Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

🖐️ Bardzo Was gorąco pozdrawiam. I ślę Wam gorące 😘. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam. Byłam jakaś nie w sosie:( I nie miałam na nic ochoty. Ale już jestem. Spróbuję wszystko Nadrobić, ale teraz muszę Agulę szykowac do przedszkola a Męża do pracy. Więc pojawię sie dzisiaj za jakiś czas i Was trochę poczytam. Paptki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asiu:) fajnie ze znow jestes, a doly to kazda ma z nas co jakis czas, ja jestem obecnie na etapie dolow mojej przyjaciolki, tylko ze onba lubi sie non sto dolowac:)) a ja mam przymusowe okienko i wyskoczylam do lekarza z mala i z tastusiem, i Iglaczek jest zdrowy i od jutra moze isc do zlba:) mykam zaraz dzwonek i dyzur, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas dziś zimno i pada ale odrazu topnieje śnieg więc do tyłka z taka pogodą Wczoraj odwiedzilismy kuzynostwa i 16 miesięczną martusie , dziewczynki troch esie pobawiły ale nie byly specilalnie zainteresownane swoim towrzystwem , Marcie bardziej odpowaidal Mati:P Tynia od kilku dni pije przez słomkę a mi czuje mleko sie kończy, z jednej strony się cieszę a z drugiej troszeczke żal:( od paru też dni jej ulubionym słowem jest :siadaj!jak tylko widzi na stole kaw lub obiad to woła(krzyczy) siadaj !!! to do taty albo do dziadka:D lubi tez liczyć chociaż na razie wszystko jest sześć lub siedem:P Joasiu super że znowu jestes znami:) napiszkoniecznie co tam u Was???❤️ Elziabetka to dobrze że Igusia zdrowa🌻 Aniu zdrówka dla Milusi🌻super że kupke robi na nocniczek:) Renolak może Julcia boi sie robić kupke na nocnik???????wiem że kedys taki problem był w super niani ale juz nie pamiętam jak to rozwiązali. Kinga fajnie że znalazłas chwike żeby do nas zajrzeć:)u nas też pampersy w roli glownej i tez jestem zdania że nic na siłę:) Rybko mąz tez ma bratanice Julke i też z niej łobuziak:) Papa znikam kończyć obiadek:) Papa Silvia kochana napisz co u Was❤️ Wera jak gardełko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przepraszam, że wczoraj nic nie napisałam więcej. Ale jak wróciłam z Julią i z Agulą z przedszkola, Julia zaczęła wymiotować i miała 40 stopni goraczki. Potem jeszcze ctrzy razy zwymiotowałą. W nocy miała około 39 stopni. Teraz ma 37,7. Wieczorem na wizyte domową ma przyjśc lekarka. Zobaczymy. Juli wychodzi ostatnia czwórka i przy tych czwórkach bardzo wysoko goraczkuje, ale te wymioty. Już sama nie wiem co to jest:( Więc mam nadzieję, że jutro uda mi się Was poczytać. Buziaczki dla Was wszystkich (mam i Maluszków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ciężko, Julia tylko po czopku moze sie załatwic a teraz to nawet czopki wypcha i NIC. Dzis trzy razy czorek zakładałam już drze sie na sam widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia a może ma coś z gardłem i stąd te wymioty? Renolka, biedna JUlcia ja też mam takie zaparcia i wiem co to znaczy. Może lakarz dał by coś na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Wczoraj nie mogłam się zalogować i do was napisać. W poniedziałek byliśmy u lekarza ja u swojego i z Oskarem. Oskar ma lekko zaczerwienione gardełko , przepisała mu tabletki i spray do ust, oby się bardziej ode mnie nie zaraził bo przecież za tydzień do Warszawy. Ja mam tylną ścianę gardła zaczerwienioną i ja mam antybiotyk.Gardło mnie nie boli ale mam bardzo kaszel.Zrobiłam sobie syrop z cebuli i o wiele mniej pokasłuje. Słoneczko 🌼 zdjęcia superowe, Martynka duża pannica.Róże cudne jeszcze o tej porze roku zazdroszczę :) Kasika 🌼 napisz jeszcze raz :) Joasia 🌼 może dlatego wymiotuje bo panuje wirus pokarmowy, zdrówka Renola 🌼 spróbuj jej podać sama wodę przegotowaną, ja tak dawałam Oskarowi jak miał zaparcia. Pozdrawiam PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie wiem co się dzieje, ale wczoraj nie mogłam wejść na tą podstronę naszego forum i nic napisać. We wtorek po 18 przyszła lekarka do domu. To grypa jelitowa:(. Już na szczęście nie wymiotujei nie gorączkuje❤️. Ale na razie ma dietę. Agnieszka chodzi do przedszkola. I mam nadzieję, że Ją ominęła ta grypa:) Miłego dnia. Dzisiaj jadę z Agnieszka do logopedy, więc nie wiem czy znajdę jeszcze dzisiaj czas. