Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

czesc wam, iga mi sie chyba rozchorowala, cala noc kaszlala i dusila sie tym kaszlem, sinecod nie pomogl bo go ciagle wypluwala, dopiero nad ranem udalo jej sie go zaaplikowac i zasnela i troche sie przespala, padam na buzie. tak ladnie sie trzymala bez chorobska przez ostatnich kilka miesiecy. moze to nic powaznego. ale i tak musze isc. buzka zaraz zbieram sie wercia na wlosy czekamy z niecierpliwoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to skad sie wzielo??? chyba sie cos miesza na kafe, iga spi sobie, ma duzy katar, ktory splywa jej do gardla, drazni i to powoduje ciagle wykrztuszanie, ale do zoba pani dr odradzila isc, zeby sie na swieta nie rozlozyla bardziej. wiec siedzimy w domku:)) slonko skad ja to znam z tymi wierszami:)) julka taka sama jest wszystko na ostatnia chwile, ma to po mamusi niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati \"aktor \" udał przed panią że ma tremę i pani pozwoliła mu jutro powiedzieć wiersz:D a dziś jak pryszedł to się douczył Nie wiem czy Wam pisałam ale Tynia nie mówi do Matiego Mati tylko woła na niego \"łełe\" :P nie wiem z kąd to jej sie wzieło no i ostanio na wszystko co sie wydarzy albo widzi woła ojej :D ( to z tubisiów) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tak zimno było a ja latałam po katowicach i dziś wstałam chora zaś lekarstwa biore i sie lecze choc dziś zas musiałam zasuwac po Katowicach i Będzinach, miałam pełno spraw do załatwienia, teraz wszystko na mojej głowie, wcześniej to mążwszystko załatwiał. brakuje mi go. I jeszcze choróbsko sie przyplatało kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Myślałam, ze dzisiaj sobie trochę pośpie, ale Agula około 5:30 mnie obudziła. Dzisijan na 15 idę do lekarza. Wczoraj pomyłam okna i posprzątałam w szafkach, szufladach i szafach. Kwiatki też pomyłam. Ale jeszcze są niepoprzesadzane, to ma dzisiaj zrobić Konrad. U nas tak nasypało śniegu, a ja chcę już wiosnę!! Dzisiaj chyba się wezmę za prasowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 zdrówka dla Igi❤️. Oby na święta była zdrowa😘. U mnie dziewczynki też mają katar. Ale właściwie od września go mają. Tylko czasem na kilka dni ustępuje i potem wraca. Czasami mozniejszy, czasami lżejszy. Słoneczko🌻 u nas też zima:( A no jakoś tak wczoraj wyszło, że o 3 w nocy obudziła mnie Agnieszka i potem już spać nie mogłam:) No też myślę, że jeszcze mam czas na kupno sandałków:) Ja tez pamiętam, że zawsze w szkole podstawowej robiłam wszystko na ostatnią chwilę:) No to niezły aktor z Matiego:) Renola🌻 zdrówka dla Ciebie❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas zakopane , zasypane czyli zima w pełni śniegu po kolana i nadal sypie:) Renolka zdrówka:) Joasiu miłego prasowanka i przesadznia kwiatków:) Lecę na śniadanko a potem chcemy pojechać na małe zakupy przedświątezne::)))) Pa i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas tez zima w pełni, a najlepsze, że żonkile w ogródku mi kwitną:) Ja również w przedświątecznej gorączce, sprzątam, robie zakupy i takie tam. Mdłości powoli mijają:) I mam ochotę na lody, o tej porze roku są okropne, ale co tam:) Która chętna, żeby ciężarnej umyć okna:classic_cool:?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatki poprzesadzane. A na prasowanie jeszcze poczekam, aż zrobi się większa kupka:) U nas znów nasypało dużo śniegu. Dzisiaj na 18 idziemy całą rodzinką do kościoła:) Mam nadzieję, że dziewczynki wytrzymają tak długo. Chcemy iść też jutro i pojutrze, no i w niedzielę na prpcesję rezurekcyjną. W tamtym roku byliśmy wszyscy tylko na procesji. Zobaczymy jak nasze plany wyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dziekuję❤️. Jak małe zakupy przedświąteczne? Mam nadzieję, że się udały? Kasika🌻 u nas w ogródku też żonkile kwitną:) Ja tam o każdej porze jem lody, bo je uwielbiam. Dobrze, że mdłości powoli