Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aniutka ty to masz tez fajnie, ja pije teraz swoja herbatke a dzis na obiad serwuje sobie ryz z jabluszkiem i cynamonem:)) a wiecie ze grejfruty ponoc sa swetne w odchudzaniu. A przykladem swiecic ktos musi, zreszta Kasik sobie tez niezle radzi:)!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka mam 164 cm takze wielka nie jestem :) a gdzie reszta towarzystwa? sobotnie porządki pewnie ...zmykam znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka ja mam 170, a jak waze (wazylam:( ) 55 to dla mnie jest to waga optymalna i tak bym chciala. narazie to jeszcze duuuzo przede mna, ale moze sie uda buzka ide sprzatac troche ruchu nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie Chyba popadne w kompleksy! 164 - 53 kg; 170 - 63 ka ja mam 166 i 60 kg i jednyne co mi przeszkadza to miękki brzuch i myśle że Wy też wyglądacie super ( czyli tak jak Viki :) ) tylko sobie troche wmawiacie -jak to kobiety! Kasika no właśnie ćwiczysz czy może coś innego robisz że brzuszek się poprawił? bo też bym chciała mieć bardziej płaski i troche umięśniony Elizabeta a Ty cwiczysz tą \"6\" , mam nadzieje że za 43 dni powiesz że wyglądasz świetnie i wtedy ja zaczne to ćwiczyć bo na razie to nie mam motywacji. Teraz ide myć podłogi bo zamiast sprzątać to ad rana się z Marcelem bawie i jeszcze nic nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Aniutka normalnie go uderzyłam z otwartej w twarz bo mnie za mocno klepnął w tyłek czego nie lubie i tak jakoś wyszło że rachu ciachu i dostał :) Oskar był dzisiaj bardzo marudny a tu patrze są 2 dwójki na dole . A gzie Asmana ? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia kochanie jestem jestem .. Iza śpi już ponad 3 godziny odsypia noc dała nieźle popalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza własnie zjadła miske zupki pomidorowej z kluseczkami mojej roboty zrobiła kupke i przeszczęsliwe dziecko z niej:):) Za to Natalia je zupe od godziny a ja już trace nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana bo Natalia już wie co jest dobre :P ( oczywiście żartuje) JA właśnie też już po obiedzie.Marcel właśnie zasnął I mam chwile czasu dla siebie mąż coś tam robi na kompie firmowym abyśmy mogli obejrzeć 5 następnych odcinków Zagubionych,(dostałam od szwagra), bo przy tym przy którym siedze wysiadły nam głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera gratuluję następnych ząbków, Marcel też marudny dzisiaj jest może ja jutro znajde ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko kochana ja odkąd pamietam mam z nia takie kłopoty z jedzeniem nie życzę Ci aby Marcelek był taki niejadkiem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana moja to potrafi i 3 godziny jest obiad, ale ja juz przestalam sie denerwowac, wysylam ja z talerzem do pokoju i jak zje to moze przyjsc i nawet dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa z obiadem jest to samo moja nie zje sama jesli jej nie dopilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera to ile już macie tych zębali?? Kasika jak Karlos tzn. jak rozmowa?? Silvia daj znać co z Tobą?? Słoneczko obalona przez strażnika, więc jej nie będzie:):) Aniutka sprzata bidula chudzina nie ma siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z pogrzebu (znajoma rodziny) i humoer jakoś mi nie dopisuje:( brzuszki robie już od jakiegos czasu, ale się nie chwaliłam, bo nie wiedziałam czy wytrwam..i używam krmu modelującego sylwetke. Karlos był na rozmowie kwalifikacyjnej i teraz mamy czekać na telefon. Zobaczymy. Co do ryby to pediatra mówiła (wtredy jak byłam z pleśniawkami) żeby mu powoli wprowadzić. To ja już nic nie rozumiem?! W każdym razie nic mu nie było. Pozdrawiam wszystkie, ide się dołować:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik