światła ale facet zakłada je już ponad 2 tygodnie i założyć nie może więc musielismy z Kacpim przedłużyć sobie wakacje ;) Dziewczyny, która z Was szczepi swoje maleństwo przeciw pneumokokom i ile to u Was kosztuje. U nas 1 szczepionka 300 zł i musimy do 18.07 podjąć decyzję czy szczepić teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie Silvia dzięki serdeczne wczoraj znalazłam na allegro to samo i kupiłam i jestem szczęścliwa, ale jeszcze raz dziękuję. ...Co do ćwiczeń byliśmy u rehabilitanta 26 mamy kolejną wizyte ciekawe czy te moje ćwiczenia coś pomagają.Jak Iza wstanie zrobię zdjęcia i wyślę to zobaczysz -w sumie to tylko dwa ćwiczenia ...Co do ubioru też mam tak, iż wydaje mi się że we wszystkim źle wyglądam ale co tam to nie jest najważniejsze. ...Własnie buszuje po allegro i kupuje ciuchy dla całej rodzinki aby na chrzcinach wyglądać \"ładnie\" dzieciaki mam już ubrane, dla siebie i męża czekam na paczuszki ale ciągle mi mało:)) ...Jutro znowu laryngolog z Natalią i mam nadzieję że już będziemy mogły wychodzić z domu. Mo.nika tak się zastanawiam gdzie się podziewasz wakacje? czy serduszko dla synka???i przeżywacie teraz ciezkie chwile pozdrawiam serdecznie. ...Pojechałabym na basen popływać a tutaj gdzie mieszkam nie ma basenów tylko, jeziora a jezior nie lubie boje się. Wychodziie z dzieciakami na te upały czy w cześnie rano bądź popołudniu??? ..Viki ja mam mustela, ale nie bardzo jestem zadowolona bo Iza wygląda jak córka piekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, cieszę się ze udało ci się zrobić zakupy :) Primka kiedyś miała swoje ciuszki na allegro ale nie wszystkie, fajnie że tobie udało się kupić to co chciałaś :) Kupiłaś te cienkie sukienki z koralikami i bolerkiem ?? Będę czekała na zdjęcia z ćwiczeniami mój adres sylwiaw00@wp.pl już teraz wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam tabelkę o moją pociechę. Tak gorąco, że jeżdzę na działkę na całe dnie i dlatego mniej udzielam się na forum. Pozdrawiam Waszystkich. nick ............ imię dziecka .........waga.......... wzrost ......wiek --------------------------------------------------------------------------------------- słoneczko27...Martynka-3410..............5620............62..........8tygodni Elizabetaa........Iga-3100...........6100............68...........3 m. i 2t. aga_krz.......Roksanka.-3900........5620.......................12tygodni Renola.........Juleczka.................6900.......................12tygodni Kirrikirri.......Zosia....................5500...........??...........2m.2tyg Anna80........Milenka..................5400............59.........13tygodni kizia..........Juleczka.................6600........................12tygodni Mina29........ Kajtek-3400 ..................5500............??........12tyg Ania26.........Milenka-4020.............5600.......................14tyg. VIKI2...........Oliwia..................6000............62........2mieś.5 dni Kasika1.......Kacperek-3590...............6100.................10 tygodni Agnes_Bdg......Julka..................5100............60?.......11 tyg. Monikaa_....Małgosia-2570..........4400............58.........12 tyg asmana.....Izabela-3500 ............ 5600...........59..........10 tyg. RRR.........Mikołaj3460...............7500...........67...........14tyg grazie......Maciej-3900...............6850..........65...........12,5 tyg. wera66.....Oskar-3650...............6350..........67............3 m-ce Irlandia.....Olek-3450...............7200..........68.............11tygodni dowa.......Dianka-4060............5650 ..........60..............3 mieś serek......Joasia-3130..............5100..........???...............9 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×