mijają❤️. No ja mogę umyć, nie ma sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia widzę, że też nie masz spania:) Nas Kacpi obudził o 5.30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:)) iga coraz lepiej radzi sobie z zalatwianiem swoich potrzeb, ostatnio sie nawet juz nie posikala, zuzywa 2 pieluchy dziennie, do spania w nocy i jedna po poludniu, bo jeszcze do konca nie kontroluje tego. ale nie chce sikac do nocnika, musze ja sadzac na toalecie, koniecznie musi miec majteczki ubrane, wtedy jest najszczesliwsza:) jeszcze kaszle, ale dzisiejsza noc byla super, nie budzila sie, nie kaszlala. musze bardzo uwazac ze slownictwem, ostatnio powiedzialam do psa bo przyszedl mnie wachac, spadaj, i dzis iga do psa spadaj szczek. az mi sie cieplo zrobilo, dobrze, ze nie uzywam innych slow, bo wtedy dopiero by bylo, powtarza kazde slowo jak papuga, ktore sie do niej powie. w niedziele iga ma urodzinki, ale nie robimy imprez, bo czas nie sprzyja temu, wszyscy znajomi przyjaciele sie porozjezdzali do rodziny, wiec imprezke przesuniemy na kwiecien, ale jakos mi sie nie pali do niej. ide wyszykowac jule bo idzie z babcia na spacer milego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dla naszych panów na Wielka Sobotę :P Umyj rano dobrze jajka, potem oba włóż do garnka. Włóż cebulę szczyptę soli i nie zważaj, że to boli. Tak robili po wsze czasy! Nie ufarbuj se kielbasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie bajeczka;) Było sobie trzech Japońców: Jachce, Jachce Drachce, Jachce Drachce Drachcedroni. Były sobie trzy Japonki: Cepka, Cepka Drepka, Cepka Drepka Rompomponi. Poznali się: Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Drachcedroni z Cepką Drepką Rompomponi. Pokochali i pobrali się Jachce z Cepką, Jachce Drachce z Cepką Drepką, Jachce Drachce Drachcedroni z Cepką Drepką Rompomponi. Mieli Dzieci: Jachce z Cepką mieli Szacha, Jachce Drachce z Cepką Drepką mieli Szacha Szar Szaracha Jachce Drachce Drachcedroni z Cepką Drepką Rompomponi mieli Szacha Szarszaracha Fudżi Fajkę. Kto powtórzy bajkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechaj Wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu radość w te święta i w przyszłości. Życzymy: Wielkanocy jak bajka i smacznego jajka, tęczowych pisanek i dyngusa cały ranek, słońca wiosennego i uśmiechu promiennego! Żaneta z Adsiem oraz Tynia i Mati:) Składamamy juz dziś bo nie wiem czy do Świąt zajrzę:) Elizbetka a dla Igusi w Dniu 2 Urodzin 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Skoro już jesteś całkiem duża posyłamy Ci zapach letniego arbuza, dwa pełne worki radosnego słonka, i kwiatek, po którym tupie biedronka. Przekazujemmy ciepłe, najlepsze życzenia, Słońca i radości dużo pomyślności - czasu dużo na zabawy i podróże moc uścisków, uśmiechów wiele w dni powszednie i niedziele. ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄 ❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno w lany poniedziałek wypijcie za zdrówko 30-stki :P teraz to już z górki.............:):(:):(:):(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze taki jeden wiersz który mi sie spodobał tak bez okazji i przyczyny:) ~ O prawach dziecka ~ Niech się wreszcie każdy dowie I rozpowie w świecie całym Że dziecko to także człowiek Tyle że jest mały. Dlatego ludzie uczeni Którym za to należą się brawa Chcąc wielu dzieci los odmienić Stworzyli dla was mądre prawa. Więc je na co dzień i od święta próbujcie dobrze zapamiętać: Nikt mnie siłą nie ma prawa zmuszać do niczego A szczególnie do zrobienia czegoś niedobrego. Mogę uczyć się wszystkiego, co mnie zaciekawi I mam prawo sam wybierać, z kim się będę bawić. Nikt nie może mnie poniżać, krzywdzić, bić, wyzywać I każdego mogę zawsze na ratunek wzywać. Jeśli mama albo tata już nie mieszka z nami Nikt nie może mi zabronić spotkać ich czasami. Nikt nie może moich listów czytać bez pytania Mam też prawo do tajemnic i własnego zdania. Mogę żądać, żeby każdy uznał moje prawa A gdy różnię się od innych, to jest moja sprawa. Tak się w wiersze poukładały Prawa dla dzieci na całym świecie Byście w potrzebie z nich korzystały najlepiej jak umiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych prawdziwej radości przezywanej w gronie najbliższych sercu osób życzą: Ania i Milenka. PS. Dla Igi z okazji drugich urodzinek moc buziaków!