a dlugo robisz te brzuszki, bo ja od ponad tygodnia a od paru dni krem modelujacy a jaki masz ze dziala takie cuda :) wiesz jesli chodzi o wprowadzanie roznych produktow to sa rozne szkoly ja sie trzymam ksiazek, , moja pedaitra jest tez bardzo ostrozna z wprowadzaniem roznych produktow. Tak ze co lekarza to inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana to ci wspolczuje, bo z takim niejadkiem to trzy swiaty, moja do tego jeszcze malo pije, uzbiera sie tego moze jakies pol litra dziennie, walka jest straszna z nia a wazy majac za pare dni 7 lat 18 kg, jej kolezanka z grupy wazy 34, wiec dwa razy tyle co moj przecinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa ło jezusie to faktycznie chudzinka z niej straszna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm może i ja swoją wysle... chociaż ona za ruchliwa jest nie usiedzi w miescu nawet 5 minut... Kasika co to za dołowanie sie wracaj do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie troche wyzyje, moja to tez strasznie ruchliwa i ma przy tym energie zeby gadac jak katarynka przez caly dzien, non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj to wypisz wymaluj ja siedze z nimi dzisiaj cały dzień i głowa mnie już boli... a jeszcze jutro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widocznie wasze córki dbają o linię już od najmłodszych lat. Wera to ja chyba też zaczne te brzuszki, i też jakiś krem sobie kupie ale to od poniedziałku. Zaczne z tą \"6\" i zobaczymy co z tego wyjdzie. JEśli chodzi o wprowadzanie nowych pokarmów to nasza pani doktor też jest ostrożna ale mój mały to jest taki łakomczuszek i zjada wszystko, ostatnio nawet dżem jadł. Dałam mu troszke na łyżeczce i pewnie jakbym mu dawała cały czas to z pół słoika by zjadł. Jadł też babke z kremem, sałatke i szynke ale oczywiście po troszke i jak na razie nic mu nie zaszkodziło. Ale nie daje kaszek i kleików bo to podobno rozpycha żołądek. Właśnie mąż mi zakomunikował że przyjezdzają dzisiaj jego rodzice na kawe a już miałam nadzieje na miły i sympatyczny wieczór w Waszym towarzystwie buuuuuuu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tygodniu mam mało czsu aby tu zaglądać a jak już mam to teściowie mi spadają na głowe. teraz muszę iść coś wyjąć na kolację bo nie wiem czy przyjadą po czy przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana--siedze z Kukusiem, to mi poprawia humor.:P Elizabeta-kupiłam taki L\'oreala za prawie 100zł, a własciwie zażyczyłam sobie u Mikołaja;) Rybka-nie dajesz kaszek? A czym je zastępujesz? Tzn co Marcel je na śniadanie? Czym i czy wogle zagęszczasz mleko wieczorne. Ciekawa jestem, bo też nie chce mieć pączka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka kochaniutka ❤️🌻 jestem :) Dziś już lepiej. Wczoraj zrobilam sobie kąpiel w mleczku ryżowym, połozyłam maseczkę na twarz, umyłam włosy i od razu zrobiło mi się lepiej :) Tak jak Aniutka pisze takie coś od razu poprawia humor :) Obie jesteście kochane !!!! ❤️❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno mi poprawiło wczoraj humor :) Przy kąpieli zauważyłam u Kacpisia 4 ząbek :D :D Dwójeczka na dole więc taki którego się nie spodziewalkiśmy bo wypatrujemy te górne co sie już jakis czas wybijaja :) Tak więc synuś (jak zwykle ostatnio ;) ) porawił mi humorek :D A dziś mój aniołek ma pierwsze imieninki więc to dla niego 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Kasika Twój Kacpi też ma dziś imieninki ?? Kasika gratuluję postępów napisz koniecznie pełną nazwę tego cudeńka L\'oreala. Ja też zaczęłam ćwiczyć brzuszki ale z dietą mi nie wyszło (nerwy a jak sa nerwy to i jedzenie w moim przypadku:( :( :( Ale od poniedziałku się porawię. Jakie herbatki pijecie ?? Elizabetaa wiem, a reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×