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.A wy gdzie się podziewacie??????????????????????????????????????????????? U nas zimno zimno i zimno. Oskar rozrabia wszystko wyrzuca z szafek, wchodzi na rtv i kładzie się na niej .A jak coś zrobi złego to woła ooooojjj no no no no :) Joasiu 🌼 to dobrze że już nie wymiotuje, chyba to jest najgorsze podczas choroby dziecka.Dobrze że przechodzi duuuuuużżeee buziaczki dla Juleczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) moje dzieci dzis mialo swoj pierwszy wystep, ufff, ale sie denerwowalam ale Jula ok, wyszla na scene, zagrala, jest ok:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC JESTEM Z TOPIKU WRZESNIÓWEK I MAM PYTANKO CZY KTÓRAS UŻYWAŁA ŻEL POPORODOWY MUSTELA? MAM ZAMIAR KUPIĆ A ZASTANAWIAM SIE CZY SKUTECZNY POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U nas wczoraj było bardzo ładnie na dworku a dzis już znacznie gorzej ale Tynia razem z babcia i tak zrobiły rundke na saneczkach, w tamtym roku Tynia się bała a teraz lubi jeździc na sankach:)Mati z babcia pograł w nogę a ja w tym czasie zrobilam pyszną pizzę:)mnaim:D W sobote Mati odrabia 1 listopada w szkole ma być w tym dniu obchodzony dzień norweski i dzieciaki mają być poprzebierane za skrzaty i trole (nie mam pomysłu na strój:() Jutro andrzejki a Adaś idzie na nocke:( w sumie to jak to jest z tymi wróżbami - mężatki też mogą polać wosk??:P Joasiu dobrze ze Julci juz lepiej i oby Agnieszka się nie zaraziła🌻 Elizabeta super że pierwszy udany występ za Julką i Tobą oczyiście:) Wera widzę Oskarek nieźle rozrabia-jak to chłopak:) a co do róż to sama jestem w szoku że tak sobie kwitnie w tym mrozie i chłodzie:) zdrówka dla Ciebie i Oskarka🌻oby nic nie zaszkodziło w wyjeździe do Wawy:) Kasika a Ty piszesz od wczoraj:D:D Renolka jak Juleczka????z tymi zaprciami:( asmanka już wyjechaliście do Tarnowa?? Anateczka ja nie używałam tego kremu więc nic nie doradzę Roza,Sylvia , Sylwia, Aniutka, Ania26, Ania80,Rybko, Dowa,Kingap,Agnes,Macieja,Serek???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Napiszcie po parę zdanek:) Pozdrawiam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka:) Ellizabetaa.....Iga-3100..........11kg.....90....20 miesiecy ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67.....1 rok…….....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??.......1rok…….....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???.......1r ok…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69.....1rok ...……..04.04.06 kizia......Juleczka-3180........6600....??......1rokR 30;……..04.04.06 Anna80......Milenka-3400.......6300......67...........1r ok.……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850......??.......1r ok…......05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........10200 .....84.....18mcy........06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????.......??....... .1rok.... ...06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430.....??........ 1rok…......08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68....... 1rok.....…09.04.06 wera66.........Oskar-3650.......11kg.....87......19m-c e...…...09.04.06 Ostrowiec Św Marteczka77...Damienek-4350…...6750.....67....... 1rok……...10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.......10 kg.....56.........1rok.......10.04.06 *ivon*..........Lisa-2800.......8000........72 .......1 rok...........10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......1rok...……..11.04.06 Joasia79......Juleczka-3200......10 kg.....83.....18 m-cy.....….12.04.06... Łódź Jenefer25......Julcia-3250.........9800......75......1r ok....…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......1rok..……..12.04.06 Galactica……….Maya - ?????..........???? ………??? ……….1 rok ……..13.04.06 agneska.pop...Brajan-3800...11 kg ....??.. .....1rok…….14.04.06 rybka25.....Marcel-3340...11kg...82 cm...17m-cy......14.04.06..Rakoniewice (wielkop.) Roza.......Maja-2650.......8200....75.....1ro k…....17.04.06 Dobre Miasto Niebieskie_oczy...Małgosia-3590.. 10kg......74......15m. .......17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........9300......??.....1 roczek..