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼. Słoneczko i dla Ciebie, żeby ta górka bardziej pochyła niż pionowa była! Sto lat! !🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼. Kasika Ty się będziesz mogła przez Świąta objadać bez wyrzutów sumienia Szczęściaro! Joasiu ale z Ciebie ranny ptaszek! Moja Milena jest pyskata, uparta, zaczyna kombinować jak tu zrobić zeby wyszła na tym dobrze, ale sikanie jej nie idzie, zaczynam się tym martwić. Ale poza tym jest moim kochanym Skarbeczkiem i codziennie dziękuję Bogu, że ją mam! Całuski dla Mam i naszych DWULATKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, pełnych prawdziwej radości przezywanej w gronie najbliższych sercu osób życzą: Ania i Milenka. PS. Dla Igi z okazji drugich urodzinek moc buziaków!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼. Słoneczko i dla Ciebie, żeby ta górka bardziej pochyła niż pionowa była! Sto lat! !🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼!🌼❤️🌼. Kasika Ty się będziesz mogła przez Świąta objadać bez wyrzutów sumienia Szczęściaro! Joasiu ale z Ciebie ranny ptaszek! Moja Milena jest pyskata, uparta, zaczyna kombinować jak tu zrobić zeby wyszła na tym dobrze, ale sikanie jej nie idzie, zaczynam się tym martwić. Ale poza tym jest moim kochanym Skarbeczkiem i codziennie dziękuję Bogu, że ją mam! Całuski dla Mam i naszych DWULATKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj na 12 idę z Izą (bratowa Konrada) do fryzjera. Ja tylko włosy sobie trochę podetnę. Wczoraj w kościele dziewczynki były grzeczne. Zobaczymy jak będzie dzisiaj:) Dzisiaj około 15 (czyli jak Konrad wróci z pracy i jak odbierzemy Agnieszkę) pojedziemy do Galerii Łódzkiej i może dokupię sobie do tych nowych spodni żakiet, ale nie wiem czy będzie dobry, bo najmniejszy rozmiar jaki jest to 38. Nie rozumiem tego jak oni szyją. Podnie mam 36, czyli takie szyją, a żakiety do tego w tym rozmiarze nie szyją. Ale to nie jest polska firma, więc może dlatego:( I przy okazji zrobimy ostatnie przedświąteczne zakupy w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika🌻 no widzę, że Twój Skarb też wcześnie wstaje❤️. Elizabetaa🌻 gratulacje dla Igi❤️. Już jest naprawdę dużą dziewczynką😘. Super, że coraz lepiej się czuje:) Dużo zdrówka dla Niej❤️. Masz racje, ze słowami trzeba uważać:) Czyli Iga bedzie miała jurodziny jak przystało na kwietniówkę:) Słoneczko🌻 niezłe:) Dzięki za życzenia. I również spokojnych, pełnych radości i miłości Świąt Wielkiej Nocy❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘. Ania26🌻 dzięki za życzenia. I również spokojnych, pełnych radości i miłości Świąt Wielkiej Nocy❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie świątecznie! Elizabetko dla Igi z okazji 2 urodzinek; duzo zdrowka, usmiechu i wiele radosci. Kasika...ja tez skusilabym sie na lody, momo ze nie jestem w ciazy i jest zima...co mi tam:) Asmana, bardzo sie ciesze, ze z marcinem ok. a wypadniecie pierwszego zeba to powod do dumy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wszystko ok, Maciek 2 tyg temu przeszed lekkie przeziebienie, Oliwcia tydzien temu miala lekki katar ale tylko dwa dni i przeszlo. Ja jakos sie trzymam, choc jak mylam okna dwa dni temu to powiem szczerze myslalam, ze mnie po tym rozlozy. Ja wlasnie skonczylam sernik, zaraz zabieram sie za lazienke, wczoraj na blysk posprzatalam kuchnie az normalnie szczescie mnie ogarnia jak mam czysto w szafkach:) Jutro idziemy z