Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Ja też kaszkę robię na tym mleku modyfikowanym. Rybka mój Kacpi też oczka ma zamknięte a tylko zaczyna płakać przez sen i to na pewno na te zęby bo mojemu maluchowi wyszły w ostatnim tygodniu aż 2 :D więc i u Twojego pewnie lada dzień wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka u mnie różnie. Zupki zawsze sama gotuje, często podobne jak my jemy. Drugie danie to czasem kupuje, np menu smakosza bardzo mu smakuje. A czasem sama robie np.ziemniaki mięsko i marchewnka i powiem ci, że obiadku to wcina bardzo dużo. Zupę i ok. 190 drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra zaczęłam stronkę ;) Winko polane więc zdrówko za nasze dzieciaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z alkoholi to jedynie wino lubię więc z chęciom przed snem jedną lampkę wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie daje ze słoiczka bo chodze do pracy i nie chę obarczać mojej mamy dodatkowym gotowaniem dla małego bo ona się nim zajmuje w ciągu dnia. Ale właśnie dzisiaj pierwszy raz zrobiłam mu obiadek domowy i też jadł bez zastanowienia więc na pewno mu smakował. Ugotowałam mięsko marchewke i ziemniaka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ja obiadki 5 razy w tygodniu gotuję sama a 2 dni są słoiczki. w jeden dzień daje mu słoiczek HIPP dynia z indykiem a w drugi warzywa z królikiem. Dlatego tak że nie mam dyni ani królika i nie mogę sama mu tego przygotować. Słoiczki to czasem 1 190 ml a czasem 2 chyba 140 ml. Nie wiem ile zjada mojego jedzonka bo nie mierzę w ml tylko gotuję zazwyczaj 1 ziemniak + 1 marchew + 1 pietruszka + kawałek mięska (wielkości ok.2 łyżek) i dodatki np. brokuły, groszek, buraczek ale to na zmianę. I z tego co ugotuje to zjada prawie całą miseczkę (mam takie plastikowe z uszkami chyba canpol ). Czasem zdaża się dzień że zje bardzo mało a czasem to jeszcze dokładka by sie przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że od piwa brzuszek rośnie ale mam tu ze sobą pół szklaneczki z sokiem malinowym :) a w lodówce schładza się deser Flan de Caramelo :p ale zeście napisały dzisiaj...czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może byc i z mężem;) Oczywiście interetowo hehe Sylwia polej:) Bo zaraz zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Rybka że winko preferujesz ;) Kasika pijusku jak już wypijesz całą lampeczkę to krzycz, butelka pełna więc można pić ;) Co do pifka to ja lubię np. warkę strong ale z beczuszki mniammniam lub babskie carmi poema di cafe lub redsika ;) Wracając jeszcze do obiadków to do zupek dodaję ugotowane na twardo żółtko a do 2 dania oliwę z oliwek ale chyba będe dodawać prawdziwe masło bo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcel całego słoiczka obiadku jeszcze nie zje może dlatego musi potem dostać mleko bo się robi głodny wcześniej. Za to deserek, albo banana to mógłby zjeść dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matyldo Kasika aleś tempo narzuciła mnie jeszcze pół kieliszka zostało ;) Wiedziałam że pijusek z ciebie ;) ale że aż taki hihihi Prosze bardzo drugi kieliszeczek dla Ciebie :D Witaj Aniutka czy tobie tez nalać winka domowego ?? Czy nie chcesz z pifkiem mieszać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kacpi niestety na banany jest uczulony :( Daje mu ztarte jabłko + gruszki lub jabłko + malinki no i słoiczki (morela, brzoskwinia) Dziś w sklepie zastanawiałam sie czy kupić mrożoną żurawinę. Czy dawałyście ją swoim maluchom ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj do tego obiadku też mu dodałam masełka Aniutka witamy dołącz się , piwo czy wino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka się pokazała i uciekła :( Towarzystwo jej nie odpowiadało ;) Już nas pewnie nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka nie chce z nami pić to nie a Tobie Rybka dolać czy delektujesz się ?? Bo Kasice to pewnie zaraz znowu bede polewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×