Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam julka nie ma juz goraczki, natomiat objawy nasilaja sie u igi, cala noc kaszlala, wiercila sie i plakala przez sen, miejmy nadzieje ze teraz bedzie szlo z gorki, oklepuje, smaruje pulmexem, inhaluje, i takie tam, a biedne te dzidziolki, takie zasmarkane, a pogoda faktycznie cudowna i jak tu wyjsc na spacer jak iga ma goraczke. badan moczu narazie nie moge robic, dopiero tydzien po leczeniu wiec wypadnie na jej urodzinki. a za to szczepienie tez sie przeniesie. ide polozyc ige spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babole kochane... Elizabetka zdrówka dla córeczek... Joasia wracaj szybko do zdrowia i rodzinka tez niech sie kuruje.. Silvia biedaku to Ci się narobiło:( Rybko no nareszcie!!!!! gratulacie ząbala Kasika rowerek- jak rowerek jeźdżę nim jak oszalała:) Aniutka a Ty co w biurze już nie siedzisz?? Kingap, ale Oliwcia to zdolniacha moja to taki malutki baranek przy Twojej:) U nas znowu słonecznie czyli cały dzień poza domem. Dziewczyny zdrowe (tfu tfu tfu) Marcina za to wzieło i mam nadzieję , że nie zarazi dziewczynek) Aniu26 daj znać jak sobie radzisz!!! Dzięki dziewczynki za komentarze odnośnie zdjęć, mnie to tak nie szokuje bo Marcin Natalie też tak podrzucał a ta cieszyła się jak głupi do sera... Piję sobie poranna kawkę i muszę sie pochwalić, że ubyło mi 6 kg :), ale nadal jestem na diecie ćwicze 2 godziny dziennie...Jestem dumna z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) wpadłam na sekundę nie siedzę, tzn siedzę trochę ale latam na spotkania - nareszcie :) pogoda super :) Rybka gratulacje kochana :) nareszcie :P spadam, narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za podpowiedzi w sprawie butów, byliśmy w niedzielę z młodą na zakupach i zdecydowaliśmy się na zakup butów Bartka były nawet w przecenie ale nadal nie należały do tanich. Kinga wyszła z nich już ze sklepu i trzymając sie za palce przeszła całe centrum tak jej dopasowały buty. I to mnie cieszy. Juz rozmawiałam z moją siostrą i doszłyśmy do wniosku że będziemy sie składać na buty dla dzieci, ona rodzi w czerwcu tego roku i pewnie wyjdzie tak że te jej sie przydadzą na naszych przyszłą jesień i dobrze a jak nie to będzie dla następnego naszego malucha. U nas wiosna pełną gębą a tu trzeba w biurze siedzieć i pracować no nic ale wtorek już prawie za nami i coraz bliżej weekend. Pozdrawiam i uciekam. Czy wasze dzieci też lubią tańczyć no moja jak tylko gdzieś usłyszy muzykę to głowa i ręce w ruch a teraz powoli zaczyna śpiewać. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! bardzo tesknie za Wami ale nadal brak stałego łącza. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinequanone a lepiej ci troszkę? Bo mnie juz znacznie, przynajmniej nie biegam do łazienki co 5 minut :) Renolka my też pozdrawiamy cieplutko!!! Mileliśmy dzis cudną pogodę, Misia była 4 godziny na polku a teraz spi słodko. Rybka gratuluję zębolka.Chyba Milenka jest ostatnim bezzębnym szkrabkiem wu kwietniówek.... pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co tu takie pustki?jeszcze nie powracałyście ze spacerków?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My dziś bylismy na długim spacerku. Uwielbiam taka pogodę :) Rybka gratulujemy ząbka ;) Asmanka gratuluję 6kg mniej :) , ja na razie straciłam 4 ale ja jestem strasznym leniem i nadal nie ćwicze :) Dziewczyny mogę prosić o testy do policji, koleżanka postanowiła zostać policjantką :) mój adres sylwiamars@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam nakarmić Jędrka, miał dziś dzień pełen wrażeń więc powinien szybko zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! u nas tez wiosna, nareszcie, tka pogoda superowa na dlugie spacerki:0 Asnamka, zdolnosci mojej Oliwci to w glownej mierze zasluga mojej mamy, to ona z nia cwicze te wszystkie rzeczy, ja przychodze na gotowe:), sa tak w ogole w ostatnich tygodniach tak nadrabia, rozszlala sie na calego i tez wlasnie tanczy jak tylko jakis rytm uslyszy:) No i gratuluje pozbycia sie kg! Rybka gratulujemy ząbka tak dlugo wyczekiwanego:) My ponad miesiac temu zobaczylismy pierwszego a teraz ma