…..19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70.....1rok .........19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ..1rok.........19.04.06 Kingap........Oliwia-3400........119000....76.....14 m-cy.........19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060...........9100.....80?....1rok. ... ......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........9830.....77......1 rok….......21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000........13kg.... 86.....18 m-cy .........21.04.06 Silvia27 ....Kacperek..3950.....12,7 kg ....88....19 m-cy.....22.04.06..Wrocław Sineqanone.....Ola-4150............10400.....??......1 rok………...22.04.06 Kasika1......Kacperek-3590..12,2kg kg...92cm....17mies...........24.04.06..Rzeszów Patichris1......Maximilian.......................... 1rok..........24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650.....8500.......72.....1rok. .........26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...11kg.....84......19m-c.... ...28.0 4.06.......Gdańsk asmana........Izabela-3500 ......10,700.....83......17m...........29.04.06 serek...Joasia-3450....8900......78......12 m-cy...30.04.06...Łódź VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68......1r ok....……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo kremu to ja go miałam przed ciąza zapobiegający rozstępom, ponoc jeden z najskuteczniejszych chociaż drogi niestety. Ale stosowałam nieregularnie więc trudno mi powiedziec o efektach. Nasze zaparcia u Julki dalej trwają, boje sie myslec co dalej bedzie. Ostatnio po trzecim razie dopiero ją zebrało na kibelek a wczoraj i dzis nie była wcale. Jutro bedziemy pewnie walczyc o ile w nocy nie bedzie akcji jak kiedys, półtora godziny niespania tylko mordęga. Podaje syrop Alvia czy jakos tam ale nie działa. Lekarz dał Debridat ale jeszcze nie próbowałam bo myślałam ze ta Alvia podziała. Natalia chora na zapalenie krtani, u nas jakis wirus. jestem przygnębiona wszystkim, z mężem dre koty, on ma swoją prace która go pochłania bez reszty a ja jestem \"na wolne chwile\". Jestem tak zdesperowana że jak tylko dorwie jakąś robote to biore opiekunke i spadam stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko nie za marne grosze, wiecie że proponują 500zł plus premia od spzredaży za obsługe salonu z kuchniami.paranoja. To opiekunce trzeba tyle dac a za dojazd to trzeba jeszcze dołożyc do tego interesu. Zrobiłam sobie drinka zeby sie pocieszyc. kurde zwarjuje jak nie pójde do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka a gdzie takie niskie pensje daja tzn, z kad jesteś bo mi umknęło??? Wspólczuje z tymi zaparciami u u Julcioby pomogło to co przepisal lekarz. A z innej bczki : siedzę sobie wieczorkiem przed kompem i czuje zapach spalenizny a gdzies uslyszałamm że to jeden z symptonów tego że jest się wciąży siedzę i myślę i mam stresika:)a co sie okazało to mami na dole cos się przypaliło ale sie smialam pod nosem:P Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaległości trochę mam wiec postaram sie zaraz nadrobic. Czasu jak zwykle malo. Dianka pozno usypia i jestem tak padnieta ze nie chce mi sie do kompa usiasc. wejde na nasza-klasa i oczywiscie sie wkurze na serwery, wiec wylaczam to cholerstwo. Dianka - co tam u nas ..... nie wiem co pisalam ostatnio :( Mowi chyba b.duzo bo wszyscy sie dziwiaą. z moich ulubionych: mamuniu, tatusiu, babuniu, buzi, patataj,kukuryku. tak to: daj, chodz, wstań, siedz, pij, ptak, pupa, oko, nof (nos), bus, pasy, koń, wszystkie odglosy zwierzat, po co? co to? buda,nunie, cipcia, ciapci (kapcie), tup tup-buty, nunia-e, cieg to snieg,mniamniu,halo, wszystkie pszczolki to maje, sio, stop. juz nie chce mi sie wymieniac..... bardzo lubi rysowac co wyciszylo ją trochę. jak powiem narysuj kolko to powiedzmy ze to kolko, jak kreskę to tak rysuje i kropki tez. tak to marze, siada przy stoliku i krzyczy mamuni pisu! nocnikowanie - kupy chyba od momentu kiedy rok skonczyla nie robi w piluchę. za to siusi kiepsko. jak ja sadzam czesto to 1 pampersa zuzywamy, lecz nie zawsze chce usiasc. najlepiej wolanie siusiu jej wychodzi jak ma isc spac. pije z kubeczka i je sama od miesiaca. potrafi zapiac expres w kurtce i zalozyc buty - oczywiscie nie na te noge co trzeba. nie zawsze jej to wychodzi ale bardzo sie stara. koniec chwalenia :) teraz poczytam co u