Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Kasika🌻 trzymaj się. Oby dzisiaj na wizycie było wszystko dobrze❤️. Słoneczko super zdjęcia❤️. Śliczna jest Tynia. Fajne są też te z lizakami❤️. No to współczuję, że teraz Ty sama siedzisz popołudniami. Niby Konrad powinien wracać do domu około 17, ale chyba żadnego dnia tak nie wróci, bo oprócz angielskiego ma jeszcz ten tydzień i następny rehabilitacje i wraca około 20. No Agula zaskoczyła mnie swoją samodzielnością w pływaniu. Życzę udanych zakupów przedświątecznych No u mnie Julia też lubi stempelki i kredki. I nawet próbuje wycinać. Muszę się pochwalić, że Agnieszka nauczyła się rysować żyrafę i Jej to supere wychodzi:) Wera🌻 aż mnie kłuje w sercu jak czytam o Oskarze. Jak się czuje? Mam nadzieje, ze już lepiej. Zdrówka życzę😘. Zdjecia super❤️. Ale z Oskara przystojniak, zresztą z Ciebie też niezła laska:) No widze, że Oskar też przyjmuje fajne pozycje do spania (moja Julia też) No to dobrze, że z Oskarem lepiej❤️. Oby tak dalei. Elizabetaa🌻 no to pierwszy bilans za nami. Fajnie. Nie wiedziałam o tym wzroście . Muszę później zobaczyć Agusi. Ja mam 171, a Konrad 183. Ciekawe jakie będą dziewczynki. Julia też czasami się obraża, ale częściej histerycznie płacze. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiedziała o tym wzroscie, to ciekawe ile Julka bedzie miała na bilansie ale ona chyba już ma z 90cm Kasika to dziś ta wizyta - mocno trzymam kciuki - odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na powaznie nie mozna tego brac tak do konca:)) , renka 90 mogloby sie zgadzac;) bo ty tez jestes wysoka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wizyta popołudniu, jestenm dobrej myśli, nie plamiłam, zobaczymy. U nas trwa intensywna nauka siusiania, wczoraj prałam rajsopki 4 razy:) Ale też dużo razy się udałó:) Musze mu zakupic jakieś majteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. dzięki kobitki 👄 👄 U nas spoko jak na razie.Oskar już w nocy nie wymiotował, zrobił 3 kupki jedna po drugiej ale takie jak powinny.Humor mu dopisuje, wszędzie już wchodzi i dokucza czyli już lepiej się czuje.Jeszcze tylko 2 zastrzyki. Kasika 🌼 trzymamy kciuki i daj szybciutko znać jak tylko wrócisz od lekarza :) Pozdrawiam i zapraszam na zrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika 🌼 wróciłaś już i co?????????????????????????? Wszystko ok :) ??????????? Jak Oskar zobaczył siostrę od zastrzyków to od razu płacz na całą przychodnie i wołał \'\' mama nie nie nie\'\' aż się popłakałam.Jeszcze jutro a w piątek do kontroli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Z dzieckiem wszystko w porządku:):):) Cysta coraz większa i grozi mi zabieg, ale to nie zagraża dziecku. termin na 2.11 Ale jestem szczęśliwa:) UFFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mogę Ci KAsieńko z całego serca pogratulować wielie buziale dla Ciebie - dla maleństwa no a Karlosowi to pogratuluj tylko;). Super, że wszystko w porządeczku oby tak do końca pozsrów maleństwo od cioci Asi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Dzisiaj Agnieszka jedzie do logopedy i albo pojedziemy Ona, ja Julia i Konrada Mama, albo Agnieszka z Konrada Mamą. Zobaczymy jak się to wszystko ułoży:) Elizabeta🌻 sprawdziłam i Agnieszka na bilansie dwulatka miała 87 cm. Kasika🌻 dobrze, że już nie plamisz❤️. Ja jeszcze z nauką sikania poczekam póki nie zrobi się cieplej:) Supre!! Jeszcze raz gratuluję!! Buziaczki dla Ciebie i Maleństwa😘. Wera🌻 super, że z Oskarem już lepiej❤️. Biedny ( Buziaczki dla Niego😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu na naszym topicu takie pustki? U nas cudowna pogoda, mały wogóle nie chce wracać do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu to bedziesz miala modelke:)) kasik ciesze sie z toba:)) ide sie polozyc migrena mnie dzis zmogla milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Joasiu dzięki, ja także poczekam znauką siusiania jak będzie cieplej,chociaż Mati był lisopadowy i nauczył sie zimą ale z nim zaczełam jak skończył 2 latka( i