juz 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzięki za gratulacje, naprawdę cieszymy sie wszyscy a tego ząbka. Kinga właśnie też tak myślę że pewnie teraz to szybko pójdzie i za chwilę będzie miał pełną buzię :) Aniu80 teraz czekamy na Wasze ząbki. Sylwia za chwilkę postaram Ci się przesłać pytania i część odpowiedzi z testu ogólnego, ja startowałam już jakiś czas temu ale mąż Słoneczka teraz z tego korzystał i z tego co wiem przydało się. Ja czekam na męża ma przyjechać o 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka ząbek jest to teraz trzeba kupić paste i szczoteczkę :) Jędrek nawet lubi myć ząbki jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia a jaka szczoteczkę i jaka pastę?? Jakoś do tej pory się nie zastanawiałam jak to będzie z myciem tych ząbków jak już będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia już sie kręci niespokojnie...Pewno zapowiada się ciekawa nocka :( Śpijcie dobrze kochane! rybko napisz mi prosze jak Twój Maluszek znosi ząbkowanie, bo lekarz mnie nastraszył,że im póxniej tym boleśniej! pA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam Jędrkowi szczoteczke Jordan, a pastę colgate i elemex. Wybór szczoteczek jest duży na pewno znajdziesz taką która bedzie ci odpowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneska.pop🌻wszystkiego najlepszego dla Brajanka❤️ Rybka🌻wszystkiego najlepszego dla Marcelka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu Juleczki za żeczenia przedwczorajsze:)Kochjane jesteście. Idę dzisiaj z Dziewczynkami na kontrolę i mam nadzieję, że będziemy już mogły wychodzić na tą piękną pogodę:) Anna🌻 a jak się czxujesz. Nadal boli Ciebie pęcherz? A z tym ząbkowaniem, to chyba do końca tak nie jest. Moja Agnieszka ząbkowała też bardzo późno i wychodziły Jej kilka zębów na raz i lepiej to znosiła niż Juleczka:) Więc głowa do góry, źle nie będzie:) Słoneczko🌻 no to teraz masz urwanie głowy, odkąd Tynia poznała schody:) Sineqanone🌻 jak się czujesz? Trzymaj się i zdrowiej. Rybka🌻 gratulacje z okazji wyjścia ząbka:) Elizabetaa🌻 zdrówka dla dziewczynek❤️ Macieja❤️fajnie, że KInga tańczy. Moja już prawie od miesiąca tańczy. Jak tylko usłyszy muzykę (nawet na reklamach) to zaczyna tańczyć. Wystarczy powiedzieć: Juleczko tańcz i spiewaj, to zaraz to robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wczoraj byliśmy u kardiologa echo serca będzie dopiero 30.marca, zrobili mu tylko EKG i pani doktor powiedziała że bardzo ładne ma ekg.Echo serca jest takie samo jak przy USG . Każdy się dziwił że nie płakał bo wszystkie maluszki przeokropnie płakały nawet po wyjściu.Dzielny z niego chłop.Wreszcie Erni poszedł do pracy :) :) :) :) :) :) :) Wszystkiego najlepszego dla solenizantów 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana stosujesz dietę kopenhadzką czy inną (nie wiem czy dobrze napisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzidziolki mi powoli zdrowieja, iga przespala cala noc bez budzenia sie i kaszlu, a jule energia rozrywa wrecz, dostaje malpiego rozumu, ale mi daje popalic, niech sie pozneca nad matka:P a to cam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje się:P U nas pięknie, siedzimy cały czas na polku. Wczoraj byliśmy na basenia, a zaraz przyjeżdza koleżanka z półroczna Zuzanka:). Miłego dnia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera asmanka stosuje dietę kopenhaską Kasika, jak tylko Jędrek wstanie to my tez wychodzimy z domu :) Pogoda wspaniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Przyszedł mi ten fotelik. Niestety..Zamiast koloru pisakowego przyszedł mi pistacjowy :( Beznadziejne jaskrawe kolory :( Nie wiem jak mogli się tak pomylić :( Malgosia zdrowieje. Ja od poniedziałku jestem na opiece nad chorym dzieckiem, ale już jutro idę do pracy. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja w pracy. Dziękujemy za życzenia. Ania80 Marcel raczej nie przeczodzi tego ząbkowania jakoś okropnie, w dzień jest taki jak zawsze tylko z zasymianiem gorzej a w nocy to śpi ale się co chwilke rusza więc myśle że nie jest najgorzej, gorączki na razie nie ma . Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×