wszych dzieciaczkow :) pewnie zajrze jutro bo w domku jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja psiapsiolka stosowala mustele cala ciaze i d.........pa, ma brzuch pomarszczony jak 90 letnia oma. Nic jej nie pomogl, ja natomiast stosowalam z rossmanna olejek na rozstepy i nie mam ani jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego kremu to ja używałam mustelii lecz przeciw rozstepom a nie poporodowy - chyba ze to jest to samo. uzywalam mustele, fissan, jakis jeszcze lecz nazwy nie pamietam a i tak rozstępy wygrały :( u nas pogoda paskudna - pada deszcz. Dianka spi wiec chwila odpoczynku. dzis powiedziala budzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko pytasz gdzie mieszkam - otóż w małej miejscowosci 30km od Katowic. u nas niekoniecznie są takie małe pensje tylko wszedzie trzeba daleko dojezdżac a ta kobieta ma siec sklepów w małych miejscowosciach i ludzie ciesza sie że mają blisko i pracują za małe pieniądze. A ja jestem zdesperowana ale nie az tak bardzo żeby tam dołaczyc, chce udoskonalic angol i może gdzies za lepszą kase sie uda, żywie taką nadzieje. Póki co ambitnie zgłębiam wiedze i dzieci angola ucze. tej starszej to w ogóle idzie rewelacyjnie ale mała tez chętna do nauki. Nauczyła sie pokazywac sporo czesci ciała i niektóre wymawia. Wykonuje kilka czynnosci a najbardziej wszyscy sie śmieją jak robi: you can dance - spiera sie na rekach, nogami sie odbija i tyłkiem przy tym śmiga, wyglada to super. Natalii kupiłam gre Pułapka na myszy, jest rewelacyjna. składałysmy ją cały wieczór ale jest tyle zabawy dla wszystkich. Nawet Julka wrzuca kulke do WC i naciska spłuczke i kulka wykonuje akrobacje po pułapkach. Mówie Wam rewelacja!!! Kupiłam w realu wiec bez kosztów wysyłki ale w necie idą jak burza - podaje Wam linka jeśli chcecie to zobaczyc http://www.allegro.pl/item273911837_pulapka_na_myszy_od_hasbro_reklama_tv_najtaniej_.html Na Mikołaja mam jeszcze gre ze skaczącymi żabami (Julka mówi dziabdzia na żabe a na Barbie Bandi, jak siada mówi siendne, na wóziu w którym śpi mówi Józiu). Natalka wylicytowała sobie na Allegro na Mikołaja wymarzone Polly Pocket tylko nie wiem czy zdążą przyjśc. Ale był szał na to, ludzie przebijali sie jak szaleni. Ach te prezenty. Fajnie byc dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy wreszcie skonczy sie ta głupia strona - piszcie piszcie piszcie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola witam. moze ja przeskoczę na następną. Dianka jak usiadla na nocnik to juz chyba ze 20 min siedzi. czas ją ściągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w grudniowy poranek:)) dziewczyny otworzyly swoje pierwsze okienka z kalendarza adwentowego, Iga byla zauroczona, chciala jeszcze ale niestety jutro dopiero bedzie mogla hii. co do prezentow to u mnie mikolaj raczej skromnie dla igi ma przytulanke , jakies slodycze i cos tam od mojej mamy jeszcze, a dla julki modeline, ubranko dla lalki i jakies droibnostki na swieta natomiast zamowilam julce tez polly pocket autobus a idze duplo klocki, dodatkowo iga dostanie jesze lale dzidziusia z ubrankami od moich rodzicow a julka puzle i chyba narty, szalec tez nie mozemy bo niedlugo julka ma znowu urodziny i wymyslila sobie sztalugi farby i do dogo chce plotno, chyba pojde z torbami. iga jest mistrzynia rozbierania sia, caly czas sie rozbiera, i biega tylko w pampersie, co ja ubiore to juz gola i sama wola na siebie golas, chyba ja panie tak w zlobie wolaja, ale fajnie mowi widzisz, widzisz, albo pokazuje cos i mowi popatrz. I ostatnio zajada sie mandarynkami, jeszcze kilka miesiecy temu miala po nich wysypke a teraz to wcina ile wlezie i jest ok. ok lece sprzatac, prac, gotowac, bo musze nadrobic caly tydzien, milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli któraś z mam znalazłaby czas na wypełnienie malutkiej ankiety, to byłabym wdzięczna. Ankieta jest na moje potrzeby, sama ją stworzyłam, strona nie jest zawirusowana ani nic z tych rzeczy. Jej tematem są produkty dla mam i dzieciątek i wybór \"ulubionej\" marki. Ankieta znajduje się na stronie: http://ankietadlamam.cba.pl/ Dziękuję! 🌼 P.S. Wyniki opublikuję na Kafeterii, o ile głosy odda rozsądna ilość osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×