w mig moja o co biega tj siusia;D)i z Tynia będzie podobnie:)a ztym angileskim mąża to przechlapane ja mam to za sobaą ale czas szybko zleci:)a nożyczek Tyni boję sie dać- jeszcze poczekamy za to Tynia namiętnie lubi rysowac zwłaszcza po sobie wczoraj pogryzdała rajstopki a dziś nogi i ręce:) Elizabetka Tynia ma też ok.86 a Mati miał na bilansie 90 cm i 14200 u nas Adaś jest wysoki a ja niska tj. w dowodzie średni ;)wzrost więc zobaczymy jak to będzie u naszych dzieciaczków. I oby migrena szybko Ci przeszła:) Renolka to Julcia kandydatka na modelkę z takim wzrostem:) Kasika udanej nauki siusiania dla Kacperka:) a u nas dziś pogoda była okrpona padał deszcze ze śniegeim , wiało jak z cara 1 i zimno jak cholera:) Wera jak Oskarek (biedulek z tymi zastrzykami) ale najważniejsze że pomagają:) Asmanka małpko a reszty to juz nic nie klikniesz!!!!!~!!!!!!!!!!!!:D Lece oglądać zróby sobie wnuka:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wczoraj Agnieszka zaprowadziła Babcię do logopedy. Ona jest niesamowita. Nie ma jeszcze 5 lat a pamieta na jakim przystanku trzeba wysiąść i jak trzeba iść. Ja w Jej wieku chyba taka nie byłam:) Dzisiaj czeka mnie sprzatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 u nas niby wczoraj też ładnie, słoneczko świeciło, ale jak wyszłam na dwór to strasznie wiało. I było nieprzyjemnie:) Elizabetaa🌻 no zobaczymy czy bedzie modelką:) No niezazdroszczę migreny. Mam nadzieje, ze już dzisiaj dobrze❤️. Słoneczko🌻 no to daj znać kiedy zaczniesz uczyć. To zaczniemy razem:) To będzie nam raźniej:) Masz racje, trzeba ten angielski przetrwać. Julia ma takie nożyczki plastikowe. Ale z Tyni bedzoe artystka, może awangardowa:) Ale Mati będzie wysoki:) Jeśli się oczywiście sprawdzi:) Wera🌻 mam nadzieje, że Oskar czuje się lepiej❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Natchnęło mnie dziś na okna(pogoda sprzyjająca)Tynia biegała po balkonach no i 1,5 godzinyki i są błyszczące (do pierwszych mazań Tyni), firanki też juz powiesiłam . TYnia pomgała mi przy wieszanu firan (wchodziła na drabinke a ja byłam w szoku bo to dość wysoko a ona wchodziła ( z reguły się wszystkiego boi)ale wysokości chyba nie:D Z Matim idziemy na 17:00 na drogę krzyżowa dla dzieci(dzieci przygotowują rozważania)musimy też zrobić palmę wielkanocną (to dosyanie 6 od księdza)a palmy sprzedawane są w kościele w niedziele palmową a pieniążki przeznaczone na Caritas. Joasiu buziaki 👄 dla dzielnej podrózniczki:)to ona babcię zaprowadziła - dzielna dziewczyna:) oczywiście dam znać myślę że tak za 1-1,5 mies. rozpoczniemy. zTyni obecnych zachowan to będzie Artystka - akrobatka) artystka bo maluje a akrobatka (te dzisiejsze szaleństwa na drabinie);)Mati ma byc za kim wysoki bo Adam ma 186 cm więc zobaczymy:) Miłego popłudnia dziewczynki:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wkleiłam kilka zdjęć dzieciaków i poniżej podaję linki. Mały cały czas super śpi i je. Kinga z tatą pojechali do babci i mam trochę spokoju do jutra wieczór. Kasika super wielkie gratulacje!!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c4cdc80ee661727.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35cf8784791f957e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f47eda384535077.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/090cfb6403d4af85.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99a48f7773a8e7d2.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas tragedia wczoraj ja cały dzień wymiotowałam gorączkę miałam 38 , strasznie wyglądałam jakbym wypiła 3 litry.Zasnęłam po 19.00 , zaraz jak Oskar zasnął nawet nie wiem kiedy, nic nie słyszałam nawet jak Erni wrócił z pracy, mama tylko była przy nas do powrotu Ernesta z pracy. Oskar lepiej nie wymiotował ani żadnych kupek.Ale w nocy wczoraj o 22.00 zaczęło się ponownie przez cała noc zrobił 8 kupek.Dzisiaj rano pojechaliśmy do lekarza dodała jeszcze dwa zastrzyki, i lacidofil oraz loperamid.Lekarka powiedziała,że wirus mu się nawrócił ale już nie taki jak wcześniej. Macieja 🌼 Staś