swieconka,pozniej do mojej mamy i niestety na 14 mamy pogzeb taty naszego przyjaciela...nagle zmarl:( W niedziele pierwszy raz na swieta zaprosil wszystkich moj brat, mam sobie odpocznie od przygotowan, mielismy nadzieje, ze bedzie cieplutko i wyjdziemy na ogrod, ale chyba 6 stopni to za malo:) Jutro zamierzam piec torta, to taka prapremiera przed urodzinami Oliwci. Chce wybrobowac czy w ogole mi jakos wyjdzie:) Myslalyscie juz moze o totrach urodzinowych? Macie jakies sprawdzone przepisy? Co to ksztaltu to robie motyla, bardzo proste w wykonaniu a efektownie wyglada. Po prostu okraglego biszkopta przecina sie na pol i polowki laczy sie ze soba brzegami. U nas miesiac minal od pozegnania cycusia. Nie ma juz w ogole tematu. Poza tym Oliwia juz bardzo dobrze mowi zdaniami, oczywiscie powtarza po nas wszystko...na nieszczescie wlasnie tez jakies slowa ktore chcialoby sie pominac..np kurde:) Z nocnikiem nadal nie ma postepow, nie stresuje mnie to jednak bardzo. dumna z niej jestem bo od tygodnia przesypia juz cale noce, a do tej pory budzila sie 1,2 razy w nocy i bralismy ja do siebie. no i w ciagu dnia zasypia juz sama, nie ma noszenia na raczkach i lulania to tez od ok tygodnia. Wiec za nami tydzien pelen sukcesow. Moja kolezanka z pracy powiedziala mi ostatnio, kiedy dziecko przesypia Ci juz cale nocki to czas na drugie. Chyba cos w tym jest, ale zdecydowalismy z Mackiem, ze jeszcze chwilke poczekamy. Przynajmniej do momentu podpisania mojej umowy o prace na czas nieokreslony:) Pozdrawiam serdecznie i życzę WESOŁYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bobovita.com.pl/swieta/?h=95eddd888540b9b2dd14d3eefdbe8828 Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły Wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie Rodziny i Przyjaciół życzą Sylwia i Kacperek :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poranek Wielkiej Soboty. Ja już jedno pranie pusciłam i nasączyłam biszkopt sokiem po brzoskwiniach (wczoraj wieczorem upiekłam biszkopt). Dzisiaj mam mało czasu, bo mam sprzątanie, zmianę poscieli, kilka prań, prasowanie, kończenie ciasta, pójście ze święconką i na 18 do kościoła. Mam nadzieję, że ze wszystkim się wyrobię:) Wczoraj po Konrada pracy pojechaliśmy bo moją marynarkę do tych spodni co kupiłam. Zjeździliśmy sie trochę, bo w galerii nie było rozmiaru i dopiero w Manufakturze był. Mieliśny jeszcze przed kościołem do Tesco wejść, ale było mało czasu, więc Konrad poszedł około 21. W kościele dziewczynki były bardzo dzielnie, choć całę nabożeństwo Wielkopiątkowe trwało 2 godz i 15 minut. Mam nadzieję, że dzisiaj też będzie dobrze:) Ja jutro rano myślę, że zajrzę, choć nie wiem jak to będzie, bo chcemy iść na procesje rezurekcyjną, więc złożę już dzisiaj życzenia. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków zielonych, baranków czerwonych, bazi różowych, pisanek kolorowych, dyngusa tęczowego i wszystkiego dobrego życzy Juleczka, Agniesia, Joasia i Konrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga🌻 dobrze, że jesteście zdrowi❤️. Fajnie, ze masz tak czystko. Ja też mam już w szafkach, szafach na półkach posprzątane, dzisija tylko takie cotygodniowe sprzątanie:) No w taki dzień na pogrzeb, to aż smutno :( O to fajna niedziela sie zapowiada❤️. Powodzenia w pieczeniu torta❤️. Napewno wyjdzie:) U mnie torta robi Konrada brat, który jest po gastronomiku. Ale zawsze robił okrągły. Fajny pomysł z tym motyle. Podrzucę go Rafałowi:) U Was miesiąc u nas dwa tygodnie:) Super, że Oliwka tak ładnie śpi. U nas Julia w nocy przychodzi do nas. A w dzień niestety nie chce spać:( A z nocnikiem pewnie też wkrótce się uda. Ja jeszcze nie zaczęłam nauki:) Dzięki za życzenia❤️. Sylwia🌻 super Jędrek wyglada jako zajączek❤️, a jaki uśmiech:) Dzięki za życzenia❤️. Silvia🌻dzięki za życzenia❤️. Słoneczko🌻 fajnie Tynia wygląda jako króliczek❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×