Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny! ale napisałyście ale mam nadzieje że jutro nadrobie bo dzisiaj to już nie mam czasu. Aniutka ja nie mam nic do zarzucenia mojemu mężowi ale tak jak napisałaś czasem zdarzają sie takie pannice(a nawet zamężne ) że od ich zachowania może głowa rozboleć. A szkoleń to też nie lubie ani delegacji ale to dlatego że muszę sama siedzieć w domu , pierwsze dwa dni to zawsze odpoczne a trzeciego już tęsknie. Ale myśle że z tym tematem już skończymy, Nasze dzieci są ciekawsze :) Więcej napisze jutro bo muszę jeszcze pozmywać i obiecałam mężowi dzisiaj że wypijemy razem szampana a potem się poprzytulamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ładnie...prawie cała tamta strona to my i znowu bedzie ze największe gaduły jesteśmy :P dziewczyny nas wyrzucą z forum ze musza tyle czytać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka no pewnie ze nasze dzieci ciekawsze niż jakieś tam ... no to leć na tego szampanika i tul się bo my z Asmanka narazie bez chopów siedzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpinają mi jakieś kabelki na plecach :):) chyba tak jak już bede po to napisze więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłyście miód pitny??? rewelacja mniami mam butelke jedna ale dieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) to lecę do łaźni kąpiel wezmę bo ąż gdzieś zbłądził i jeszcze go nie ma :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka i Aniutka ale się rozpisałyście Aniutka fajne te Twoje pomysły, mój mąż nigdzie nie musi na szczęście jeżdzić bo pracę ma na miejscu i kanapek też nie bierze do pracy , wię cpewnie nie wykorzystam Twoich pomysłów , ale pmysły fajne:) Asmanka Mati ma bal karnawałowy w poniedziałek, fajnie gdy Twój ślubny dostał urlopik ,m oj ma bo firma panśtwowa , czasmi tak wykombinuje że z 3 tygoni urlopu robi mu sie 6:) no i udanych zabiegów :) i poszukiwań pracy :)ja pomyśle gdy Martynka pójdzie do przedszkola :) czasmi mam też dość siedzenia w domu .ale przebywanie z dziecmi i patrzenie jak dorastaja daje mi wiele radości, a do pracy zawsze zdąże:) Kasika trzymam kciuki :) Silvia , napewnoznajdziesz chwilke chociaż na fryzjera , ja tak zrobiłam ostatnio mąż został z dziecmi a ja myk do fryzjera i zaraz lepsze sampoczucie:) Elizabeta dzielna jesteś z tymi ćwiczeniami:) Zmykam juz i dobranoc i miłgo weekendu bo nie wiem czy zajrze bo mężulo ma wolne wiec pewne będzie okupywał kompa PA pa buziakoó 102👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja Co do chlopów to myśle że nie sa potrzebne żadne delegcje ani wyjazdy aby coś glupiego przyszło im do glowy, po prostu jak będa chcieli skoczć na lewo bąz prawo to to zrobią , po prostu trzeba miec do siebie zaufanie i tyle - prawda kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wielkie dzieki za komplementy,ale jesli chodzi o moja figure to nie wysilałam sie zbyt wiele po porodzie.Dla mnie nie istnieje żadna dieta cud,po ktorych przewaznie wystepuje efekt jojo i wyczerpanie organizmu i duze zubozenie w witaminy i minerały.Najlepsza to jest zdrowa dieta na całe życie,ja ja stosuje juz 8 lat i super sie przez to czuje ,nie mam problemow z nadwaga a po ciazach szybko zgubilam kilogramy,teraz nawet waze 2 kg. mniej niz przed ciaza co mnie akurat nie cieszy, bo chcialam sie zatrzymac na 56 kg.A wy jak tam dziewczynki z waga, jak tak patrze na zdjecia to tez niezłe laski jesteście a tylko nazekacie na wasze figury... aniutka 30 ja pania dr. nie bede bo ide na farmacje,gdybym sie wczesniej zdecydowala to pewnie poszlabym na lekarza ale teraz juz brak mi zapału i motywacji.Ide na studium medyczne dwu -letnie,Dlugo sie zastanawialam czy studia czy studium i stwierdzilam ze 5 lat to za dlugo na nauke, potem nikt nie bedzie chcial zatrudnic takiej staruszki...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko mój meżulek jeszcze nie dostał urlopu... Jeżeli chodzi o chłopów zaufanie zaufaniem ale jak sama aniutka pisała widziała nie raz co się dzieje kobiety to uwodzicielki a faceci to tylko faceci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki życzę miłego weekendu :) nie wiem czy mi się uda zasiąść dzisiaj raz jeszcze bo zakupy, sprzątanie itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ale sie rozpisałyście ja niemam zbytno czasu siedzieć przy kompie Oskar przez te ząbki jast straszny,ale w nocy już było lepiej odpukać ma tak zostać do następnej pełnji. Asmanka to dla Ciebie 🌼 🌼 wole sie podlizać :P niż później dostać ,ty pobiłaś siostre a ja walnęłam męża,może jakiś gang założymy :D :P Co do wagi to narazie sie niewypowiadam jak schudne to napisze. Chłopy ..............szkoda gadać i tak jesteśmy leprze od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Rozpisały się babeczki....:D dzięki, trzymajcie kciuki, oby pomogło....... my wczoraj, jak Kacpi zasnął wyszliśmy do znajomych i od razy lepeij się czuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, trzymamy kciuki, aniutka juz widze jak trzymasz kciuki i sprzatasz hii 🌻 moja iga jako tako, w nocy raz zrobila bleeeee, za duzo pociagla chyba piersi, bo tak to staralam jej jej dawac po trochu, herbatke tez jej wydzialalam, ale spalysmy fatalnie, widze pomimo tego poprawe bo dzis rano ladnie wypila i teraz zajada ze swojej miseczki chrupeczki. pochwale sie schudlam 1,5kg, mam nadzieje ze nie wroca chyba w koncu zaczelo dzialac to ze nie jem wieczorami i ze cwicze. Ide prac, bo dzis po tej nocce kolejna pralka :( narazie elizabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta gratulacje🌻 dobra jestes, u mnie waga narazie stoi, ale wyglad brzucha sie poprawi.ł, nawet maz zauwazyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dałam małemu skosztować rybę, ale niezabardzo mu smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa no to super gratulacje postepów Kasika a Ty ćwiczysz coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja trzymam kciuki a maż jeździ własnie z odkurzaczem :) potem pościera kurze a ja zrobię kawkę :) gratuluję ci kochana tego 1,5 kg bo to sukces, Ty poprostu świecisz tu nam takim pszykładem ze aż razi w oczy :p Kasika to mówi tu nam szybko co z tym brzuchem żeś zrobiła :) moja waga...nawet nie wiem bo przez ostatni miesiąc nie wchodziłam i się chyba już waga zakurzyła :p ale ostatnio było 53 kg ale co z tego jak mam brzuszek :)za duzy jak na moje widzimisie :p Wera jak to walnełaś męża? ja swojego nawalam codziennie :) ale w żartach :) jak mnie wkurzy to już sam sie nadstawia z ramieniem i mówi no powal sobie :) lecę bo Tosiek zasypia :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×