super chłopczyk 👄 👄 Pozdrawiam i zaraz do łóżeczka bo jestem jeszcze osłabiona pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Dzisiaj tradycyjnie jedziemy na basen. Tylko nareszcie z konradem. Julia jeszcze nie będzie pływać, niech te krostki się wykurują. Po basenie jedziemy do moich Rodziców na obiad i Konrad przy okazji na dzień kobiet. Aha, przy okazji wszystkiegonajlepszega dla nas kobiet tych dużych i tych dwulatków❤️. Dziewczynki zostaną na noc u moich Rodziców, a my pojedziemy do kina i może jeszcze na jakąś kolacje, albo romantyczna kolację zrobimy sobie w domu. Jeszcze jakoś Konrad chce wjechać do mojej Babci i swojej Chrzestnej i do swojej Babci na cmentarz. Jutro przed południem pojedziemy bo dziewczynki i pojedziemy na obiad do Konrada Rodziców. Na 17 idziemy na 30 urodziny naszego przyjaciela a zarazem sąsiada Witka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 no to kawał roboty odwaliłaś. Ja też muszę jakośw tym tygodniu się wziąść za okna i dogłębne sprzątanie:) Ale miałaś pomoc, super❤️. No Agnieszka zaprowadziła, bo Babcia jeszcze tam nie była. Moja Mama z Nią jeździła. No to tez masz wysokiego Męża (mój ma o 3 cm mniej). A Ty ile masz? Macieja🌻 super, że ze Stasiem wszystko dobrze❤️. Super zdjęcia. Śliczny jest Stasiu. A jak fajnie Kinga zajada ciasto:) Wera🌻 dużo zdrówka dla Ciebie i Oskara❤️. Oby jak najszybciej ten wirus od Was się odczepił❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki... Wy tu o sprzątaniu, myciu okien firankach, a ja mam to gdzieś wyjeżdżam na święta do Tarnowa i mamy spotkanie z dziewczynami z klasy- już nie moge się doczekać. U nas bez większych zmian, nadal biegam z ulotkami zmieniłam tylko firme- więcej płacą:), ale jak pomysle że mam jeszcze 3 miesiące laby i czas szukać pracy to aż mnie telepie:)) Moje dziewczynki wiecznie toczą ze sobą wojną ja nie wiem co za baby z nich. Iza strasznie zaczepia, leje ją biedną a ta uczymy żeby sobie nie pozwalałą by ktoś ją bił i jej oddaje. W ten sposób w domu wieczne krzyki, piski, płacze:)) Izulka nadal nie gryzie wrrrrrrrrrrrrrrr, zdaża się jej zesikać w majteczki, ale kupke już też robi do nocniczka, wiec jestem zadowolona i to bardzo. Z mową nadal fatalnie, za to opanowała jedno słowo do perfekcji NIE i to z nesamowitym przekonaniem mówi. Po swojemu sobie gada- ja ją rozumiem. Kiedyś zawiozłam ją do babci na cały dzień przyjechałam opowiedziała mi wszystko co robiła. aaaaaaaaaaa- tzn pisała:).Za to babcia mnie wkurzyła, wiecie co dała jej do zabawy?? pieprz do mielenia i słoik śrubek- chora baba Grzywka jej strasznie urosła i nie chce dać sobie spinać a chce jej ją zapuścic, ciężki charakterek, wracamy z placu zabaw i wrzas, kładzenie się na chodniku, ech.. Natalia jak Natalia udało mi się ją utuczyć= cały kilogram:))takie to suche że aż brzydkie;) Z Marcinem ostatnio miesiąc miodowy , dzisiaj dzień kobiet ciakwe czy się spisze;) pewnie nie jak to zwykle bywa. Przy okazji Kobietki dla Was i Waszych córeczek wszystkiego naj, naj i żeby ten dzień trwał cały rok:)) Buziale ide na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzis dzien kobiet----------------> Wszystkiego najlepszego Babeczki!!!!!!!! piekna dzis pogoda:)) milego dnia buzka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Adaś pojechał po Matiego i mają kupić kwiatki dla nas:)a potem pojedziemy na zakupy do Reala:) Joasiu ja mam 164cm, zazdroszcze Ci tego dzisijeszego wypadu z mężulkiem a prpopo tego mam pytanie jak Juleczka wytrzymuje bez cycusia przez noc?????? Bo Tynia to chyba by się zapłakała:( jak zwykle weekendzik macie zaplanowany:) Asmanka wreszcie coś skrobełaś:) fajne masz że nie musisz szykowac się do SWiąt tylko pojedzisz na gotowe:P u mnie też krzyki , hałas i piski:) Izulka to Ci rośnie niezły charakterek:D ale przynajmniej sobie poradzi w życiu:) Gratuluje kg Natalce a teściowa super pomysłowa kobieta:P Wercia 🌻 Elizabetka🌻 W Dniu Kobiet dla Tch dużych i małych:) http://piekneroze.pl/76035

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×