Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Muszę zmykać, niestety, :( A Wy bawcie sie dobrze.(z winem napweni:P ) Miłych snów kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam to żałuje że sama nie gotuje małemu, a czy zrobione w domu obiadki można zamrozić bądź zagotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 22 wybiła na zegarze i wszystkie do łóżeczek pouciekały :( a juz miałam napisać że takiego wieczoru z Wami mi brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia daj GG to się kiedys zmówimy na wieczorek. Rybka co konkretnie chcesz zamroźic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nO CHOCIAŻ tY rYBKO POZOSTAŁAŚ :) Co do zupek to pewnie można, nie na długo ale chyba mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika GG mam na komputerze a tam spi Kacpi i wtedy z kompa korzystać nie mozna bo on się od razu budzi :( Teraz pisze z drugiego pokoju na notebooku :( Ale GG podam Ci jutro może kedyś uda się pogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że zaczyna się od 618 ..40... może znajdziesz w kontaktach na GG ;) bo teraz nie pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie szukać...to wino:) Napiszesz jutro, dzis i tak JUŻ ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystkiego naj, naj dla Kacperasków :) 🌻 Wera ja też tego nienawidzę :p brrr tez bym walnęła :) dobrze mu tak :p Asmanka ja to mam odwrotny problem z Asią jak ty z Natali :) kiedys na lodówce powiesiłam znak zakazu :) Kasika ja nienawidzę robić brzuszków :( a mleka nie zagęszczam wcale a kaszkę daje na drugie śniadanko czasami Nestle czasami Hipp :) Silvia i tak trzymać :) jestem z Ciebie dumna :) gratulacje nowego ząbalka :) Rybka napewno wszystko robisz dobrze :) jak porównuję to co było 11 lat temu przy mojej Asi to naprawdę rewolucja i jakby to epoka minęła :) nam pani doktor powiedziała ze mleczne posiłki 2 - 3 razy dziennie wystarczy i u nas jest tak : 7.30 - 8,00 mleko 220 11.30 - 12.00 kaszka na mleku z owocami cała miseczka 16.00 obiadek (ostatnio ze słoiczków) 17.30 - 18.00 deser owocowy albo jabłko czy gruszka 19.30 - 20.00 mleko 150 w miedzyczasie herbatka Hippa i soczki różne dziewczyny a z ta wagą to jest tak ze niby ok ale po porodzie to się cała figura coś pokićkała...ja dzisiaj w przymierzalni mierzyłam blueczke i portki i nie mogłam patrzeć na siebie...jakaś dziwna figura sie zrobiła i nigdy tak nie wyglądałam nawet za bardzo nie wiem co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze jestem ale też zaraz zmykam bo mąż już przyszedł i mnie tu napastuje że mam już kończyć :P , co on ode mnie chce o tej godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe Rybka co on może chceieć??:P Aniutka jednak jesteś, no to Sylwia sama nie zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniutka ❤️ Myślałamże juz sobie poszłaś a Ty zaległości nadrabiałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj to ja nienadązam Was czytać :) Silvia co Ty a czemu myślisz husbanda samego zostawiłam ? bo żyć bez Was nie mogę :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie że polej dziewczynko bo domowe wino to ja poprostu uwielbiam a piwo już mi sie skończyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka ja na wagę też nie patrzę bo nawet jak miałam całkiem niezła figurkę to waga była między 64 a 68 kg przy wzroście 171 cm. Czyli dużo ale ja czułam sie dobrze i wyglądałam też dobrze (nieskromnie mówiąc ;) Teraz zmieniła się moja figura i został brzydki brzuchol i bioderka :( Co prawda jak po ciąży schudłam 25 kg to było całkiem nieźle ;) ale teraz przybyło kilka i juz jest fatalnie ;( Sama dietka nie wystarczy tu ćwiczenia i kremy są potrzebne czyli kompleksowe działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika mój mąż tez lew :) Rybka ja kiedys dla Asi gotowałam np codziennie jakąs zupkę tylko wiecej i to co zostało przekładalam do słoików gorące i zamykałam, do góry dnem i do lodówki - poem oczywiście sprawdzałam czy się dobrze zamknęło :) widzisz Silvia jak dobrze pogadać :) w babskim gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też się uzależniłam :) Co do zamrażania i zagotowania to chodzi mi o obiadki np kurczak, marchewka, ziemniak, pietruszka, kalafior, kasza i jeszcze inne kombinacje czy można ugotować więcej pokłaść do słoiczków i tak to zamrozić lub zagotować?? Wydaje mi się że mój Marcel to chyba za często je a za małe porcje , zaczne to powolutku zmieniać w Waszym kierynku A tera ide spać Kasika ja też zapisałam sobie twój nr GG Dobranoc Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś boska Aniutka ❤️👄 zostawić męża dla nas ... ach ..... To coś to miał być kieliszek z winem a wyszedła jkis dziwoląg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia masz rację trza działać kompleksowo :) a dziękuję za kieliszeczek :) zdrówko :) Kasika Rybka dobrej nocki :) ja też zmykam bo stukam tu i obudziłam już dwa razy Tośkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż to tak jak ja strzelec, natomiast mój tato Adam to lew (tak jak twój mąż Aniutka ;) i imię i znak zodiaku ;) Złoty człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to trzeba rysować z kropkami a nie ze spacją :) ja tez jak wyrysowałam kieliszek z szampanem na Sylwestra to wyszło nie wiadomo co :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×